Koniec spotkania! Dolcan sprawił niespodziankę pokonując Pogoń! Portowcy pokonani na własnym stadionie po raz pierwszy od 18 listopada 2010 roku!

Pewnie wykonana jedenastka przez Ediego!

94'

Karny dla Pogoni!

91'

Rafał Grzelak faulował na granicy pola karnego Djousse za co otrzymał drugą żółtą kartkę. Z wolnego strzelał Edi, lecz bramkarzowi udało się końcami palców wybić piłkę na rzut rożny.

90'

Cztery minuty doliczył sędzia Mirosław Górecki

90'

Pogoń próbuje atakować lecz piłkarze Dolcanu kontrolują sytuację

86'

Niecelny strzał głową Djousse po dośrodkowaniu Kolendowicza

84'

Żółta kartka dla Rafała Grzelaka

85'

Zapaśnik za Świerblewskiego

82'

Bardzo niedokładny strzał z dystansu Łuszkiewicza

81'

Pogoń atakuje lecz gra bardzo niedokładnie co prowokuje groźne kontry ze strony Dolcanu. Po jednej z takich akcji efektowną robinsonadą popisał się Janukiewicz ratując swój zespół przed stratą kolejnej bramki

79'

Kibice na stadionie intonują "

Nie ma trenera! W Szczecinie nie ma trenera!
75'

Żółta kartka dla Ediego

70'

Kolendowicz za Pietruszkę

70'

Proste błędy w obronie Portowców. Raz bardzo groźnie pod bramką Pogoni. Dolcan jest na fali

69'

Kibice w Szczecinie nie wierzą w to co widzą

65'

Gol dla Dolcanu po ładnej składnej akcji! Mocnym strzałem Pulkowski pokonuje Janukiewicza

64'

Lewandowski za Szałka

61'

Po dośrodkowaniu Pietruszki piłka wybita przez obrońców gości z linii bramkowej

59'

Po straconych bramkach piłkarze Pogoni nie mogą dojść do siebie

56'

Zmiana w ataku Portowców. Djousse za niewidocznego dziś Sotirovica

51'

Gol dla gości! rozpędził się Dolcan. Po rzucie rożnym gola zdobył Rafał Grzelak

47'

Mocnym akcentem rozpoczęli goście! Tataj zdobywa bramkę pewnym strzałem z piątego metra.

45'

Drugą połowę rozpoczęli gospodarze

45'

W przerwie Chylaszek za Korkucia

18:48

Spotkanie przebiega zgodnie z oczekiwaniami. Pogoń stara się prowadzić grę, a Dolcan co jakiś czas kontratakuje. W drużynie Portowców na plus wyróżnia się bardzo aktywny Frączczak. Na minus musimy zaliczyć występ Łuszkiewicza, który zaliczył sporo strat i niecelnych podań.

46'

Koniec pierwszej połowy

45'

O minutę przedłużył sędzia pierwszą połowę

42'

Kolejne niecelne podanie Łuszkiewicza. Pomocnik Pogoni rozgrywa dziś słabe spotkanie.

41'

Ręką tuż przed własnym polem karnym zagrywał Grzelak. Do piłki podszedł Edi, który strzelił jednak ponad bramką.

39'

Żółta kartka dla Radlera za faul na 20 metrze tuż przed polem karnym Pogoni. Strzał Korkucia z wolnego trafił jednak w mur.

34'

Podkręcony strzał Ediego daleko od bramki gości

32'

Strzał z dystansu Frączczaka metr ponad bramką gości.

31'

Żółta kartka dla kapitana gości - Marcina Korkucia

30'

Po dośrodkowaniu Ediego głową strzelał aktywny Frączczak. Bramkarz wyłapał jednak ten strzał.

30'

Frączczak próbował powtórzyć swój wyczyn z 12 minuty. W identycznej sytuacji jego strzał został zablokowany przez obrońcę gości.

28'

Nowo wprowadzony Sierpina szarżował na bramkę Janukiewicza. Dogonił go jednak Radler, który wślizgiem uniemożliwił mu oddanie celnego strzału.

28'

Pierwsza zmiana w Dolcanie. Sierpina za Koziarę. Trener Podoliński próbuje wpłynąć na sytuacje na boisku.

27'

Adam Frączczak wyraźnie chce być graczem tego meczu. Najpierw efektownym dryblingiem zgubił obrońców, którzy byli zmuszeni do faulu, a następnie po miękkiej wrzutce Ediego uderzył na bramkę Humerskiego strzałem z przewrotki. Piłka trafiła jednak metr od bramki Dolcanu.

24'

Dla odmiany w ataku Dolcan. Wszystkie próby przedarcia się w pole karne Janukiewicza kończą się na obrońcach.

20'

Indywidualna akcja Pietruszki, który szybkim zrywem zgubił prawego obrońce Dolcanu i dośrodkował piłkę do Frączczaka. Temu ostatniemu piłka skozłowałą tuż przed nogą przez co jego strzał był bardzo niecelny.

18'

Pogoń po zdobytej bramce spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie

12'

Bramka dla Pogoni! Adam Frączczak dostał dobre podanie na prawe skrzydło. Wydawało się, że będzie dośrodkowywał, lecz oddał strzał czym zaskoczył przygotowanego na wrzutkę Humerskiego

8'

Uderzenie Ediego z rzutu wolnego metr od bramki Humerskiego

7'

Akcja Dolcanu. Dośrodkowanie Korkucia na strzał z woleja zamienił Tataj. Uderzył jednak piłkę nieczysto, a ta poleciała wysoko nad bramką Janukiewicza.

4'

Vuk Sotirovic sam na sam z bramkarzem Dolcanu! Delikatnie musnął piłkę lecz ta otarła się o słupek i wyszła na aut bramkowy

1'

Rozpoczęli piłkarze Dolcanu

17:46

W Szczecinie wiosenna pogoda. Cały dzień jest ciepło i świeci słońce. Wprost idealne warunki do rozegrania tego spotkania.

17:45

Pogoń gra dzisiaj w osłabionym składzie. Na środku pomocy zabraknie duetu Akaoshi - Ława. Ten pierwszy nie wystąpi w wyniku kontuzji, a kapitan Portowców pauzuje za kartki. Jest to znaczne osłabienie gdyż duet środkowych pomocników dotychczas stanowił o ofensywnej sile Pogoni.

17:42

Dolcan: Maciej Humerski, Grzegorz Piesio, Tomasz Ciesielski, Rafał Grzelak, Marcin Korput, Patryk Koziara, Piotr Bazler, Tomasz Wełna, Michał Pulkowski, Maciej Tataj, Damian Świerblewski

17:40

Pogoń w składzie: Radosław Janukiewicz, Błażej Radler, Mateusz Szałek, Edi Andradina, Przemysław Pietruszka, Peter Hricko, Adam Frączczak, Emil Noll, Adrian Łuszkiewicz, Dawid Kucharski, Vuk Sotirovic