Niedziela, 30 października 2011, godz. 11:30
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
0 : 0
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
93'

Koniec spotkania. Termalica zremisowała bezbramkowo z GKS Bogdanka. Remis jest sprawiedliwym rezultatem.

91'

Za Zubera wchodzi Kamil Oziemczuk.

90'

Trzy minuty doliczone.

89'

A także Łukasz Mitaszka zmienia Łuczaka.

88'

Piotr Trafarski wchodzi w miejsce Pawlusińskiego.

86'

Coś krzyknął w stronę sędziego Prusek i obejrzał niepotrzebną kartkę.

85'

Nildo wygrał pojedynek biegowy z obrońcami, w polu karnym zdecydowanie zatrzymał go Pleva, goście ponownie domagali się rzutu karnego, ale sędzia Mirosław Górecki nie zdecydował się podyktować jedenastki.

83'

Groźny strzał Renusza z dystansu, bardzo dobrze ustawiony był Nowak, który utrzymał w rękawicach to uderzenie. Inna sprawa, że zmierzało w sam środek bramki.

80'

Ostatnie 10 minut meczu przed nami. Czy zobaczymy decydującą bramkę w Niecieczy?

79'

Raz jeszcze pokazał się Nildo. Brazylijczyk mierzył w samo okienko, jednak znakomicie wyjął to uderzenie Nowak!

78'

Kolejne już bardzo precyzyjne dorzucenie piłki z rzutu wolnego przez Łuczaka, piłka szuka w polu karnym Nildo, który zmarnował znakomitą sytuację. Uderzył z główki tuż obok bramki.

76'

Groźnie bita piłka przez Pawlusińskiego, oczywiście z rzutu wolnego, omal nie zakończyła się bramką samobójczą jednego z obrońców gości! O dużym szczęściu mogą mówić łęcznianie.

74'

Jakiegoś urazu nabawił się Biskup. Były zawodnik Piasta Gliwice musi opuścić murawę. W jego miejsce wchodzi Marcin Szałęga.

69'

Z miejsc wstali kibice w Niecieczy. Na czystej pozycji znalazł się Jarecki, efektownie próbował przelobować Prusaka, ale arbiter dopatrzył się spalonego.

67'

Falkowski ukarany kartonikiem za faul na Baranie.

65'

W odpowiedzi Łuczak wpadł w pole karne z prawej strony, uderzył z ostrego kąta, ale tuż obok bramki.

63'

Szybka akcja gospodarzy. Rybski zagrywał do Pawlusińskiego, ale tuż przed bramką powstrzymali do obrońcy z Łęcznej.

60'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Pawlusińskiego, najwyżej wyskoczył Czerwiński, ale dośrodkowanie wybili sprzed bramki obrońcy GKS-u. Będzie kolejny korner.

58'

Przypomniał o sobie Jacek Falkowski, uderzył z ponad 20 metrów, ale bardzo dobrze obronił to uderzenie Nowak.

56'

Czerwiński czyściutko odebrał piłkę Renuszowi, zawodnicy gości domagali się odgwizdania faulu, sędzia nie użył gwizdka.

54'

Nie zmienił się obraz gry po przerwie. Żaden z zespołów nie jest w stanie zdominować wydarzeń na boisku. Akcja przenosi się szybko z jednego pola karnego pod drugie.

52'

Veljko Nikitović ukarany żółtą kartką.

50'

Aktywny Michał Zuber dwukrotnie dobrze dośrodkowywał w pole karne gospodarzy, ale na posterunku obrońcy Termaliki.

48'

Bardzo dobra próba uderzenia ze stałego fragmentu gry w wykonaniu Pawlusińskiego, w dobrym stylu piłkę wybił Prusak.

46'

W szatni pozostał Mateusz Pielach. Po przerwie na murawie zobaczymy Jovana Ninkovicia.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

45'

Uderzenie z rzutu wolnego w pięcioosobowy mur gospodarzy było ostatnią akcją w tej połowie.

45'

Dalibor Pleva musi skorzystać z pomocy służb medycznych.

45'

Minuta doliczona.

43'

Indywidualna akcja Nildo, który odzyskał piłkę i uderzył niedokładnie.

42'

Rzut rożny wykonywała Termalika, wyszła z tego groźna kontra dla przyjezdnych. Z prawej strony Nildo zagrał do Renusza, który będą w polu karnym uderzył nieznacznie obok słupka.

