Niedziela, 16 października 2011, godz. 18:00
Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
1 : 1
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
93'

Koniec spotkania. Sandecja remisuje z Kolejarzem w jedenastych derbach ziemi sądeckiej. Za śledzenie RELACJI LIVE dziękuje Marcin Rogowski. Do napisania 5 listopada kiedy to Sandecja zagra z Zawiszą Bydgoszcz

92'

Ciećko za Kowalczyka

92'

Rzut rożny dla Sandecji, ale bez zagrożenia bramki Lisaka

90'

Sędzia doliczył 3 minuty

86'

Za mocne podanie Gawęckiego do Jędrzejowskiego, a mogła być okazja sam na sam

84'

Berliński leży na murawie po uderzeniu z łokcia w twarz, ale nie ma kartki dla zawodnika Kolejarza

81'

Pewnie wykonana jedenastka przez Stefanika i mamy remis

81'

GOOOLL!! Marcin Stefanik

81'

Rzut karny dla Kolejarza. Za faul Midzierskiego na Kowalczyku

80'

Zawadzki w pole karne do Chrapka, ale podanie przecina Kozioł

78'

Chmiest za Aleksandra

78'

Złe dośrodkowanie Walęciaka

77'

Midzierski ratował się wybiciem piłki na aut, bo na jego błąd już czyhał Zawiślan

74'

Gawęcki za Burkhardta

73'

Żółta kartka dla Burkhardta

73'

Burkhardt do Aleksandra ten do Jędrzejowskiego, młody pomocnik Sandecji dośrodkowuje, ale nikt nie sięga piłki

73'

Zawodnicy Kolejarza non stop wrzucają piłkę w pole karne Sandecji, lecz niewiele z tego wynika

70'

Kolejarz atakuje, a Sandecja się broni, prawdopodobnie tak będzie wyglądało to spotkanie do końca

69'

Zawiślan za Gryźlaka

69'

Długa piłka do Kowalczyka, w rękach Kozioła

67'

Groźne, płaskie dośrodkowanie Jędrzejowskiego, ale piłka pod nogami gości

66'

Eismann za Wiśniewskiego

64'

Strzał Wolańskiego głową nad poprzeczka

63'

Faul taktyczny Wiśniewskiego za który został ukarany żółtą kartką

63'

Strzał Wiśniewskiego zablokowany przez Markowskiego

61'

Strzał Stefanika z ponad 30 metrów obok lewego słupka

61'

Sandecja całą drużyna broni się na swojej połowie

59'

Zawadzki za Cebulę

59'

Na spalonym Kowalczyk

56'

Za to samo kartkę dostał Gryźlak

56'

Żółta kartka dla Berlińskiego za przepychanki

55'

Sandecja skończy ten mecz w 10. Drugą żółtą kartką ukarany Makuch

54'

Ależ niewiele brakowało by Aleksander trafił do bramki. Najlepiej znalazł się w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale strzelił wysoko nad bramką

54'

Po dobrym podaniu Wiśniewski dośrodkował z lewej strony w pole karne, wprost na głowę Szufryna

52'

Wolny dla gości nieco po lewej stronie pola karnego i po dośrodkowaniu Cebuli piłką została wybita za pole karne

51'

Po dośrodkowaniu Cebuli nie było żadnego zagrożenia

51'

Wrzutka Walęciaka w pole karne i piłkę na róg wybił Jano

50'

Beznadziejne dośrodkowanie i od bramki Lisak

49'

Piłkę po dośrodkowaniu Jędrzejowskiego wybija Lisak, tam dopadł do niej Burkhardt, ale nie trafił w nią czysto i wyszła ona poza pole gry

48'

Kozioł wyszedł z bramki i spokojnie wybił piłkę adresowaną do Kowlaczyka

47'

Nieudany drybling Jędrzejowskiego

46'

Piłkę po dośrodkowaniu Cebuli wybili obrońcy Sandecji

46'

Rzut rożny dla gości

46'

Kowalczyk do Cebuli i zaczynamy drugą połowę

18:59

Zawodnicy obu drużyn wychodzą już na drugą część spotkania

18:55

Ale jak już zaczęli to słychać ich było w Stróżach

18:54

Kibice do 15 minuty nie prowadzili żadnego dopingu...........

