Niedziela, 23 października 2011, godz. 14:00
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
0 : 3
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
15:52

Na pewno był to dziwny mecz. Oba zespoły stworzyły niezłe widowisko, Kolejarz nie ustępował na boisku Termalice, ale to goście zdobywali bramki i trzeba przyznać, wygrali zasłużenie. Najgorszym aktorem tego spektaklu był z pewnością sędzia, który mylił się na potęgę i nie panował nad sytuacją. Nie można nawet powiedzieć, że faworyzował Termalikę, bo mylił się także na jej niekorzyść. Jego postawa pokazała jednak, że nie nadaje się do sędziowania meczów w pierwszej lidze.

94'

Koniec spotkania.

91'

Żółta kartka dla Kowalczyka za to iż "symulował" upadek.

90'

Zmiana w Niecieczy. Schodzi strzelec pierwszej bramki Dariusz Pawlusinski. Sedzia dolicza 2 min do czasu gry

88'

Sędzia dzisiaj przechodzi samego siebie, po wybiciu piłki z przed nóg zawodnikowi Niecieczy Stefanik został ukarany żółtą kartką!

87'

Rajd prawą stroną Drozdowicza zatrzymany przez kapitana Kolejarza, który wybił piłkę na aut.

86'

86'

Kolejne brzydkie zagranie mające na celu zablokowanie kontrataku gospodarzy. Żółtą kartką ukrany byly zawodnik Kolejarza Krzysztof Lipecki.

84'

Zmiana w drużynie gości.

84'

Bardzo niebezpieczna kontra Niecieczy 2 na 2 po podaniu piłki nie opanował Pawlusiński

82'

Kowalczyk uderzony w głowę z łokcia przez zawodnika z Niecieczy, znów bez kartki.

82'

W drużynie Niecieczy następuje zmiana.

81'

Kolejna żólta kartka tym razem dla kapitana Kolejarza Dariusza Walęciaka za dyskusję z sędzią.

79'

Po podaniu pomocnika gości na spalonym Emil Drozdowicz.

76'

Rzut rożny dal Kolejarza, piłkę wybija Wolański. Kontratak Niecieczy. Gol po dośrodkowaniu z lewej strony boiska, napastnika gości nie upilnował Michał Gryźlak, a Łukasz Szczoczarz pewnie umieścił footbalówkę w bramce Kolejarza.

72'

Sędzia wyrzuca również masażystę Kolejarza!

72'

Sędzia nie odgwizduje faulu na Kowalczyku. W Stróżach dawno nie było sędziego, który aż tak by się mylił w swoich decyzjach! Sędzia wyrzuca trenera Kolejarza na trybuny!!!

70'

Michał Chrapek ograł w okolicach pola karnego Niecieczy 2 zawodników, jednak jego dośrodkowanie zostało zablokowane bez zagrożenia dla bramki gości.

66'

Faul dla Niecieczy z 30m. Bardzo niebezpieczny strzał, który mija bramkę Kolejarza o centymetry.

64'

Kowalczyk z 5 m nie trafia główką w światło bramki! Kolejarz bardzo bliski zdobycia bramki! Po kontraktaku Szczocarz w sytuacji sam na sam! Lisak broni!! Rzut rożny dla gości!

62'

Bardzo niebezpieczne dośrodkowanie piłkarzy z Niecieczy. Z piłka minął się Lisak, jednakże opuściła ona murawę. Rzut rożny dla gości. Strzał z główki ponad bramką Kolejarza.

61'

Niebezpieczny strzał Gryźlaka z 7m obroniony przez bramkarza gości! Mogło być 1:2

59'

Faul dal Kolejarza tym razem sędzia pomylił się na korzyść drużyny Kolejarza.

58'

Kontratak Kolejarza zakończony po nieudanym podaniu Chrapka, który rozgrywa dzisiaj bardzo słabe spotkanie.

55'

Okres gry w środku boiska, Kolejarz próbuje atakować, ale każda próba ataku jest blokowana przez obrońców gości. Mecz znacznie przyspieszył.

50'

Strzał napastnika gości odbija Lisak, do piłki dochodzi Szczoczarz i jest 0:2

50'

Sędzia znów nie pokazuje zagrania ręką! Ten mecz zaczyna być parodią sędziowania!

49'

Strzał główką napastnika Niecieczy pewnie broni Lisak

47'

Faul od tytułu po kontrze na Gryźlaku. Sedzia nie pokazuje żółtej kartki!!!

46'

Zmiana w Kolejarzu.

46'

Sedzia rozpocząl drugą połowę

45'

KOlejarz cudem unikał bramki po strzale napastnika gości piłkę odbił bramkarz i w ostatniej chwili z pola linii bramkowej wybił ją obrońca kolejarza.

