Poniedziałek, 9 kwietnia 2012, godz. 18:30
Lech PoznańLech Poznań
94'

Koniec spotkania! Lech ratuje remis w Kielcach w dramatycznych okolicznościach!

91'

Centro-strzał niczym Marek Sokołowski w meczu z Cracovią! Z lewej strony Henriquez próbował wrzucać piłkę w pole karne, musnął ją jeszcze Małkowski i wpadła w okienko przy długim słupku! Dramat Korony!

91'

Lech wyrównuje! Henriquez!

91'

Jeszcze akcja Korony, Sobolewski w polu karnym uderzył nad bramką. W odpowiedzi daleka wrzutka w pole karne Korony i łapie piłkę Małkowski.

90'

Mecz potrwa 4 minuty dłużej.

90'

Kolejna akcja Lecha, znowu zabrakło jednak dokładności.

89'

Atakuje Lech. Za mocna piłka do Henriqeuza na lewej stronie boiska.

88'

Injac taktycznie faulował w środku pola Jovanovicia, ale nie ma kartki

85'

Żółta kartka dla Grzegorza Lecha za faul. Piłkarz Korony będzie pauzował w następnym meczu.

83'

Koronie brakuje już sił. Gospodarze skupiają się przede wszystkim na obronie, bo pressing Lecha ciągle zagraża bramce Małkowskiego.

82'

Na boisku za Tonewa melduje się Patryk Wolski.

79'

Kolejny rzut rożny dla gości. Piłka jednak minęła wszystkich w polu karnym i wyszła z drugiej strony.

77'

Było groźnie pod bramką Korony. Niewiele zabrakło Rudniewowi, trochę pogubili się zawodnicy obu zespołów.

75'

Z boiska schodzi Korzym. W jego miejsce Jamróz. Po dwie zmiany w obu ekipach.

73'

Kibice Lecha Kibice Lecha zagrzewają swój zespół do dalszej walki.

73'

Powrót Stilicia do składu Lecha! Zmienił Ślusarskiego.

72'

W odpowiedzi groźna kontra Korony, ale zabrakło ostatniego podania.

71'

Tonew próbował strzelać z podobnej pozycji jak przy pierwszym golu, tym razem jednak zablokowany. Chwilę wcześniej zdawało się, że Lisowski zagrywał piłkę ręką w polu karnym.

70'

Tym razem wrzutka w pole karne Korony z prawej strony i Rudnew odwrócony plecami do bramki zdołał oddać strzał, jednak ponad bramką.

68'

Przebudził się Kolejorz. Lewą stroną poszedł Henriquez i ładnie wrzucił w pole karne. Tam jednak Małkowski uprzedził Rudniewa i Ślusarskiego.

67'

Znowu okres spokojniejszej gry w środku pola. Oba zespoły nie potrafią stworzyć zagrożenia. Na co czekają trenerzy ze zmianami?

65'

Henriquez zagrał mocną piłkę do przodu do Tonewa, ale Bułgar uprzedzony przez Małkowskiego.

63'

Prawą stroną przedzierał się prawą stroną, ale w pojedynku z dwoma obrońcami stracił piłkę, którą Henriquez... wybił na rzut rożny zupełnie przez przypadek. Wrzucał z kornera Sobolewski, ale poradzili sobie obrońcy.

61'

Schodzi strzelec pierwszej bramki, Gołębiewski, w jego miejsce Grzegorz Lech.

59'

Lech poderwał się po zdobyciu kontaktowej bramki. Czeka nas emocjonująca końcówka spotkania.

57'

Żółta kartka dla Ślusarskiego, który wślizgiem sfaulował Korzyma.

55'

Tonew dostał piłkę w środku pola od Murawskiego, przebiegł kilka metrów i z 25 metrów huknął w okienko!

56'

Ależ bramka Tonewa! Jest jeszcze szansa dla Lecha!

54'

Sobolewski szarżował prawą stroną, ale spokojnie i pewnie zatrzymał go Henriquez.

51'

Stara się atakować od początku drugiej połowy Lech, ale na razie wejście Rudneva nie wiele wnosi do gry gości.

