Błąd urywa się lewą stroną, zagrywa do Wójcickiego ten obraca się z obrońca wystawia Leśniewskiemu na 16 metr... tego uprzedza obrońca i wybija piłkę.

... po którym niecelny strzał oddał kapitan Zawiszy - Łukasz Skrzyński.

77'

Wójcicki wywalczył rzut rożny...

76'

Boisko opuszcza kapitan Termalici - Arkadiusz Baran w jego miejsce Piotr Trafarski.

74'

Piłkę otrzymał od Barana, w sytuacji 2 na 2 zdecydował się na uderzenie zza pola karnego i po długim rogu wpada do bramki.

74'

Kontra Niecieczan... urywa się Drozdowicz i mamy 1-3.

71'

Zmiana w zespole gospodarzy. Za Jankowskiego, Rafał Piętka.

70'

Termalica jest zamknięta na własnej połowie. Od czasu do czasu ratują się długimi wybiciami w kierunku swoich napastników.

69'

Zły strzał Błąda po rzucie rożnym.

69'

Ilków-Gołąb przeszedł dwóch obrońców gości, wbiegł w pole karne i dopiero tam stracił piłkę.

67'

66'

Błąd wrzucił piłkę w pole karne gości, a sprzed pola karnego uderzył Ilków-Gołąb. Piekielnie mocny strzał obrońcy Zawiszy przeleciał minimalnie nad poprzeczką!

64'

Faulowany był Ekwueme. Piłkę z rzutu wolnego wrzucał Błąd, a Michał Ilków-Gołąb uderzył tuż obok słupka bramki gości. Futbolówkę z wielkim trudem na rzut rożny wybił Budka.

62'

Z rzutu rożnego wznawiał Adrian Błąd. Zagrał na głowę Hrymowicza, a ten uderzył wysoko ponad bramką Termalicy.

61'

Strzał sprzed pola karnego Wójcickiego broni Budka.

60'

Kartka żółta dla prawego obrońcy Zawiszy Michała Ilkówa-Gołębia.

59'

Wójcicki przerwał dobrze zapowiadającą się akcję gości.

58'

57'

Miękko w pole karne do Ekwueme zagrał Masłowski. Do tego pierwszego doskoczyli defensorzy i wyjaśnili sytuację.

56'

Żółta kartka dla Drozdowicza za faul na Jankowski.

55'

Błąd wrzuca z rzutu wolnego, do piłki jednak nie zdołał dojść Skrzyński. Grę wznowił Budka.

54'

Gra toczy się w środku pola.

52'

Uderza z dystansu Masłowski w bramkarza.

50'

Ręka Ilkówa-Gołębia w środku pola.

49'

Uderzał Ekwueme, po odbiciu od obrońcy piłka wychodzi na rzut rożny.

47'

Akcja Masłowskiego z Leśniewskim. Leśniewski zwiódł obrońców Termalicy i uderzył w lewą część bramki. Strzał z trudem obronił Budka, a po chwili lepiej zachował się przy dobitce Adriana Błąda pewnie łapiąc.

46'

Lipecki ukarany za faul na Ekwueme.

46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu.

46'

Masłowski zastępuje na boisku Jackiewicza

17:20

Na murawie trwa pokaz umiejętności młodzików Zawiszy Bydgoszcz.

17:10

47'

Sędzia kończy pierwszą częśc spotkania.

47'

Hrymowicz w zamieszaniu uderza, jednak bardzo niecelnie.

46'

Rzut wolny ze skraju pola karnego dla Termalici. Marcin Szałęga podchodzi do piłki... uderza... i piłka po rykoszecie wpada po długim rogu bramki Witana. 1-2 dla gości.

46'

Szałęga zdobywa bramkę dla Termalicy.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o 3 minuty.

43'

W natarciu zawodnicy Termalici.

42'

Żółty kartonik dla Martinsa Ekwueme, za faul przerywający atak gości.

44'

@,,,,:Przerwa zimowa rozpocznie się za tydzień, natomiast sezon w związku z EURO 2012 kończy się po 27. maja.

40'

Błąd wykonywał rzut wolny po którym piłka trafiła do Leśniewskiego, a ten z ostrego kąta nie był w stanie skierować piłki do siatki Termalicy.

39'

Lipecki uderzeniem sprzed pola karnego pokonał Andrzeja Witana.

39'

Mamy wyrównanie.

38'

Błąd przeniósł piłkę na prawo do Jackiewicza, a ten źle dośrodkowywał w szesnastkę gości.

37'

Zawodnicy Zawiszy są cały czas wspierani głośnym dopingiem przez swoich kibiców.

