Vuk Siotirović po wejściu nic nie pokazał i na dodatek po wślizgu i przepychankach otrzymał żółty kartonik.

Pierwsza prostopadła piłka w tym spotkaniu doszła do Mateusza Zachary, który wbiegł w pole karne i uderzył anemicznie i zbyt lekko by pokonać Janukiewicza.

86'

Dominik Kruczek faulował w środku pola Roberta Mandrysza, ale obeszło się bez kartki.

84'

Fatalny strzał głową oddał Jan Beliencin z 10 metrów. To powinien być honorowy gol.

82'

Adam Frączczak rozgrywający niezłe spotkanie dzisiejszego wieczoru zdecydował się na samotny rajd, jednak nie udało mu się zaskoczyć obrońców GKS-u.

81'

Emil Noll jest jedną z jaśniejszych punktów w zespole gości, oprócz bramki bardzo dobrze radzi sobie również w obronie.

78'

a

78'

Maksymilian Rogalski dostaje szansę od Marcina Sasala na ostatnie minuty spotkania, schodzi Robert Kolendowicz.

74'

W miejsce Pitrego wchodzi Bartłomiej Pawłowski.

72'

Przemysław Pitry został faulowany, po czym za dyskusję z Marcinem Szrekiem dostał żółtą kartkę.

69'

Strzał Adama Frączczaka po rykoszecie nie mógł zaskoczyć Witolda Sabelę.

67'

Strzelec drugiej bramki - Donald Djousse opuszcza murawę, a zastępuje go Vuk Sotirović.

65'

Dawid Jarka zastąpi na ostatnie 25 minut Bartłomieja Chwalibogowskiego.

62'

Tomasz Rzepka zablokował nakładką Przemysława Pietruszkę, który opuszcza murawę na noszach. Prawy obrońca zespołu z Katowic otrzymuje drugą żółtą kartkę w tym spotkaniu.

62'

Damian Chmiel uderzył z 25 metrów, ale źle złożył się do strzału i piłka poszybowała nad poprzeczką. Takimi strzałami z pewnością nie uda im się pokonać Radosława Janukiewicza.

60'

Frączczak z 20 metrów zdecydował się uderzyć na bramkę, ostatecznie trafił w głową Dominika Kruczka.

58'

Mandrysz zagrywał na skrzydło do Donalda Djousse, ale Kaciczak przeczytał zamiary pomocnika Pogoni.

56'

Witold Sabela piąstkował strzał Adama Frączczaka z ostrego kąta.

55'

Opadło zarówno tempo meczu jak i temperatura powietrza.

52'

Pogoń oddała inicjatywę, ale GKS Katowice absolutnie nie potrafi tego wykorzystać.

51'

Dośrodkowanie Kolendowicza zablokowane przez Beliencina.

48'

Robert Mandrysz zwija się z bólu, ale już wstał i może kontynuować grę.

46'

Adrian Łuszkiewicz w miejsce Ediego Andradiny.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę.

18:55

a

45'

Na boisku zakończenie pierwszej połowy, na trybunach gwizdy.

45'

Fatalny "babol" Witolda Sabeli, po którym upadając do strzału doszedł Emil Noll, jednak trafił minimalnie nad poprzeczką...

44'

Kolejne dwa strzały podopiecznych Rafała Górak, najpierw Beliancin, później Zachara i przy obu sytuacjach Janukiewicz bez problemu obronił te strzały.

43'

Bartłomiej Chwalibogowski uderzył bardzo mocno z 23 metrów i trafił ... w poprzeczkę. Kolejny raz gospodarze byli blisko.

41'

Przemysław Pitry strzelił z 11 metrów głową, ale nie udało mu się pokonać Janukiewicza, który obronił w wyskoku.

39'

Jacek Kowalczyk strzela bramkę z ostrego kąta, którą Marcin Szrek jednak nie uznaje. Kapitan GKS-u był przed zdobyciem bramki na spalonym.

38'

Pogoń jest o dwie klasy lepszą drużyną i wszystko wskazuje na to, że dojdzie do pierwszego wyjazdowego zwycięstwa "Portowców".

