Sobota, 8 października 2011, godz. 17:00
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
4 : 0
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
93'

Koniec meczu! Pogoń wysoko wygrała z Bogdanką. Fenomenalne spotkanie rozgrywał Edi, który zanotował dwie bramki i asystę.

90'

Żółta kartka dla Petera Hricki. Rzut wolny dla Bogdanki z dwudziestego metra

88'

Prostopadłę podanie Nildo do Oziemczuka. Ten ostatni przegrał jednak pojedynek sam na sam z Janukiewiczem

86'

Sotirovic wchodzi za strzelca bramki Donalda Djousse

84'

Pogoń nadal w natarciu! Bardzo groźne ataki prawym skrzydłem, które z trudem powstrzymywane są przez obrońców gości.

82'

Żółta kartka dla Prusaka za dyskusję z sędzią liniowym.

79'

Edi w świetnej formie dzisiejszego wieczoru. Dwójkowa akcja z Djousse, który odegrał do Ediego piętką. Ten ostatni podciął piłkę i pięknym lobem pokonał Prusaka

78'

Ulewa nad stadionem w Szczecinie

75'

Wallace walczył o piłkę z Djousse i przy okazji uderzył go w twarz. Nerwowa reakcja Kameruńskiego napastnika skończyła się dla niego żółtą kartką

73'

Mimo wysokiego prowadzenia, Pogoń nadal w natarciu. Tym razem na spalonym złapany Djousse

71'

Petasz za Kolendowicza

71'

Kamil Oziemczuk za Michała Renusza.

65'

Żółtą kartką ukarany Radosław Bartoszewicz

64'

Błyskawiczna reakcja Piotra Rzepki. Zmiana w zespole Bogdanki Kusiak za Zubera

62'

Piorunujące dwie minuty Pogoni! Edi wywalczył piłkę i niczym dwudziestolatek pobiegł na bramkę Prusaka. Podał piłkę do Djousse, który pewnie pokonał bramkarza gości!

61'

Niesamowita bramka w Szczecinie! Edi strzelił pięknego gola bezpośrednio z rzutu rożnego wkręcając piłkę do bramki Bogdanki!

60'

Chwila nudniejszej gry na stadionie w Szczecinie.

56'

Po rzucie rożnym dla Bogdanki faulowany w polu karnym był Przemysław Pietruszka. Ukarany żółtą Kartką Benevente

51'

Dobra akcja Hricki na prawym skrzydle. Jego dośrodkowanie doszło do Ediego, który minimalnie przestrzelił.

48'

Od początku drugiej połowy a ataku gospodarze. Mało zabrakło Frączczakowi by wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie Ediego

46'

Po ładnej akcji padł gol dla Pogoni, który jednak nie został uznany. Edi Andradina był na spalonym.

45'

w przerwie meczu Jhonatan Oliveira za Łuczaka

45'

Rozpoczęli goście.

18:01

Na stadion Pogoni przybyło dziś 2090 fanów Portowej jedenastki. Mecz odbywa się bez udziału kibiców gości.

17:57

W pierwszej połowie zobaczyliśmy w miarę wyrównany pojedynek na stadionie im. Floriana Krygiera. To Pogoń zgodnie z oczekiwaniami kibiców atakuje przeciwnika z Łęcznej, a Bogdanka próbuje odpowiadać kontratakami. Po jednym z nich goście mogli zdobyć bramkę - Nildo otrzymał prostopadłe podanie w pole karne, ale Bartosz Ława w ostatniej chwili zdołał ją mu odebrać. Wyróżniającym się zawodnikiem jest Robert Kolendowicz, który zdobył bramkę dającą prowadzenie zespołowi Portowców po kuriozalnej sytuacji w polu karnym. Adam Frączczak dobiegł do linii końcowej i podał piłkę na piąty metr do Djousse, który w nią nie trafił. Na szczęście dla Pogoni kilka metrów dalej stał Kolendowicz, który płaskim strzałem pokonał Sergiusza Prusaka.

47'

Ładne prostopadłe podanie od Pietruszki otrzymał Ława. Jego strzał był jednak niecelny. Po tej akcji sędzia zakończył pierwszą połowę.

