Niedziela, 16 października 2011, godz. 15:00
Piast GliwicePiast Gliwice
2 : 2
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
93'

Ależ emocjonująca końcówka spotkania. Pan Mariusz Korzeb zakończył spotkanie. Piast Gliwice - GKS Bogdanka 2:2.

93'

Zganiacz zagrywa do Kedziory, ten dogrywa w kierunku Jurado, ale lepszy bramkarz Bogdanki Sergiusz Prusak.

92'

Sołdecki ukarany kartką za faul taktyczny na zawodniku Piasta.

90'

Nildo wycofuje przed pole karne piłke do Nikitovicia, ten uderzył jak z armaty wprost w poprzeczkę. W odpowiedzi Piast prawą stroną zagranie w pole karne do Jurado ten został sam na sam z Prusakiem ale nie opanował piłki i wracający obrońcy Bogdanki wyjaśniają sytuację.

89'

Za faul na bramkarzu gości.

88'

Peśir ukarany żółą kartką

86'

Cicman dostał piłke w polu karnym przymierzył i nie dał szans Prusakowi.

85'

Rzut wolny z za lini pola karnego spore zamieszanie w polu ramkowym Bogdanki ale obrońcy wyjaśniają sytuacje.

82'

Prusak ukarany żółtą kartką za grę na czas.

82'

Jan Buryan zastępuje Bodziocha

82'

Zmiana w zespole Bogdanki Zuber za Żukowskiego

81'

Sam poszkodowany pewnie wymierza sprawiedliwośc.

79'

W polu karnym faulowany Kędziora

77'

Przez chwile na murawie leżał zawodnik gości Mateusz Żukowski. Interwencja masażysty i już chyba wszystko w porządku.

76'

Jurado z ok 30 metrów- wprost w nogi obrońców. Odzyskuje piłke podaje do wbiegającego w pole karne gości Bodziocha ale ten gubi sie i marnuje dogodną sytuacje.

73'

Zawodnicy z Łęcznej grają mądrą piłke. Zmuszają Gliwiczan do biegania.

70'

Gospodarze grają coraz bardziej nerwowo. Dużo niedokładności co powoduje, że goście zdobywają przewage i prowadzą swoją gre.

68'

Nildo robi spore zamieszanie w szeregach gospodarzy, jest bardzo szybki i dobry technicznie. Obrona Piasta nie radzi soie z nim.

66'

Rzut wolny dla Łęcznej, wrzutka w kierunku Peśira, ten zgrywa głową do Nildo, strzał- ponad bramką.

63'

Sołdecki zabiera piłkę Klepczyńskiemu, podaje do wbiegającego w pole karne Nildo, a ten po ziemi obok Treli strzela drugą bramkę dla gości.

60'

Groźny atak gliwiczan. Bodzioch zagrywa w pole karne do Kędziory, a ten z 7 metra wycofuje na 11 do Urbana, strzał wędruje wprost w nogi obrońców GKS-u.

57'

Piast rzucił sie do odrabiania strat. Bogdanka liczy na kolejny kontratak i drugą bramke.

55'

51'

Pielach uwolnił się obrońcom i z ok 16 metrów zdobył przepiękną bramkę mierzonym strzałem pod poprzeczkę.

54'

50'

Mateusz Pielach goście prowadzą 1:0

48'

Rzut wolny dla Łęcznej. Dośrodkowanie z rzutu wolnego na 5 metr Trela mija się z piłką ale napastnik gości nie wpakował piłki do siatki.

46'

Drugą połowę zaczyna GKS Bogdanka.

45'

Zawodnicy powoli zmierzają na murawe stadionu.

45'

Przerwa, zapraszam za 15 minut. Myślę, że po rozmowie trenerów z zawodnikami, druga część spotkania bedzię równie emocjonująca.

45'

Dośrodkowanie Podgórskiego na 7 metr, strzał głową któregoś z zawodników Piasta wprost w ręce Prusaka.

