Sobota, 29 października 2011, godz. 14:00
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
0 : 2
Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
15:49

Spotkanie przez większość czasu było bardzo senne i mało porywające. W końcówce Dolcan zdobył bramkę i gdy Olimpia rzuciła się do odrabiania strat skuteczną kontrą goście dobili grudziądzan.

93'

Koniec spotkania. Dolcan odnosi cenne wyjazdowe zwycięstwo.

92'

Ostania zmiana w Dolcanie. Głowacki za Piesia.

90'

Zapaśnik za Sierpinę.

89'

Żółta kartka dla Sierpiny za faul.

88'

Strzelec bramki schodzi, w jego miejsce Kosiorowski.

88'

Sierpina ze Świerblewskim wyszli z dobrą akcją. Sierpina dograł idealnie do Świerblewskiego i ten nie miał problemu z umieszczeniem piłki w bramce.

88'

2:0 dla Dolcanu! Świerblewski!

85'

Świerblewski dostał żółtą kartkę za symulowanie faulu w polu karnym.

84'

Domżalski idealnie dograł w pole karne do Ruszkula, ale ten w doskonałej sytuacji nie trafił.

83'

Ostatnia zmiana w Olimpii. Domżalski za Cieciurę.

81'

Sierpinia dostał piłkę z głębi pola karnego, przyjął, lekko wypuścił i uderzył przy słupku. Osiecki mógł się lepiej zachować w tej sytuacji.

81'

Sierpina wyprowadza Dolcan na prowadzenie!

76'

Kontra Olimpii. Ruszkul zagrał do Tumicza, ale bramkarz uprzedził zawodnika gospodarzy.

73'

Dwa rzuty rożne dla Dolcanu, ale bez zagrożenia pod bramką grudziądzan.

71'

Świerblewski krótko rozegrał korner z Sierpiną, ale z akcji nie wynikło żadne zagrożenie.

70'

Rzut wolny dla Dolcanu. Wrzucał piłkę w pole karne Świerblewski, piłkę przechwycił Sierpina, rozegrał krótko z Piesiem, który uderzył i wywalczył rzut rożny po rykoszecie.

68'

Druga zmiana w Olimpii. Za Pacha wszedł Rogóż.

64'

Tempo spotkania znowu spadło, na boisku nie dzieje się wiele, zanosi się na bezbramkowy remis.

62'

Z rzutu wolnego z lewej strony dośrodkował Kryszak, ale poradzili sobie z zagrożeniem obrońcy.

60'

Kryszak dośrodkował z rzutu wolnego i Dąbrowski uderzył szczupakiem, ale piłka przeszła obok bramki.

58'

Dąbrowski strzelał z dystansu, ale nie trafił czysto. Piłka minęła bramkę.

56'

Grischok doszedł do prostopadłej piłki i próbował zagrać do Tumicza, ale uprzedził go Leszczyński.

54'

Zmiana w Olimpii. Tumicz za Suleja.

52'

Rzut wolny dla Olimpii. Dośrodkował w pole karne Kryszak, ale Leszczyński pewnie wyłapał piłkę.

50'

Ruszkul faulował, ale sędzia pokazał kartkę Cieciurze. Po interwencji sędziego technicznego sędzia zmienił decyzję i ukarał Ruszkula.

48'

Na razie gra znowu toczy się głównie w środku pola. Żaden z zespołów po przerwie zauważalnie nie przyspieszył gry.

47'

Dolcan miał rzut wolny w lewej strony pola karnego, ale po wrzutce obrońcy wyjaśnili sytuację.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Sędzia bez zbędnego przeciągania zakończył pierwszą, nudną część spotkania. Oby po przerwie było ciekawiej.

45'

Minuta doliczona.

45'

Grischok zabrał się z piłką w pole karne, ograł obrońcę i zdołał oddać strzał. Minimalnie niecelnie.

44'

Służby stadionowe już rozwinęły tunel do szatni, a piłkarze jakby tylko czekali na gwizdek kończący pierwszą połowę.

43'

O dziwo tempo spotkania nie uśpiło kibiców, którzy cały czas głośno dopingują Olimpię. W dzisiejszym dniu to oni są najbarwniejszym elementem meczu.

42'

Pach oddał strzał z dystansu, ale uderzył bardzo niecelnie. Ten jeden z nielicznych strzałów oddaje obraz tego spotkania. Senni i niemrawo.

37'

Spotkanie znowu nieco "siadło". Dolcan cofnął się do obrony, Olimpia próbuje konstruować akcje, ale oba zespoły notują dużo strat i gra jest bardzo szarpana.