40'

Łuczak dośrodkował z rzutu wolnego z 30 metrów do Nildo, ale Brazylijczyk złapany na spalonym.

38'

Biskup zagrywał do Jareckiego, lewy obrońca Termaliki uderzył potężnie lewą nogą, piłka zmierzająca po ziemi przeszła centymetry obok prawego słupka!

35'

Po wrzutce z kornera podobnie Nildo znalazł się w pozycji strzałowej, najwyżej wyskoczył do główki jednak uderzył tuż obok bramki Sebastiana Nowaka.

34'

Brazylijczyk Nildo uderzał z ostrego kąta, został zablokowany przez obrońcę i będzie tylko rzut rożny.

32'

W ostatnich minutach zobaczyliśmy kilka niezłych strzałów, jednak na tablicy wyników wciąż rezultat bezbramkowy.

31'

Wyrównane spotkanie w Niecieczy. Akcja przenosi spod jednego pola karnego pod drugie.

28'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego przez Pawlusińskiego, po wymianie piłki pomocnik gospodarzy zdecydował się na zaskakujące uderzenie, które z najwyższym trudem przeniósł nad poprzeczką bramkarz gości!

25'

Fatalny błąd niecieczan przy wyprowadzaniu piłki z własnej strefy obronnej. Futbolówkę przejął Nildo, uderzył potężnie... tylko poprzeczka!

23'

Zaczęło coś się dziać na boisku w Niecieczy. Z dystansu uderzał Arkadiusz Baran, piłka trafiła jeszcze do ustawionego na 7, metrze Drozdowicza, napastnik bramkarzy uderzył prosto w bramkarza. Fantastyczna interwencja Prusaka!

22'

Dobre tempo spotkania rozgrywanego w nietypowej porze w niedzielę. Brakuje tylko celnych strzałów na bramkę.

19'

Bardzo aktywny jest Jakub Biskup. Mnóstwo problemów mają z nim łęcznianie. Tym razem szybki skrzydłowy wrzucił piłkę w pole karne, której nie zdołał opanować Rybski.

15'

Kartką ukarany Renusz.

17'

Efektowny rajd młodego Michała Zubera niemal przez pół boiska, w ostatniej chwili powstrzymał go Jakub Czerwiński.

14'

Wymuszona zmiana. Boisko z kontuzją opuszcza Łukasz Szczoczarz. W jego miejsce wchodzi Andrzej Rybski.

13'

Wyrównana gra z obu stron. Widać, że zarówno Termalica jak i GKS Bogdanka postawiły na atak.

11'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego przez gospodarzy. Jakub Biskup zagrał do Pawlusińskiego, były zawodnik Cracovii dośrodkował w pole karne, ale centymetrów zabrakło Emilowi Drozdowiczowi do dojścia do tego zagrania.

8'

Rajd na lewej stronie Michała Renusza, zastopowany tuż przed polem karnym.

7'

Na obiekcie w Niecieczy ok. 500 widzów.

5'

W odpowiedzi z rzutu wolnego z dalszej odległości uderzał Dariusz Pawlusiński, piłkę po rykoszecie utrzymał w rękawicach Sergiusz Prusak.

3'

W początkowych minutach przewagę osiągnęli przyjezdni. Jak na razie byli w stanie wywalczyć jedynie dwa rzuty rożne w krótkim odstępie czasu.

1'

Rozpoczęła Termalika.

11:10

Znamy już wyjściowe jedenastki obu zespołów.

11:08

Łęcznianie przyjadą do Niecieczy podrażnieni ostatnią porażką z Sandecją Nowy Sącz. Po niej do Termaliki tracą zaledwie dwa punkty. Nic dziwnego, że w zespole prowadzonym przez Piotra Rzepkę panuje mobilizacja. Chociaż trzeba przyznać, że to może być za mało na dobrze prezentujących się ostatnio niecieczan.

11:06

Podopieczni Dusana Radolsky'ego są rozpędzeni. Wygrali dwa ostatnie spotkania. Nie zamierzają na tym poprzestać.

11:04

Witamy w relacji na żywo z pierwszego niedzielnego meczu na zapleczu Ekstraklasy. Termalica Bruk-Bet Nieciecza podejmuje GKS Bogdanka.