Warta Poznańwarta
2 : 0
Polonia BytomPolonia Bytom
93'

Koniec meczu! Po półtoramiesięcznej przerwie Warta zdołała wygrać na własnym stadionie, pokonując 2:0 Polonię Bytom. Za uwagę dziękują Piotr Bąk i Wojciech Maćczak. Jednocześnie zapraszamy na kolejne relacje w Ekstraklasa.net, a zwłaszcza na nasz następny LIVE z niedzielnego spotkania Warta Poznań - Pogoń Szczecin.

91'

Akcja Polonii zwieńczona serią prostych błędów gości.

90'

Dośrodkowanie Tomczyka zablokował Jasiński, a sędzia przedłużył mecz o 3 minuty.

89'

Foszmańczyk puścił Gajtkowskiego, ale szybszy Balaż, który złapał piłkę.

87'

Za Reissa wchodzi Foszmańczyk.

86'

Boisko opuścił Paulista, w jego miejsce Tomczyk.

84'

Polonia pewnie nie do końca, chociaż postawa bytomian na boisku mówi co innego.

83'

Mecz powoli zbliża się do końca, obie ekipy chcą chyba zadowolone z takiego rezultatu

82'

Bardzo prosty błąd techniczny Tomasza Magdziarza, zdarza się nawet najlepszym

80'

Z rzutu wolnego strzelał Goliński. Było groźnie, ale skończyło się na rzucie rożnym.

80'

Rzut wolny dla gospodarzy 40 metrów od bramki strzeżonej przez Balaża

79'

Świerczok nie gra dzisiaj dobrego spotkania, trzeba jednak otwarcie przyznać, że koledzy mu nie specjalnie mu pomagają

78'

Z 20 metrów przymierzył Świerczok, ale nie trafił do bramki, strzeżonej przez Grzegorza Szamotulskiego.

76'

Sprzed pola karnego mocno uderzał Reiss, ale w bramce dobrze spisał się Balaż.

75'

W miejsce Bereszyńskiego wchodzi Sasin. Młody zawodnik Warty żegnany brawami, na co z pewnością zasłużył postawą w dzisiejszym meczu.

75'

Kapitalne uderzenie Ngamayamy jeszcze lepiej broni Balaż

74'

Kolego "GDZIE JEST ORZEŁ!!!..." - prosimy o zadanie tego pytania działaczom PZPN, bo my niestety nie znamy odpowiedzi.

73'

Gajtkowski wchodzi na boisko w miejsce strzelca pierwszej bramki Marcina Klatta

72'

Jak najbardziej, Polonia po przerwie gra dużo słabiej, tak jakby zdecydowanie odpuściła.

71'

Polonia zdecydowanie spuściła z tonu po stracie drugiej bramki, goście pogodzili się chyba z porażką. Zgodzisz się Wojtek z moją opinią?

69'

W miejsce Pokotyliuka wchodzi Góral.

68'

Klatt próbował wypuścić Ngamayamę, ale zamiast do swojego kolegi z zespołu, podał do jednego z obrońców Polonii.

67'

Piłka jak po stole bilardowym odbijała się w polu karnym Polonii, ostatecznie jednak uderzenie Klatta okazało się być niecelnym

66'

Michalak wchodzi na boisko w miejsce Sinclaira.

65'

Eureka!

65'

Pewnie oznacza to, że za chwilę zawodnik gości wejdzie na boisko,.

64'

Do wejścia na boisko szykuje się Krzysztof Michalak

62'

Balaż uprzedził szarżującego lewą stroną Magdziarza. Bramkarz Polonii bardzo przytomnie wyszedł z własnego pola karnego i zażegnał niebezpieczeństwo, wybijając piłkę w aut.

60'

Zagranie Tomasza Magdziarza pozostawimy bez komentarza...

59'

Dwa rzuty rożne dla Polonii nie przyniosły żadnego zagrożenia pod bramką Szamotulskiego.

