Niedziela, 25 września 2011, godz. 11:30
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
3 : 0
Olimpia ElblągOlimpia Elbląg
95'

Sędzia zakończył mecz. Co za emocje w końcówce. Termalica pozostaje w grze o najwyższe cele, natomiast Olimpia, musi poczekać na lepsze dni..

95'

GGOOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!!!! 3:0 Andrzej Rybski. To się nazywa mocne zakończenie. 3:0!!!!!! Goście wyraźnie odpuścili. Sędzia już chyba nie pozwoli wznowić od środka. Asystuje doskonały dziś Kubowicz, Rybski na wślizgu przecina podanie, Stodoła 3 raz wyciąga piłkę z siatki.

93'

Jeszcze raz Kubowicz, mogło być 3:0, co za końcówka gospodarzy.

90'

GOOOLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Jakub Biskup 2:0!!!!!!!!!Przewaga Niecieczan została potwierdzona, po tym ciosie goście na pewno się nie podniosą. Całą sytuację sprokurował obrońca gości, którego niezdecydowanie okazało się fatalne w skutkach. biskup przejął piłkę, i w sytuacji sam na sam pokonał Stodołę. 2:0!!!!!!!!!!

90'

Szczoczarz "sam na sam", ze Stodołą, ależ zmarnowana sytuacja gospodarzy, jeżeli stracą bramkę w tym spotkaniu, a w konsekwencji punkty, zawodnikowi będzie śniła się po nocach ta doskonała sytuacja. Sędzia dolicza aż 5 minut.

90'

Kowalski wpisał się w protokół meczu... otrzymał żółtą kartkę.

89'

Pierwsza akcja rezerwowego Kowalskiego. Zawodnik był jednak na spalonym, po zagraniu jedynego strzelca bramki w tym spotkaniu Biskupa.

87'

Za Pawlusińskiego na plac gry wkracza Kowalski.

86'

Prawdopodobnie kontuzja Biskupa. Upada po wykonaniu sprintu na murawę, nie było w pobliżu żadnego rywala.

84'

Akcja Iwana przerwana jednak, przez interweniującego wślizgiem Czerwińskiego.

83'

Koczon za Wojciechowskiego.

83'

Znów dwójkowa akcja Pawlusiński, Kubowicz. Po zagraniu tego pierwszego Kubowicz uderzał głową. Zbyt podszedł jednak pod piłkę aby akcja mogła zakończyć się powodzeniem.

79'

Wchodzi joker Szczoczarz, schodzi Trafarski,

77'

Ależ dzisiaj aktywny jest Kubowicz. Haruje w defensywie, nie oszczędza się także w atakach, kolejny raz oddał groźny strzał. Wyróżniający się zawodnik gospodarzy.

74'

Olimpia przejęła inicjatywę. Lyubenov w wymarzonej sytuacji do wyrównania. Strzał jednak zbyt lekki i przewidywalny. Jet to jednak dobry zwiastun dla gości, którzy wyraźnie dali sygnał do ataku.

72'

Gracze Olimpii zaczynają próbować długich podań w pole karne. Tam jednak górą wysocy gracze Termaliki.

69'

Szary zagrał do Kołodziejskiego, ten nie mógł się zdecydować czy oddać strzał, czy też próbować dryblingu. Ostatecznie stracił piłkę, która została wybita przez obrońców gospodarzy.

67'

Mocne uderzenie z dystansu Rybskiego. Piłka mija jednak bramkę Stodoły.

63'

Zmiana w Olimpii za Stańka wchodzi Dremliuk.

60'

Akcja Niecieczan Biskup nie zdążył jednak wślizgiem trafić w piłkę, która została zagrana wzdłuż pola karnego Stodoły, przez Kubowicza.

58'

Po raz kolejny Muszalik, który widać dysponuje bardzo mocny uderzeniem, gorzej z precyzją. Od bramki Nowak.

56'

Termalica wyraźnie przeważa, mecz toczy się praktycznie na jednej połowie. Trafarski w dryblingu wywiódł w pole 2 zawodników. Oddał piekielnie mocny strzał, jednak broni Stodoła.

55'

Tym razem Kubowicz pokazał się z dobrej strony w ofensywie, gdyby nie fatalne wykończenie, cieszył by się zapewne z bramki.

53'

Zaatakowała Olimpia, Muszalik z dystansu, bardzo niecelnie.

52'

Kubowicz rozgrywa doskonałe spotkanie w defensywie. Po raz kolejny ratuje swój zespół ofiarnym wślizgiem, brawa od kibiców.

