Ruch RadzionkówRuch Radzionków
1 : 2
Piast GliwicePiast Gliwice
90'

Nie przyniosła efektu szarża Ruchu w końcówce spotkania. Piast wygrywa w Radzionkowie i tym samym zdobywa twierdzę Cidrów i ważne trzy punkty.

90'

Jeszcze rzut rożny dla Cidrów, ręką strzela Nalepa... On również opuszcza boisko. Derby z prawdziwego zdarzenia.

90'

Wylatuje z boiska Adrian Świątek. Brzydki faul, druga żółta kartka, nieudany powrót "Świętego" do Radzionkowa.

90'

Akcja braci Mak, Michał ustrzelił tylko Krzyckiego.

90'

Kolejny raz Ruch mógł wyrównać, ładny strzał Michała Maka nie wystarczył na Szmatułe. Cztery minuty doliczył arbiter.

88'

Rocki na piątym metrze, uderza... zmarnowana świetna sytuacja.

87'

Świątek przejął piłkę na trzydziestym metrze, jednak w sytuacji sam na sam nie postawił "kropki nad i".

86'

W dyskusje z arbitrem wdał się Świątek, napastnik Piasta ukarany żółtą kartkom.

81'

Ostatnia zmiana przeprowadzona przez trenera Brosza. Matuszek w miejsce Pietronia.

80'

Dziesięć minut do końca, otworzyli się gospodarze.

78'

Drugą zmianę przeprowadza również Skowronek. Za Pawła Giela wejdzie na plac gry Cieluch.

77'

Leży na boisku Pietroń, tymczasem atakuje Ruch, a właściwie to indywidualnie Rocki, którzy strzela w środek bramki.

76'

Druga zmiana w szeregach gości, za Fernandeza wchodzi znany radzionkowskiej publice Świątek.

75'

Indywidualnie Cicman, minął dwóch obrońców jednak nie zdołał pokonać Suchańskiego.

73'

Opatrywany na boisku Fernandez, a cenny czas ucieka...

72'

Zamknięty Piast na swojej połowie, Ruch będzie walczył do końca.

69'

Zmiana w ataku Ruchu, za Michalika wchodzi Piotr Giel.

68'

Na lewej stronie wymieniają podania bracia Mak, jednak przytomnie interweniuje w porę Matras.

66'

Dośrodkowuje z rzutu wolnego Giesa, uderzenie Kopacza chwyta pewnie Szmatuła.

66'

Rewanż zawodnika Piasta, faul taktyczny na Maku, kartka dla Matrasa.

64'

Zmian w szeragach gości, w miejsce Pietrzaka wchodzi Bzdęga.

64'

Żółta kartka za faul taktyczny dla strzelca bramki kontaktowej.

63'

Michał Mak na prawej stronie zakręcił obrońcą, jego płaskie dośrodkowanie wślizgiem, na rzut rożny wybija obrońca.

59'

Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Giesa.

58'

Raz jeszcze Piast ! Kędziora z dystansu, rykoszet i... przytomnie w bramce Ruchu Suchański.

57'

Ożywiło się spotkanie, z trzech metrów przestrzelił teraz Kędziora !

55'

GOOOOOL !!! Kowalski do Mateusza Maka ! Ruch wraca do gry !!

55'

Rocki przeprowadza dwójkową akcję z Mateuszem Makiem, jednak brakuje w polu karnym zimnej krwi skrzydłowemu Ruchu.

53'

0:2 !!! Urban wykorzystuje doskonałą sytuację i podwyższa wynik strzałem z pięciu metrów.

51'

Nerwowo robi się na boisku, miejmy nadzieję, że piłkarze przeleją złość na lepszą grę.

51'

Wa razy w jednej akcji powalony w polu karnym Mateusz Mak, gwizdek arbitra milczy...

49'

Dochodzi piłka do Mateusza Maka, uderzenie skrzydłowego Ruchu zatrzymane przez jednego z obrońców.

47'

Kolejna próba uderzenia z dystansu, jednak próba Pietronia mija bramkę Ruchu.

46'

Ale to Piast przeprowadza pierwszą akcję, zakończoną strzałem Fernandeza wyłapanym pewnie przez Suchańskiego.

46'

Drugą połowę rozpoczynają gospodarze.

16:57

Wracają zawodnicy na murawę, za chwilę rozpoczniemy drugą połowę, czy Ruch odrobi straconą bramkę ?

16:51

A kibice Ruchu wciąż domagają się od burmistrza miasta podjęcia kroków w kierunku budowy nowego stadionu. Więcej o akcji na specjalnie przygotowanej przez fanów stronie www.stadion.ultrasruch.com

45'

Koniec pierwszej połowy, Piast po bramce do szatni zdobytej przez swojego kapitana prowadzi 1:0.

