Sobota, 22 października 2011, godz. 15:00
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
96'

Za uwagę dziękuje Państwu Dominik Smagała.

95'

Podopieczni Piotra Rzepki nie potrafili znaleźć recepty na dobrze dysponowaną obronę Sandecji.

95'

Koniec spotkania. Bogdanka przegrywa z Sandecją 0:2 po bramkach Gawęckiego i Woźniaka.

94'

Zanosi się na drugą porażkę łęcznian u siebie w tym sezonie.

93'

Sędzia Siedlecki dolicza 4. minuty.

93'

Gospodarze desperackimi atakami próbują odwrócić losy meczu jednak ich akcje kończą się na obronie Sandecji.

91'

Rzut wolny z 20. metrów, Nildo uderza wprost w mur.

90'

Żółta kartka dla Berlińskiego.

89'

Nikt w Łęcznej nie spodziewał się takiego obrotu spraw.

89'

Szybki kontratak Sandecji. Po dobrym prostopadłym podaniu w sytuacji sam na sam znajduje się Woźniak, bez problemu mija Prusaka i pewnie posyła piłkę do pustej bramki Bogdanki. 2:0.

87'

Czerwona kartka dla strzelca bramki Gawęckiego. To konsekwencja drugiej żółtej kartki.

86'

Dośrodkowanie Gawęckiego wypiąstkowuje Prusak, piłka wraca w pole karne gospodarzy po ostrym dośrodkowaniu Chmiesta.

84'

Tym razem z rogu Sandecja. Rzut eożny wywalczył Woźniak.

83'

Rzut rożny dla Bogdanki. Dośrodkowanie Nikitovicia pewnie łapie Kozioł.

82'

Sandecja schowana za podwójną gardą rozbija kolejne ataki Bogdanki.

82'

Na ostanie minuty meczu Bogdanka rzuca wszystkie siły do przodu.

80'

Nildo uderza zza pola karnego. Jego strzał dobrze wyłapuje bramkarz gości, Kozioł.

79'

Zmiana u gości: Chmiest pojawia się w miejsce Wiśniewskiego.

78'

Zmiana u gospodarzy: schodzi Pielach, w jego miejsce Paluchowski.

78'

Renusz na lewej stronie mija obrońcę Sandecji, podaje do Nildo, a ten wykład piłkę Nikitoviciowi, który uderza w słupek bramki Kozioła. Piłka odbija się od wewnętrznej części słupka i wychodzi na aut bramkowy.

76'

Szykują się kolejne zmiany, do gry gotowi Paluchowski i Chmiest.

75'

Żółta kartka dla Gawęckiego za faul w środku boiska na Nikitoviciu.

74'

Koronkową akcję Bogdanki kończy niedokładne podanie Pielacha.

73'

Zmiana w ekipie Sandecji: z boiska schodzi Aleksander, w jego miejsce Eismann.

73'

Rzut rożny dla Bogdanki. Nikitović dośrodkowuje na głowę Benevente, który anemicznie uderza wprost w Kozioła.

72'

Do wejścia na boisko szykuje się Eismann.

72'

Bogdanka coraz bliżej bramki Sandecji. Łęcznianie poczynają sobie coraz pewniej.

69'

Bogdanka próbuje ataków to jedną, to drugą stroną, ale cały czas wygląda to jak bicie głową w mur.

68'

Sandecja cofnięta na własną połowę wyczekuje okazji do kontrataku.

66'

Po szybkiej kontrze w polu karnym znalazł się Aleksander, który dobrym zwodem wypracował sobie pozycję strzelecką. Jego strzał był jednak bardzo niecelny.

64'

Rzut wolny dla Bogdanki z odległości około 30. metrów. Fatalne wykonanie Łuczaka.

63'

Z linii pola karnego strzelał Nildo. Jego strzał dobrze wyłapał Kozioł.

62'

Dobra akcja Bogdanki. Prawą stroną popędził Żukowski, dośrodkował piłkę do Łuczak, który z powietrza uderzył w stronę bramki Sandecji. Strzał jednak bardzo niecelny.