48'

Vuković zacentrował w pole karne z rzutu wolnego, jednak na posterunku Burić, który wyskoczył najwyżej i wyłapał piłkę.

47'

Żółta kartka dla Możdżenia, który faulował wychodzącego na dobrą pozycję Golańskiego.

46'

Paweł Raczkowski wznawia spotkanie. Od środka Korona.

46'

Na boisku za Ubiparipa pojawia się Rudnev. Czy odmieni losy meczu?

19:30

Oba zespoły wracają już na boisko. Zaraz początek drugiej połowy.

19:19

Kibice Lecha w Kielcach Kibice Lecha, którzy szczelnie wypełnili sektor gości, nie mają dzisiaj powodów do radości.

46'

Sędzia kończy pierwszą połowę. Agresywnie grająca Korona zasłużenie prowadzi do przerwy 2:0!

46'

Jeszcze Korzym uderzył po długim rogu i z wielkim trudem wyciągnięty jak struna broni Burić!

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

45'

Idealny strzał Kamila Kuzery, który dostał dobre podanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sobolewskiego.

45'

Goool! Kuzera po rzucie rożnym!

42'

Lechici zaczynają odczuwać presję. Ich agresywna gra zatrzymywana jest co chwilę przez sędziego.

42'

Spokojniejszy okres gry w środku pola, od czasu do czasu gra przerywana faulami.

39'

Wrzucał z kornera Tonews, ale Kijanskas wybił piłkę na aut na wysokości pola karnego. Po wznowieniu Gołębiewski zdołał wybić piłkę daleko do przodu.

38'

Z wolnego Tonew wrzucił w pole karne, ale dobrze obrońcy uprzedzili Możdżenia i rzut rożny.

37'

W odpowiedzi rajd Tonewa, zatrzymany ostro przez Lisowskiego, ale nie ma kartki.

37'

Kolejny rzut rożny dla Korony. Piłkę w polu karnym przejął Lisowski, ale nie zdołał oddać strzału.

36'

Teraz z kolei Korzym faulowany przez Wołąkiewicza na środku boiska przy lewej linii bocznej. Sędzia dał się trochę nabrać na teatralny upadek Korzyma.

35'

Atak Korony lewą stroną, ale Korzym stracił piłkę i próbując ją odzyskać musiał faulować. Rzut wolny dla Lecha we własnej strefie obronnej.

33'

Po rzucie rożnym swoją okazję miał Kijanskas, ale tym razem nie ma bramki!

32'

W kibicach Korony tez obudził się duch walki. W końcu na Arenie Kielc słychać doping kieleckich kibiców. Fale i oklaski działają motywująco na piłkarzy.

31'

Henriquez próbował włączyć się do akcji ofensywnej lewą stroną, ale dobrze obrońcy gospodarzy.

29'

Murawski do Tonewa, ale sędzia odgwizdał spalonego. Wydaje się, że niesłusznie.

28'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Golański, jednak zmierzającą obok bramki na wszelki wypadek wybronił Burić.

25'

Do dd: Sektor gości wrzucimy później, na razie słońce uniemożliwia zrobienie zdjęcia.

25'

Kibice Korony

25'

Zabawa obrońców Korony z piłką w polu karnym mogła się skończyć groźnie, ale nie wykorzystali sytuacji Lechici.

24'

Zmarnowany rzut rożny. Lisowski wyszedł z piłką za linię końcową i od bramki Burić.

23'

Lisowski wywalczył rzut rożny z lewej strony. Wybijał piłkę Kikut.

22'

21'

Kolejna akcja Korony, prostopadła piłka do Korzyma, ale o krok przed nim był Burić.

19'

Dobra okazja Korony, ale Jovanović uderzył niecelnie.

19'

Kibice Kolejorza nie są zrażeni porażką. Sektor gości wypełniony po brzegi, a doping słychać na całym stadionie.

18'

Rzut rożny dla Lecha. Tonew do Injaca, który wrzucił w pole karne, ale sytuację wyjaśnił Kuzera.

