Niedziela, 23 października 2011, godz. 19:00
Zawisza Bydgoszczzawisza
0 : 0
wartaWarta Poznań
94'

Sędzia zakończył spotkanie. W Bydgoszczy nie padła ani jedna bramka. Za uwagę dziękują: Radek Kliszewski i Krzysztof Wiosna.

93'

Akcja Zawiszy. Klofik zagrał w pole karne, a tam nikt nie sięgnął piłki.

92'

Zawisza ciągle walczy! Warta wyraźnie jest zadowolona takim wynikiem.

90'

Sędzia przedłużył mecz o 4 minuty.

88'

Szansę miał Zawisza. Sprzed pola karnego minimalnie niecelnie uderzył Leśniewski!

88'

Obaj trenerzy na stojąco obserwują mecz krzycząc do swoich zawodników.

87'

Druga żółta kartka, w konsekwencji czerwona dla Hrymowicza.

86'

... i za Zawistowskiego, Majkowski.

86'

Podwójna zmiana w Zawiszy. Boisko opuszcza Gevorgyan. Na boisku pojawia się Leśniewski...

83'

Dośrodkowanie Warty, kiks Oleksego... uderza jednak nad własną bramką. Rzut rożny dla Warty.

82'

Ostatnia zmiana w zespole Warty, Ujek za Klatta.

80'

Goście grają w osłabieniu, jednak w tym fragmencie meczu atakują częściej. Tym razem groźnie uderzał Klatt. Piłka nie trafiła w światło bramki.

78'

Zdjęcie oprawy przygotowanej przez kibiców Zawiszy.

78'

Sasin do Kosznika, ten wysoko nad bramką.

76'

Za niesportowe zachowanie drugą żółtą kartką został ukarany Wichtowski.

76'

Kontra Zawiszy. Piłkę na dobieg dostał Wójcicki, wycofał do Błąda, a ten uderzył w kierunku bramki Warty. Szamotulski nie musiał jednak interweniować, ponieważ strzał był niecelny.

73'

Żółta kartka dla Skrzyńskiego.

72'

70'

Kolejna sytuacja gospodarzy, obrońcą urywa się po raz kolejny Błąd, łamie bieg do środka uderza, piłka niestety mija prawy słupek Warty.

69'

Akcja Zawiszy. Lewą stroną pod pole karne szedł z piłką Wójcicki. Oddał do Błąda który podał ponownie do Wójcickiego, który uderzył minimalnie niecelnie.

68'

Druga zmiana w zespole gości, schodzi kapitan Piotr Reiss, wchodzi Tomasz Foszmańczyk.

68'

Bardzo chaotyczna gra obu zespołów. Wieje nudą.

67'

Korekty w składzie dokonują także trener gospodarzy. Za Tomka Chałasa pojawia się Patryk Klofik.

64'

Po rzucie wolnym, Bydgoszczanie nie stworzyli zagrożenia pod bramką Warty.

63'

Pierwsza zmiana w zespole gości, na boisku pojawia się Tomasz Magdziarz, zastępuje on Krzysztofa Gajtkowskiego.

61'

Zimno w Bydgoszczy. Ciepło jest tylko kibicom Zawiszy, którzy przez cały mecz gorąco zagrzewają do walki piłkarzy Niebiesko-czarnych.

56'

... faul w środku pola żółtą kartką ukarany został Paweł Oleksy.

56'

Uderza Adrian Błąd, piłka odbija się od jednego z obrońców i wychodzi na rzut rożny. Dośrodkowanie Zawistowskiego, z piłką mijają się wszyscy piłkarze. Kontra Warty....

55'

Zółtą kartką ukarany został Maciej Wichtowski.

54'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, główkuje po raz kolejny Ilków-Gołąb, bardzo niecelnie.

54'

Kontra Warty. Reiss zagrał za mocno do Sasina. Z autu wznowią Bydgoszczanie.

53'

Nic ciekawego nie dzieje się w pierwszych minutach drugiej części spotkania na stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy.

53'

Spiker poinformował, że na mecz Zawisza-Warta sprzedano 4251 biletów. Do tej liczby należy jednak doliczyć osoby posiadające karnety.

48'

Klatt wbiegał w pole karne Zawiszy. Napastnik Warty pomagał sobie jednak ręką i rozpoczną gospodarze.

46'

46'

Druga część spotkania rozpoczęła się.

19:53

Z wysokości trybun spotkanie oglądają dwie Panie Prezes obu klubów, Anita Osuch oraz Izabella Łukomska-Pyżalska.

19:48

46'

Ngamayama uderza wysoko nad bramką. Chwilę później sędzia zakończył pierwszą połowę.

45'

Kontra Zawiszy. W pole karne z piłką wbiegał Ilków-Gołąb. Z bramki wyszedł Szamotulski i przerwał akcję.

45'

Arbiter dolicza minutę do pierwszej części spotkania.

43'

Doskonała okazja Zawiszy Bydgoszcz. Prostopadła piłką uruchomiony został Chałas, chcą minąć jednego z obrońców zgubił futbolówkę. Ta wylądowała pod nogami Wójcickiego, jednak na kolanach wyłuskał jak Szamotulski.

43'

41'

Warta w odpowiedzi, Ngamayama wzdłuż bramki, piłki nie sięga Marcin Klatt.

