Niedziela, 13 listopada 2011, godz. 17:00
1. połowa2 : 2
93'

Pogoń już na pewno zimę spędzi na pozycji llidera.

93'

Koniec! Po nerwowej końcówce Pogoń wymęczyła zwycięstwo powiększając przewagę nad wiceliderem do 4 punktów!

91'

Piłkarze Pogoni umiejętnie przetrzymują piłkę w narożniku boiska.

90'

Djousse wywalczył rzut rożny dla Portowców

90'

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Goście się nie poddają wykorzystując niedokładność w podaniach Portowców. Jak narazie jednak górą obrońcy Pogoni.

86'

Z linii bramkowej piłkę wybił Ława! Polkowice krok od wyrównania!

86'

Akahoshi za Ediego.

85'

Strzał Ediego z rzutu wolnego w mur

84'

Wyrównany mecz. KS Polkowice nadal szuka swoich szans w groźnych kontrach. Pogoń Szczecin też nie odpuszcza. Faulowany przed polem karnym gości Edi.

83'

Podstawek za Więzika

82'

Żółta kartka dla Rogalskiego

82'

Po raz kolejny pewnie interweniujący w bramce Janukiewicz po dośrodkowaniu Polkowiczan

81'

Wacławczyk za Kocota

80'

Przyzwoity strzał Bartosza Ławy z 25 metra minimalnie ponad bramką.

78'

Po rzucie rożnym zamieszanie w polu karnym gości. Sytuację wyjaśniają jednak obrońcy. Chwilę później na boisko padł Krzysztof Kazimierczak

76'

Mandrysz za Szałka

75'

Bryła za Piotrowskiego

73'

Po raz kolejny obudził się KS Polkowice. Trzy szybkie ataki nie odnoszą jednak skutku.

72'

Moment mniej składnej gry z obu stron.

68'

Zamieszanie w polu karnym gości. Piłka wyszła przed pole karne gdzie czekał na nią Hricko. Strzał Słowaka jednak wysoko ponad bramką

67'

Rogalski za Frączczaka

66'

Zawodnik polkowiczan przewracał się w polu karnym lecz sędzia nie odgwizdał faulu.

63'

Z Polkowic nie przyjechał ani jeden kibic

62'

Dwa niegroźne strzały Polkowiczan na rozruszanie szczecińskiego golkipera.

60'

Frączczak dostał idealne podanie na prawe skrzydło, lecz zaplątał się w dryblingu i stracił piłkę.

58'

Dośrodkowanie Hricki na nogę Ławy. Mocny strzał kapitana Portowców odbity od jednego z obrońców. Chwilę później skrzydłem atakował Kolendowicz, lecz jego dośrodkowanie padło łupem Szymańskiego.

56'

Salomoński ponad bramką z 35 metrów.

55'

Żółta kartka dla Frączczaka

52'

Bramka z niczego! Kolendowicz pobiegł lewym skrzydłem i w ostatniej chwili dośrodkował piłkę. Do niej dopadł Djousse i zdobył kolejną bramkę w barwach Pogoni!

50'

Portowcy mają problemy z utrzymaniem się przy piłce. W natarciu KS Polkowice.

48'

Drugą połowę z większym impetem rozpoczęli polkowiczanie.

47'

Dośrodkowanie w pole karne Janusa, lecz żaden z piłkarzy gości nie doszedł do tego podania.

45'

Drugą połowę rozpoczęli piłkarze z Polkowic.

46'

Po wyrównanej pierwszej połowie na stadionie w Szczecinie mamy remis.

45'

1 minuta doliczona

43'

Mamy wyrównanie! Po rzucie rożnym bramkę strzela Marcin Nowak

43'

Janus wbiegł w pole karne, lecz jego strzał na rzut rożny wybił Janukiewicz.

40'

Idealnie dośrodkowanie Ediego na nogę Djousse, a ten nie ma najmniejszego problemu by z bliskiej odległości pokonać bramkarza Polkowiczan!

40'

Słabe dośrodkowanie Pietruszki padło łupem Szymańskiego.

