Niedziela domagał się rzutu rożnego i za dyskusję dostał żółtą kartkę.

Ława uderzył z rzutu wolnego tuż nad okienkiem bramki.

Trzy minuty doliczone.

91'

Akahoshi faulowany przed polem karnym. Mazurkiewicz dostał drugą żółtą kartkę u musi opuścić boisko.

89'

Poprzeczka po strzale Niedzieli, do dobitki nie doszedł jeszcze Szwoch. Ta akcja mogła odmienić jeszcze obraz końcówki spotkania. Teraz już chyba po meczu.

87'

Próbowała wyjść z kontrą Arka, ale dogranie Szwocha było niecelne.

87'

Atak pozycyjny Pogoni, która spokojnie rozgrywa piłkę.

85'

Coraz mniej czasu na odrobienie strat mają Arkowcy. A Pogoń nie zamierza zaprzestać ataków.

84'

Rogalski zmienia Kolendowicza.

83'

Akahoshi faulowany po prawej stronie przed polem karnym. Wrzutka z rzutu wolnego Akahoskiego, tam dobrze do piłki wyszedł Radler, ale uderzył niepilnowany nad bramką.

82'

Arka próbuje jeszcze konstruować akcje ofensywne, jednak tracą piłkę w środku pola. Sotirović próbował w polu karnym odegrać piłkę piętą, ale nie trafił.

80'

Ostatnia zmiana w Arce. Niedziela zmienia Kowalskiego.

79'

Po dalekiej wrzutce z rzutu wolnego niecelnie w polu karnym głową uderzył Szwoch.

78'

Na boisku pojawia się Sotirović, który zmienia żegnanego owacją Djousse.

77'

Po podaniu Akahoshiego Frączczak uderzył na bramkę, ale Juszczyk sparował piłkę na słupek i rzut rożny. Po wrzutce Japończyka wybił piłkę Mazurkiewicz.

75'

Pierwszy kontakt z piłką Szwocha. Jego strzał z dystansu pozostawiał jednak wiele do życzenia.

74'

Mateusz Szwoch zmienia Flisa. Młodzieżowiec za młodzieżowca.

74'

Radzewicz ładnie znalazł się na lewej stronie i zacentrował, ale koledzy nie potrafili wykończyć jego dośrodkowania.

73'

Djousse wyszedł na dobrą pozycję, ale zwolnił akcję i stracił piłkę, podając niecelnie.

72'

Dobra akcja Arki, ale przerwana przed polem karnym.

69'

Arka w drugiej połowie gra słabo i trudno będzie jej wrócić jeszcze do gry. A Pogoń stara się kontrolować grę.

66'

Schodzi z boiska Edi. W jego miejsce Akahoshi.

65'

Ława z linii pola karnego uderzył na wślizgu i zdobył ładną bramkę.

65'

Z boiska zszedł Ivanowski. W jego miejsce Surdykowski.

65'

Bartosz Ława strzela na 3:1!

64'

Djousse bohaterem Pogoni! Po podaniu Kolendowicza z prawej strony Kameruńczyk umieścił piłkę w pustej bramce!

64'

Djousse próbował wymusić rzut karny, ale sędzia nie zareagował na jego upadek. Słusznie.

64'

Teraz lepiej rozgrywać akcję stara się Arka. Ładnie Kowalski dryblował na prawej stronie, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

63'

Wrzutka Ediego, jednak tym razem spokojnie obrońcy Arki wybijają piłkę.

62'

Djousse faulowany przez Radzewicza. Dobrze zastawił się Kameruńczyk, Radzewicz musiał pomagać sobie faulem.

60'

Ależ sytuacja Arki! Po strzale sprzed pola karnego Jarzębowskiego Janukiewicz wypuścił piłkę, dopadł do niej Ivanowski i z 3 metrów uderzył nad poprzeczką! Trudno o lepszą sytuację!

59'

Hricko wrzucił piłkę w pole karne z prawej strony, ale zdecydowanie za mocno i piłka wyszła za linię końcową. Dobre podłączył się Hricko do tej akcji.

58'

Janukiewicz przechwycił piłkę wrzuconą w pole karne Pogoni.

57'

Kolejny rzut rożny dla Pogoni. Tym razem Noll główkował tuż obok długiego słupka. Portowcy dominują w drugiej połowie.

56'

Benat uderzył obok bramki.

55'

Rzut rożny dla Pogoni. Wrzucał Edi, a po główce Radlera piłka minimalnie minęła słupek. Najlepsza okazja w drugiej połowie!

54'

Rzut wolny dla Pogoni z prawej strony pola karnego. Edi zdecydował się na bezpośrednie uderzenie, ale piłka wylądowała na górnej siatce bramki.

52'

Ależ okazja Pogoni. Po wrzutce z lewej strony bliski szczęścia był Frączczak, ale jego strzał zewnętrzną częścią stopy minął bramkę.

50'

Djousse przyjął piłkę w polu karnym, ale nie zdołał już celnie strzelić i sprzed bramki wybił obrońca.

49'

Po szybkiej kontrze Edi dostał podanie na wolne pole, ale zabrał się z piłką za wolno i wróciła obrona. Podanie Ediego było później przechwycone.

49'

Rzut rożny dla Pogoni. Krótko rozegrany, a po centrze wybił piłkę Mazurkiewicz.

47'

Ivanovski po indywidualnej akcji uderzył sprzed pola karnego, ale pewnie złapał piłkę Janukiewicz.

46'

Szybko Edi zagrał na lewe skrzydło, jednak po wrzutce w pole karne Kolendowicza piłkę przechwycił Juszczyk.

46'

Drugą połowę rozpoczęła Arka.