39'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Pawła Zawistowskiego, lot piłki głową zmienia Ilków-Gołąb, w bramce Warty pewnie interweniuję Szamotulski.

38'

Zeciarz: Pojedynek Zawiszy z Wartą ogląda około 5500 osób.

37'

Piękna akcja piłkarzy Warty, Goliński do Gajtowskiego ten z pierwszej piłki zgrywa na 16 metr. Na leżąco z pod nóg napastników wybija piłkę Hrymowicz.

35'

Seria rzutów z autu obu drużyn na połowie Warty.

33'

Bardzo groźna sytuacja Warty. Dośrodkowywał Kosznik, z woleja uderzał Reiss. Piłka na szczęście Bydgoszczan mija bramkę.

30'

Pół godziny gry za nami. Spotkanie lepiej rozpoczęli Bydgoszczanie. Mieli kilka dogodnych okazji na otwarcie wyniku meczu. Z czasem sytuacja na boisku wyrównała się.

19:31

30'

Rzut wolny z około 30 metrów, dośrodkowywał Wichtowski. Pewnie Witan w bramce,

28'

Żółtą kartką został ukarany Krzysztof Hrymowicz.

26'

Szansę mieli Warciarze. Długą akcję gości wślizgiem przerwał Krzysztof Hrymowicz.

25'

Podopieczni Janusza Kubota starają się podaniami dojść pod pole karne Warty. Jak na razie bez skutku.

22'

W drybling wdał się Adrian Błąd omijając dwóch zawodników wystawił piłkę do Ekwueme, ten jednak zamiast uderzać zdecydował się na dogranie i piłkę przejęli piłkarze z Poznania.

20'

Z rzutu wolnego szansę mieli Warciarze. Reiss posłał piłkę w pole karne Zawiszy. W polu karnym faulowali walczący o piłkę goście i wznowi Witan.

18'

Świetne przerwanie akcji Poznaniaków przez Oleksego.

17'

Z daleka wrzucał w pole karne Ekwueme. Na nieszczęście dla Zawiszy, w szesnastce Warty nie było nikogo, kto mógł by skierować piłkę do siatki.

16'

Kontrę Warty przerwał Hrymowicz.

14'

Kosznik wrzucał piłkę w pole karne, jednak futbolówka opuściła linię końcową i po szansie dla Warty.

13'

Wichtowski nieprzepisowo zatrzymywał jednego z zawodników Zawiszy i po raz kolejny Bydgoszczanie mieli szansę z rzutu wolnego. Po raz kolejny nie wykorzystali okazji.

11'

Błąd Oleksego, dośrodkowywał Gajtowski. Pewnie Witan w bramce.

10'

Kolejny raz z rzutu wolnego szansę mieli gospodarze. Piłkę w pole karne wrzucał Zawistowski, jednak bez zarzutu interweniowali obrońcy Warty.

9'

Kolejny rzut wolny ze skraju boiska, Zawistowski wrzuca na krótki słupek. Bez konsekwencji dla Warty.

8'

Z rzutu wolnego uderzał Skrzyński. Piłka po jego zagraniu trafiła jednak w mur.

7'

Rożny Zawiszy, zamieszanie i na spalonym jeden z zawodników gospodarzy.

6'

Kolejna groźna akcja Bydgoszczan. W pole karne prostopadle do Chałasa zagrał Gevorgyan. Akcję przerwali obrońcy Warty.

5'

Na stadionie zasiada dziś selekcjoner reprezentacji Polski do lat 21, Stefan Majewski.

5'

4'

W rewanżu Warta, jednak bardzo nie dokładnie dośrodkował w pole karne Gajtkowski. Grę wznowił Witan.

3'

Groźna sytuacja Zawiszaków, dośrodkowuje Oleksy głowkuje Zawistowski, piłka odbija się jednak od jednego z obrońców i ostatecznie mija bramkę strzeżoną przez Grzegorza Szamotuskiego.

19:02

Przed meczem piłkarze obu jedenastek uczcili minutą ciszy pamięć zmarłego brata dwóch zawodników Zawiszy - Pawła i Radosława Kanik.

2'

Zawiszacy od początku ruszyli do ataków.

18:58

1'

Pierwszy gwizdek sędziego. Właśnie rozpoczęło się ostatnie spotkanie w 16 kolejce spotkań.

18:51

18:50

Arbitrem główny dzisiejszego spotkania jest Rokosz Rafał, na liniach pomagać mu będą Jakubczyk Adam oraz Boruta Robert.

18:46

Piłkarze zakończyli już rozgrzewkę. Za około 10. minut początek meczu.

18:44

Na stadion powoli docierają kibice. Jest już na obiekcie obecna ok. 30 osobowa grupka kibiców Warty.

18:42

Ławka rezerwowych Zawiszy: Zapała, Cuper, Klofik, Leśniewski, Majkowski, Maziarz, Markowski. Ławka rezerwowych Warty: Sobański, Ujek, Scherfchen, Białożyt, Foszmański, Bereszyński, Magdziarz.

18:35

Trwa rozgrzewka obu ekip.

18:28

Witamy z Bydgoszczy! Już za około 30 minut początek spotkania Zawisza Bydgoszcz - Warta Poznań.