Sobota, 8 października 2011, godz. 15:00

Sędzia kończy spotkanie, podział punków i bezbramkowy remis 0:0.

93'

Szczoczarz do Trafarskiego, ten jednak przesadził z siłą centry.

92'

Goście wyczekują na końcowy gwizdek i podział punktów, Niecieczanie nie rezygnują z ataków.

91'

Sędzia dolicza 3 minuty.

90'

Doskonała akcja Szczoczarza, zamiast oddawać strzał, chciał zbyt koleżeńsko potraktować Trafarskiego, piłkę zatrzymał obrońca.

89'

Brzydki faul Kowalskiego w środku pola, z rzutu wolnego Ruch.

87'

Za Michała Maka, wchodzi Skrzypczak.

86'

Rzut rożny dla Bruk-Betu.

85'

Mocny strzał w mur, dobitka lobem również okazała się być nieskuteczna.

85'

Faul Rockiego na Baranie, rzut wolny z bliskiej odległości, prawdopodobnie wykonawcą Pawlusiński.

83'

Znów po dośrodkowaniu uderza Szałęga, podszedł jednak pod piłkę, przez co strzał był niecelny.

81'

Za Mateusza Maka, wchodzi Cieluch.

81'

Po doskonałej akcji skrzydłem Kowalskiego, w idealnej sytuacji nie trafia Trafarski.

78'

Za Rybskiego wchodzi Szczoczarz.

77'

Rocki na "wiwat" zakończył akcje strzałem w kierunku bramki.

75'

Groźnie z rzutu wolnego Pawlusiński, bramkarz jednak czujnie broni strzał.

73'

Za Skołorzyńskiego, Czerwiński.

71'

Ładna akcja lewą stroną Maka, zabrakło mu jednak czasu i miejsca aby celnie dośrodkować po przedryblowaniu obrońcy.

68'

Bardzo ładny strzał Pawlusińskiego z rzutu wolnego, broni Suchański, dobitka Szałęgi niecelna, bardzo dobra sytuacja do objęcia prowadzenia.

67'

Szałęga za Jareckiego.

67'

Za Giela wchodzi Krzywicki.

65'

Żółta kartka dla Kowalskiego za faul na Krzywickim, który wychodził "sam na sam".

63'

Groźny Cios, znów główkował, tym razem celnie lecz zbyt słabo.

61'

Bardzo dobry pomysł Lipeckiego, który posłał zagranie prostopadłe do wbiegającego Pawlusińskiego, piłka nabrała jednak prędkości i Pawlusiński nie zdołał jej opanować.

54'

Kolejna składna akcja Termaliki, udział w niej brał aktwny Pawlusiński, który dośrodkowywał piłkę, Rybski przedłużał, jednak zrobił to zagrywając na pamięć.

52'

Teraz w opałach Nowak, który interweniował na raty..

51'

Co to była za akcja.. Doskonały kros do Pawlusińskiego, ten przyjęciem zgubił obrońcę, piłka trafiła w polu karnym do Trafarskigo, który już miał oddawać strzał, potknął się jednak, tracąc piłkę.

48'

Gospodarze zaczynają bardzo zmotywowani II połowę, wyraźnie zależy im na 3 punktach.

46'

Oba zespołu bez zmian, II połowę rozpoczynają gospodarze.

61'

Zawodnicy wybiegli na boisko, pierwsi zjawili się gospodarze.

46'

Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania. Do przerwy 0:0.

47'

Arbiter dolicza minutę.

46'

Minimalnie przestrzelił Cios, bardzo dobrze wykonany stały fragment gry, zabrakło wykończenia.

45'

Rzut rożny dla Termaliki.

43'

Centra Pawlusińskiego była idealna, po "przebitce" Trafarskiego, nikt nie skończył akcji.

41'

Skołorzyński faulowany drugi raz w tym samym miejscu.

40'

Po doskonałym wyłożeniu piłki przez Rybksiego, nie popisał się Trafarski, który zbyt lekko i przewidywalnie wykończył akcje.

39'

Po raz drugi z dystansu Kowalski(Termalica), ładny, plasowany strzał pewnie chwyta Suchański.

37'

Akcje Niecieczy stają się coraz bardziej złożone i składne, największe zagrożenie z ich strony to dziś dośrodkowania w pole karne.

37'

Dobre dośrodkowanie w pole karne Pawlusińskiego, Trafarski był jednak bardzo dobrze pilnowany przez obrońcę gości, przez to nie zdołał oddać skutecznego strzału głową.

35'

W ofensywnej akcji faulowany Skołorzyński.

33'

W dobrej sytuacji Mateusz Kowalski, pokusił się na strzał, minął on jednak bramkę.

32'

Stracił jednak piłkę wdając się w drybling.

31'

Kontra Ruchu, przy piłce Rocki..

29'

Świetne wejście z drugiej linii Kowalskiego, który sklepał piłkę z Trafarskim, po czym oddał mocny, lecz niecelny strzał..

28'

Bardzo ładna akcja gospodarzy, po kilku szybkich wymianach, piłka trafiła do Trafarskiego, ten jednak nie zdołał jej opanować.

26'

Poza boiskiem kontuzjowany w akcji Giesa, trener gości reaguje wysyłając rezerwowego na rozgrzewkę.

25'

Po wczorajszych opadach deszczu, w pewnych sektorach boiska występują dosyć obszerne kałuże, to wyraźnie przeszkadza zawodnikom, w grze..

23'

Dużo fauli, ostra walka w środku pola, oba zespoły prezentują zbliżony poziom.

19'

Ostra centra w pole karne gospodarzy. Nabiegający Mateusz Mak nie zdążył oddać strzału głową.

16'

Uderza mocno, trafia jednak w mur.

13'

Rzut wolny dla Termaliki z około 35 metrów. Piłkę ustawił Pawlusiński.

13'

Do tej pory żaden z zespołów nie stworzył groźnej sytuacji. Obrońcy są bardzo uważni i zdecydowani.

8'

Niecieczanie próbują głównie prawą stroną. W przypadku akcji Ruchu,wszystkie są zdecydowanie przerywane przez obrońców Bruk-Betu.

2'

Z autu wznawia grę Termalica. Widoczna nerwowość w poczynaniach obu zespołów.

1'

Rozpoczynają goście.

14:57

Zawodnicy prowadzeni przez trójkę sędziowską, wyszli z tunelu zmierzając na boisko, za moment rozpocznie się mecz!!!!

14:36

Zawodnicy rezerwowi obu zespołów:Termalica: Budka, Ceglarz, Szałęga, Drozdowicz, Metz, Czerwiński, Szczoczarz. Ruch: Mika, Cieluch, Kaszowski, Krzywicki,Łopuch, Skrzypczak, Otwinowski.

14:32

Witam bardzo serdecznie, wszystkich fanów Termaliki orach Ruchu. Za około 30 minut rozpocznie się kolejne spotkanie o mistrzostwo I ligi. Pogoda mocno jesienna, temperatura nie przekracza 12 stopni. Kibice powoli gromadzą się na stadionie.