Środa, 12 października 2011, godz. 20:15
Zawisza Bydgoszczzawisza
1 : 1
Polonia BytomPolonia Bytom
95'

Sędzia zakończył mecz. Zawisza 1:1 Polonia. Za uwagę dziękują - Radek Kliszewski i Krzysztof Wiosna.

94'

Zawiszanie mieli rzut wolny. Piłka dogrywana była jednak zbyt lekko i piłkarze Zawiszy nie stworzyli zagrożenia bramce Balaża.

93'

Ostatnia zmiana w druzynie gosci, schodzi Góral wchodzi Pietrowski.

94'

Czerwona kartka dla Ekwueme. Za taktyczny faul.

90'

Po rzucie rożnym piłkę wybijają obrońcy gości.

90'

Rzut rożny dla Zawiszy.

90'

3 minuty doliczone.

88'

Obok bramki główkował Wójcicki.

86'

Po dośrodkowaniu Cupera piłkę łapie Balaż.

86'

Matusiak wchodzi za Alancewicza.

84'

Z prawej strony dośrodkowywał Jakub Wójcicki. Dośrodkowana piłka nie trafiła jednak do żadnego z piłkarzy niebiesko-czarnych.

83'

Akcję Zawiszy rozpracowali defensorzy Poloni.

83'

Trener bramkarzy bydgoszczan przez sędziego został wyproszony na trybuny.

82'

Na boisku pojawia się Benjamin Imeh. Zastąpi on na placu gry Vahana Gevorgyana.

77'

Z dystansu uderzał Rafał Piętka. Piłkę przed siebie wybił Balaż i Wójcicki umieścił piłkę w siatce. Zdaniem liniowego był jednak na pozycji spalonej.

75'

Schodzi Błąd, w jego miejsce Jackiewicz.

73'

Dwie pewne interwencje Witana. Najpierw wybronił strzał zawodnika Poloni wybijając w aut. Później wypiąstkował dośrodkowywaną z rzutu rożnego piłkę.

73'

Groźna sytuacja Polonii, przerywa ją przytomnie Hrymowicz i za to ujrzał żółty kartonik.

70'

Kolejne niecelne zagranie w tym meczu Martinsa Ekwueme.

69'

Faul Gevorgyana, arbiter pokazuje żółty kartonik.

67'

W pole karne wbiegł z piłką Vahan Gevorgyan. Po okiwaniu dwóch obrońców upadł w polu karnym. Sędzia nie wskazał jednak na 'wapno'.

65'

Przecięte podanie do Wójcickiego przez obrońców gości.

63'

Niecelne zagrał Ekwueme.

61'

Piętka fauluje w środku pola.

60'

Zmiana także w zespole Janusza Kubota, na murawie pojawia się Rafał Piętka, schodzi Michał Masłowski.

59'

Nieporozumienie Błąda z Masłowskim.

58'

Gevorgyan huknął na bramkę gości. Piłka po jego strzale trafiła tylko w boczną siatkę.

58'

Pierwsza zmiana w zespole gości, boisko opuszcza Paulista wchodzi Wojsyk.

56'

Dośrodkowanie Zawiszy wyłapał Balaż.

53'

Zablokowany strzał Błąda.

52'

Piłkę na skrzydle dostał Adrian Błąd. Dośrodkował on w pole karne jednak Wójcicki uderzył obok bramki.

52'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Zawistowskiego, zamieszanie w polu karnym. Jednak w zamieszaniu piłkę wybijają obrońcy.

50'

Niecelne podanie Hrymowicza.

48'

Akcja Ekwueme z Gevorgyanem, jednak w decydujacym momencie zabrakło nogi Vahanowi i piłkę sięgnął bramkarz gości.

48'

Akcję gości przerwał Krzysztof Hrymowicz.

47'

Adrian Błąd faulowany przy linii bocznej.

47'

Akcja Błąda z Wójcickim przerwana przez obrońców.

46'

Rozpoczęcie drugiej części spotkania.

21:08

21:06

Trwa rozgrzewka zawodników rezerwowych obu drużyn.

46'

Arbiter zakończył pierwszą połowę meczu Zawiszy Bydgoszcz z Polonią Bytom. Jak na razie w Bydgoszczy remis.

45'

Pierwsza połowa została przedłużona o 1 minutę.

44'

Jankowski podaje do Błąda, który wywalczył aut.

42'

40'

Na boisku leży trafiony w głowę Wójcicki.

38'

Dośrodkowanie ze skraju pola karnego dośrodkowuje Paulista, piłkę przecina Hrymowicz i piłka wpada do bramki Zawiszy.

38'

Wyrównanie.

37'

Bardzo niecelny strzał Pawła Zawistowskiego.

36'

Na spalonym Jakub Świerczok.

34'

Rzut wolny mieli goście. Piłkę pewnie wyłapał jednak Andrzej Witan.

