Środa, 12 października 2011, godz. 15:00
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
1 : 0
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
94'

Jeszcze Termalika przy piłce, ale strzał zablokowany. Sędzia nie dał już wyprowadzić kontry. Koniec, gospodarze wygrywają!

93'

Ostalczyk zza pola karnego uderzył prosto w bramkarza.

93'

Kontra Floty. Stachyra zakończył uderzając z bliska nad bramką.

92'

Wrzutka w pole karne Biskupa, ale piłkę łapie Waśków.

91'

Waśków ukarany żółtą kartką za grę na czas.

90'

Doliczone trzy minuty.

89'

Nnamani groźnie uderzył zza pola karnego. Piłka minimalnie minęła okienko.

87'

Mimo osłabienia Termalika próbuje atakować, nie ma jednak dogodnych okazji.

84'

Do zmiany przygotowany jest Stachyra. Z boiska schodzi Misan.

81'

Za Ceglarza wszedł Martuś.

79'

Doskonała akcja Floty. Ostalczyk z prawego skrzydła podał do Misana, a ten za lekko uderzył na bramkę i Nowak nie miał problemu obronić.

77'

Trafarski jednak dostał czerwoną kartkę za komentowanie decyzji sędziego. Nie widzieliśmy dobrze tej sytuacji, stąd zamieszanie.

77'

Piotr Trafarski ukarany czerwoną kartką, chyba za faul bez piłki. Goście w "9"

75'

Rzut wolny dla Floty. Kieruzel wrzucił i gdyby ktoś przeciął, byłby gol. Piłka jednak minęła bramkę.

74'

Za Paczkowskiego wszedł Nnamani.

72'

Udarević ukarany żółtą kartką za faul na Trafarskim.

72'

Bodziony dostał podanie przed pole karne i dobrze uderzył. Tuż nad poprzeczką.

71'

Dobra akcja Termaliki. Rybski podcinką wrzucił w piłkę w pole karne, ale Waśków wyłapał piłkę.

68'

Seria rzutów rożnych dla Floty, goście zamknięci na swojej połowie. Ciężko im będzie odrobić straty w dziesiątkę.

66'

... i za Szczoczarza Trafarski.

66'

Dwie zmiany w Termalice. Za Drozdowicza Rybski...

62'

Kieruzel wrzucał z rzutu wolnego, ale Śpiączka uderzył obok bramki. Było groźnie.

61'

Drugą żółtą kartkę dostał Mateusz Kowalski za faul na Bodzionym. Termalika gra w osłabieniu.

59'

Termalika próbowała zaatakować, piłka na skrzydło, ale nie udało się zakończyć akcji dośrodkowaniem.

56'

Dobrze w pole karne piłkę wrzucał Ostalczyk, ale bez efektu. Nie było nikogo, kto mógł wykorzystać dośrodkowanie.

55'

Po dośrodkowaniu Biskupa piłkę zmierzającą do bramki pewnie wyłapał Waśków. Termalika zaczyna dominować i próbuje odrobić stratę.

53'

Kontra Floty. Podanie do Misana, ale ten zaplątał się w drybling z trzema obrońcami i stracił piłkę.

51'

Po dobrym podaniu na doskonałą pozycję wyszedł Bodziony i nie dał szans Nowakowi. Zasłużona bramka dla Floty. Czy goście będą w stanie odpowiedzieć?

51'

Bodziony sam na sam posłał piłkę w okienko!

49'

Rzut wolny dla Termaliki z narożnika pola karnego. Do piłki podchodzi Biskup, uderza, Waśków wypuścił piłkę, ale pomogli mu obrońcy.

46'

Rozpoczęła się druga połowa. Obie jedenastki bez zmian.

48'

Sędzia zakończył pierwszą połowę.

46'

Szczoczarz z rzutu wolnego z ogromnymi problemami broni Waśków.

45'

Za faul żółtą kartkę obejrzał Cios.

43'

Bodziony ukarany żółtą kartką na faul.

42'

Dużo niedokładności w oby zespołach.

40'

Niewiada faulowany.

35'

Po strzale Bodzionego sytuację wyjaśnia Baran.

34'

Defensorzy Floty wyjaśniają sytuację z własnego pola karnego.

29'

Główkował Drozdowicz nad bramką.

25'

Strzał Ostalczyka bronił Nowak.

25'

Żółtą kartką ukarany został Mateusz Kowalski za faul na Paczkowskim.

19'

Flota atakuje, lecz nic z tego nie wynika.

14'

Na razie więcej z gry ma Flota, ale Termalika także groźnie atakuje. Na razie jednak bez bramek w Świnoujściu.

10'

Akcja Termaliki, ale obrońcy wyjaśniają sytuację. Gra toczy się na razie głównie w środku pola.

7'

W sektorze gości siedzi jedna osoba, ale nie ma żadnych barw. Nie wiadomo czy to kibic z Niecieczy.

6'

Misan zdecydował się na uderzenie z dystansu, z około 20 metrów i piłka minimalnie minęła bramkę.

4'

Faul w środku boiska dla Floty. Na razie dosyć spokojny początek spotkania.

2'

Po dośrodkowaniu z narożnika boiska główkował Szczoczarz, ale prosto w bramkarza.

1'

Zaczęła Termalica w pomarańczowych strojach. Gospodarze na niebiesko.

14:56

Rezerwowymi Termaliki są dzisiaj: Budka, Czerwiński, Szałęga, Pawlusiński, Rybski, Martuś i Trafarski.

14:55

Na rezerwie w zespole gospodarzy: Wesołowski, Opałacz, Nnamani, Chi Fon, Broź, Mickiewicz i Stachyra.

14:54

Około 800 kibiców na trybunach. Dzisiaj pochmurno w Świnoujściu, ale na razie nie pada.

14:46

Witamy w relacji ze stadionu w Świnoujściu. Miejscowa Flota zmierzy się z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza. Oba zespoły są wysoko w tabeli, a zwycięstwo może zapewnić im nawet awans na fotel wicelidera.