Piątek, 21 października 2011, godz. 17:00
3 : 1
Ruch RadzionkówRuch Radzionków
1. połowa2 : 1
93'

Koniec spotkania. KS Polkowice pokonał Ruch Radzionków 3:1, wynik w pełni zasłużony.

92'

Jeszcze żółta kartka dla Piątkowskiego.

90'

Trzy minuty doliczone.

89'

Powinno być 4:1! Piątkowski sam na sam z bramkarzem ale górą w tym starciu Mika!

86'

Pierwsza żółta karta w meczu. Ukarany Paweł Giel.

85'

Lepsi w dzisiejszym meczu są polkowiczanie. Ruch miewa jedynie przebłyski dobrej i płynnej gry, kompletnie brakuje niebezpiecznych sytuacji pod bramką Szymańskiego.

83'

Ostatnia zmiana w meczu. W miejsce absolutnego bohatera KS Polkowice, Grzegorza Podstawka, wchodzi Jakub Więzik.

82'

W odpowiedzi wprowadzony przed chwilą Michalik był blisko zdobycia kontaktowej bramki! Piłka przeszła tuż obok słupka.

79'

Ależ było groźnie! Kolejny raz pod bramką Ruchu znalazł się Piątkowski, uderzył bardzo precyzyjnie ale świetnie piłkę nad poprzeczką przerzucił Mika!

78'

Mateusz Peroński w miejsce Salamońskiego.

75'

Ostatnia zmiana w ekipie Cidrów. Damian Michalik w miejsce Mateusza Maka.

72'

Po nieco nudniejszych fragmencie spotkania, z letargu próbował wyciągnąć widzów Piątkowski, ale nie udało mu się zaskoczyć Miki.

70'

Na boisko wchodzi Krzysztof Kazimierczak. Opuszcza murawę Damian Piotrowski.

64'

Wyraźnie słabnie Ruch. Coraz więcej piłek tracą podopieczni Artura Skowronka. Polkowiczanie coraz częściej goszczą w okolicach pola karnego przyjezdnych.

61'

Bardzo niedokładna próba uderzenia w wykonaniu Mateusza Maka. Gospodarze bronią się bardzo mądrze.

58'

Druga zmiana w Ruchu: wchodzi wysoki Marcin Krzywicki. Zastępuje kompletnie niewidocznego Szymona Skrzypczaka.

56'

Gospodarze teraz wyraźnie szanują piłkę, prowadzą dwiema bramkami i zwycięstwo jest dla nich na wyciągnięcie ręki.

53'

Ruch angażuje coraz więcej sił do ataku, radzionkowianie nie mają już nic do stracenia. Jak na razie bez strzałów na bramkę Szymańskiego.

49'

Ten wieczór należy do Podstawka, tym razem znalazł się gdzie być powinien po dograniu z rzutu rożnego i nogą umieścił piłkę w siatce.

48'

GOOOOLLL!!! 3:1 dla gospodarzy!!! Strzelcem bramki Podstawek!

46'

Jedna zmiana po przerwie: w miejsce Trzcionku na placu pojawił się Wojciech Mróz.

46'

Spotkanie po przerwie wznowili goście.

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Nowak ucierpiał w pojedynku powietrznym, opuszcza plac gry na noszach. Po chwili wraca już na murawę.

44'

Bramkarz Ruchu dobrze broni uderzenie Wacławczyka.

42'

W polu karnym Salamoński zagrywał do Podstawka, ale były napastnik Polonii Bytom uderzył ponad poprzeczką.

39'

Aktywny Salamoński mocno uderzył z 20 metrów, ale bez problemu utrzymał piłkę w rękawicach Mika.

37'

Wyrównało się spotkanie. Akcja szybko przenosi się z jednego pola karnego pod drugie. Zawodnicy obu zespołów próbują rwanymi akcjami zdobyć kolejne bramki i przy takiej grze nie jest wykluczone, że zobaczymy ich więcej.

34'

W dobrej sytuacji pod bramką Szymańskiego znalazł się Michał Mak, ale był blokowany przez obrońcę i piłkę złapał golkiper gospodarzy.

31'

Osobne pochwały należą się Salamońskiemu, który zainicjował akcję bramkową swojego zespołu w środku pola.

30'

GOOOOLLL!!! Polkowice ponownie na prowadzeniu! Damian Ałdaś dośrodkował do Damiana Piotrowskiego a ten ładnym strzałem pokonał golkipera Cidrów!