45'

Koniec pierwszej połowy

45'

Sędzia doliczył 1 minutę do czasu gry

44'

Kolejny niebezpieczny faul i kartka dla kapitana niecieczy Arkadiusza Barana!

43'

Witold Cichy po chamskim zagraniu Dariusza Jareckiego uderza głową w mur ogrodzenia! Na szczęscie nic nie stalo się obrońcy Kolejarza.

40'

Rzut rożny dla Kolejarza. Piłke wybija Wolański. Strzał Niane z 30 m po wybiciu piłki przez obrońców bez zagrożenia.

39'

Kolejny aktorski upadek piłkarza Niecieczy w polu karnym Kolejarza. Zaczyna się nam robić brzydkie widowisko. Wiecej cwaniactwa niż pieknej gry.

38'

Piłkę uderza Pawlusinski prosto w mur!

38'

Strata Niane i niebezpieczna akcja. Sędzia znów się popisał i ukarał kartką Szufryna. Faul w okolicy 16 m na wprost bramki dla Niecieczy.

35'

Dariusz Walęciak po uderzeniu w twarz leży na boisku. Piłkarze Niecieczy nie wybili piłki i rozegrali niebezpieczną akcję.

33'

Ładna akcja Kolejarza na 15 m w ostatniej chwili obrońcy Niecieczy wybijają piłkę Kowalczykowi.

31'

Sędzia psuje dzisiaj widowisko w Stróżach, wiele kontrowersyjnych decyzji oraz kartek.

29'

Strzał gracza z nr 23 Szczczocarza z 40 m bez zagrożenia.

28'

Nieudane dośrodkowanie Wolańskiego po ładnej akcji lewym skrzydłem.

26'

Piłkarze Niecieczy zaostrzyli grę. Pełno fauli w ciągu ostatnich minut. Gra się bardzo zaostrza! Zółta kartka dla Niane za dyskusję z arbitrem.

23'

Po aktorskim upadku piłkarza Niecieczy sędzia dyktuje faul ktory rozmieszył wszystkich na stadionie. Piłkarz "faulowany" wstaje w ciągu 2s od gwizdka..

21'

Sędzia po niezrozumiałej decyzji ukarał żółtą kartką Zawadzkiego

18'

Po kontrataku Nieciecza obejmuje prowadzenie. Strzelcem bramki Pawluśnski.

16'

Zmiana w drużynie Kolejarza.

14'

Strzał Chrapka z woleja pewnie złapany przez bramkarza gości.

11'

Piłka po rzucie rożnym wybita na aut przez obrońce gości.

10'

Niebezpieczny strzał Stefanika z 20m po rykoszecie piłka wychodzi na rzut rozny!

10'

Kibice swoich drużyn od pierwszych minut nie ustają w dopingu swoich drużyn.

9'

Dośrodkowanie pomocnika z Niecieczy po akcji gości pewnie wyłapane przez Łukasza Lisaka.

7'

Akcja drużyny gości tym razem Drozdowicz na spalonym.

5'

Ciekawa akcja Kolejarza zakończona faulem na obrońcy drużyny z Niecieczy.

3'

Niebezpieczna akcja gości jednakże Łukasz Szczoczarz na spalonym.

1'

pierwsza akcja gości bez zagrożenia dla bramki Lisaka.

1'

Sędzia Jacek Małaszek rozpoczyna spotkanie. Kolejarz występuje dzisiaj w mocnym składzie o wiele lepszym niż ten podczas meczu z Sandecją.

13:57

Piłkarze wychodzą na murawę. Kolejarz w strojach niebiesko bordowych, Nieciecza w strojach pomarańczowych.

13:57

W Stróżach dzisiaj jest bardzo zimno, miejmy nadzieje, że piłkarze obydwu drużyn rozgrzeją atmosferę. W drużynie gości wystąpi Krzysztof Lipecki, który dość w kontrowersyjnych okolicznościach opuścił zespół Kolejarza Stróże.

13:54

Wagę spotkania widać także na trybunach, gdzie frekwencja jest wyższa niż na przeciętnym spotkaniu rozgrywanym na miejscowym stadionie. Ciężko nam określić liczbę kibiców w sektorze gości, bo większość z nich przykrywa sektorówka z herbem klubu. Kibiców Kolejarza jest na razie około 400, ale ciągle schodzą się kolejni. Szykuje się rekord frekwencji w tej rundzie.

13:52

Witamy ze stadionu w Stróżach, gdzie rozegrane zostaną derby Małopolski. Dla obu zespołów to prawdopodobnie najważniejszy mecz w tej rundzie.