36'

Rybski wycofał do Pawlusińskiego a ten uderzył w światło bramki. Piłkę sparował Witan i goście mieli rzut rożny po którym nie doszli do klarownej sytuacji.

35'

Szałęga uderzał z rzutu wolnego. Strzałem tym nie sprawił jednak kłopotu Witanowi, który z łatwością złapał piłkę.

32'

@Zawiszak: Bramkarz Termalicy odniósł kontuzję.

31'

Na trybunach trwa głośny doping kibiców Zawiszy!

30'

Groźna akcja Cupera, sklepał piłkę z Wójcickim zagrał wzdłuż bramki. Defensorzy uprzedzając Leśniewskiego, wybijają piłkę na rzut rożny.

30'

28'

Z boku Jackiewicz dogrywa w pole karne. Do piłki dopada Leśniewski i minimalnie piłka po jego strzale mija poprzeczkę Budki.

27'

Bardzo chaotycznie grają obrońcy gości. Kolejna sytuacja Zawiszy, zablokowany strzał Błąda.

26'

Zablokowany strzał Wójcickiego.

26'

Akcja Ekwueme z Cuperem zakończona strzałem na bramkę Termialicy. Strzał pewnie obronił Budka.

24'

Strzał z narożnika pola karnego oddał Michał Ilków-Gołąb. Bramkarz gości wybił piłkę przed siebie, lecz Zawiszanie tego nie wykorzystali.

20'

Adrian Błąd przerywa akcję Niecieczy faulem. Po rzucie wolnym strzał na bramkę Lipecki. Piłka odbiła się od jednego z Zawiszan i goście mieli rzut rożny po którym nie stworzyli zagrożenia pod bramką Andrzeja Witana.

20'

19'

Przerwana akcja gości przez Jackiewicza.

18'

Strzał sprzed pola karnego Błąda broni bramkarz Termalicy.

16'

Błąd urywa się obrońcą, jego zagranie wzdłuż bramki przerywa Piątek i piłka ląduje w rękach Budki.

16'

Sebastiana Nowaka ze stadionu zabrała karetka.

13'

Rzut rożny dla Zawiszy po nie porozumieniu obrońców. Dorzuca Błąd, piłka mija wszystkich zawodników w polu karnym.

12'

Uderza Pawlusiński, po rykoszecie piłka w rękach Witana.

11'

Gra wznowiona.

10'

Potrzebna zmiana. W miejsce Nowaka, Maciej Budka.

10'

W sytuacji bramkowej kontuzji doznał bramkarz Termalici Sebastian Nowak. Przez spikera wezwana została karetka.

9'

To goście z pierwszych minut wyglądali o wiele lepiej niż gospodarze. Jednak to Zawisza strzelił pierwszą bramkę. Solowa akcja Błąda uderza, piłkę blokuje obrońca. W tym samym czasie Nowak poleciał w drugą stronę i dobił do pustej bramki piłkę głową Leśniewski.

9'

GOOOOOOL.

7'

Ekwueme z powrotem pojawia się na boisku. W ataku gospodarze.

6'

Na boisku leży Ekwueme.

5'

Widać, że goście przyjechali grać o zwycięstwo. To oni od pierwszych minut, próbują groźnie atakować bydgoszczan.

16:22

3'

Rzut rożny dla gości.

2'

Groźna akcja Niecieczan, Rybski do Lipeckiego, ten jednak bardzo niecelnie z 11 metrów.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego. Rozpoczęcie spotkania.

16:17

16:17

Zawiszacy w tradycyjnych niebiesko-czarnych strojach, natomiast goście dziś na pomarańczowo.

16:16

Obie drużyny wychodzą na płytę boiska.

16:16

16:09

Ławka rezerwowych Zawiszy: Piętka, Zapała, Imeh, Majkowski, Masłowski, Zawistowski, Markowski. Ławka rezrwowych Niecieczy: Budka, Ceglarz, Kowalski Mat., Kubowicz, Martuś, Skołorzyński, Trafarski.

16:08

Na stadionie stawili się kibice gości w liczbie - 20 osób.

16:06

Skończyła się rozgrzewka obu drużyn, za kilka minut rozpocznie się spotkanie Zawiszy Bydgoszcz z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza.

16:05

Skład Zawiszy: Andrzej Witan - Ilków-Gołąb, Skrzyński, Jankowski, Cuper , Hrymowicz, Ekwueme, Jackiewicz, Leśniewski, Wójcicki, Błąd. Skład Termalici: Nowak, Jarecki Czerwiński, Pleva, Piątek, Pawlusiński, Baran, Lipeckim Szałęga, Drozdowicz, Rybski.