Niedziela, 16 października 2011, godz. 11:30
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
2 : 1
Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
93'

Koniec spotkania! Termalica pokonała Dolcan 2:1 i zdobyła wyczekiwany komplet punktów przed własną publicznością.

91'

Jeszcze żółta kartka dla Lipeckiego.

90'

Trzy minuty doliczone.

87'

Wprowadzony przed chwilą Martuś niepotrzebnie próbował technicznego uderzenia.

86'

Szymon Martuś zastępuje kontuzjowanego Biskupa.

86'

Potężny strzał Pawlusińskiego z rzutu wolnego broni z najwyższym trudem Humerski!

84'

Na boisku zwija się z bólu Jakub Biskup.

82'

O tym, że Kubowicz potrafi uderzyć, przekonaliśmy się już kilka razy w tym sezonie. Tym razem strzał lewego obrońcy Termaliki był zbyt lekki dla Humerskiego

79'

Dadacz wybija dośrodkowanie Biskupa. Goście nie stracili jeszcze wiary w osiągnięcie remisu.

78'

A także Tomasz Metz za Szczoczarza.

77'

Krzysztof Lipecki wchodzi w miejsce Barana, który ucierpiał w starciu na początku drugiej połowy.

75'

Biskup sam na sam z bramkarzem Dolcanu ale nie trafił w światło bramki!

73'

Zbyt lekka próba Rybskiego, który dobrze znalazł się przed bramką Humerskiego.

72'

GOOOOLLLL!!! Kontaktowe trafienie dla gości! Strzelcem bramki Marcin Hirsz, który strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego pokonał bramkarza!

68'

Rozkręciło się nam spotkanie! Akcja za akcję! Tym razem Humerski z najwyższym trudem broni uderzenie Rybskiego! Będzie kolejny korner.

67'

Przytomnie Grzelak powstrzymał szybkiego Drozdowicza. Będzie tylko rzut rożny dla gospodarzy i chwila wytchnienia.

65'

Cóż za oblężenie bramki gospodarzy! Tym razem Rybski ratuje Termalikę wybijając piłkę z linii bramkowej!

64'

Powinna być bramka kontaktowa! Nowak fantastycznie broni uderzenie Grzegorza Piesia z najbliższej odległości!

62'

Do dośrodkowania wyskakuje Drozdowicz, ale nie udało mu się dość do zagrania Kowalskiego z prawej strony.

59'

Było blisko trzeciej bramki! Znakomita interwencja Humerskiego po kąśliwym strzale Rybskiego!

58'

...a także Maciej Tataj zastępuje niewidocznego Michała Pulkowskiego.

57'

Będą kolejne zmiany w Dolcanie: Piotr Kosiorowski wchodzi w miejsce Sierpiny...

55'

Termalica nie narzuca tempa, pozwala grać piłkarzom Dolcanu. Goście mają jednak wyraźny kłopot z atakiem pozycyjnym.

53'

Dwójkowa akcja Rybskiego z Pawlusiński, jednak drugi z nich złapany na spalonym już w polu karnym.

52'

Groźne zderzenie Arkadiusza Barana przy jednym z pojedynków z graczami z Ząbek. Były gracz Cracovii trzyma się za głowę. Potrzebna będzie interwencja lekarzy.

49'

Niebezpiecznie w polu karnym Niecieczy! Świetnie łapie piłkę Nowak, jeszcze raz sprawdził jego umiejętności Bazler.

48'

Sytuację po rzucie rożnym wyjaśnia Kubowicz dalekim wykopem do przodu.

46'

Jedna zmiana w Dolcanie: Rafał Wielądek pojawił się w miejsce Głowackiego.

46'

Wznawiamy spotkanie po przerwie.

45'

Koniec pierwszej połowy. Termalica zasłużenie prowadzi z Dolcanem 2:0.

45'

Dalibor Pleva ukarany niepotrzebną żółtą kartką do szatni.

45'

Minuta doliczona.

42'

Efektowną przewrotką próbował dobijać Pawlusiński uderzenie Szczczarza. Był pomocnik Cracovii nie trafił jednak w futbolówkę.

40'

Nowak pewnie interweniuje po uderzeniu z dalszej odległości autorstwa Piotra Bazlera.

38'

Sporo niedokładności w tej fazie meczu. Niecieczanie wyraźnie zadowoleni są z dwubramkowego prowadzenia.

36'

Dolcan próbuje zmienić obraz tego meczu. Podanie Sierpiny nie dochodzi do Świerblewskiego. Piłkę przejął bramkarz gospodarzy.

35'

Zablokowana próba uderzenia przez Biskupa sprzed pola karnego.

33'

Mocno bita piłka przez Pawlusińskiego ze stałego fragmentu, ale dośrodkowanie zginęło w gąszczu nóg obrońców Dolcanu.