61'

Dośrodkowanie Renusza na głowę Magdonia. Obrońca Bogdanki uderza jednak słabo i niecelnie.

61'

To nie był najlepszy występ Michała Zubera.

60'

Zmiana w zespole gospodarzy: boisko opuszcza Zuber, za niego na murawie melduje się Żukowski.

59'

Gra toczy się na połowie Snadecji.

56'

Bogdanka ma przewagę w posiadaniu piłki, ale nie przekłada się to na akcje ofensywne.

54'

Żółtą kartką ukarany Wallace Benevente za faul w środku boiska.

52'

Grupa sympatyków Sandecji się powiększa, kibice rozpoczynają doping.

52'

Po prawej stronie szarżował Zuber. Jego rajd zakończył się niecelnym dośrodkowaniem.

50'

Z odległości 30. metrów z woleja uderzał Łuczak, lecz jego strzał poszybował wysoko ponad poprzeczką bramki Sandecji.

50'

Gra się zaostrzyła, piłka rozgrywana jest głównie w środku pola.

49'

Od początku drugiej części widzimy sporo niedokładności w obydwu zespołach.

47'

W sektorze gości pojawiło się kilkunastu kibiców Sandecji.

46'

Zmiana w Sandecji: na drugą połowę nie wyszedł już Leśniak. W jego miejsce pojawił się Janić.

45'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę meczu.

49'

Sędzia kończy pierwszą połowę meczu.

45'

Bezpośrednio z rzutu wolnego trafia Gawęcki! To chyba miało być dośrodkowanie. Piłka przeszła wszystkich zawodników i wpadła w długi róg bramki Prusaka.

47'

Rzut wolny z 20. metrów. Wykonawcą Gawęcki.

47'

Magdoń ukarany żółtą kartką po faulu na Aleksandrze.

46'

Sędzi przedłuża pierwszą połowę o 1 minutę.

45'

Dobra indywidualna akcja Aleksandra, strzał z 16. metrów, z którym sporo problemów miał Prusak.

43'

Akcja Jędrzejowskiego zakończona bardzo niedokładnym dośrodkowaniem.

42'

Kuras jest niezadowolony z licznych niedokładnych zagrań swoich podopiecznych.

41'

Ładna, kombinacyjna akcja łęcznian kończy się stratą piłki Zubera.

39'

Fechner upomniany przez sędziego po faulu na Renuszu.

38'

Sfrustrowany trener łęcznian, Piotr Rzepka nie zgadza się z decyzją sędziego o spalonym Nildo.

35'

Z dużej odległości uderzał Bartoszewicz lecz jego strzał minimalnie minął lewy słupek bramki Kozioła. Zaskakujący strzał.

34'

Rzut wolny dla gości z 25. metrów. Dośrodkowuje Gawęcki, głową uderza Wiśniewski, ale kapitalnie interweniuje Prusak.

33'

Zmiana: wchodzi Łuczak, schodzi kontuzjowany Pielorz.

32'

Wspaniały rajd Renusza na lewej stronie, który wykłada piłkę Sołdeckiemu. Jego strzał jednak świetnie broni Kozioł.

30'

Do wejścia na boisko szykuje się Wojciech Łuczak.

29'

W kontrataku Łęczna. Sołdecki dobrym podaniem wypuszcza Nildo, ten dośrodkowuje do Renusza, który głową z 5. metrów uderza wprost w plecy obrońcy Sandecji.

27'

Tym razem na boisku leży Pielorz, który niefortunnie stanął i doznał urazu.

26'

Piłkę po dośrodkowaniu Gawęckiego wybijają obrońcy Bogdanki.

25'

Rzut wolny dziesięć metrów od linii pola karnego łęcznian.

24'

Zawodnik o własnych siłach opuszcza murawę, będzie w stanie kontynuować grę.

24'

Na boisku leży Gawęcki, ucierpiał w starciu z zawodnikiem Bogdanki. Chwilowa przerwa w grze.

23'

Dużą frustrację w szeregach Bogdanki spowodowała opóźniona reakcja sędziego liniowego, który zwlekał z zasygnalizowaniem spalonego.

21'

Tempo spotkania nieco opadło w stosunku do pierwszych minut.

