Poniedziałek, 9 kwietnia 2012, godz. 13:45
ŁKS ŁódźŁKS Łódź
1 : 1
Widzew ŁódźWidzew Łódź
93'

Koniec spotkania. 62. Derby Lodzi na remis. Czy to sprawiedliwy wynik ? Sami ocencie. Dziekuje za relacje: Daniel Kawczynski.

92'

Kaczmarek posliznal sie przy wykonywaniu rzutu roznego...

92'

Mroczkowski gra na czas. Stepinski za Pinheiro, tymczasem Widzew ma korner.

91'

Duda za Bartkowskiego.

91'

Iwanski strzela z rzutu wolnego z 17 metrow tuz obok lewego slupka Bylo blisko !

90'

Zolta kartka dla Ukaha. Tymczasem od kilku minut do wejscia szykuje sie Duda i jakos wejsc nie ma kiedy.

88'

Abbes znow potrzebuje pomocy medycznej.

86'

86'

Nieporozumienie miedzy Bieniukiem i Ukahem, w nastepstwie ktorego Saganowski uderzyl obok slupka.

85'

Abbes z przewrotki. Nie wiadomo czy chcial strzelic, czy podac. W kazdym badz razie nic z tego nie moglo wyjsc.

82'

Slabnie przewaga LKS-u. Brakuje dokladnosci i szybkiej wymiany podan.

82'

Saganowski mogl wyjsc sam na sam, gdyby tylko popisal sie lepszym przyjeciem.

81'

Doczekalismy sie zmiany u gosci. Schodzi Matusiak, a na boisku pojawia sie Ostrowski.

80'

Uderzenie Pinheiro zza szesnastki przelatuje ponad bramka.

78'

Tymczasem Radoslaw Mroczkowski nie wykorzystal jeszcze ani jednej zmiany. Ciekawe skad ta zwloka, skoro wczesniej byly potrzebne.

77'

Sasin zmienia Lobodzinskiego.

77'

Wspanialy odbior w srodku pola, a nastepnie rajd Matusiaka. W poblizu pola karnego popularny Rado-Matu odgrywa do Kaczmarka. Ten na spalonym.

75'

Na boisku lezy Abbes. Konieczna interwencja lekarzy.

74'

LKS zdecydowanie dominuje. Jedyne na co stac Widzew to przecinanie podan.

71'

LKS od kilku minut wymienial miedzy soba podania. Wywalczyl rzut wolny, po ktorym Iwanski przymierzyl wyraznie nad poprzeczka.

69'

Powinno byc 2:1 dla Widzewa !! Matusiak dostal wspaniale podanie i samotnie pomknal na bramke. Nikt go nie dogonil, przed soba mial tylko wychodzacego Velirimovicia. Wszyscy widzieli juz pilke w siatce, tymczasem gracz gosci kopnal proto w bramkarza !

67'

Kujawa w miejsce Bonina.

67'

Nuda na murawie. Walka toczy sie glownie w srodku pola. Nie brakuje fauli.

66'

63'

Widzew poza faulami nie ma pomyslu na powstrzymanie nacierajacych gospodarzy. Koniecznie musi to zmienic, bo LKS jest bardzo grozny przy stalych fragmentach.

62'

Strzelec gola Marcin Kaczmarek ukarany kartka.

60'

Po wrzutce z rzutu wolnego, lekki strzal glowa Abbesa polecial w rece Velirimovicia.

60'

Lukasiewicz oglada zolta kartke.

59'

Blad widzewskiej obrony. Zza szesnastki uderzyl Saganowski. Mielcarz niepewnie interweniowal i wybil futbolowke na rzut rozny.

57'

Fatalna proba strzelecka z rzutu wolnego autorstwa Iwanskiego.

56'

LKS chce pojsc za ciosem. W narozniku pola karnego dobrze ustawiony byl Ganczarczyk, ale jeden z defensorow Widzewa w pore przecial adresowane do niego podanie.

55'

Wymarzony dla widza poczatek drugiej polowy. Czy padna kolejne bramki ?

53'

GOOOOL !!!!!! Niedlugo cieszyl sie Widzew z prowadzenia. Po zagraniu w polu karnym zakotlowalo. Lukasiewicz przedluzyl futbolowke do Saganowskiego, ktory przy biernej postawie obroncow pewnie trafil do siatki.