58'

Bramka stadiony świata! Nie! Stadiony Wszechświata! Kapitalne uderzenie piętką Jasińskiego! I Warta prowadzi już 2:0

57'

2:0 DLA WARTY!!! ŁUKASZ JASIŃSKI OŚMIESZYŁ DEFENSYWĘ GOŚCI!!!

56'

Pospieszył się Magdziarz z decyzją o strzale, Warta ma jednak rzut rożny

55'

Z początkiem drugiej połowy Warta wyraźnie złapała wiatr w żagle. Polonia nie istnieje na boisku, "Zieloni" całkowicie zdominowali mecz.

54'

Dośrodkowanie Kosznika na długi słupek, tam z pięciu metrów uderzał Magdziarz, ale trafił wprost w Balaża!

53'

Kapitalna centra Magdziarza spadła na głowę Reissa, który pomylił się nieznacznie z 4 metrów

52'

To trzecia bramka wypożyczonego z Pogoni Szczecin napastnika w tym sezonie. To dość mizerny dorobek jak na wysuniętego snajpera.

52'

Kapitalna asysta Alaina Ngamayamy do Marcina Klatta który zdobył bramkę strzelając między nogami Balaża

51'

GOOOOL DLA WARTY!!! MARCIN KLATT!!!

50'

Po rozegraniu rzutu wolnego bardzo groźnie strzelał Vascak. Piłkę zmierzającą w dolny narożnik bramki sparował Szamotulski.

50'

Mąka wykrzyczał chyba wszystkie żale, słychać go było nawet na trybunie prasowej ;)

51'

Ngamayama ukarany żółtą kartką za faul na Mące.

48'

Piłkarze Warty dwukrotnie skiksowali we własnym polu karnym, na szczęście dla nich piłka ostatecznie wyszła w aut.

47'

Rzut wolny dla gości na skraju pola karnego Warty

46'

Drugą połowę spotkania rozpoczną gospodarze a więc piłkarze Warty

46'

Wracamy do relacji po przerwie, wypiliśmy kawę, herbatę więc jest nam trochę cieplej

45'

Koniec pierwszej połowy, do przerwy remis 0:0.

45'

Coś w ostatnich minutach odbiegamy od tematu meczu, a to oznacza, że na boisku dzieje się niewiele. Po niezłym początku gra siadła, oba zespoły czekają już na przerwę.

44'

Niecelne uderzenie Paulisty zza pola karnego

43'

Piotrku - przecież Adam Małysz zakończył już karierę, więc nasz Orzeł z Wisły tej zimy na pewno nie przyleci.

43'

Gdzie jest orzeł? Niedługo przyleci :)

41'

Długa piłka Golińskiego z rzutu wolnego, głową niecelnie strzelał Sobieraj. Zagranie byłego lechity niezbyt dobre, piłka leciała zbyt długo, by zagrozić bramce Polonii.

40'

Paulista uderzał sprzed linii pola karnego, piłkę łapie Szamotulski.

40'

Dobrze uderzenie Magdziarza bardzo dobrze broni Balaż , który poradził sobie także z dobitką tego samego zawodnika

39'

My tu gadu gadu a gra się toczy, ale odpowiedź na pytanie jak żyć pozostawiamy wam drodzy kibice :)

39'

Pracujesz sobie na zakaz stadionowy Piotrek :)

38'

Fatalne podanie Kosznika do Ngamayamy. Cytując klasyka: "Panie Premierze- jak żyć po takim podaniu?"

37'

Żółtą kartką ukarany Łukasz Jasiński.

36'

W pierwszej połowie na pewno mogą nie podobać się dośrodkowania "Zielonych"

35'

Kosznik próbował ograć Vascaka, ale Słowak okazał się lepszy.

34'

Pokotyliuk faulował Ngamayamę, za co ukarany został żółtą kartką.