20:31

Pierwsza połowa dostarczyła nam wielu emocji. Gra toczy się w szybkim tempie, obie ekipy stwarzają sobie okazje, chociaż często są one wynikiem błędów. Na trybunach również jest gorąco, kibice stają na wysokości zadania.

46'

Koniec pierwszej połowy. Na razie mamy remis 1:1.

46'

Djousse faulował Mazurkiewicza w ataku.

45'

Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy.

45'

Kolendowicz nie sięgnął piłki zagranej przez Ediego w polu karnym.

44'

Po błędzie Frączczaka było groźnie w polu karnym Pogoni, jednak piłkarze Arki nie potrafili skorzystać z prezentu.

44'

Kuklis minął Hrickę w polu karnym, ale został zablokowany przez Frączczaka.

42'

Po rzucie wolnym i wrzutce Ediego w pole karne błąd w obronie popełnili Arkowcy i musieli ratować się wybiciem na rzut rożny.

41'

Zółta kartka dla Jarzębowskiego za faul taktyczny.

40'

Radzewicz wrzucił piłkę w pole karne z lewej strony, ale nikogo z kolegów nie było tam gdzie trzeba.

39'

Po wrzutce Kolendowicza z lewej strony w polu karnym przeszkadzali sobie Djousse i Frączczak. A mogło być groźnie.

37'

Ależ szczęście miała teraz Pogoń. Po błędach w defensywie piłka wylądowała na poprzeczce. Intuicyjnie wybronił w tej sytuacji Janukiewicz.

36'

Rzut rożny dla Arki po wrzutce Kowalskiego z prawej strony.

34'

Kolejna szansa Ivanovskiego, który sam postanowił wykończyć akcję. Dobrze obronił tym razem Janukiewicz.

32'

W odpowiedzi od razu akcja Pogoni, ale tym razem strzał głową Djousse wylądował w rękawicach Juszczyka.

31'

Macedończyk dostał długie podanie z prawej strony, przyjął piłkę na klatkę piersiową i oddał strzał z pola karnego. Bardzo ładna bramka. Błąd popełnił Noll, który źle obliczył lot piłki i minął się z nią, co pozwoliło przyjąć ja Ivanovskiemu.

31'

Ivanowski zdobywa wyrównującą bramkę!

30'

Rzut wolny dla Pogoni z prawej strony. Wrzucił Edi, ale tym razem Juszczyk pewnie złapał.

28'

Kontra Arki, ale Kowalski zaplątał się w drybling w polu karnym i stracił piłkę.

25'

Andradina oddał strzał z woleja z 16 metrów, ale piłka minęła bramkę.

24'

Arka stara się konstruować kolejne ataki, ale Pogoń dobrze ustawia się w defensywie i nie pozwala gościom na zbyt wiele.

23'

Kowalski dogrywał do Flisa, ale uprzedzili go obrońcy.

22'

Arka mogła wyjść z dobrą akcją, ale Flis zagrał niedokładnie i goście stracili piłkę.

20'

Kibice Pogoni ciągle prowadzą doping. Kibiców z Gdyni przyjechało dzisiaj 650. Miejscowych jest około 7500.

19'

Próbowała odpowiedzieć Arka. Uderzał Kuklis, jednak dobrze interweniował Janukiewicz.

17'

Szybko objęte prowadzenie może dodać skrzydeł Portowcom, niesionym dopingiem kibiców.

15'

Edi wrzucił piłkę z rzutu wolnego, z obrońcami zderzył się interweniujący Juszczyk, a do odbitej piłki dopadł Djousse i spokojnie umieścił ją w siatce.

15'

1:0 dla Pogoni! Djousse!

14'

Żółta kartka dla Mazurkiewicza za faul na Djousse.

12'

Na razie oba zespoły mają problemy, żeby stworzyć sobie dogodne okazje. Dużo walki w środku pola.

10'

Okres gry w środku pola.

9'

Kolendowicz wrzucił piłkę w pole karne z lewej strony, ale Łągiewka wybił na rzut rożny.

8'

Piłka na wolne pole do Djousse, ale uprzedził go wychodząc przed pole karne Juszczyk.

7'

Na boisku leży Krajanowski. Żółtą kartką za faul na nim ukarany Kolendowicz.

6'

Ivanowski zdecydował się na uderzenie z przed pola karnego, ale obok bramki.

5'

Na razie Arka ma więcej z gry, ale żaden z zespołów nie stworzył dogodnej okazji.

3'

Na spalonym złapany Kolendowicz.

3'

Długa piłka Mazurkiewicza do Flisa, ale przechwytuje ją Hricko.

2'

Wrzutka w pole karne z kornera i z problemami łapie piłkę Juszczyk.

2'

Po szybkim ataku lewą stroną Pogoń wywalczyła rzut rożny.

1'

Arka atakowała lewą stroną, ale wszystko kończy się na spalonym Flisa.

1'

Rozpoczęła Pogoń.

19:42

Oba zespoły wychodzą już na murawę. Pogoń na bordowo w niebieskich spodenkach, Arka na żółto.

19:39

W Szczecinie trwa już żywiołowy doping. Za chwilę piłkarze wybiegną na murawę.

19:33

Witamy ze stadionu imienia Floriana Krygiera. Mecz pomiędzy Pogonią Szczecin, a Arką Gdynia zapowiadany jest jako mecz rundy. Obie drużyny są bardzo zmotywowane do tego by wygrać to spotkanie. Pogoń ma szansę zakończyć rundę jesienną na pozycji lidera, a Arka po słabym początku sezonu może dołączyć do ścisłej czołówki walczącej o awans. Nikt tu nie będzie odstawiał nogi, więc zapowiada się bardzo wyrównany mecz.