27'

Kontrowersyjna sytuacja. Piłka trafiła w rękę w polu karnym jednego z obrońców gospodarzy, ale sędzia nie zdecydował się użyć gwizdka.

24'

Dobra akcja polkowiczan. Mateusz Piątkowski wystawił piłkę przed pole karne do Wacławczyka, ale mocne uderzenie przeszło minimalnie obok słupka!

22'

GOOOOLLL!!! Mamy wyrównanie! Płaskie zagranie od Michała Maka wykorzystuje z bliskiej odległości jego brat, Mateusz!

21'

Po uzyskaniu prowadzenie nadal przy piłce dłużej utrzymują się gospodarze. Inicjatywa jest po ich stronie, natomiast kompletnie zdezorientowany Ruch ma kłopoty z przejęciem piłki, nie wspominając o skonstruowaniu akcji zakończonej strzałem.

18'

Przed kolejną szansą był Podstawek, gdyby tylko szybciej odwrócił się z piłką byłaby dobra pozycja do oddania strzału. Ale we wszystkich zorientowali się obrońcy Ruchu i odzyskali piłkę.

15'

Fatalny błąd popełnił Mateusz Mika, który wypuścił piłkę po uderzeniu Kamila Wacławczyka, co skrzętnie wykorzystał doświadczony Grzegorz Podstawek.

14'

GOOOOLL!!!! 1:0! Strzelcem bramki Grzegorz Podstawek!

12'

Tym razem w polu karnym polkowiczan znalazł się Marcin Trzcionka, ale uderzył nad poprzeczką.

10'

Jak na razie gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce, wymieniają więcej podań, ale to Ruch miał dwie znakomite okazje i powienien już prowadzić.

8'

Kolejna bardzo groźna akcja Cidrów. Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafiło do Michała Maka, ale piłkę wybił Szymański.

6'

Szymon Skrzypczak nieatakowany urwał się obrońcom lecz przegrał pojedynek oko w oko z bramkarzem!

4'

Spokojny początek spotkania, gra toczy się w środku pola. Słuchać z kolei bęben miejscowych kibiców.

2'

Polkowiczanie w strojach zielono-czarnych, Ruch natomiast na biało.

2'

Pierwszy strzał na bramkę. Uderzał Piotr Rocki, ale zdecydowanie zbyt lekko. Nie miał problemu ze złapaniem piłki Sebastian Szymański.

1'

Rozpoczęli gospodarze.

16:57

Piłkarze już na boisku, za kilka minut rozpoczynamy.

16:46

Na murawie powoli kończy się rozgrzewka zawodników obu zespołów.

16:43

Dzisiaj pierwszy raz na trybunach zasiądzie nowo powołany klub kibica KS Polkowice, w skład którego wchodzi głównie młodzież szkolna. Jak na razie liczy ok. 25 osób. Zobaczymy jak chłopaki poprowadzą doping, przy rytmie uderzeń w bęben.

16:41

Chłodno w Polkowicach, powoli zachodzi słońce. Na trybunach dopiero pojawiają się kibice, ale na pewno będzie ich ponad 200.

16:40

Rezerwowi wśród gości: Adamek, Cieluch, Krzywicki, Łopuch, Michalik, Otwinowski oraz Mróz.

16:40

Na ławce gospodarzy zasiadają: Osiński, A. Janus, Peroński, Więzik, Kazimierczak, Bryła oraz Miłek.

16:39

Znamy już wyjściowe jedenastki obu zespołów.

16:36

Oba zespoły to starzy znajomi, którzy jeszcze przed ubiegłym sezonem wspólnie rywalizowali na drugoligowym poziomie. Wtedy Ruch zwyciężył w rozgrywkach, a polkowiczanie uplasowali się za plecami Cidrów. W tym sezonie radzionkowianie także spisują się lepiej, już na wyższym szczeblu rozgrywek. Dzisiaj jednak trudno byłoby wskazać faworyta, a spotkanie może zakończyć się każdym wynikiem

16:32

Dopiero dziś na mecz w Polkowicach wyruszyli piłkarze Ruchu Radzionków. Cidry borykają się z kłopotami finansowymi, co utrudnia zebranie funduszy na wyjazdy. Czy po raz kolejny odbije się to na formie sportowej? Liczy na to KS Polkowice, który punktów potrzebuje jak powietrza.

16:30

Witamy w relacji na żywo z meczu otwierającego 16. kolejką 1. ligi. KS Polkowice podejmuje u siebie Ruch Radzionków.