45'

Dobiega końca pierwsza część gry, minutę dolicza sędzia

43'

Tak się dzieje !!! Błąd popełnia Suchański, który nie łapie dośrodkowanej piłki, co wykorzystuje Krzycki.

42'

Gubią się gospodarze, czy wykorzysta to Piast ?

41'

Groźnie uderza Kędziora, jednak piłka trafia tylko w boczną siatkę.

39'

Osiemnaście metrów do bramki Suchańskiego i faul Nalepy. Żółta kartka dla obrońcy Ruchu i rzut wolny z groźnej pozycji.

38'

Dośrodkowana przez Mateusza Maka piłka spada na głowę nalepy, jednak raz jeszcze, tym razem piąstkując wykazuje się bramkarz Piasta.

37'

W samo okienko przymierzył Mateusz Mak, wspaniale interweniuje jednak Szmatuła.

35'

Atakują gospodarze. Najpierw w bramkarza trafia Paweł Giel, później na dwudziestym metrze interweniuje Szmatuła.

34'

Aktywny Fernandez nie potrafi zrozumieć się na boisku z partnerami, kolejna strata.

33'

Paweł Giel górą, prostopadle do Michalika, jednak za mocno zagrał wychowanek Cidrów.

33'

Minął czterech rywali Kopacz, po czym dograł do Mateusza Maka, ten na pozycji spalonej. Mimo wszystko brawa dla stopera Cidrów.

30'

Dobra sytuacja dla Ruchu, Michał Mak nie zauważył jednak dobrze ustawionego brata i stracił piłkę.

29'

Indywidualnie Fernandez, jednak nie zdołał stworzyć zagrożenia.

27'

Nalepa do Kowalskiego, ten na lewej stronie wywalczył rzut rożny. Krótkie rozegranie Rockiego z Giesą i kiepskie uderzenie tego drugiego.

26'

Błąd popełnia Klepczyński, Ruch ruszył z akcją wykończoną mocnym strzałem z ostrego kąta Michała Maka. W bramce Piasta pewnie Szmatuła.

24'

Fernandez trafia do siatki Ruchu, jednak piłka wcześniej wyszła poza boisko.

23'

Groźnie pod drugą bramką, w pole karne płasko zagrywa Michalski, jednak nie trafił czysto w piłkę, dobrze pilnowany Giel.

21'

Błąd defensywy Ruchu, w stuprocentowej sytuacji trafia w Suchańskiego Cicman, nie zdołał poprawić również Fernandez.

20'

Faulowany w środku pola Michał Mak. Radzionkowscy bliźniacy w swoim stylu robią dwójkowymi akcjami sporo zamieszania.

15'

Łapią swój rytm stłamszeni w pierwszych minutach gospodarze, najpierw powstrzymany na szesnastym metrze Mateusz Mak, chwilę później do prostopadłej piłki nie doszedł Michalik.

13'

Ładna kontra Ruchu przerwana taktycznym faulem wracającego Urbana.

12'

Po raz kolejny aktywny na prawej stronie Fernandez, tym razem jego centre blokuje Nalepa. Korner dla gości.

10'

Płaskie dośrodkowanie Fernandeza mija wszystkich zawodników w polu karnym.

8'

Paweł Giel na lewo do Rockiego, który ze skraju pola karnego technicznym strzałem przenosi piłkę tuż nad bramką Szmatuły.

8'

Z dystansu uderza Pietrzak, jednak jego uderzenie ofiarnie blokuje Nalepa, a całą sytuację wyjaśnia Kopacz.

6'

Mogli nadziać się na kontrę Ruchu goście, jednak Michał Mak niedokładnie dograł piłkę w pole karne gliwiczan.

4'

Wysokim pressingiem gra Piast, widać że goście przyjechali tu po trzy punkty.

2'

W polu karnym Ruchu z piłką znalazł się Fernandez, jednak za ostro przepychał się z Kopaczem, sędzia odgwizduje faul w ataku.

1'

Rozpoczynają goście !

15:55

Goście w czerwono-niebieskich strojach, Ruch zagra na biało.

15:54

"Ciderland" rozlega się z głośników, a obie jedenastki prowadzone przez sędziego Rynkiewicza z Szczecina wychodzą na murawę.

15:52

Patrząc na ligową tabelę, to goście będą faworytami dzisiejszego spotkania, jednak musimy pamiętać, że Cidry u siebie jeszcze w tym sezonie nie przegrały i z pewnością również dziś podopieczni trenera Skowronka będą chcieli utrzymać twierdzę Ruchu.

15:50

Na ławce Cidrów zasiadł dziś wieloletni reprezentant gliwickiej drużyny- Jarosław Kaszowski, natomiast po stronie rywali na wejście z ławki liczy Adrian Świątek, występujący ostatnio właśnie w żółto-czarnych barwach.