CracoviaCracovia
3 : 1
Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
94'

Koniec!!! Cracovia w dobrym stylu pokonuje Podbeskidzie 3:1 i jeszcze liczy się w walce o utrzymanie. Dziękuję za uwagę Tomasz Kozimala

90'

A wcześniej akcja Cracovii. Saidi uderzył jednak w boczną siatkę!

90'

Steblecki zastępuje strzelca trzeciej bramki- Ntibazonkizę

89'

4. minuty dolicz arbiter, a na murawie leży Dancik

86'

Nie ma kolejnej bramki dla Cracovii!! Biezen ograł obrońców Podbeskidzia i wyłożył "na tacy" piłkę Ntibazonkizie, jednak ten trafia w defensorów Górali!!!

83'

Kartka dla Radomskiego

80'

Demjan ukarany żółtą kartką

79'

Po kolejnej niezłej akcji Pasów i zagraniu piętą Boljevica, mamy korner

78'

Gospodarze teraz w natarciu i mamy rzut rożny dla Pasów. Blisko był jeden z napastników Pasów, ale zażegnane niebezpieczeństwo

76'

GOOOOOOOL!!! Ntibazonkiza!!! I mamy 3:1 dla gospodarzy!

75'

Karny dla Cracovii i czerwona kartka dla Sourka!!! Faulował Saidiego Ntibazonkizę

73'

Ostatnia zmiana w ekipie gości. Zaijka pojawia się za Cohena

72'

Rzut wolny blisko pola karnego dla Podbeskidzia

71'

Szczęście Cracovii!!! Akcja Podbeskidzia z prawej strony strzelał Patejuk, ale zakończyło się na kornerze dla gości i już szybka kontra po jego wykonaniu Pasów

69'

Strzał Budzińskiego! Nad bramką Zajaca!

67'

Korner dla gości, ale wybita piłka w pole przez stoperów Pasów

66'

Brutalny faul Biezena w środku pola i żółty kartonik dla Holendra

64'

Zmiana również w Cracovii. Wszedł Strun za Szeligę

63'

Również Sacha schodzi z boiska, zastępuje go Malinowski

62'

Podwójna zmiana u gości schodzi Nather, za niego pojawia się Sikora

62'

Żytko popełnia błąd, ale po dośrodkowaniu nad bramką strzelał Sacha

61'

Szczęście teraz Cracovii!! Nie ma bramki dla Podbeskidzia. Po wrzutce z 40. metra futbolówki w pole karne strącał głową piłkę Demjan, jednak ta minęła po rykoszecie o centymetry bramkę Kaczmarka

59'

Suart dobrze wywalczył piłkę w środku boiska, jednak jego podanie zmarnował jego rodak- Biezen i kontratak Górali

58'

Kolejny korner, tym razem z drugiej strony dośrodkowywać będzie Boljević

58'

korner dla Cracovii. Piłkę wywalczył Ntibazonkiza

57'

Było tam zamieszanie w polu karnym Górali! Saidi chwilę leżał na murawie i sędzia zdecydował się przyznać gospodarzom rzut wolny pośredni. Po ładnym dokręceniu Serba piłka znalazła drogę do braki Zajaca i mamy prowadzenie Cracovii!

54'

Rzut wolny pośredni z w polu karnym Podbeskidzia i GOOOOOOOOOOL!!!! Kosanović!

53'

Zmiana w Cracovii. Suart za Visniakovsa

52'

Kosanović jednak prosto w mur gości!

52'

Groźnie teraz będzie pod bramką Podbeskidzia z boku boiska faulowany Ntibazonkiza

51'

Kolejny groźny strzał Podbeskidzia. Tym razem uderzał Patejuk, ale broni Kaczmarek i korner dla gości!

50'

Demjan do Sachy!!! Ależ się minął z piłką napastnik Górali!!! I nie ma bramki!

49'

Kontratak Podbeskidzia, szarżował Patejuk, ale ostatecznie wyłuskali piłkę defensorzy Pasów

47'

Dobre zagranie do Visniakovsa i powolne rozgrywanie piłki w prawej części boiska pod polem karnym gości przez Cracovię

46'

Zaczynamy drugą połowę od środka Górale!

19:47

Zawodnicy już na murawie. Za chwilę rozpoczęcie drugiej połowy

19:38

Pierwsza odsłona meczu nie zawiodła, ale tylko przez pierwsze dwa kwadranse. Zarówno Cracovia, która szybko objęła prowadzenie, jak i goście z Bielska- Białej, którzy 10. minut później wyrównali, potrafili stwarzać sytuacje pod bramką przeciwnika. Natomiast jeżeli chodzi o bramkę gości, to była ona pięknej urody, aczkolwiek zdaje się, że nie do końca taką intencję miał jej strzelec. Jakby nie było wyrównanie stało się faktem i druga połowa zapowiada się bardzo emocjonująco. Zapraszam do śledzenia relacji za niespełna 15. minut!

47'

Koniec pierwszej połowy spotkania w Krakowie!

45'

Ładnie teraz Ntibazonkiza przepuścił do Biezena, ale ten nie zrozumiał jego intencji, a tymczasem sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry 2 minuty

43'

Mierzejewski faulował zawodnika gospodarzy i ujrzał za to zagranie kartkę od arbitra

42'

Korner dla pasów i obok bramki uderzał Boljević!