35'

Faul przed polem karnym Dolcanu. Z 25 metrów z rzutu wolnego uderzył Kryszak, ale złapał piłkę Leszczyński.

31'

Grischok ponownie zdołał dośrodkować w pole karne, obrońcy próbowali wybijać piłkę, ale doszedł do niej Ruszkul i głową uderzył minimalnie niecelnie.

29'

Grischok mocno dośrodkował w pole karne, a Ruszkul uderzył z pierwszej piłki, jednak za wysoko i piłka minęła bramkę.

28'

Koziara mocno uderzył z dystansu, ale trafił w głowę obrońcy. Piłka wyszła na rzut rożny, po którym nie było zagrożenia.

26'

Dolcan próbuje zaskoczyć gospodarzy wrzutkami w pole karne, ale na razie dobrze radzi sobie z nimi Osieck, który wszystkie piłki pewnie wyłapuje.

24'

Rzut rożny dla Olimpii. Po dośrodkowaniu Cieciury piłkę starał się dokładnie dograć Grischok, ale wybili ją obrońcy Dolcanu. To był dopiero drugi rzut rożny w spotkaniu.

21'

Dolcan cały czas próbuje konstruować ataki, ale ciągle nie stwarza kolejnych okazji. Dużo niedokładności w grze, piłki posyłane do nikogo. Spotkanie na razie jest bardzo nudno, nie bardzo nawet można odnotować jakieś akcje.

18'

Kibice gospodarzy cały czas prowadzą doping. Na trybunach nieco ponad 1000 osób. W sektorze gości pusto.

17'

Od paru minut więcej z gry ma Dolcan, który teraz częściej gości na połowie gospodarzy. Samo widowisko na razie ciągle nie porywa.

15'

Dobrą okazję miał Dolcan. Po ładnym rozegraniu piłki w polu karnym Sierpinia doszedł do dobrej okazji, ale nieczysto uderzył i piłka minęła bramkę. Najlepsza jak na razie okazja w spotkaniu.

12'

Na razie spotkanie toczy się w sennym tempie. Składne akcje można policzyć na palcach jednej ręki.

11'

Akcja Dolcanu. Świerblewski wychodził na dobrą pozycję, ale uprzedził go Osiecki. Wcześniej Kryszak leżał na murawie, ale goście nie przerwali gry.

8'

Olimpia próbuje konstruować ataki, ale na razie nie stwarza zagrożenia. Dolcan ma problemy w obronie, ale nie przekłada się to na okazje dla gospodarzy.

5'

Po kontrze Olimpii na dobrą pozycję wychodził Kryszak, ale faulem zatrzymał go Korkuć, za co został ukarany żółtą kartką.

4'

Dolcan wywalczył rzut rożny, ale nic z niego nie wynikło.

3'

Na razie bardzo spokojnie grają oba zespoły, notując sporo strat w środku pola. W tym obszarze boiska głównie toczy się teraz gra.

1'

I rozpoczęli też piłkarze. Od środka zaczął Dolcan.

13:58

Kibice Olimpii już rozpoczęli doping.

13:58

Zespoły są już na murawie. Dolcan zagra w niebieskich koszulkach, Olimpia standardowo na biało-zielono.

13:56

Ławka rezerwowych Dolcanu: Humerski, Charzewski, Głowacki, Kosiorowski, Tataj i Zapaśnik.

13:55

Ławka rezerwowych Olimpii: Wróbel, Adamczyk, Copik, Domżalski, Gajda, Rogóż i Tumicz.

13:54

Znamy już składy obu drużyn. W wyjściowej "11" Dolcanu tuż przed meczem zaszła zmiana. Na rozgrzewce urazu nabawił się Dariusz Dadacz i w jego miejsce zobaczymy na boisku Marcina Korkucia.

13:54

Znamy już składy obu drużyn. W wyjściowej "11" Dolcanu tuż przed meczem zaszła zmiana. Na rozgrzewce urazu nabawił się Rafał Grzelak i w jego miejsce zobaczymy na boisku Marcina Korkucia.

13:53

W Grudziądzu dzisiaj typowo jesienna pogoda. Jest szaro, duże zachmurzenie, ale nie pada. Warunki do gry są całkiem niezłe.

13:52

Spotkanie nie cieszy się dużym zainteresowaniem kibiców. Na trybunach zasiada około 1000 osób.

13:50

Witamy w relacji ze stadionu w Grudziądzu, gdzie miejscowa Olimpia podejmie Dolcan Ząbki.