33'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Pawła Zawistowskiego, piłka kozłuje na 16 metrze, piłkę uderzył Wójcicki, a ta wpada przy słupku do bramki drużyny gości.

33'

Goooool! 1:0 !

32'

Kontra Zawiszy. Piłkę na wolne pole otrzymał Adrian Błąd. Mógł zagrać do wchodzącego w pole karne gości Wójcickiego, jednak za daleko wypuścił sobie piłkę i akcja została przerwana przez obrońcę

31'

Na trybunach trwa świetny doping bydgoskich kibiców.

30'

Pół godziny gry za nami. Jak na razie optyczną przewagę na boisku mają piłkarze Janusza Kubota. Stwarzają oni sobie więcej sytuacji. Nie potrafią jednak pokonać Balaża.

28'

Gevorgyan zagrywał na prawo do Błąda. Podanie to wyłapał jednak Juraj Balaż.

26'

Kontra Zawiszy. Piłkę otrzymał Gevorgyan, który zagrywał prostopadle do Wójcickiego. We wszystko wmieszał jednak obrońca Poloni i przerwał akcję.

25'

Krótko rozegrany rzut rożny Zawistowskiego z Błądem, ten drugi uderza po krótkim rogu bardzo niecelnie.

24'

Zbyt mocne prostopadłe zagranie Jakuba Wójcickiego do Vahana Gevoryana.

23'

Akcja Cupera z Błądem zakończona podaniem w środek pola do Pawła Zawistowskiego, który źle przyjął piłkę.

22'

W środku pola faulowany Adrian Błąd.

21'

Paweł Zawistowski wykonywał rzut wolny. Wrzucił piłkę w pole karne gości, jednak nikt nie skierował piłki do siatki.

21'

Kolejny faul Ekwueme w środku pola.

20'

Akcję Zawiszy przerwał Paweł Alancewicz.

18'

Zdjęcie oprawy przygotowanej przez kibiców bydgoskiego Zawiszy.

17'

Do środka pola zszedł ze skrzydła Gevorgyan. Podawał do Cupera, jednak niecelnie.

15'

Pierwsza groźna sytuacja Polonii, wyjaśnia Cuper wybiciem w aut.

13'

Seria podań we własnym polu karnym obrońców Zawiszy oraz Martinsa Ekwueme zakończone podaniem na lewe skrzydło do Gevorgyana.

12'

Żółta kartka za faul w środku pola Ekwueme.

12'

Zbyt mocne podanie do Gevorgyana.

10'

Dośrodkowanie Patryka Cupera wyłapane przez Balaża.

8'

Sektor kibiców gości.

9'

Ostre dośrodkowanie Cuper, główkuje Wójcicki. Piłka uderza tylko w boczną siatkę gości.

8'

Nie dokładne podanie Zawistowskiego do Gevorgyana.

7'

Piłkę w środku pola odebrał Ekwueme.

5'

Z rzutu wolnego uderzał Paweł Zawistowski. Piłkę wypiąstkował bramkarz Poloni. Dobitka Zawiszan była nie celna. Wznowi Balaż.

4'

Rzut wolny dla Zawiszy.

4'

Po wrzutce z autu akcję gości przerwał Vahan Gevorgyan.

2'

Pierwsza okazja Poloni. Na posterunku Andrzej Witan

2'

Na pozycji spalonej Wójciki.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego! Rozpoczęcie spotkania Zawiszy Bydgoszcz z Polonią Bytom.

20:12

Piłkarze obu ekip pojawiają się na murawie.

20:05

Na swoim sektorze pojawiają się kibice gości.

20:03

Piłkarze zakończyli już rozgrzewkę. Za chwilę początek spotkania.

19:58

19:58

19:45

Na trybunie głównej zasiadł trener Lecha Poznań Jose Maria Bakero! Komu zamierza się w dzisiejszym spotkaniu przyjrzeć?

19:40

Trwa rozgrzewka obu drużyn.

19:36

Ławka rezerwowa gospodarzy: Zapała, Imeh, Chałas, Jackiewicz, Piętka, Maziarz, Markowski. Ławka rezerwowych gości: Seweryn, Chomiuk, Matusiak, Pietrowski, Ściański, Tomczyk, Wojsyk

19:34

Skład Zawiszy: Andrzej Witan - Patryk Cuper, Krzysztof Hrymowicz, Błażej Jankowski, Paweł Oleksy - Martins Ekwueme, Michał Masłowski, Paweł Zawistowski, Adrian Błąd, Vahan Gevorgyan - Jakub Wójcicki. Skład Polonii: Juraj Balaż - James Sinclair, Lukas Kilar, Paweł Gamla, Piotr Kulpaka - Dariusz Góral, Paweł Alancewicz, Daniel Mąka, Krzysztof Michalak - Jean Paulista, Jakub Świerczok.