37'

Obudzili się piłkarze z Polkowic. Strzał z dystansu Piotrowskiego wybity na rzut rożny przez Radlera.

34'

Bardzo groźnie pod bramką Pogoni. Główką minimalnie obok bramki Piątkowski.

33'

Żółtą kartką ukarany Pietruszka.

33'

Dośrodkowanie Ediego minęło zarówno głowy napastników jak i bramkę polkowiczan.

31'

Mateusz Szałek poza boiskiem zmienia obuwie.

30'

Po akcji Polkowiczan niecelnie na bramkę Portowców uderzał Piotrowski.

28'

Po dośrodkowaniu Ediego z rzutu rożnego niezbyt udanie przewrotką próbował strzelać Radler.

24'

Piękna kombinacyjna akcja Djousse i Frączczaka. Najpierw Kameruńczyk technicznie ograł obrońcę Polkowiczan, a następnie piętką wyłożył piłkę Frączczakowi. Ten ostatni oddał zbyt słaby strzał by zaskoczyć Szymańskiego.

22'

Przy piłce ciągle Pogoń. Po długiej akcji Portowcy wywalczyli rzut rożny.

19'

W doskonałej sytuacji Mateusz Piątkowski, lecz będąc sam na sam z Janukiewiczem nie trafił nawet w bramkę.

18'

Na boisku leży bramkarz polkowiczan Sebastian Szymański

17'

Po dośrodkowaniu Ławy z najbliższej odległości nie trafił w bramkę Djousse.

17'

Po akcji Kolendowicza rzut rożny dla Portowców.

16'

Słąby strzał z wolnego Mateusza Szałka obok bramki.

16'

Na 30 metrze wywracany Ława. Rzut wolny dla Portowców.

14'

Po dośrodkowaniu Ediego przewrotką strzelał Djousse. Piłka minimalnie minęła bramkę.

14'

Na pełnej prędkości wywracany przez Nowaka był Djousse. Zawodnik z Polkowic ukarany żółtą kartką.

12'

Pogoń naciera, a Polkowice kontrują. Szybki mecz w Szczecinie.

11'

Próba strzału z dystansu Ediego obok bramki Szymańskiego.

8'

Zapowiada się ciekawie. Portowcy po szybko straconej bramce natychmiast rozpoczęli oblężenie bramki Polkowiczan co poskutkowało natychmiastowym wyrównaniem.

6'

Portowcy chcą pójść za ciosem. Zaraz poi wznowieniu gry skrzydłem atakował Kolendowicz. Po dośrodkowaniu w pole karne piłka została wybita na rzut rożny przez obrońców z Polkowic.

5'

Błyskawiczna odpowiedź Portowców. Pietruszka dokładnie dośrodkował z linii końcowej na głowę Bartosza Ławy, a ten bez problemu wpakował piłkę do siatki!

3'

Pierwsza akcja Polkowiczan i bramka!! Po wyrzucie z autu powstało gigantyczne zamieszanie i piłka wpadła do bramki! Strzelcem bramki najprawdopodobnie Janus.

1'

Rozpoczęli Portowcy

17:01

Edi Andradina został uhonorowany za rozegranie 100 meczów w barwach Pogoni Szczecin.

16:55

Marcin Sasal nie może wystawić dzisiaj do gry jedynie Łukasza Matuszczyka i Mateusza Lewandowskiego. Skład portowców wygląda na wykrystalizowany i żadne kontuzje nie zagrażają stabilności zespołu.

16:44

Zarówno piłkarze ze Szczecina jak i z Polkowic są już na murawie na przedmeczowej rozgrzewce.

16:43

Obie drużyny mają odpowiednią motywację by stworzyć dziś ciekawe widowisko.

16:42

Ks Polkowice gra natomiast o wydostanie się ze strefy spadkowej.

16:42

Dzisiejsza ewtualna wygrana Portowców zapewniłaby im fotel lidera na okres przerwy zimowej gdyż główni rywale do awansu pogubili punkty w tej kolejce.