31'

Kartonik dla Kowalskiego.

30'

Tym razem Grzelak skutecznie przechwycił piłkę zagrywaną przez Pawlusińskiego.

29'

Pierwszą żółtą kartką w tym meczu ukarany Rafał Grzelak.

27'

Świetna indywidualna akcja Biskupa, który wkręcił w ziemię kilku obrońców i płaskim strzałem umieścił piłkę w siatce.

26'

GOOOOOLLLL!! Kolejne trafienie dla Niecieczy stało się faktem! Jakub Biskup wpisuje się na listę strzelców!

25'

Powinno być 2:0! Najpierw uderzenie Szczoczarza z największym trudem sparował Humerski, a dobitka Drozdowicza do pustej bramki przeszła nad poprzeczką!

23'

Kolejna już groźna akcja gospodarzy! Biskup ładnie zagrał do będącego w polu karnym Dolcanu Czerwińskiego, ale piłka uderzona głową trafiła w jednego z obrońców.

21'

Niewielka garstka osób zasiadająca na trybunach na powody do radości. Piłka trafiła w samo okienko!

20'

GOOOOOLLLL!!!! 1:0 dla Termaliki! Pawlusiński fantastycznie przymierzył z ponad 25 metrów! Humerski był bez szans!

18'

W odpowiedzi uderzenie Dariusza Dadacza z lewej nogi nie sprawiło problemu Sebastianowi Nowakowi.

17'

Ależ było groźnie! Wspominany Drozdowicz tym razem wygrał pojedynek o górną piłkę i z kilku metrów uderzył tuż nad poprzeczką!

16'

Jak na razie bezbłędni we własnym polu karnym są Ciesielski i Grzelak. Kolejna piłka adresowana do Drozdowicza nie dotarła do napastnika Termaliki.

14'

Nieudane wykonanie rzutu rożnego przez Pawlusińskiego.

12'

Nieśmiała kontra Dolcanu zakończyła się na niedokładnym zagraniu do wybiegającego Damiana Świerblewskiego.

11'

Jeszcze raz Termalika dośrodkowuje w pole karne, a dokładniej Łukasz Szczoczarz. Obrońcy gości na posterunku. Piłka wybita do przodu.

10'

Piłka coraz częściej gości w polu karnym przyjezdnych. Tym razem Maciej Humerski złapał piłkę po dośrodkowaniu Łukasza Kowalskiego.

9'

Pierwszy strzał w tym meczu. Dariusz Pawlusiński uderzał główką ale zbyt lekko by pokonać golkipera Dolcanu.

8'

Prawą flanką zapędził się Łukasz Sierpina, z łatwością minął Dawida Kubowicza, ale pewnie interweniował w szesnastce stoper gospodarzy.

6'

Rwana gra w pierwszych minutach. Zawodnicy nie zamierzają jednak się oszczędzać. Jak na razie oglądamy sporo fauli w środku pola.

3'

Już na początku spotkania mamy przerwę w grze. Urazu nabawił się Piotr Bazler. Potrzebna będzie interwencja służb medycznych.

2'

Zbyt mocne dośrodkowanie Piotra Głowackiego w pole karne niecieczan.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego. Gramy!

11:28

Zawodnicy wychodzą na płytę boiska. Za kilka minut zaczynamy spotkanie.

11:14

Rezerwowi w Dolcanie to: Rafał Leszczyński, Daniel Chylaszek, Marcin Korkuć, Maciej Tutaj, Patryk Koziara, Rafał Wielądek, Piotr Kosiorowski.

11:12

Na ławce rezerwowych Termaliki zasiadają: Maciej Budka, Krzysztof Lipecki, Tomasz Metz, Szymon Martuś, Piotr Ceglarz, Marcin Szałęga, Damian Skołorzyński.

11:10

Poznaliśmy wyjściowe jedenastki obu zespołów.

11:04

Dolcan zespół, który całkiem nieźle radzi sobie w obecnych zmaganiach. Zajmuje 12. miejsce. Ostatnio podopieczni Roberta Podolińskiego wprawdzie przegrali u siebie z Sandecją Nowy Sącz, ale ich mocną stroną są spotkania wyjazdowe.

10:58

To mecz, który dla gospodarzy wypada w ważnym momencie rozgrywek. W środę przegrali na wyjeździe z Flotą Świnoujście, kończąc mecz w dziewięciu. Przed tym pojedynkiem niecieczanie zaliczyli dwa remisy z Olimpią Elbląg i Ruchem Radzionków. Nic dziwnego, że bilans ostatnich meczów jest w Niecieczy odbierany jako niedosyt.

10:55

Witamy w relacji live z pierwszego niedzielnego meczu rozgrywanego w 1. lidze. W Niecieczy, miejscowa Termalica Bruk-Bet podejmuje Dolcan Ząbki.