18:51

Póki co jesteśmy świadkami meczu walki, w którym gra toczy się głownie w środku boiska. Jednak to Sandecja ma przewagę, którą udokumentowała bramką. Miejmy nadzieje że w drugiej połowie będzie więcej emocji.

46'

Koniec pierwszej połowy

45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy

43'

Midzierski idealnie przeciął podanie do Kolwaczyka, który mógł wyjść sam na sam z Koziołem

42'

Z rożnego dośrodkowywał Wiśniewski i piła po strzale Midzierskiego minimalnie minęła bramkę Kolejarza

41'

Dośrodkowanie Filipa z rzutu wolnego i piłkę wybyli obrońcy na rzut rożny

40'

Niedokładnie podanie Burkhardta do Wiśniewskiego. Gdyby było lepsze to napastnik Sandecji wyszedłby sam na sam z Lisakiem

38'

Dośrodkowanie Kowalczyka i piłkę pewnie łapie Kozioł

37'

Strzał Aleksandra, piłką odbiła się od obrońcy i pewnie złapał ją Lisak

35'

Ale nie było zagrożenia po dośrodkowaniu Cebuli

35'

Rzut rożny dla gości.

18:35

Póki co gra toczy się głównie w środku boiska, ale to Sandecja ma lekką przewagę

34'

Faul Wiśniewskiego na Baście, na połowie Kolejarza

30'

Makuch próbował minąć Walęciaka, ale mu się to nie udało

29'

Wolny dla Kolejarza, ale dośrodkowanie Cebuli wybijają obrońcy gospodarzy

27'

Faul Frohlicha na Kowlaczyku

26'

Strzał Burkhardta, ale za lekki dla bramkarza. Lepiej byłoby gdyby zagrał do Aleksandra lub Janica

25'

Żółta kartka dla Janica za brutalny faul na Chrapku

23'

Mocne wstrzelenie Burkhardta w pole karne i niewiele brakowało by swoją drugą bramkę zdobył Jędrzejowski

23'

Wolny dla Sandecji z prawej strony pola karnego

23'

Z lewej strony dośrodkowywał Kowalczyk, ale Chrapek został zablokowany przez Frohlicha

22'

Prostopadła piłka od Woźniaka do Wiśniewskiego, ale napastnik Sandecji na spalonym

20'

Wiśniewski podawał do Makucha, ale jego dośrodkowanie było za wysoki nawet dla mitycznych olbrzymów

19'

Strzał Jędrzejowskiego i od bramki Lisak

18:18

Kibice prowadzą już doping

16'

Rzut wolny dla Sandecji nieco po lewej stronie. Burkahrdt dośrodkował, uderzał głową Patryk, ale piłkę pewnie złapał Lisak

18:13

Jak na razie kibice nie prowadzą dopingu

12'

Dośrodkowanie Janica w pole karne zablokowane przez obrońców

11'

Strzał Burkhardta z 30 metrów, ale wysoko nad bramką

10'

Faul Cebuli na Berlińskim

8'

Stefanik uderzał z dystansu, ale wysoko nad bramką

6'

Aleksander strzelił z dystansu, Lisak odbił piłkę, Jędrzejowski był gdzie trzeba w wpakował piłkę do pustej bramki

6'

GOOOOOOOOLLLLLLL! Patryk Jędrzejowski

4'

Dośrodkowanie Jędrzejowskiego, Wiśniewski zgrywał do Aleksandra i niewiele brakowało by Sandecja prowadziła

3'

Strzał Stefanika z rzutu wolnego daleko od bramki

3'

Żółta kartka dla Makucha za dyskusje z arbitrem

2'

Rzut wolny dla Kolejarza nieco po prawej stronie pola karnego

2'

Póki co obie drużyny wzajemnie się badają

1'