Kowalczyk przy gwizdach schodzi z boiska zmieniany przez Mężyka.

Zdobywca bramki Szufryn dostaje czerwona kartkę.

Kolejarz niebezpiecznie wyszedł z kontrą jednak niedokładne podanie do Kowalczyka.

Kolejarz stara sie przetrzymać napór Olimpii. Kartka dla Stefańka.

80'

Szary niecelnie po wybiciu piłki przez obronę gości.

80'

Olimpia próbuje technicznie zdobyc przewagę na boisku. Mecz toczy sie na połowie Kolejarza.

79'

Zmiana w zespole Kolejarza.

78'

Koczon w dobrej sytuacji w polu karnym, wyprzedza obrońców jednak fauluje.

77'

Zamieszanie pod bramką Lisaka. Obrońcy wybijają piłkę z pola karnego.

74'

Piłkarze Kolejarza wyprowadzają szybkie kontry. Bryluje w nich Kowalczyk i Wolański.

74'

Wprowadzony Kołodziejski daje dobrą zmianę. Wygrywa pojedynki w ataku i obronie.

72'

Miecznik w ofensywnej akcji pod bramką Lisaka. Duża seria wrzutek jednak obrońcy wybijają.

71'

Buskiewicz niebezpiecznie strzela. Broni Lisak.

70'

Zmiana.

70'

Po drugim golu trener Piscovec wprowadza atakujących. Za Dremliuka Lyubenov, za Zaniewskiego Miecznik.

65'

Gryźlak za Zawislana.

64'

W zamieszaniu w polu karnym z półobrotu piłkę w bramce umieścił Szufryn. Piłkarze Olimpii zupełnie nie wiedzieli o co chodzi. Po chwili gdy rozpoczynali gre od środka piłkę znów przejęli goście.

63'

Szufryn zdobywa bramkę.

62'

Image Hosted by ImageShack.us

58'

Kowalczyk niecelnie do wchodzacego Zawislana.

56'

Niezła piłka do Muszalika który jednak nie opanował w polu karnym.

55'

Na boisku ostro. Dużo fauli i agresywnej gry. Na boisku zmiana. Za Pietronia wchodzi Kołodziejski.

53'

Olimpia juz na połowie rywali. Rzut wolny wykonuje Pacan. Piłka mocna jednak nad bramką.

52'

W przerwie odbyło się losowanie unikatowej karty kibica. Image Hosted by ImageShack.us

48'

Wolański pieknym strzałem obił poprzeczkę bramki Budakovicia. Chwilę później w zamieszaniu podbramkowym Kolejarz nie potrafił strzelić z bliska do bramki.

16:02

Rozpoczyna sie druga połowa.

16:01

W przerwie wylosowano unikatowa karte kibica wśród posiadaczy kibiców Olimpii. Zwycięzca również dostanie karnet na 4 najblizsze rundy.

46'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Dzisiaj trener gości jest zawieszony i ogląda mecz z trybun. Jednak nie spotyka się tam z akceptacją kibiców.

43'

Zaniewski minimalnie blisko słupka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

42'

Szyfryn ukarany kartka za faul na Koczona.

41'

Dremliuk przyjął strzał Kowalczyka z rzutu wolnego.

40'

Olimpia w natarciu! Muszalik doskoczył do wybiyej przed pole karne piłki jednak jego strzał zablokowany.

38'

Szary strzela na bramke Kolejarza jednak niecelnie. Wczesniej swietnie Koczon przyjmował piłkę jednak nie udało mu się w polu karnym stworzyc pozycji do strzału.

36'

Mozna zauważyc pomysł zespołów na mecz. Olimpia często dośrodkowuje Kolejarz strzela.

34'

Piłkarze Olimpii nie odstawiaja nogi jednak nie faulują. Mecz rozgrywany jest głównie w środkowej części.

33'

Kartka dla Marcina Stańka.

31'

Szary znowu dośrodkowuje ze stojacej piłki jednak minimalnie niecelnie do Pacana.

30'

Kartka za ten faul dla Kowalczyka.

28'

Pacan z wolnego silnie jednak zbyt czytelnie w środek bramki.

28'

Rzut wolny dla Olimpii. Faulowany przez Kowalczyka Kaczmarczyk.

28'

Festiwal niecelnych strzałów z obydwu stron.

21'

Ależ okazja Olimpii! Po dośrodkowaniu w pole karne do piłki dopadł napastnik Olimpii jednak jego strzał zablokowany.

23'

Kowalczyk pokazał że powinien grać w ekstraklasie. strzelił zza pola karnego w porzeczke jednak do odbitej piłki dopadł Zawiślan i jego strzał odbił sie od słupka i bramka.

20'

Gol dla Kolejarza.

20'

Poziom gry trochę się wyrównał jednak Olimpia sprawia lepsze wrażenie.

19'

Szary zagrywa do Koczona który przewraca sie w polu karnym. Sędzia jednak nie wskazuje na karnego po tej akcji.

18'

16'

Kowalczyk z ostrego kata bardzo niebezpiecznie strzelał na bramkę. Efektownie broni Budaković.

13'

coraz częściej groźne dośrodkowania z bocznych sektorów niepokoją bramkarza i obrońców Kolejarza Stróże.

11'

Cheikh bardzo celnie z dystansu z połowy Olimpii jednak bramkarz Budaković czujny.

10'

Olimpia presingiem atakuje rywali. Goście nie moga przejąć inicjatywy.

7'

Kolejarz przeprowadził pierwsza akcje w której był faulowany Kowalczyk.

6'

Olimpia gra piłka, próbuje podaniami rozgrywać akcje. Widoczny jest przede wszystkim Szary.

4'

Michał Pietroń bliski strzelenia gola z główki po dośrodkowaniu Kaczmarczyka.

4'

Faulowany Kaczmarczyk i wolny dla Olimpii.

1'

Pierwsze dośrodkowanie z wolego w pole karne Szarego jednak niecelne.

15:01

Mecz rozpoczęty.

14:52

Na trybunach nie ma kibiców gości. Jeżeli chodzi o frekwencję to nie jest zbyt duża. Na trybunie za bramką mniej kibiców niż na trybunie prostej.

14:49

Piłkarze zakończyli rozgrzewkę i za chwilę rozpocznie się mecz.

14:40

Olimpia równiez w rozgrzewce na boisku.

14:28

Mikoła Dremliuk wyjaśnia jak wygląda praca z treneram Piscovecem

Mamy teraz naprawdę ciężkie treningi, bo trener… Jakby to powiedzieć..? Preferuje taką rosyjską szkołę – każdy musi dać z siebie maksa. Różnica między tym, jak pracowaliśmy ostatnio jest wielka. napisał:
14:23

w tym meczu nie zobaczymy kontuzjowanego Bartosza Iwana. w jego miejsce będzie Bartłomiej Bartosiak. w meczowej osiemnastce nie będzie równiez bramkarza Krzysztofa Stodoły.

14:21

Na boisku pojawili sie piłkarze Kolejarza.

14:19

Dzisiejszy mecz jest debiutem nowego trenera Anatolija Piskoveca przed elbląska publicznością. Jest to trener z Ukrainy, który wcześniej zdobył Puchar Gruzji i wywalczył awans do tamtejszej ekstraklasy z zespołem Gagra.

14:17

Na boisku trwa rozgrzewka bramkarzy obydwu zespołów. Na trybunach pojawiają sie pierwsi kibice.

14:11

Witam wszystkich serdecznie na meczu Olimpia Elbląg-Kolejarz Stróże. W Elblągu pogoda idealna do gry w piłkę nożną. Jest sucho, nie za gorąco.