17'

Akcja Korony. Sobolewski prawą stroną, po czym wrzucił piłkę w pole karne, gdzie byli Korzym i Gołębiewski, ale wyłapał dośrodkowanie Burić

15'

Akcja Lecha, ale Możdżeń za bardzo wypuścił się z piłką w polu karnym i ją stracił.

14'

Z rzutu wolnego uderzył Murawski, prosto w mur. Od razu dobitki spróbował Tonew, ale prosto w trybuny.

12'

Jeszcze Golański ukarany żółtą kartką.

12'

Będzie dobra okazja dla Lecha. Ślusarski faulowany przez Golańskiego przed polem karnym.

11'

Wrzucał ostro piłkę Sobolewski, ale dobrze wyskoczył Burić i pewnie przechwycił dośrodkowanie.

10'

W odpowiedzi akcja Korony i naciskany przez Korzyma Wołąkiewicz na rzut rożny.

10'

Rzut rożny dla Lecha. Tonew krótko w pole karne do Ubiparipa, ale ten wypchnięty z szesnastki i Lechici stracili szansę, a po chwili także piłkę.

8'

Szybko wyprowadzona akcja Korony, ale Sobolewski na minimalnym spalonym.

7'

Rezerwa Lecha: Kotorowski, Stilić, Rudniew, Wojtkowiak, Djurdjević, Drygas i Wolski.

7'

Rezerwa Korony: Pilarz, Łuczak, Lenartowski, Jamróz, Kiercz, Lech i Malarczyk.

6'

Teraz okazja Tonewa w odpowiedzi, ale na bramce dobrze spisał się Małkowski.

4'

Po wrzutce z prawej strony w pole karne naciskany przez Stano Kamiński zgrał piłkę do... Gołębiewskiego, który z woleja uderzył obok bezradnego Buricia. Mocny początek Korony!

4'

Teraz już nie było błędu! Gołębiewski!

3'

Ależ okazja Korony na samym początku! Po rzucie wolnym z lewej strony idealnie w pole karne wrzucił Sobolewski, do piłki doszedł Stano i uderzył głową prosto w Buricia!

2'

Pierwszy atak Lecha prawą stroną i Lisowski wybił piłkę na aut. Po wznowieniu gry szybka strata Lechitów.

1'

Od środka rozpoczął Lech.

18:29

Oba zespołu już się przywitały i zajęły miejsca na boisku. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.

18:26

Piłkarze obu zespołów już w tunelu, wychodzą na murawę. Za kilka minut pierwszy gwizdek sędziego.

18:16

- Zawsze powtarzałem, że jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz. My przegraliśmy 0:2 i jesteśmy słabi… Teraz musimy to zmienić - zapowiedział z kolei przed dzisiejszym spotkaniem Leszek Ojrzyński, trener gospodarzy.

18:14

- Jeśli wygramy z Koroną, będziemy w bardzo dobrej sytuacji. W tym roku jeszcze nie wygraliśmy na wyjeździe, więc czas to zmienić. To jeden z najważniejszych meczów w tym sezonie - mówi z kolei serbski pomocnik Lecha Poznań, Dimitrije Injac.

18:13

- Ten mecz jeszcze nic nie przesądzi, ale ewentualna porażka może nam wiele skomplikować - uważa trener Lecha, Mariusz Rumak.

18:08

Korona ma obecnie trzy punkty przewagi nad Lechem i dzisiaj może oddalić się na bezpieczną odległość od dzisiejszego rywala. Kolejorz, któremu jeszcze trzy kolejki temu mało kto dawał szanse na walkę o europejskie puchary, dzisiaj może zrównać się z kielczanami oraz Polonią Warszawa i włączyć się jeszcze do walki nawet o mistrzostwo. Ewentualna porażka bardzo skomplikuje jednak sytuację Lechitów. Zobacz aktualną tabelę Ekstraklasy!

18:06

Witamy w relacji ze stadionu z Kielcach, gdzie rozegra się emocjonujący pojedynek pomiędzy zespołami walczącymi ciągle o awans do europejskich pucharów.