Sobota, 8 października 2011, godz. 19:00
Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
1 : 1
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
93'

Koniec spotkania. Sandecja remisuje z Flotą 1:1. Za śledzenie relacji dziękuje Marcin Rogowski. Do napisania za tydzień, gdy Sandecja podejmie u siebie Kolejarza Stróże

92'

Zółta kartka dla Berlińskiego za dyskusje z arbitrem

92'

Paczkowski za Tomasika

91'

Dośrodkowanie Eismanna z rzutu wolnego i faul Frohlicha na bramkarzu Floty

90'

Sędzia doliczył 3 minuty do drugiej połowy

87'

Żółta kartka dla Szczepańskiego za faul w środku pola

86'

Piłkę wybitą przez obrońców uderzał Durić, ale ten strzał lepiej pozostawić bez komentarza

85'

Po dobrej akcji Szczepańskiego Sandecja ma rzut rożny

82'

Ostatnia zmiana trenera Kurasa. Za Filipa Burkhardta wszedł Milan Durić

82'

Po raz Sandecja ma ogromną szczęście. Tym razem do pustej bramki nie trafił Bróź

81'

Słupek ratuje teraz Sandecję po strzale Kalinowskiego

78'

Dośrodkowanie Eismanna, piłkę tracił Szczepański i na linii bramkowej złapał ją Waśków

78'

Rzut wolny dla Sandecji po lewej stronie pola karnego Floty

77'

Żółta kartka dla Burkhardta za faul taktyczny w środku boiska

75'

Zółta kartka dla Tomasika za odepchnięcie rywala

75'

Druga zmiana w Sandecji. Za Jędrzejowskiego wchodzi Szczepański

74'

Wiśniewski zagrywał piłkę ręką i rzut wolny dla Floty

72'

A także Bróź za Bodzionego

72'

Misan za Nnamaniego

71'

Co za akcja Sandecji. Znów płasko w pole karne zagrał Wiśniewski, ale ani Jędrzejowski, ani Aleksander nie wpakowali piłki do bramki

70'

Daleka wrzutka Tomasika z rzutu wolnego, ale piłką wyszła poza boisko

69'

Ale Midzierski faulował w polu karnym i wolny dla gości

68'

Rzut rożny dla Sandecji po dośrodkowaniu Eismanna

65'

Kalinowski ukarany żółtą kartką za faul na Eismannie

20:16

Ależ akcja trójki Eismann, Wiśniewski, Aleksander. Czech podał do Bartka, ten miną obrońce Floty i płasko dośrodkował do Arka, któremu nie pozostało nic jak tylko wpakować piłkę do bramki

63'

GOOOOOOOLLLLLLl!!!!!!! Arkadiusz Aleksander

61'

Faul Eismanna na Kalinowskim blisko pola karnego Floty

60'

Jak na razie Sandecja bije głową w mur

58'

Dośrodkowanie Janica z rzutu rożnego wybijają obrońcy Floty

57'

Dośrodkowanie Eismanna w pole karne, ale za wysokie dla kolegów z zespołu

20:08

Ostalczyk dośrodkowywał w pole karne, piłka nabrała dziwnej rotacji, zmyliła Kozioła, który niepotrzebnie ją dotknął i wylądowała w siatce

52'

GOOOOLLLLL!!! Strzelcem bramki Tomasz Ostalczyk

50'

Dośrodkowanie Eismanna z rzutu rożnego nie znalazło nikogo w polu karnym i piłka wyszła na aut bramkowy

50'

Nnamani próbował wymusić rzut karny, ale sędzia Zając nie ukarał go żółtą kartką

48'

Kolejny nieudany rajd Jędrzejowskiego

47'

Prostopadłe podanie Eismanna do Wiśniewskiego, ale napastnik Sandecji faulował w tej sytuacji Kieruzela

46'

Nnamani do Bodzionego i zaczynamy drugą połowę meczu

19:54

Zawodnicy wrócili już na murawę i zaraz zaczynamy drugą cześć spotkania

19:50

Póki co jesteśmy świadkami przeciętnego spotkania, gra toczy się głównie w środku boiska, a sytuacji do zdobycia gola mamy jak na lekarstwo. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie zawodnicy pokażą lepszą grę.

