Niedziela, 30 października 2011, godz. 19:00
Zawisza Bydgoszczzawisza
1 : 1
Piast GliwicePiast Gliwice
91'

Sędzia zakończył spotkanie. Zawisza zremisował z Piastem 1:1. Za uwagę dziękują: Radek Kliszewski i Krzysztof Wiosna.

90'

Cały czas Zawisza atakuje bramkę Piasta

90'

Masłowski uderzył z dystansu i Zawisza ma jeszcze szansę na wygranie tego meczu!

90'

1:1 !!!!!!!

89'

Ilków-Gołąb z 25 metrów, fenomenalnie Trela!

89'

Strzał Masłowskiego broni Trela.

88'

Rzut rożny dla Zawiszy.

84'

Żółtą kartką ukarany został Zawistowski.

83'

Szansę miał Leśniewski. Uderzył minimalnie niecelnie.

82'

Za faul w środku pola ukarany żółta kartką Pietroń.

81'

Kolejna pozycja spalona zawodnika Zawiszy.

78'

Ostatnia zmiana w zespole gości, Buryan za Cicmana.

76'

Z narożnika boiska dośrodkowywał Zawistowski. Po raz kolejny nikt nie dosięgnął piłki.

75'

Tempo meczu opadło.

73'

Masłowski strzela bardzo niecelnie.

71'

Z rzutu wolnego wznawiali Niebiesko-czarni. Piłkę tuż przy słupku otrzymał Skrzyński, który nie sięgnął piłki.

70'

Na boisku w zespole gości pojawia się Pietroń, w miejsce Bzdęgi.

69'

Piłkarze Zawiszy cały czas atakują. Goście są zamknięci we własny polu karnym.

69'

Z rzutu rożnego wznawiał Zawisza. Po zamieszaniu w polu karnym piłkę wybili obrońcy Piasta. Wkrótce Ekwueme wrzucał w pole karne Zawiszy, a piłki do siatki nie skierował Leśniewski.

68'

W miejsce Jackiewicza pojawia się Michał Masłowski.

68'

Ilków-Gołąb dośrodkowywał z prawej strony.. piłka leciała za kołnierz Treli, końcami palców na rzut rożny.

67'

Piłkarze Zawiszy starają się doprowadzić do do wyrównania. Brakuje im jednak szczęścia.

66'

Niecelne uderzenie Błąda.

65'

Za mocne podanie do Jackiewicza.

62'

Lewą stroną pognał Błąd, wstrzelił piłkę w pole karne. Piłkę z 3 metrów nie potrafił skierować Leśniewski, który ledwo ją dotyka.

61'

Kontrę Zawiszy wyprowadzał Ilków-Gołąb. Biegnąc wzdłuż linii bocznej wypuścił piłkę w aut.

60'

Sprzed pola karnego uderzył Zawistowski. Trela bez problemu obronił ten strzał.

59'

Piłkarze Zawiszy nie mogą sobie poradzić z drużyną Piasta Gliwice, która gra w "10".

59'

Złe zagranie Jackiewicza do Wójcickiego i Zawisza stracił szansę na udaną kontrę.

58'

Uderza Bzdęga, po rękach Witana piłka ląduje w bocznej siatce.

55'

Matras przecina podanie do Leśniewskiego.

54'

54'

Groźna sytuacja Piasta, Cicman zwiódł Wójcickiego uderzał po krótki rogu. Kapitalnie broni Witan!

52'

Na dzisiejszy mecz sprzedano 3850 - poinformował spiker.

51'

Dośrodkowywał w pole karne Wójcicki. Piłki nie sięgnął żaden z Zawiszaków.

49'

Piłkę w pole karne wrzucał Ekwueme, na nieszczęście dla Bydgoszczan dobrze interweniowali obrońcy. Chwilę później rzut rożny wywalczył Paweł Oleksy.

48'

Zawistowski uderzył z rzutu wolnego w boczną siatkę bramki Piasta.

47'

Za faul przed polem karnym żółtym kartką został ukarany Łukasz Skrzyński.

46'

46'

Piłkarze rozpoczęli drugą połowę meczu.

46'

Na boisku pojawia się Leśniewski, a zastąpi on Patryka Klofika.

20:01

Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie.

19:49

47'

Sędzia zakończył pierwszą połowę meczu. Do przerwy Zawiszy Bydgoszcz przegrywa z Piastem 0:1, ale goście mecz ten kończyć będą w dziesiątkę. Emocji przy Gdańskiej z pewnością nie zabraknie! Zapraszamy na drugą połowę meczu za około 15 minut.

46'

Ekwueme z 20 metrów minimalnie obok.

45'

Z rzutu wolnego uderzał Skrzyński. Strzał kapitana Zawiszy broni Trela. Korner dla Zawiszy.

45'

Sędzia dolicza 2 minuty.

43'

Na czystą pozycję wychodził Wójcicki.... fauluje go Krzycki i za to otrzymuje czerwoną kartkę.

42'

Sprzed pole karnego uderzał Wójcicki. Strzał napastnika Zawiszy wybił obrońca dobijał Jacieiwicz - niecelnie.