45'

Indywidualna akcja Pietrzaka wpada w pole karne, ale obrońcy na rzut rożny.

43'

Podanie z głebi pola w kierunku Bodziocha, alke tylko rzut rożny dla gospodarzy.

39'

To druga żółta kartka dla zawodników z Łęcznej.

39'

Zamieszanie w polu karnym gości żułtymi kartkami ukarani Paulauskas i Pielach.

36'

Tomasz Bzdęga ukarany żółtą kartką.

35'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Jurado, minimalnie z piłką w polu karnym gości minęli się Klepczyński i Paulauskas.

34'

Grożny indywidualny atak Cicmana z prawej strony wpadł w pole karne strzela, ale Prusak wybija nogą na rzut rożny.

31'

Przewaga Piasta ale brakuje skutecznych podań pod bramką przeciwnika. Zawodnicy gości ograniczają sie do kontrataków( są one grożne).

28'

Mamy przerwę w grze. Z pomocy służb medycznych musi skorzystać poturbowany Renusz.

26'

Kontratak gości, Nildo wpada w pole karne, ale obok bramki Treli.

25'

Żułkowski podcina Mariusza Zganiacza.

25'

Indywidualna akcja Nildo, strzał obok lewego słupka Treli

23'

Przechwyt Adriana Klepczyńskiego w środku pola, podanie do Jurado, a ten strzela z ok 30 metrów. Ponad poprzeczką.

21'

Dwa z rzędu brutalne faule Michała Renusza na zawodnikach Piasta. Sędzia nie zdecydował się na pokazanie kartonika.

20'

Wymiana ciosów akcja za akcje, lecz bez wykończenia. Jak na razie obrońcy obu zespołów bezbłędnie.

18'

Piast spokojnie konstruuje akcje w ataku pozycyjnym. Jak na razie goście z Łęcznej bronią się bardzo skutecznie.

17'

Rzut rożny dla Gliwiczan mało brakowało. W odpowiedzi Bogdanka wyprowadza szybki atak lecz w pore wrócili obrońcy.

16'

Cicman z prawej strony, dośrodkowuje do Bzdęga ten strzela głową i znów na posterunku Prusak.

14'

Szybka akcja gospodarzy Jurado do Podgórskiego ten wypuszcza Cicmana ale Prusak ubiega zawodnika Piasta.

11'

Szymon Matuszek pewnie wyjaśnia dośrodkowanie w pole karne gliwiczan.

9'

Lekka przewaga gospodarzy.

8'

Indywidualna akcja prawą stroną Jurado, ale dośrodkowanie zatrzymują obrońcy.

6'

Obie ekipy badają swoje możliwości. Dużo walki w środku pola.

4'

Strzał z dystansu Nikitovicia jednak niecelnie.

1'

Pan Mariusz Korzeb rozpoczął zawody. Zaczyna Piast Gliwice.

14:59

Oba zespoły wychodzą na murawę. Gospodarze w jednolitych czerwonych strojach natomiast goście na czarno.

14:57

Około 200 osób edzie dopingowac gospodarzy w dzisiejszych zawodach. Jeśli Piast pokona zespół z Łęcznej zrówna się punktami z liderem Zawiszą Bydgoszcz.

14:54

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi skład sedziowski z Małopolski. Sędzia główny- Mariusz Korzeb 1 asystent- Mariusz Borkowski 2 asystent- Kamil Wójcik sędzia techniczny- Katarzyna Woś

14:49

Dzisiejsze zawody są prawdopodobnie ostatnim spotkaniem Gliwiczan w Wodzisławiu. Kolejny bój o ekstraklase Piast odbedzie na nowej arenie w Gliwicach.

14:43

Rezerwowi obu drużyn Piast: Korbecki; Buryan; Kędziora; Groborz; Nalepa; Pietroń; Urban. Bogdanka: Socha; Fałkowski; Łuczak; Michalak; Mitaszka; Ninkovic; Zuber.