6 : 1
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
1. połowa3 : 1
94'

Koniec spotkania! Wisła Płock rozstrzelała Sandecję Nowy Sącz. Gospodarze wygrywają 6:1. Czy to koniec Mariusza Kurasa w Nowym Sączu?

92'

Jeszcze na koniec żółta kartka dla Bilińskiego za niepotrzebne dyskusje.

90'

Ostatnia zmiana w meczu. Damian Skumórski za Gueye.

89'

Interwencja na raty Kamińskiego, który ostatecznie poradził sobie z uderzeniem Jędrzejowskiego.

87'

Sandecja wywalczyła rzut rożny. Uderzenie Aleksandra zablokował Nadolski.

85'

Nafciarze w ataku pozycyjnym. Bronią się goście, którzy nie zamierzają tracić kolejnej bramki.

83'

Aleksander powstrzymany w polu karnym gospodarzy przez Nadolskiego.

82'

Ależ sytuacja do podwyższenia! Znakomitą piłkę w pole karne dorzucił Hiszpański, ale z najbliższej odległości jakimś cudem nie trafił Joao Paulo.

80'

Strzał rozpaczy w wykonaniu Marcina Woźniaka przechodzi wysoko nad poprzeczką.

79'

Fabian Hiszpański wchodzi za Sekulskiego.

77'

Dwa razy bardzo dobrze interweniował Kamiński. Najpierw uprzedził wybiegającego do prostopadłej piłki Jędrzejewskiego, a po chwili złapał strzał z bliska autorstwa Aleksandra.

75'

Spadło w ostatnich minutach tempo spotkania. Gospodarze wyraźnie usatysfakcjonowani pięciobramkowym prowadzeniem. Sandecja też już myśli o końcowym gwizdku.

72'

Niegroźny strzał Gawęckiego pewnie chwycił Kamiński.

70'

Gueye przegrywa pojedynek o górną piłkę w polu karnym z Midzierskim.

69'

Uderzenie Jędrzejowskiego przechodzi wysoko nad poprzeczką.

68'

Mariusz Kuras wprowadza do gry prawego obrońcę. Sebastian Fechner za Janicia.

68'

Piłkę wyłuskał Biliński, który ograł Midzierskiego. Kolejna asysta na koncie wychowanka Śląska Wrocław.

67'

GOOOOLLL!!!! Kolejnego gola dla Wisły zdobywa Joao Paulo!

66'

Akcja szybko przeniosła się pod drugie pole karne, indywidualnie przedzierał się Aleksander i jego strzał z ostrego kąta minął bramkę.

64'

Sekulski zbiegł z lewej strony i uderzył tuż obok słupka bramki Kozioła!

62'

Ponownie dośrodkowanie w pole karne autorstwa Gawęckiego ląduje w rękawicach bramkarza.

60'

Bezradna kompletnie Sandecja. Jeśli przyjezdni nie wezmą się w garść, mogą stracić w Płocku jeszcze kolejne bramki.

58'

Napastnik za napastnika, czyli Aleksander za Chmiesta.

57'

Niebywały mecz w Płocku. Czy ostatni w roli trenera Sandecji dla Mariusza Kurasa? Wpisujcie w komentarza, czy Waszym zdaniem powinien dalej prowadzić zespół z Nowego Sącza.

55'

GOOOOLLL!!! 5:1!! Oczywiście Joao Paulu do Bilińskiego, który był zupełnie sam i strzelił kolejną bramkę dla Wisły!

55'

Cóż za odpowiedź! Dwójkowa akcja pary Biliński - Joao Paulu, Brazylijczyk wyszedł sam na sam z bramkarzem, przedryblował go z łatwością i umieścił piłkę na bocznej siatce!

54'

Mocne uderzenie Wiśniewskiego z trudem broni Kamiński!

54'

Bramkarz Wisły musiał wypiąstkować ostro bitą piłkę przez Gawęckiego. Wyraźnie podłamani są goście. Z kolei gospodarzom wychodzi w dzisiejszym meczu niemal wszystko.

52'

W ostatniej chwili wyszedł z bramki Kozioł i uprzedził niezwykle szybkiego Joao Paulo.

50'

W odpowiedzi strzał Patryka Jędrzejowskiego z łatwością zatrzymał Kamiński.

49'

Dośrodkowanie Sekulskiego trafiło wprost do Gueye, który na pełnej szybkości zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu.

48'

GOOOOLLLL!!! Na 4:1 podwyższa Gueye!

46'

Jedna zmiana w Sandecji: Bartosz Wiśniewski zastąpił Marcina Makucha.

46'

Wznawiamy spotkanie po przerwie.

15:54

Frekwencja dzisiaj w Płocku na więcej niż słabym poziomie. Na trybunach zasiadła niewielka grupa 200-250 widzów.

15:53

Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

45'

Koniec pierwszej połowy. Mocno zaczęła Sandecja, ale potem trzy bramki strzelili skuteczni gospodarze.

44'

Dośrodkowanie Bilińskiego w pole karne, piłka po drodze odbiła się jeszcze od jednego z obrońców i centymetrów zabrakło do czwartej bramki! Będzie tylko rzut rożny.

43'

Starają się zdobyć kontaktową bramkę przyjezdni. Jak na razie czujność zachowują defensorzy Wisły i dość pewnie wybijają piłki adresowane w pole karne.

40'

Niepotrzebne zagranie Sekulskiego do bramkarza, którego o mały włos uprzedziłby Gawęcki.

38'

Ależ podniosła się Wisła. Gospodarze nie zamierzają oddawać inicjatywy. Podopieczni Libora Pali w natarciu. Sandecja wyraźnie zszokowaną tą niebywałą skutecznością Nafciarzy.