40'

Żółty kartonik dla Patejuka za faul taktyczny na Puzigacy

39'

Daleko wrzucana płka z autu przez Cracovię, piłkę wybijają obrońcy Podbeskidzia, a strzał Budzińskiego wylądował wysoko nad poprzeczką Zajaca

36'

Kontra Podbeskidzia, jednak zagrożenie zażegnane przez stoperów Cracovii

36'

35'

Znów Radomski faulował w środku pola, ale sędzia nie sięgnął po kartkę mimo ostrej gry kapitana Cracovii

33'

Biezen popełnia teraz duży błąd przy zagraniu do Ntibazonkizy i gwizdy na El Passo

30'

Szeliga leży na murawie, a za ten faul żółta kartką ukarany Łatka

28'

Ależ szczęście Pasów po dwóch podobnych rzutach wolnych po jednym z nich groźnie strzelał Demjan, ale piłkę złapał Kaczmarek!

26'

Puzigaca ściągnięty do parteru w polu karnym Podbeskidzia, ale gwizdek sędziego milczy. Kontrowersyjna sytuacja

23'

Korner dla Cracovii, jednak szybkie przejęcie piłki przez Podbeskidzie i zagrożenie pod bramką Kaczmarka. Golkiper gospodarzy stanął jednak na wysokości zadania i wybił piłkę w pole!

22'

Ależ teraz kiks Cohen!!! Stracił piłkę w środku boiska Szeliga i wyśmienita akcja Podbeskidzia. tyle że Cohen z 10 metra fatalnie pudłuje na bramkę Pasów!!!

19'

Aktywny Ntibazonkiza, jednak dobrze kryty prze stoperów gości i akcja Cracovii przerwana

18'

Wydawało się, że kapitan gości będzie dośrodkowywał i chyba to miał w zamiarze, tymczasem piłka przelobowała źle ustawionego Kaczmarka i mamy wyrównanie!

17'

GOOOOOOOL!!!! Wspaniała bramka Sokołowskiego!!!

16'

Z prawej strony dośrodkowywał teraz Sacha, ale Kaczmarek dobrze wyszedł z bramki!

15'

Szeliga strzelał na bramkę Zajaca, ale słabe uderzenie i futbolówka mija słupek gości

14'

Korner dla Cracovii po akcji podopiecznych Kafarskiego, piłka bita była jednak wprost w defensorów Podbeskidzia

13'

Znów wolny dla Podbeskidzia po faulu Szeligi. Wrzucał pomocnik gości, strzelał głową Dancik, to obronił golkiper Cracovii, poprawiał jednak Sourek, ale niecelnie i nie ma wyrównania!!!

12'

Akcja gości do piłki nie doszedł jednak żaden z napastników Podbeskidzia i nie ma zagrożenia pod bramką Kaczmarka

11'

Stały fragment gry dla Górali po faulu Szeligi, jednak po uderzeniu Patejuka piłka odbija się od muru i wychodzi w pole

10'

Budziński z Łatką zderzyli się na środku pola głowami, wyglądał to groźnie, ale sytuacja opanowana

9'

Niezła akcja Cracovii i po podaniu Ntibazonkizy Budziński umieścił futbolówkę w siatce Zajaca

8'

GOOOOOOOOL!!! 1:0 Marcin Budziński!!

7'

Kapitan gospodarzy faulował zawodnika Podbeskidzia, skończyło się na upomnieniu od sędziego

5'

Korner dla Pasów jednak za daleko wrzucona piłka przez Kosanovićia

4'

Faul na Boljeviciu na środku boiska i będzie daleka wrzutka w pole karne gości

3'

Akcja gospodarzy, ale pogubili się pomocnicy Cracovii

1'

Długie wrzucenie piłki przez obrońce Cracovii, ale ta piłka do nikogo

1'

Pierwszy gwizdek arbitra

18:43

Zawodnicy już na murawie. Hymn Pasów i rozpoczynamy!

18:39

Już niespełna 5. minut dzieli nas od pierwszego gwizdka arbitra!

18:36

Z powodu słabych wyników podopiecznych Tomasza Kafarskiego również słaba frekwencja wśród kibiców "Pasów", zarówno na trybunach bocznych, jak i na "młynie" póki co nie widzimy dużej liczby fanów. Miejmy jednak nadzieję na dużo emocji i bramek w dzisiejszym meczu

18:34

Arbitrem dzisiejszego spotkania jest Szymon Marciniak z Płocka. Powoli obiekt przy Kałuży zapełnia się, na stadion weszli już również sympatycy gości, których póki co jest jak na lekarstwo

18:33

Już za 15. minut rozpoczęcie spotkania. Zawodnicy rozgrzewają się na murawie, natomiast my znamy już ławkę rezerwowych obydwu ekip: Cracovia:Cierzniak(B), Nykiel, Suart, Steblecki, Struna, Dudzic, Matulevicius Podbeskidzie:Bąk, Górkiewicz, Reiman, Malinowski, Ziajka, Konieczny, Sikora

18:30

Cracovia nie ma nic do stracenia i żeby utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywek musi dziś pokonać Podbeskidzie. Natomiast podopieczni trenera Kasperczyka tworzą bardzo zgrany team i zajmują obecnie ósmą lokatę goniąc górną część stawki. Dlatego zawodnicy z Bielska będą chcieli dziś zapewne udowodnić, że ta pozycja w tabeli nie jest przypadkowa

18:24

Witam Państwa ze stadionu Cracovii przy Kałuży 1! Dziś na El Passo gospodarze podejmować będą silnego beniaminka z góralskim charakterem- Podbeskidzie Bielsko- Biała, które nota bene spisuje się w debiutanckim sezonie znakomicie. Na relacje "akcja po akcji" zaprasza Tomasz Kozimala