52'

GOOOOOOOOLLLLLLL !!!!!!!!!! Widzew prowadzi 1:0 !!! Fantastyczne zagranie Abbesa z glebi pola i byly gracz LKS-u - Kaczmarek nie marnuje sytuacji sam na sam.

49'

LKS od poczatku przycisnal. Widzew czesto fauluje, przez co gospodarze maja wiele stalych fragmentow. Wykonuje ja zupelnie bez pomyslu.

46'

Zmiana u gospodarzy. Za bezproduktywnego Papikyana pojawil sie Gancarczyk.

46'

Druga polowa rozpoczeta. Czy doczekamy sie bramek ?

14:47

Na murawe pierwsi wychodza widzewiacy. Trener Swierczewski ma wiecej do powiedzenia podopiecznym.

14:42

45'

Koniec pierwszej polowy. Jak na razie mamy bezbramkowy remis.

44'

Lobodzinski na przeboj. Ruszyl prawym skrzydlem w pole karne, wbiegl w naroznik i probowal uderzac na bramke. Reke w dobrym momencie wystawil Mielcarz.

42'

Lukasiewicz uderza Panu Bogu w okno.

42'

Koncowka lepsza w wykonaniu miejscowych. Prawa strona potrafia wykreowac wiele zagrozenia. Widzew zdecydowanie musi cos zaradzic.

40'

39'

Gapiostwo obu druzyn. Iwanski widzac rozkojarzenie przeciwnika rozegral rzut wolny. Byloby to dobre posuniecie, gdyby jego koledzy zrozumieli o co mu chodzilo.

36'

LKS stara sie zamknac Widzew na jego polowie. Poki co bezskutecznie.

34'

Kaczmarek podal na glowe Matusiaka. Ten jednak bardzo nieczysto.

33'

Ataki skrzydlami - to glowna bron miejscowych. Widzew szuka okazji po stalych fragmentach.

30'

Odpowiedz LKS-u, ktora mogla zakonczyc sie golem. Po zagraniu z prawej strony Lobodzinskiego, znienacka Ukahowi wyskoczyl Saganowski. Z kilku metrow do bramki strzelil fatalnie.

29'

Po wrzutce Iwanskiego z rzutu wolnego, nieczysto w polu karnym glowkowal Bonin.

27'

Teraz to RTS wydaje sie byc druzyna przewazajaca. Okazji ma wiecej, a z kazda minuta sa coraz klarowniejsze.

23'

Matusiak zagral z prawej strony do Kaczmarka, ktorego w ostatniej chwili uprzedzil Gieraga. Gdyby nie on, zawodnik Widzewa mialby przed soba tylko bramkarza i to w bliskiej odlegosci.

23'

Ależ okazję zmarnował Abbes! Po dośrodkowaniu z lewej strony, wykorzystując spóźnienie jednego z obrońców ŁKS z 5 metrów uderzył wprost w stojącego na środku bramki Velimirovicia. To była 200% okazja!

22'

Prawa strona pobiegl Lobodzinski, odegral do Bonina, ale jego strzal skutecznie zablokowali obroncy.

20'

Slaby strzał Saganowskiego ląduje w rękawicach Mielcarza.

18'

Kibice LKS-u pozdrawiaja teraz zgody. Naprawde chcielibymy opisywac boiskowe wydarzenia, ale na murawie nie dzieje sie za wiele ciekawego. Widzew i LKS poprawnie spisuja sie tylko w obronie.

18'

16'

Tymczasem na murawie nie dzieje sie za wiele ciekawego. Duzo niedokladnosci i chaosu po obu stronach. Walka toczy sie glownie w srodku pola. Czy takich derbow sie spodziewalismy >

15'

Kibice LKS-u prowadza glosny doping. Nie brakuje obelg pod adresem Marcina Kaczmarka, ktory zima zamienil LKS na Widzew.

13'

Podopieczni Andrzeja Pyrdola i Piotra Swierczewskiego stracili wigor. Nadal staraja sie nacierac, ale zdecydowanie brakuje im dokladnosci.