21'

Widoczny jest duży brak dokładności w zagraniach piłkarzy obydwu zespołów.

19'

Nic z tej akcji nie wyszło - od bramki zaczyna Prusak.

19'

Aut dla gości na wysokości pola karnego łęcznian.

18'

Z dystansu uderzał Sołdecki, ale piłka minęła bramkę Kozioła o dobre 5 metrów.

16'

Inicjatywę przejęli teraz goście. Próbują powoli budować atak pozycyjny.

13'

Akcji prawą flanką próbował Zuber, ale powstrzymali go obrońcy Sandecji.

13'

W szeregi obydwu zespołów wkradło się sporo niedokładności.

11'

Gra toczy się głównie na połowie nowosączan.

11'

Z rogu dośrodkowuje Nikitović jednak piłkę wybijają obrońcy Sandecji.

10'

Zuber wywalczył rzut rożny.

9'

Przewagę w posiadaniu piłki ma Bogdanka.

7'

Widzimy dużo walki, piłkarze grają z pełnym zaangażowaniem.

7'

Mecz toczony w całkiem szybkim tempie.

6'

Rzut wolny dla Sandecji z 30. metrów. Jędrzejowski uderza w sam środek bramki.

5'

Nildo uderza piłkę z woleja w sam środek bramki Kozioła.

5'

Nildo po raz kolejny próbował akcji prawą stroną. Piłka wybita przez obrońców.

4'

Aut na wysokości pola karnego łęcznej. Do pozycji strzeleckiej doszedł Wiśniewski, ale uderzył zbyt anemicznie.

3'

W akcji ofensywnej Nildo dośrodkowuje z prawej strony na głowę Sołdeckiego. Jego strzał został zablokowany a dobitka wysoko minęła poprzeczkę bramki gości.

2'

Przy piłce Sandecja

15:01

Mecz rozpoczynają goście.

15:00

Sędzia wyprowadza obydwie ekipy na murawę.

14:59

Temperatura kibiców ani zawodników nie rozpieszcza, jest niewiele powyżej 0 stopni Celsjusza.

14:57

Sektor gości świeci pustkami - do Łęcznej nie przyjechali kibice Sandecji.

14:56

Przed nami ciekawy pojedynek snajperów, bowiem w barwach Łęcznej wystąpi strzelec jedenastu bramek Nildo, z kolei w zespole Sandecji za strzelanie bramek odpowiadał będzie Arkadiusz Aleksander, strzelec dziewięciu goli.

14:50

Bogdanka zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli, Sandecja jest na miejscu 8.

14:49

Bogdanka gra dziś po raz ostatni w tej rundzie na własnym boisku. Póki co wygrał tu tylko Ruch Radzionków.

14:46

Przed spotkaniem doszło do dłuższej pogawędki pomiędzy trenerami obydwu zespołów, Piotrem Rzepką i Mariuszem Kurasem.

14:43

Sędzią głównym dzisiejszego spotkania będzie Piotr Siedlecki. Na liniach asystować mu będą Jakub Wójcik, Łukasz Jaworski. Sędzią technicznym jest Rafał Pajnowski.

14:41

Ławka rezerwowych drużyny gości: Różalski, Makuch, Szczepański, Janic, Eismann, Dymkowski, Chmiest.

14:40

Na ławce w zespole Bogdanki zasiadają: Socha, Ninković, Łuczak, Paluchowski, Oziemczuk, Jhonatan, Żukowski.

14:40

A oto pierwszy skład Sandecji: Kozioł - Fechner, Frohlich (K), Midzierski, Woźniak, Jędrzejowski, Berliński, Leśniak, Gawęcki, Wiśniewski, Aleksander.

14:38

Gospodarze wystąpią w następującym składzie: Prusak - Sołdecki, Benevente, Magdoń, Pielorz - Zuber, Nikitovic (K), Bartoszewicz, Pielach, Renusz - Nildo.

14:36

Mecz zostanie rozegrany w ramach 16. kolejki I ligi

14:35

Witamy Państwa na relacji LIVE z meczu GKS Bogdanka Łęczna - Sandecja Nowy Sącz.