35'

Powalony w polu karnym Sandecji Biliński, ale gwizdek sędziego milczy.

34'

GOOOOLLLL!!! 3:1!!! Biliński wypuścił Gueye, który efektownie przelobował bezradnego Kozioła!

33'

Teraz poprzeczka ratuje gospodarzy! Potężnie na bramkę uderzał Dariusz Gawęcki!

31'

Urazu nabawił się przy tym ostrym wejściu Łukasz Nadolski. Obrońca Wisły musi skorzystać z pomocy służb medycznych.

30'

Bardzo brzydkie przewinienie Marcina Chmiesta. Będzie żółta kartka.

29'

Niesamowite! Znowu Djurić uderzał z ponad 20 metrów i... słupek!

28'

Aktywny Milan Djurić bardzo dalekim uderzeniem sprawdził czujność bramkarza Wisły. Ta próba nie mogła zakończyć się bramką.

27'

Świetnym przechwytem i podaniem w sytuacji bramkowej popisał się Joao Paulo.

26'

GOOOOLLL!!! Już 2:1 dla Wisły! Biliński ponownie sam na sam z bramkarzem i tym razem nie pomylił się!

26'

Wprowadzony Gueye próbował szczęścia uderzając z dalszej odległości. Bardzo niedokładny strzał Senegalczyka.

24'

Groźnie goście! Kąśliwe uderzenie Milana Djuricia z najwyższym trudem obronił teraz Kamiński!

22'

Frohlich sfaulował jednego z graczy gospodarzy tuż przed polem karnym. Dobrze wyszedł z bramki Kozioł i złapał dośrodkowanie.

21'

GOOOOLLL!!! Joao Paulo płaskim strzałem z pola karnego doprowadza do wyrównania! Podawał z prawej strony Ariel Jakubowski.

20'

Poza bramką na początku spotkania, nie oglądaliśmy żadnego celnego strzału. Goście bronią się mądrze, a Nafciarze nie mają pomysłu na wykończenie ataku. Kłopoty gospodarzy zaczynają się w okolicach 18 metra przed bramką Marka Kozioła.

18'

Jest już pierwsza roszada. Matar Gueye zmienia Ricardinho.

17'

Biliński stanął oko w oko z bramkarzem, ale nie trafił w światło bramki! To była idealna okazja na wyrównanie.

16'

Tym razem Brazylijczyk Joao Paulo złapany na spalonym. Ponownie dogrywającym był Biliński.

14'

Przedzierał się prawą flanką Marcin Makuch, ale zatrzymał go Damian Jaroń.

13'

Sporo nerwowości w grze Nafciarzy. Kamil Biliński za mocno podawał do wybiegającego Joao Paulo. Futbolówkę zagarnął golkiper gości.

11'

Jeden z nielicznych wypadów Sandecji pod pole karne płocczan. Dośrodkowanie Marcina Chmiesta w pole karne bardzo spokojnie złapał Krzysztof Kamiński.

9'

Łukasz Sekulski za ostro potraktował teraz Jana Frohlicha, który bardzo dobrze zastawił piłkę.

8'

Rzut rożny dla gospodarzy, ale radzą sobie bez problemów rośli defensorzy przyjezdnych.

6'

Sandecja jest wyraźnie zadowolona z tego dość niespodziewanego prowadzenie. Podopieczni Mariusz Kurasa w komplecie na swojej połowie. Stara się otrząsnąć Wisła.

3'

GOOOLL!!! Ależ początek Sandecji. Lukas Janić zbiegł z lewej strony do środka i uderzył sprzed pola karnego tuż przy słupku!

2'

Na ławce Sandecji znaleźli się: Sebastian Szczepański, Paweł Leśniak, Sebastian Fechner, Bartosz Wiśniewski, Arkadiusz Aleksander, Marcin Różalski, Filip Burkhardt.

2'

Rezerwowi Wisły: Damian Skumórski, Bartłomiej Sielewski, Matar Gueye, Radosław Kursa, Patryk Kamiński, Fabian Hiszpański, Marcin Kwiatkowski.

1'

Zaczynamy!

15:00

Piłkarze na murawie, za chwilę pierwszy gwizdek sędziego Rafała Rokosza.

14:53

Zawodnicy zakończyli już rozgrzewkę, za kilka minut początek spotkania.

14:40

Znamy już wyjściowe jedenastki obu zespołów.

14:39

Z pewnością gospodarze, mimo trapiących ich problemów, nie stoją na straconej pozycji. Sandecja nie jest bowiem już tym zespołem, który był groźny dla najlepszych. Piłkarze trenera Kurasa to w tym momencie wielka niewiadoma, to przysłowiowa bomba, która może, ale nie musi "wypalić" w poszczególnych meczach.

14:34

Niewiele ponad 5 minut zabrakło zawodnikom z Płocka, aby w ubiegłym tygodniu zepsuć święto w Gliwicach. Rozluźnienie w końcówce kosztowało gości wtedy utratę dwóch bramek oraz trzech punktów. Tym razem w Płocku zagra Sandecja Nowy Sącz. Dla gospodarzy, którzy jak twierdzi sam trener Pala mają ogromne problemy kadrowe, mecz z Sandecją to jedna z niewielu szans, jakie pozostały w tym roku na zdobycie punktów i utrzymanie kontraktu z zespołami będącymi nad strefą spadkową.

14:30

W Płocku słońce w pełni ale czuć zbliżającą się zimę. Zaczyna się robić coraz chłodniej, a stadion aktualnie świeci pustkami. Kibice dopiero gromadzą się przed kasami.

14:26

Witamy w relacji live z Płocka, gdzie miejscowa Wisła podejmuje Sandecję Nowy Sącz.