Sobota, 29 października 2011, godz. 13:00
Ruch RadzionkówRuch Radzionków
2 : 2
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
90'

Pechowo, po naprawdę emocjonującym, dramatycznym widowisku Ruch remisuje z Flotą Świnoujście. Dodajmy, że Jasiński zdobył wyrównującą bramkę strzałem głową z piątego metra. Za uwagę dziękuje Patryk Przydacz.

90'

Jasiński wyrównuje, a arbiter kończy to spotkanie !

90'

Jeszcze rzut wolny, a po nim rzut rożny dla Floty. Chi Fon na głowę Kalinowskiego, ten w boczną siatkę.

89'

Misan uderzył wcześniej z rzutu wolnego w mur a teraz nie wykorzystał piłki meczowej ! Z pięciu metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką, będzie pluć sobie w brodę napastnik Floty po tym spotkaniu...

88'

Wywalczył rzut karny, asystował przy bramce brata, a teraz przy aplauzie publiczności opuszcza boisko Mateusz Mak. W jego miejsce Piotr Łopuch.

88'

Znalazł nogę Nalepy na osiemnastym metrze Misan, będzie rzut wolny z groźnej pozycji.

85'

W jego miejsce, na ostatnie pięć minut wejdzie Skrzypczak.

85'

Opuszcza boisko kontuzjowany Michalik.

84'

Strzał Chi Fona blokuje Nalepa.

82'

Może podobać się kibicom dzisiejsze spotkanie. Tym razem groźnie pod bramką Floty, Rocki nie zauważył jednak dobrze ustawionego Michała Maka.

81'

Kolejny raz groźnie zrobiło się po dośrodkowaniu w pole karne Ruchu, z rzutu wolnego piłkę dośrodkowywał zawodnik Floty, a ta spadła na poprzeczkę.

79'

Młodość ma swoje prawa, ale wszystko ma swoje granice... Michalik dostał świetną piłkę na szesnasty metr, uderzył jednak z powietrza wysoko nad bramką.

78'

Ostatnią zmianę przeprowadza trener Pawlak, który liczy na to, że Stachyra odmieni losy spotkania. Boisko opuścił Ostalczyk.

76'

W odpowiedzi na kolejne pytania ze strony czytelników informuję, że na stadionie Ruchu nie ma kibiców Floty, a fani Ruchu w dalszym ciągu protestują przeciw represją ze strony firmy ochroniarskiej i policji.

75'

Zdecydowane, ostre wejście Kalinowskiego, za faul na Mateuszu Maku żółta kartka.

73'

Kontra Cidrów, Michał Mak do Pawła Giela, ten w sytuacji sam na sam szukał uderzenia prawą nogą. Szukał, szukał i stracił piłkę... będzie rzut rożny.

71'

Ofensywna akcja Bodzionego powstrzymana przez Kowalskiego, kolejny korner.

70'

Przypadkowa bramka Tomasika wprowadziła sporo chaosu. Muszą uspokoić grę gospodarze, jeśli chcą utrzymać prowadzenie.

68'

I zmiana w szeregach gospodarzy, w miejsce Giesy trener Skowronek posyła Michalika.

68'

W środku pola akcję Ruchu, faulem przerywa Chi Fon. Trzecia żółta kartka w tym spotkaniu pokazana.

67'

Tym razem prawą stroną Ostalczyk, płaskie dośrodkowanie nie dochodzi do żadnego z partnerów zawodnika z Świnoujścia.

65'

Po lewej stronie pola karnego znalazł się Ostalczyk, kolejna próba jednak nieudana.

63'

I druga zmiana w szeregach gości, za Śpiączke wchodzi Chi Fon.

62'

Mogli wyrównać goście ! Z woleja przestrzelił minimalnie Kalinowski.

61'

Bramka kontaktowa dla Floty. Przypadek i pech młodego bramkarza Cidrów, który pod nogami przepuszcza dośrodkowanie Tomasika...

61'

Taki obrót spraw wymusza zmianę w drużynie gości, za Nnamaniego wchodzi Misan.

59'

Ruch prowadzi już 2:0, piłkę otrzymał na osiemnastym metrze Michał Mak i płaskim strzałem w prawy róg bramki podwyższa wynik spotkania.

57'

Śpiączka miał piłkę na nodze, na trzynastym metrze jednak skiksował fatalnie w dogodnej sytuajci.

55'

Prawą stroną popędził Kalinowski, jednak jego uderzenie tak jak mocne, tak i niecelne.

53'

Niebezpieczne zagranie jednego z zawodników Floty na linii pola karnego, rzut wolny pośredni i minimalnie niecelne dośrodkowanie Mateusza Maka.

51'

Do Ciderland: Niestety relacjonowanie meczu w pojedynkę ogranicza moje możliwości, z pewnością zdjęcia z dzisiejszego spotkania będą zamieszczone na serwisie po jego zakończeniu.

50'

Kontra Ruchu, Rocki z prawej strony do Cielucha, ten znalazł na lewym skrzydle Michała Maka, który w dogodnej sytuacji uderza technicznie tuż obok lewego słupka bramki Floty.

48'

Czterech na trzech wyszli teraz z kontrą goście, przytomnie jednak interweniuje Nalepa. Rzut rożny.

46'

Początek drugiej połowy to tak jak w pierwszej odsłonie atak Floty prawą stroną. Akcję przerwał nieprzepisowo Michał Mak, za co obejrzał kartkę.