37'

GOOOOOOL! DONALD DJOUSSE Z 5 METRÓW TRAFIŁ DO PUSTEJ BRAMKI PO DOŚRODKOWANIU ROBERTA KOLENDOWICZA!!!!

36'

Przemysław Pitry zagrał prostopadłą piłkę do Mateusza Zachary, podanie było jednak zbyt mocne.

35'

Bartosz Ława dośrodkowywał jednak piłka mu zeszła i trafiła wprost w ręce Witolda Sabeli.

33'

Peter Hricko po faulu na Damianie Chmielu ujrzał żółty kartonik.

31'

a

30'

aNa trybunach ok. 2000 kibiców.

28'

aTak właśnie padł gol.

27'

Obrońca Pogoni Szczecin strzelił bramkę strzałem głową z 8 metrów.

26'

GOOOOOL! EMIL NOLL PRZEDŁUŻAJĄC PRZEDŁUŻAJĄC DOŚRODKOWANIE EDIEGO WYPROWADZA ZESPÓŁ NA PROWADZENIE!!!

25'

Edi Andradina z 20 metrów prawie złamał słupek bramki, Witold Sabela nawet nie drgnął!

23'

Pogoń spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

21'

Edi Andradina przerzucił piłkę na drugą stronę boiska, ale partnerzy nie zdołali dośrodkować z lewej flanki i mamy aut dla GKS-u Katowice.

20'

Chmiel uderzał niecelnie z 20 metrów.

18'

GKS teraz przeważa, cały czas stara się zagrażać bramce rywali. Na razie radzą sobie jednak defensorzy Pogoni.

17'

Rzut rożny dla GKS. Krótkie rozegranie i Chwalibogowski wrzucił piłkę w pole karne. Tam w ostatniej chwili interweniował jeden z obrońców.

15'

Ależ okazja GKS! Główkował z kilku metrów Pitry, ale dobrze broni Janukiewicz!

11'

Beliancin z rzutu wolnego uderzył w mur.

9'

Przemysław Pietruszka uderzała z ostrego kąta, Sabela obronił i rzut rożny dla podopiecznych Marcina Sasala.

7'

Ogromna przewaga Pogoni, tym razem Robert Kolendowicz uderzał z 20 metrów, piłka powędrowała centymetry od słupka.

6'

Witold Sabela "wypluł" dośrodkowanie Ediego, po czym bramkarz GKS-u zrehabilitował się i nakrył piłkę ciałem.

5'

Aktywny w pierwszych minutach Robert Kolendowicz dośrodkował do Frączczaka, który miał problemy z przyjęciem.

4'

Chwalibogowski wywalczył rzut rożny, po którym piłkarze gości przeprowadzili kontratak. Ostatecznie dośrodkowanie Roberta Kolendowicza wybił Witold Sabela.

2'

Adam Frączczak zagrywał prostopadle do partnerów, ci jednak nie zrozumieli się z pomocnikiem Pogoni.

1'

Mecz rozpoczęli zawodnicy Pogoni Szczecin!

18:00

Zawodnicy obu drużyn wyszli na boisko w specjalnych białych koszulkach promujących dawanie szpiku kostnego.

17:57

aJak na razie niewiele osób na trybunach.

17:55

a

17:54

W pierwszym składzie Pogoni Szczecin nie zmieścili się dzisiaj: Fabiniak, Petasz, Kucharski, Rogalski, Wójcik, Sotirović, Łuszkiewicz.

17:50

Na ławce rezerwowej gospodarzy zasiądą w dniu dzisiejszym: Gorczyca, Pawłowski, Feruga, Ryś, Jarka, Farkas, Kamiński.

17:47

a

17:31

Ładna pogoda w Katowicach, ponad 10 stopni Celsjusza. Godzinę temu nad miastem przeszła burza.

17:28

Witamy w relacji na żywo z Bukowej, gdzie GKS Katowice podejmuje Pogoń Szczecin. Na mecz zapraszają Piotr Szymański i Paruyr Tovmasyan.