45'

Dwie minuty doliczone. Niecelny strzał zza pola karnego Retusza

42'

Rzut wolny z narożnika pola karnego dla Pogoni. Dośrodkowanie Łuszkiewicza wyłapuje jednak Prusak

42'

Kolejna akcja aktywnego dzisiaj Kolendowicza. Jego dośrodkowanie nie dotarło jednak do Djousse lecz zostało przejęte przez obrońce gości

39'

Po raz kolejny na skrzydle poślizgnął się Kolendowicz. Ślisko dzisiaj w Szczecinie

39'

Środkiem boiska przedzierał się Wojciech Łuczak. Był on jednak dobrze kryty przez kapitana gospodarzy, Bartosza Ławę, który w ostatniej chwili odebrał mu piłkę.

37'

Strzał z dystansu Ediego zablokowany. Rzut rożny dla Pogoni.

34'

Słaby strzał z rzutu wolnego Andradiny nie był problemem dla Sergiusza Prusaka

32'

Faul na Djousse. Rzut wolny dla Pogoni dwadzieścia metrów od bramki gości.

31'

Kolendowicz urwał się na lewym skrzydle, lecz zbyt długo czekał z dośrodkowaniem w wyniku czego zostało wybite na aut brakowy przez obrońców gości

27'

pogoń szczecin, gks bogdanka

24'

Za kontuzjowanego Matuszczyka wszedł Łuszkiewicz. Szałek z przymusu zagra na pozycji środkowego obrońcy.

23'

Na boisku leży Łukasz Matuszczyk

22'

Groźna akcja Nildo. Ograł Matuszczyka na lewej stronie i podkręconym strzałem próbował pokonać Janukiewicza. Piłka po jego strzale przeszła minimalnie nad bramką gospodarzy.

20'

Tym razem żółta kartka dla piłkarza gospodarzy. Za zagranie ręką ukarany Łukasz Matuszczyk.

20'

Chwilę po wznowieniu gry dryblingiem popisał się Ława, który w ostateczności został sfaulowany przez Łuczaka. Piłkarz gości za to zagranie ukarany żółtą kartką.

19'

Kuriozalna akcja Pogoni. Zamieszanie pod bramką Prusaka najpierw nie wykorzystał Djousse, który nie trafił w piłkę. Napastnika wyręczył Kolendowicz płaskim strzałem pokonując bramkarza gości!

17'

Strzał Djousse z narożnika pola karnego obok bramki Prusaka

15'

Dośrodkowanie Kolendowicza w pole karne do Djousse, lecz napastnik szczecińskiej drużyny był wywracany i nie doszedł do tej piłki.

11'

Wojciech Łuczak z Dystansu, lecz jego strzał metr ponad bramką

10'

Groźna akcja Pogoni. O piłkę na prawym skrzydle powalczył Kolendowicz po czym wycofał ją przed pole karne do nadbiegającego Kolendowicza. Jego strzał odbił się jeszcze od obrońcy gości i wyszedł poza boisko

9'

Akcja lewym skrzydłem pogoni. Piłkę na dobieg dostał Kolendowicz, lecz potknął się i nie zdołał dośrodkować

6'

Prostopadłą piłkę w pole karne dostał Brazylijczyk Nildo, lecz był obstawiony przez dwójkę obrońców i nie zdołał oddać strzału na bramkę Radosława Janukiewicza.

4'

Akcja prawą stroną Bogdanki zakończyła się rzutem rożnym dla gości którego nic nie wynikło

1'

Rozpoczęli Portowcy

16:53

Kibice przed spotkaniem zapowiedzieli przyniesienie białych chusteczek co oznacza, że trener Sasal ma ostatnią szansę na poprawienie gry szczecińskiej jedenastki.

16:46

W zespole ze Szczecina najbardziej odczuwalna będzie absencja rozgrywającego Pogoni, Takafumiego Akahoshiego. Dobrze wyszkolony technicznie zawodnik wprowadzał dużo ożywienia do ofensywnych poczynań szczecińskiej drużyny.