46'

Sędzia gwiżdże po raz ostatni w pierwszej połowie, która kończy się bezbramkowym remisem. Na ciąg dalszy relacji zapraszam za 15 minut

45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy

44'

Strzał Burkhardta z dystansu, ale to był strzał "Panu Bogu w okno"

19:41

Na prawą stronę obrony powędrował Lukas Janic

42'

Za kontuzjowanego Fechnera na boisku pojawił się Eismann

41'

Ewidentny faul Jasińskiego na Wiśniewskim, ale sędzia nie użył gwizdka. W innym wypadku musiałby wyrzucić obrońce Floty z boiska

19:38

Jak na razie Patryk Jędrzejowski jest najsłabszym zawodnikiem Sandecji na boisku

37'

Bodziony faulowany po prawej stronie pola karnego Sandecji

35'

Jędrzejowski nieprawidłowo zatrzymywany przez Opałacza blisko pola karnego. Lecz po dośrodkowaniu Burkhardta nie było żadnego zagrożenia

33'

Rajd Jędrzejowskiego, ale wykonał o jeden zwód za dużo i stracił piłkę na rzecz obrońców

32'

Płaskie dośrodkowanie Ostalczyka w pole karne na rzut rożny wybił Midzierski

31'

Waśków pod naciskiem Wiśniewskiego wybija piłkę na aut

30'

Na spalonym Nnamani

29'

Ależ strzał Burkhardta z wolnego i znów Waśków ratuje Flotę przed utratą bramki

28'

Jasiński ukarany tylko żółtą kartą za faul na Burkhardtcie, który wychodził sam na sam z bramkarzem

27'

W rewanżu piłkę w pole karne Floty posłał Fechner, ale dobrą interwencją Waśków zażegnał niebezpieczeństwo

25'

Po dośrodkowaniu zawodnika gości piłkę poza pole karne wybił Midzierski

25'

Nnamani przerzucił piłkę na prawą stronę tam błąd popełnił Woźniak i rzut rożny dla Floty

24'

Wrzutka Bodzionego w pole karne, ale piłka ląduje w rękach Kozioła

22'

Flota zamknęła Sandecja na własnej połowie boiska

21'

W sytuacji sam na sam znalazł się Nnamani, ale świetna interwencja Kozioła ratuje gospodarzy przed stratą bramki

19'

Z pomocy medycznej musiał skorzystać Frohlich, wygląda to na poważniejszy uraz, ponieważ na rozgrzewkę udał się Marcin Dymkowski

17'

Jędrzejowski po padaniu Aleksandra walczył o piłkę z Jasińskim, ale to zawodnik Floty okazał się lepszy

16'

Ostalczyk strzelał z tego wolnego, ale wysoko nad bramką Kozioła

15'

Rzut wolny dla Floty, z około 25 metrów, na wprost bramki po faulu Frohlicha na Bodzionym

14'

Błąd Fechnera, który minął się z piłką, dopadł do niej Tomasik, ale na szczęście dla Sebastiana, Frohlich szybko naprawił jego błąd

12'

Ale nie było żadnego zagrożenia po dośrodkowaniu Burkhardta

12'

Wiśniewski faulowany po prawej stronie pola karnego Floty

11'

Wydawało się, że Fechner był faulowany, ale sędzia uznał, że obrońca Sandecji próbował wymusić rzut wolny

10'

Świetna piłka Aleksandra do Jędrzejowskiego, ale ten w decydującym momencie się poślizgnął

10'

Nnamani nie będzie miał dziś łatwego zadania z Frohlichem i Midzierskim, którzy w porównaniu z napastnikiem Floty są dobrze zbudowani

6'

Strzał Janica z ostrego kąta i tylko refleks Waśkowa ratuje Flotę przed utratą bramki

6'

Zamieszanie pod bramką Floty... ostatecznie piłka ląduje w rękach bramkarza

5'

Kieruzel zgrywał piłkę głową do bramkarza i niewiele brakowało by Waśkow wyszedł z piłką poza pole karne

4'

W środku pola faulowany Berliński

2'

z rożnego dośrodkowywał Janic, ale piłkę wybili obrońcy Floty

2'

Wiśniewski do Aleksandra, ten odgrywał do Jędrzejowskiego, ale uczynił to za lekko i piłka w rękach bramkarza

1'

Burkhardt próbował indywidualnej akcji, ale został zatrzymany przez Tomasika

1'

Aleksander do Wiśniewskiego i zaczynamy spotkanie

18:56

Zawodnicy są już na murawie stadionu

18:56

Na trybunach pojawił się były zawodnik Sandecji Damian Zbozień (aktualnie GKS Bełchatów), który do końca rundy jesiennej, z powodu kontuzji nie pojawi się na boisku

18:51

Zawodnicy zeszli już do szatni by przygotować się do rozpoczęcia meczu

18:38

Przypomnijmy, że Mateusz Bróź to były zawodnik Sandecji, natomiast Sebastian Fechner ma za sobą występy we Flocie

18:34

Jak na razie stadion przy Kilińskiego 47 "świeci" pustkami

18:26

Zawodnicy Sandecji również pojawili się już na przedmeczowej rozgrzewce

18:24

Ławka rezerwowych Sandecji: Różalski, Dymkowski, Eismann, Durić, Szczepański, Leśniak, Chmiest

18:24

Ławka rezerwowych Floty: Wesołowski, Bróź, Chi Fon, Misan, Paczkowski, Śpiączka, Stachyra