46'

Wracamy na Narutowicza, drugą część spotkania rozpoczęli goście.

45'

Do przerwy Ruch prowadzi na własnym stadionie z Flotą Świnoujście. Jeśli goście zamierzają spędzić zimę na podium powinni wywieźć z Radzionkowa jakiekolwiek punkty, co daje nam nadzieje na dobre widowisko w drugiej odsłonie meczu.

45'

Tomasik z lewej strony uderzył fałszem, piłka przechodzi jednak obok prawego słupka bramki Adamka.

42'

Z głębi pola dośrodkował z rzutu wolnego Giesa, udało się oddać strzał Gielowi, jednak piłka spada tylko na siatkę bramki Waśkówa.

40'

Michał Mak najpierw barkiem zgrał piłkę do Giesy, później dobiegł do podania w pole karne i z niewygodnej pozycji przestrzelił.

37'

Piotr Rocki nie daje szans bramkarzowi Floty. Mocny strzał w lewy róg bramki i Ruch prowadzi z drużyną znad Bałtyku.

37'

Karny dla gospodarzy, pada w polu karnym Mateusz Mak. Żółta kartka dla Kieruzela.

34'

Drugi w tym spotkaniu rzut rożny dla Floty, piłka trafia pod nogi Niewiady, jednak ten z szesnastu metrów trafia w Adamka.

31'

Z dystansu kropnął potężnie, z rzutu wolnego Tomasik, jednak radzi sobie z tym uderzeniem Adamek.

28'

Wydawało się, że Ruch objął prowadzenie, jednak zabrakło centymetrów. Michał Mak z Rockim, ten pokonuje bramkarza, jednak z linii piłkę wybija Kieruzel... dobitka Mateusza Maka trafia w boczną siatkę.

27'

Bardzo ładne podanie Giesy do Rockiego, ten strzela z narożnika pola karnego jednak prosto w ręce bramkarza gości.

25'

Rzut wolny dla Ruchu z osiemnastego metra, na strzał decyduje się Mateusz Mak, nad poprzeczką przenosi piłkę Waśków.

23'

Świetna technika, a później szybkość Michała Maka, podanie do Rockiego, ten wypuścił świetnie Mateusza Maka, któremu centymetrów zabrakło by sięgnąć piłki. Najładniejsza i najgroźniejsza akcja Ruchu.

22'

Tym razem odbija się piłka od czarnoskórego zawodnika Floty, jednak ta sytuacja mogła przynieść otwierającą bramkę.

20'

Mocne dośrodkowanie Śpiączki przechodzi tuż nad głową będącego w świetnej okazji Nnamaniego.

19'

Kolejny atak gości, uderzenie Kalinowskiego przyniosło rzut rożny, po którym groźnie główkował Kieruzel.

17'

Z dystansu spróbował Tomasik, jednak uderzona z powietrza piłka trafia w będącego na spalonym Nnamaniego.

11'

Dość przypadkowo oko w oko z Adamkiem mógł stanąć Śpiączka, jednak sędzia uznał, że zawodnik Floty pomógł sobie ręką przy próbie opanowania piłki.

10'

Jeszcze raz radzionkowscy bliźniacy w akcji, strzał Michała i drugi w tym spotkaniu rzut rożny. Ponownie stały fragment gry nie przynosi jednak oczekiwanego efektu.

7'

Akcja braci Mak do spółki z Giesą daje tylko rzut rożny, po którym z dystansu, niecelnie uderza Mateusz Mak.

3'

Mocne uderzenie z dystansu przyjął na czułe miejsce Giesa, chwila przerwy i pomocnik Ruchu odzyskuje sprawność.

1'

Odpowiedź Ruchu, akcja Cielucha również prawą flanką, zagranie do Kaszowskiego, jednak ten dośrodkował zbyt Głęboko by ktokolwiek mógł wykończyć tą akcję.

1'

Trzydzieści sekund potrzebowali goście na przeprowadzenie pierwszej groźnej akcji. Prawą stroną popędził Ostalczyk, dograł na trzynasty metr do Tomasika jednak ten uderzył zbyt lekko by zaskoczyć Adamka.

1'

Rozpoczęli gospodarze !

12:58

Na życzenie użytkownika xx: w Radzionkowie chłodno, bezwietrznie wydaje się, że to idealne warunki do gry.

12:57

Obie drużyny już na murawie, czekamy na pierwszy gwizdek arbitra.

12:48

Przypomnijmy, że wczoraj rozegrane zostały dwa spotkania siedemnastej kolejki pierwszej ligi. Polonia zremisowała w Bytomiu z drużyną z Polkowic, natomiast Wisła Płock zwyciężyła w Poznaniu.

12:47

A na wejście z ławki w dzisiejszym spotkaniu czekają: RUCH: Suchański, Łopuch, Mróz, Michalik, Giel Piotr, Krzywicki, Skrzypczak. FLOTA: Wesołowski, Chi Fon, Misan, Stachyra, Paczkowski.

12:44

Obie drużyny wciąż na rozgrzewce, po lewej widoczne składy w jakich drużyny rozpoczną spotkanie, a już za chwilę podamy skład ławek rezerwowych.

12:37

Witam ze stadionu Ruchu Radzionków, gdzie za dwadzieścia minut powinno rozpocząć się spotkanie Cidrów z Flotą Świnoujście.