33'

Kolejną niezłą akcję na skrzydle przeprowadził Bartosz Bereszyński, jak na razie jest to pierwszoplanowa postać Warty

32'

Mąka dość bezmyślnie faulował Sasina, na razie jednak obyło się bez kartki.

31'

Zza pola karnego uderzał Alain Ngamayama, było groźnie ale Balaż odprowadził piłkę wzrokiem

30'

Killar faulował Klatta na połowie Polonii, będzie rzut wolny dla Warty.

30'

Goliński fantastycznie podał do Magdziarza, ale tego uprzedził bardzo dobrze wychodzący z bramki Balaż

29'

Gdy rozmawiałem z trenerem Araszkiewiczem tuż po jego zatrudnieniu w Warcie stwierdził, że problemem poznańskiego zespołu jest to, że piłkarze za bardzo chcą wejść z piłką do bramki. I teraz właśnie ten błąd popełnił Goliński.

28'

Michał Goliński w niesamowitej sytuacji przestrzelił! Powinno być 1:0 dla Warty!

26'

W tym meczu jednak daleko do kompromitacji "Zielonych", jednak ich gra wygląda bardzo dobrze tylko do linii pola karnego. Potem jest nieco gorzej, szczególnie jeśli chodzi o strzały na bramkę

25'

Nie mają innego wyjścia, bo w przeciwnym razie mogą wkrótce obudzić się w strefie spadkowej. A to już byłaby ogromna kompromitacja jak na zespół, który miał grać o awans.

24'

Tym razem na pozycji spalonej dał złapać się Piotr Reiss, widać jednak, że gospodarze chcą walczyć o pełną pulę

23'

Kosznik dośrodkował w pole karne, piłka spadła na głowę Magdziarza, który był jednak do strzału zupełnie nieprzygotowany

22'

Magdziarz dośrodkował w pole karne, Sinclair wolał nie ryzykować i wybił piłkę na rzut rożny.

21'

Bereszyński bardzo łatwo zrezygnował z biegu za piłką a szkoda, bo młody "Warciarz" mógł w tej sytuacji powalczyć

20'

Klatt zapomniał chyba, że jakieś kilkadziesiąt lat temu wprowadzono zasadę spalonego do piłki nożnej :)

19'

Klatt skierował piłkę do siatki, ale był na kilkumetrowym spalonym.

18'

Z rzutu wolnego za nisko dośrodkowywał Reiss, do wybitej przez obrońców piłki dopadł Sobieraj i dośrodkował w pole karne. Tam jednak zawodnicy z Bytomia po raz kolejny okazali się lepsi.

17'

"Zielono-Biali" na trybunach, kibice Warty jak na razie na "5" w tym meczu chociaż jest ich niewielu to naprawdę są dobrze słyszalni

16'

Jasiński ucierpiał w starciu na boisku, ale po chwili podniósł się i gra będzie kontynuowana.

15'

Kwadrans gry za nami, nie wiem czy się ze mną zgodzisz Wojtek, ale jak na razie zdecydowanie dominuje Warta na boisku

14'

Długa piłka Vascaka w kierunku Mąki, ale były zawodnik Polonii Warszawa nie miał szans, by dojść do tego podania. Piłkę złapał Szamotulski.

13'

Po podaniu Magdziarza Reiss źle przyjął piłkę w polu karnym Polonii.

13'

Dobrze próbował w pole karne wbiegać Sasin jednak doskonale uprzedził go Chomiuk

13'

Jedyne czego nam w tym momencie może brakować to celne strzały na obie bramki

12'

Jasiński traci piłkę na linii pola karnego Polonii. Środkowy obrońca Warty jest dziś wyjątkowo aktywny na połowie rywala.

11'

Reiss faulowany w środku pola przez Pokotyliuka.

