Kartka dla Ferugi.

83'

Szary po rzucie rożnym zbyt lekko próbował lobować.

81'

Rakels z najbliższej odległości strzela jednak Stodoła broni. Sędzia uznał że piłka jednak całym obwodem była za linią.

80'

Gol! 2-2. Rakels.

79'

Stodoła broni strzał z najblizaszej odległości w polu karnym. Po chwili Zaniewski znów efektywnie drybluje.

74'

Stodoła aktywnie i odwaznie w polu karnym i faulowany przez napastników.

72'

Feruga za Farkasa.

71'

Chmiel dostaje żółtą kartkę.

70'

Pietroń za Iwana.

70'

Kowalczyk efektownym szczupakiem zatrzymije kontrę gospodarzy.

68'

Wojciechowski fauluje i dostaje drugą żółtą kartkę.

67'

Stodoła w agresywnym starciu na przedpolu. Przez chwile opatrywany przez masażystów jednak juz w grze.

66'

GKS zaatakował na połowie Olimpii. Próbuje dużo dosrodkowań.

63'

Banasiak za Miecznika.

63'

Powstrzymany Pitry w akcji indywidualnej.

62'

Miecznik wbiega w pole karne i podaje do Kołodziejskiego, który wślizgiem strzela. Obrońcy jednak zablokowali.

61'

Pitry strzela z dystansu jednak Stodoła broni.

60'

Zaniewski minimalnie niecelnie w prostopadłym podaniu do Iwana.

59'

Dremliuk wybija z pola karnego.

57'

Pitry w długi róg jednak Stodoła łapie.

56'

Na boisku agresja. Olimpia dobrze atakuje presingiem na środku boiska.

53'

Kołodziejski technicznie z rzutu wolnego jednak Sabela łapie.

53'

Znakomity doping na stadionie. Jest około 1200 kibiców.

51'

Kołodziejski w sytuacji sam na sam strzela w boczna siatkę.

50'

Stodoła wybija piłkę na przedpolu po dośrodkowaniu z wolnego.

49'

Szary dostaje żółtą kartkę.

48'

Szary wyjasnia wybiciem sytuację we własnym polu karnym.

45'

Rozpoczęcie drugiej połowy.

58'

Kibice GKS są na trybunie w liczbie około 500.

12:58

Przypominamy, że relacje live z tego meczu można śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

45'

Zakończenie pierwszej połowy Olimpia - GKS 2-1.

44'

Olimpia zyskuje przewagę. Duża ilość dośrodkowań które wybijają obrońcy gości.

42'

Plewnia niecelnie i wysoko nad bramką z wolnego.

41'

Na trybunie gości pojawiają się kibice GKS Katowice.

39'

Za głębokie dośrodkowanie wyłapuje Sabela.

38'

Kartka.

38'

Sprytnie rozwiązany rzut wolny krótkim podaniem jednak Wojciechowski przejmuje.

36'

Wojciechowski dostaje kartkę.

35'

Agresywnie sie robi na boisku. Goście ruszyli na Olimpię jednak obrońcy gospodarzy dobrze sie ustawiają.

32'

Bartosz Iwan głową strzela przy asyście obrońcy w polu karnym z którym stoczył ciężki pojedynek w powietrzu.

31'

GOOOOOOOOOOOOOOOl! 2-1 Bartosz Iwan!

29'

Po dośrodkowaniu z boku boiska głową z najbliższej odległości nie trafił Zaniewski.

27'

Mecz szybki obie drużyny sa aktywne i stwarzaja duzo okazji pod bramkami.

25'

Po dośrodkowaniu z wolnego głową strzelił Pitry.

24'

Gol! 1-1 Pitry.

24'

Olimpia agresywnie w środku pola. GKS próbuje podawać do Rakelsa i Ptirego jednak oni sa dobrze kryci.

21'

Znowu aktywny Zaniweski próbuje indywidualnie dryblować. Piłka jednak trafia do Kołodziejskiego który niecelnie dośrodkowuje.

18'

Pacan wyjasnia sytuację w polu karnym.

16'

Plewnia dwukrotnie próbował z dystansu jednak niecelnie.

15'

Olimpia zaatakowała odważnie, jednak zablokowany strzał przez obrońców GKS. Po chwili akcja Zachary który w polu karnym źle rozegrał futbolówkę.

13'

Bramkę zdobywa Zaniewski z uderzenia z pierwszej piłki z pola karnego z powietrza!

14'

Goooooooooooooooooooooooooool! 1-0 Zaniewski.

13'

Olimpia zaatakowała, jednak nie potrafi składnie zbudować akcji.

9'

Po rzucie wolnym niecelnie główkował Hołota.

9'

Dobra okazja Pitrego jednak wypchniety z pola karnego Stodoły.

7'

Zaniewski niedokładnie w pole karne.

6'

Olimpia nie potrafi wyprowadzić akcji podaniami. Skupia sie na obronie.

4'

drużyny rozgrywaja piłkę na środku boiska. W ataku pozycyjnym GKS.

2'

Jako pierwsi ruszyli do ataku gospodarze. Dobre uderzenie Mariusza Muszalika, ale pewnie broni Witold Sabela.

12:05

Przepraszamy za opóźnienie jednak nie było internetu. Rozpoczęcie meczu. Olimpia Elblag na biało-niebiesko, GKS Katowice na czarno-żółto.

2'

Na boisku jest Grzegorz Miecznik, który zastąpił w pierwszym składzie Lubomira Lubenowa.

1'

Zaczynamy pierwszą połowę.

12:01

Drużyny wychodzą już na boisko.

12:01

Ławka rezerwowych GKS: Jacek Gorczyca, Kamil Cholerzyński, Arkadiusz Ryś, Bartłomiej Pawłowski, Daniel Feruga, Bartłomiej Chwalibogowski, Dawid Jarka

12:00

Na ławce rezerwowych Olimpii: Miloś Budaković, Grzegorz Miecznik, Paweł Żuraw, Bartłomiej Bartosiak, Michał Pietroń, Adam Banasiak, Daniel Koczon

11:42

Olimpia: Stodoła-Dremluk, Pacan, Wojciechowski, Szary-Lyubenov, Kaczmarczyk, Iwan, Muszalik, Kołodziejski, Zaniewski rez: Budakovic, Bartosiak, Pietroń, Banasiak, Koczon, Miecznik, Żuraw

GKS: Sabela-Plewnia, Kowalczyk, Hołota, Beliancin-Zachara, Sobotka, Chmiel, Farkas-Rakels, Pitry rez: Gorczyca, Cholerzyński, Pawłowski, Feruga, Ryś, Jarka, Chalibogowski

11:29

Na boisku rozgrzewają się obydwa zespoły. Kibice Olimpii przygotowali oprawę na ten mecz.