11'

Dobra szansa Widzewa ! Po akcji prawym skrzydllem, Matusiak wylozyl pilke Bruno Pinheiro, ktory uderzyl po ziemi w lewy rog. Swietna interwencja popisal sie jednak golkiper gospodarzy.

10'

Widzew juz bardziej poukladany. Stara sie atakowac.

9'

Dwa rzuty rozne Widzewa zakonczone nieudanymi strzalami Abbesa i Okachiego.

7'

Kolejna akcja LKS-u. W dobrej sytuacji w polu karnym znalazl sie Saganowski i tylko interwencja Bieniuka zapobiegla nebezpieczenstwu.

7'

Widzew probowal zrewanzowac sie, ale Oziebala niezbyt dobrze zrozumial sie z Matusiakiem.

5'

Widzew na razie bardzo nerwowo, zbyt latwo daje sie ogrywac. To miejscowi maja przewage.. Pytanie na ile starczy im sil.

5'

3'

Łobodziński strzelał po niesamowitej, indywidualnej akcji, w której ograł 4 obrońców Widzewa.

3'

LKS mogl prowadzic. Z pola karnego przymierzyl Lobodzinski, ale swietna interwencja popisal sie Mielcarz. Dobry poczatek gospodarzy.

1'

Zaczynamy 62. Derby Lodzi !! Od srodka LKS !

13:44

Poprawka zolto-czarnych :)

13:44

LKS tradycyjnie w w bialo-czerwonych strojach, a Widzew w... zoltych.

13:42

W rytmie AC/DC - Thunderstack obie ekipy wychodza na murawie. Oby gra byla rownie zywiolowa i zazarta, co ten utwor.

13:41

To nie jedyna zaskoczenie w skladzie gosci. Na boisku nie ma Panki i Dudu. Obaj narzekali ostatnio na kontuzje. Nieoczekiwanie w wyjsciowej jedenastce znalazl sie Jakub Bartkowski, ktory na prawej stronie zastapi Krzysztofa Ostrowskiego.

13:38

Po lewej stronie ekranu mamy wpisane sklady obu druzyn. Trener Radoslaw Mroczkowski zaskoczyl posadzeniem na lawce Mehdiego Ben Dhifallaha.

13:37

Spiker wyczytuje sklady obu druzyn.

13:35

Andrzej Pyrdoł przed meczem: Zostało 6 meczów do końca i te mecze musimy wygrać. Apatety wzrosły po zwycięstwie z Podbeskidziem, ale musimy to udowodnić na boisku. Dzisiaj potrzebne są bramki i wtedy na pewno wygramy.

13:35

Fani miejscowych w pelnej gotowosci.

13:35

Radosław Mroczkowski przed meczem: Jest to wyjątkowy mecz, nie taki jak wszystkie inne. Jest dużo innego klimatu, takiej otoczki i ciśnienia, które ciąży na obu zespołach. Mam nadzieję, że zła seria się skończy. Dzisiaj jest dobry moment, aby tak się stało.

13:34

Do rozpoczecia meczu zostalo nieco ponad 10 minut. Kto wygra mecz ?? Jaki wynik typujecie ?

13:31

13:26

Tymczasem na murawe wyszedl fan Artur Ruban, ktory z rak prezesa gospodarzy odbiera nagrode za zaslugi dla ruchu kibicowskiego,.

13:25

Trybuna Galera na ktorej zasiadaja najbardziej zywiolowi kibice, zapelniona prawie do ostatniego miejsca.

13:20

Kibice zbierają się już na stadionie.

13:10

.

13:04

Niestety nie wszystko odbylo sie w pokojowej atmosferze. Interweniowac musiala Policja. Jak udalo nam sie uslyszec, zatrzymano dwoch uczestnikow zgromadzenia. Na fotoreportaz z tego wydarzenia zapraszamy pozniej.

13:02

Zanim dotarliśmy na Stadion przy Alei Unii, postanowilismy udać się pod Hotel Ambasador, gdzie na przedmeczowym zgrupowaniu przebywali zawodnicy gości. Kibice nie mogli opuścić swoich ulubienców w takiej chwili i tłumnie zjawili sie, aby ich pozegnac.