11'

Klatt fauluje w ataku, jak na razie bardzo słabe zawody piłkarza wypożyczonego z Pogoni Szczecin

9'

Polonia przeprowadziła kolejną nieudaną akcję, tym razem Vascak przegrał walkę o piłkę z Kosznikiem

8'

Nieprecyzyjne zagranie Bereszyńskiego do Reissa. A szkoda, bo zanosiło się na niezłą akcję gospodarzy.

7'

Na razie całkiem dobry mecz w wykonaniu obu zespołów, czekamy tylko na bramki.

7'

No ale Wojtek musimy przyznać, że jak było nam zimno przed meczem tak początek zawodów rozgrzał nas o kilka stopni nieprawdaż?

6'

Zbyt mocne podanie Sobieraja w kierunku Reissa i piłka ląduje w rębach Balaża.

6'

Bardzo ładna akcja Warty a konkretnie Bereszyńskiego, który zwiódł najpierw jednego z obrońców Polonii a następnie uderzył na bramkę Balaża

5'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pojedynek główkowy z Vascakiem przegrał Sobieraj. Do wybitej przez zawodnika Polonii piłki doskoczył Jasiński, jego strzał po rykoszecie trafił do Bereszyńskiego, a ten stojąc kilka metrów od bramki próbował podawać. Pytanie tylko do kogo.

4'

Bartosz Bereszyński wywalczył pierwszy rzut rożny dla swojego zespołu w tym spotkaniu

3'

Po ustawieniu widać, że Polonia zamierza zagrać dzisiaj ofensywnie. Trener Fornalak wystawił dzisiaj dwóch napastników: Jakuba Świerczoka i Jeana Paulistę.

3'

Polonia od razu ruszyła na Warciarzy, którzy schowani na swojej połowie boiska czekają na okazję z kontrataku. Pytanie tylko czy się doczekają?

1'

Jak na tak małą liczbę kibiców, doping wychodzi całkiem nieźle.

19:00

Kibice Warty zorganizowali się dzisiaj bardzo dobrze, mają bęben i głośnym dopingiem wspierają swój zespół. Brawo!

1'

Zaczynamy pierwszą połowę spotkania!

18:59

Obie drużyny już na boisku, za chwilę początek spotkania.

18:57

Jaki drodzy kibice typujecie wynik spotkania?

18:57

Hymn Warty Poznań rozbrzmiewa na Bułgarskiej pojawiają się piłkarze obu ekip

18:51

Na stadionie nie ma więcej niż 300 kibiców, wygląda to tak jakbyśmy rozgrywali mecz ligi okręgowej a nie 1 ligowe spotkanie na obiekcie Euro 2012

18:45

Oby tylko trwające w mieście remonty skończyły się przed tą wielką piłkarską imprezą, bo inaczej Euro będzie jedną wielką męką zarówno dla kibiców, jak i mieszkańców Poznania.

18:43

Dotarł do nas Wojtek, małe korki w Poznaniu, tramwaje nie jeżdżą czyli już na 100% wiemy, że za kilka miesięcy czeka nas Euro :)

18:33

Rozgrzewają się również zawodnicy obu ekip, do rozpoczęcia spotkania pozostało 25 minut

18:15

Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

18:11

Na rozgrzewce pojawili się właśnie bramkarze Warty Poznań, nie witają ich brawa, bo tych rąk jak na razie prawie nie ma na stadionie

18:08

Największą gwiazdą bytomskiego zespołu jest w tej chwili młody Jakub Świerczok, którym w ostatnich dniach zainteresowało się podobno francuskie Sochaux

18:02

Jak na razie na stadionie zjawiło się... kilkunastu fanów Warty miejmy nadzieję, że darmowe wejściówki przyciągną dzisiaj 2 może 3 tysiące fanów "Zielonych"

18:00

Witamy serdecznie, z tej strony Piotr Bąk oraz Wojciech Maćczak zapraszamy na relację live z meczu Warta Poznań- Polonia Bytom, prosto ze stadionu przy ulicy Bułgarskiej!