41'

Zawodnicy Piasta dominują na boisku.

38'

Kędziora faulowany przez Skrzyńskiego.

37'

Z rzutu wolnego Piast. Posłaną piłkę w szesnastkę Zawiszy wybił Witan.

36'

Żółty kartonik dla Klepczyńskiego.

34'

Z dystansu Zawistowski, obok bramki Piasta.

33'

Na spalonym po raz kolejny Jakub Wójcicki.

31'

Podopieczni Janusza Kubota z pewnością nie poddadzą się, ponieważ w przypadku zwycięstwa Zawisza zostanie Mistrzem Jesieni.

31'

Prostopadłe podanie Błąd, w sytuacji sam na sam Jackiewicz trafia w nogi Trelii.

26'

Z narożnika boiska wznawiał Piast. W polu karnym najlepiej odnalazł się Paulauskas i umieścił piłkę w siatce.

26'

0:1 dla Piasta

26'

Z dystansu Klofik, wysoko nad bramką.

25'

Mati: Kibiców na stadionie jest około 5000.

25'

Kontra Zawiszy. Piłkę otrzymał Błąd, który popędził w kierunku bramki Piasta. Powstrzymywany był nieprzepisowo przez obrońcę Piasta i po szansie dla Niebiesko-czarnych.

25'

Bodzioch uderza z głowy, piłkę z linii bramkowej wybija Patryk Klofik! Piast w natarciu.

24'

Na spalonym Wójcicki.

22'

Cicman uderzył nad bramką Witana.

20'

Dużo chaosu w poczynaniach obu zespołów.

20'

19'

Niedokładne wznowienie akcji przez Witana, groźna akcje Gliwiczan. Na szczęście dla gospodarzy piłkę bardzo niecelnie uderza Ruben Jurado.

18'

Bzdęga okiwał Klofika i uderzył w kierunku brami Zawiszy. Strzał ten odbił się jednak od jednego z obrońców Zawiszy i Piast miał rzut rożny po którym, nie stworzył zagrożenia.

18'

Jankowski wybija w aut przerywając akcję Piasta.

16'

Paulauskas zagrywał do Kędziory a ten uderzył wprost w Andrzeja Witana.

15'

Piękne odegranie Zawistowskiego na lewe skrzydło do Klofika. Pomocnik Zawiszy wywalczył aut na wysokości pola karnego.

14'

Strzał z połowy boiska oddał Ekwueme. Trela bez problemu wyłapał to uderzenie.

13'

Strzał sprzed pola karnego oddał Paulauskas. Na raty broni Andrzej Witan.

12'

Ładnie teraz piłkę przed pole karne Zawiszy otrzymał Cicman. Zawodnik Piasta nie zdołał oddać strzału na bramkę Andrzeja Witana.

10'

Atak Piasta przerywa Ekwueme.

8'

Po raz kolejny w natarciu Zawiszanie, tym razem Zawistowski zagrywa w pole karne. W ostatniej chwili piłkę wybija Klepczyński.

7'

Bardzo niesie nas doping naszych Kibiców - powiedział na konferencji przedmeczowej trener Zawiszy - Janusz Kubot. Doping od początku meczu stoi na wysokim poziomie i wyraźnie dodaje to sił zawodnikom, którzy od początku atakują.

7'

Groźne akcje Zawiszan! Dwukrotnie z piłką wstrzeloną wzdłuż bramki Piasta mijał się z piłką Błąd.

5'

W wyjściowym składzie Zawiszy pojawił się Kamil Jackiewicz. Prawdopodobnie urazu doznał Vahan Gevorgyan- stąd ta zmiana.

5'

Błąd dogrywa piłkę do Jackiewicza, ten jednak źle przyjmuję piłkę i sytuację wyjaśniają defensorzy Piasta.

4'

Za mocne zagranie do Wójcickiego i od bramki rozpocznie Trela.

4'

Zawiszanie od pierwszych minut ruszyli do ostrych ataków.

2'

Prawą stroną w pole karne wbiegał Ilków-Gołąb. Oddany został strzał który przed siebie wybił Trela.

2'

Ilków-Gołąb uderza z 20 metra, piłka zatrzymuje się na plecach obrońcy gości.

1'

Rozległ się pierwszy gwizdek sędziego. Rozpoczęło się spotkanie Zawiszy Bydgoszcz z Piastem Gliwice.

18:53

Sędzią dzisiejszego spotkania jest Tomasz Radkiewicz, na liniach pomagać mu będą Arkadiusz Śpiewak oraz Maciej Majewski.

18:50

Zakończyła się rozgrzewka obu zespołu. Za kilka minut rozpocznie się ostatnie spotkanie tej rundy! Czy Zawisza zostanie mistrzem jesieni?

18:48

Zapełnia się powoli stadion im. Zdzisława Krzyszkowiaka. Na spotkanie nie przybyli kibice gości.

18:47

18:46

Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi spotkania! - /1liga/zawisza-piast-live-beniaminek-z-szansa-na-mistrzostwo-jesieni,artykul.html?material_id=4eac94fdb564da1a7d000000