50'

Po zagraniu Rybskiego, Pawlusiński znów "przegrzał" się w wydawałoby się, w prostej sytuacji strzeleckiej.

48'

Olimpia wyraźnie zmotywowana w drugiej połowie. Nie przegrywa znacząco do odrobienia tylko 1 bramka.

46'

Zmiana także w Olimpii. Pawlak za Bartosiaka.

46'

Rozpoczęcie II połowy.

46'

W przerwie Skołorzyński za Barana.

45'

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 1:0 dla Termaliki.

45'

Co za sytuacja Pawlusińskiego. Mając przed sobą praktycznie tylko bramkę, przestrzelił obok słupka. Co za pech!!!!

44'

Kolejny raz Czerwiński do Biskupa, akcja powtórzona w tym spotkaniu co najmniej 4 raz. Tym razem głową wybija obrońca gości.

40'

Dużo szczęścia przyjezdnych. Piłka mogła wpaść do bramki po sporym zamieszaniu w polu karnym. Ostatecznie sytuację wyjaśnij Stodoła.

38'

Groźny strzał zza pola karnego Szarego. Piłka mija jednak bramkę. Rozpocznie Nowak.

32'

Długie zagranie do Iwana nie zdążył jednak opanować piłki. Gdyby zdołał, do bramki Nowaka pozostało zaledwie 30 metrów.

28'

Jedna z nielicznych akcji Olimpii, piłka po strzale głową jednego z zawodników, mija bramkę Nowaka.

27'

Żółta kartka dla Kowalskiego.

27'

Czerwiński dysponuje bardzo dobrym, długim zagraniem, udowodnił to w kolejnej akcji. Trafarski nie zdołał jednak opanować piłki.

25'

Zawodnicy obu drużyn leżą na murawie, udzielana jest im pomoc. Sędzia zaserwował nam dzisiaj iście angielski pojedynek.

23'

Trener gości nawołuje swoich zawodników do bardziej zdecydowanej gry z przodu.

21'

Biskup ma wyraźną ochotę na kolejne trafienia. Po zagraniu od Barana, szybszy od napastnika okazał się jedynie interweniujący Stodoła.

20'

Sędzia daje pograć zawodnikom, kilka fauli w środkowej strefie boiska, bez reakcji arbitra.

16'

Mecz wyraźnie nabrał tempa. Kolejne sytuacje dla podbudowanych bramką Niecieczan, w dobrej sytuacji wracający do składu po kontuzji Jakub Czerwiński, przestrzelił jednak nad bramką.

13'

Wcześniej żółtą kartkę ujrzał Bartosiak.

14'

GOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!! JAKUB BISKUP. Od początku spotkania bardzo aktywny doczekał się bramki. Idealne wykończenie po ziemi Biskupa 1:0!!!!!!!!

12'

Kolejna akcja Termaliki, tym razem zimnej krwi nie zachował Trafarski, który miał zbyt mało miejsca na oddanie strzału.

11'

Aktywny od początku Biskup, otrzymał doskonałe podanie w pole karne, jednak nie zachował się najlepiej i przestrzelił wysoko nad bramką gości.

9'

Początek spotkania nie wskazuje na wyraźną przewagę żadnej z drużyn. Po obu stronach przeprowadzane są sporadyczne ataki.

7'

Od ataku zaczyna Olimpia, obrońca Termaliki wyjaśnia jednak w ostatniej chwili groźną sytuację.

6'

Żółta kartka dla Barana.

5'

Akcja lewą stroną Termaliki. Daleka wrzutka z autu Kowalskiego, ale Olimpia wyjaśniła sytuację.

2'

Pierwsze ataki niecieczan na razie nieskuteczne.

1'

Początek spotkania.

11:06

Zawodnicy rezerwowi obu drużyn. Termalica: Martuś, Kowalski, Drozdowicz, Budka, Ceglarz, Szczoczarz. Olimpia: Dremliuk, Sierant, Koczon, Banasiak, Żuraw, Pawlak.

11:03

Już za 30 minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy Termaliką Bruk-Bet Nieciecza, a Olimpią Elbląg. Wszystkich kibiców zapraszamy na relację live tego pojedynku. Obie drużyny potrzebują 3 punktów w tym spotkaniu. Termalica, walczy o jak najwyższą lokatę w I lidze, bć może nawet awans do Ekstraklasy, natomiast Olimpia Elbląg chce odbić się od ligowego dna, ponieważ w tym momencie zajmuje przedostatnie miejsce w I lidze.