Kibice Olimpii Grudziądz próbują różnych środków by rozgrzac się w tą pogodę. Są bardzo aktywni na trybunie.

65'

W Elblągu znowu zaczęło padać.

65'

Znakomita okazja dla Grudziądza! Znowu Frańczak strzela głową jednak piłka podskakiwała na linii bramkowej po odbiciu od słupka.

63'

Minimalnego wiatru zabrakło by Kaczmarczyk strzelił z wolnego z połowy boiska.

63'

Frańczak znalazł się w polu karnym przy dośrodkowaniu, jednak główkował niecelnie.

61'

Kontuzjowany Staniek poza linia boczną. Będzie gotów do gry.

59'

Olimpia rozprowadziła akcje w której to niecelnie uderzał nadciągający ze skrzydła napastnik.

57'

Znowu w tym meczu na spalonym Dziedzic.

57'

Szary do imponujacego dziś szybkością Buśkiewicza ale nastepne odważne wyjście Wróbla jest skuteczne.

54'

Dremliuk świetnie zatrzymał atak Frańczaka na połowie Elblaga. Po chwili znowu Frańczak, który strzelał na bramkę. Stodoła na posterunku.

52'

Duża liczba dośrodkowań Olimpii Elblag. Obrońcy je wybijaja jednak musza toczyć cięzkie pojedynki z wysokimi graczami gospodarzy.

51'

W drugiej połowie kibice Elblaga zaczeli dopingować swoich piłkarzy.

49'

Marcin Staniek wybija piłkę z własnego pola karnego.

49'

Rzuty rożne dla Elbląga. Po jednym z takich piłka trafiła w słupek po strzale!

45'

Rozpoczyna się druga połowa. Od razu świetne podanie do wychodzacego Lyubenova jednak interweniujący na przedpolu Wróbel lepszy.

45'

Nastepna zmiana przed rozpoczęciem.

45'

Zmiana.

16:59

W przerwie dzieci prezentowały publiczności wzór karty kibica.

48'

Koniec pierwszej połowy. Jeszcze w doliczonym czasie okazję mieli goście po podaniu Dziedzica jednak obrońcy dobrze interweniowali. Wynuik remisowy.

47'

Trochę nerwowości na boisku. Obie ekipy spieraja się o faule. Często piłkarze z Grudziądza są faulowani.

43'

Grudziądz próbował zaatakować. Rozgrywają jednak niedokładnie. Nie potrafią utrzymac sie dłużej przy piłce i często prowokuja rzuty rozne dla Elbląga.

41'

Frańczak fauluje Kołodziejskiego.

37'

Frańczak uprzedza napastników w polu karnym. Nastepnie rzut rozny, jednak zagrożenia nie ma.

35'

Kontuzjowany Zaniewski za linią boczną. Jednak gotów do gry.

33'

Znakomite dośrodkowanie z boku boiska idealnie na głowe napastników, którzy nieobstawieni trafiają tylko w bramkarza.

32'

Kołodeziejski szarzą na skrzydle w której chciał podac w poprzeg pola karnego, jednak znakomita interwencja Macieja Dąbrowskiego.

30'

Kołodziejski po rzucie rożnym próbował jak Kaczmarczyk ale bez rezultatu.

30'

Kaczmarczyk sam na sam z Wróblem jednak próbował przelobowac bramkarza gości.

28'

Podobnie Lyubenov.

27'

Ratajczak ukarany za soprzeczkę z Lyubenovem.

26'

Znowu Buskiewicz, który podawał do Zaniewskiego jednak wczesniej faul i wolny dla Elbląga.

23'

Długi wyrzut z autu nie stwarza zagrożenia pod bramką gości.

21'

Ratajczak niecelnie podawał wzdłuż boiska do skrzydłowego.

20'

Buskiewicz znowu świetnie rozprowadza piłkę. Dośrodkowywał ją w pole karne, jednak faulował zawodnik Olimpii Elbląg.

18'

Akcja gości. Dośrodkowanie wybijał Pacan. Po chwili rozegranie przerywał Szary.

16'

Buskiewicz na przebój miedzy obrońców jednak sędzia nie zauwazył rzutu roznego dla gospodarzy.

15'

Dośrodkowanie Kaczmarczyka uprzedza Wróbel, chwile później kontra Grudziądza i aktywny Ruszkul próbuje wrzucać.

14'

Olimpia prowadzi grę. Pomocnicy próbują długich piłek do napastników.

10'

Kaczmarczyk uderzał z przed pola karnego, jednak strzał prosto w bramkarza Wróbla.

9'

Na spalonym Ruszkul.

9'

Kołodziejski podaje w polu karnym do Lyubenova który mija się z piłką!

7'

Okazje z obu stron. Najpierw Szary zatrzymał szarże sam na sam potem Buskiewicz był powstrzymany przez bramkarza z Grudziadza.

2'

Pogoda porawiła sie jak na zawołanie! Już nie pada i jest słońce.

1'

Rozpoczęcie meczu. Zaczyna Olimpia Elblag.

15:55

Prawdziwa pompa w Elblągu!

15:50

Ponad 100 kibiców Olimpii Grudziądz na stadionie.

15:38

Już zaczyna sie przejaśniać. Na trybunie dla gości są kibice z Grudziądza.

15:28

Olimpia : Stodoła, Buskiewicz, Dremliuk Szary Zaniewski Staniek Kaczmarczyk Pacan Lyubenov Kołodziejski Sierant rez: Budakovic Iwan Muszalik Pawlak Pietroń Banasiak Żuraw

Grudziądz: Wróbel Ratajczak Kowalski Dabrowski Kokoszka Grischok Kryszak Kościukiewicz Frańczak Dziedzic Ruszkul rez: Osiecki Gajda Ptaszyński Cieciura Białek Domżalski Tumicz

15:21

Witam wszystkich z Elbląga, w którym rozegrany będzie mecz I ligi Olimpia Elbląg-Olimpia Grudziądz. Na razie w mieście niemiła pogoda pada deszcz jest zimny wiatr.