Zawisza Bydgoszczzawisza
1 : 0
Górnik PolkowiceKS Polkowice
93'

Sędzia zakończył spotkanie. Bydgoski Zawisza wygrywa z KS Polkowice 1:0 i umacnia się na pozycji lidera pierwszej ligi. Za uwagę dziękują: Krzysztof Wiosna oraz Radek Kliszewski.

92'

Za faul na jednym z zawodników Zawiszy ukarany został czerwoną kartką Jakub Więzik.

93'

Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

... oraz Perolski.

89'

Żółtą kartką ukarany został Piotrowski...

89'

Maziarz za Majkowskiego.

88'

W środku pola faulowany Benjamin Imeh.

88'

Dzisiejszy mecz ogląda 5397 kibiców.

85'

Rajd Błąda zakończony podaniem do Imeha. W akcję wmieszał się jednak Szymański i wyłapał piłkę.

85'

Imeh do Zawistowskiego, ten do Błąda który oddaje strzał w okienko bramki Szymańskiego. Bramkarz Polkowic cudem wybija piłkę na rzut rożny!

83'

Kontrę Zawiszy wybiciem na rzut rożny przerywają obrońcy Polkowic.

80'

Więzik zastępuje Salamońskiego.

79'

Kolejna pewna interwencja Witana.

79'

Akcję Polkowic przerywa Andrzej Witan.

78'

Na boisku pojawia się Benjamin Imeh. Zastąpi on zdobywcę bramki dla Zawiszy - Jakuba Wójcickiego.

74'

Akcja Klofika i Ilkowa-Gołąba zakończona zostaje niecelnym dośrodkowaniem.

73'

Moment chwilowej przewagi na boisku gości. Świetnie spisujący się obrońcy Zawiszy oraz Andrzej Witan nie pozwalają jednak Polkowicom wyrównać.

73'

Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Na boisku pojawia się Klofik, zmienia Jackiewicza.

71'

Mateusz Piątkowski opuszcza boisko. W jego miejsce trener Majewski posyła Grzegorza Podstawka.

67'

Zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza Damian Ałdaś. W jego miejsce na boisku pojawia się Patryk Bryła.

66'

A na trybunach trwa świetna zabawa kibiców.

66'

Akcję Polkowic przerwał Ilków - Gołąb.

63'

Spokojniejszy fragment gry. Piłka rozgrywana jest głównie w środku pola.

59'

Bardzo waleczny jest dzisiaj Jakub Wójcicki, który walczy o każdą piłkę i przeszkadza obrońcom Polkowic w rozgrywaniu piłki.

57'

Kontrę gości przerwał Ekwueme.

56'

Po strzele jednego z zawodników Polkowic piłka trafia w poprzeczkę!

52'

Z prawej strony Ilków-Gołąb wbija piłkę w pole karne, przecina to Jakub Wójcicki i umieszcza piłkę w bramce gości.

52'

GOOOOOOOOL !

49'

Gra toczy się głównie na połowie gości.

48'

Z dystansu uderza Jackiewicz, bardzo niecelnie.

48'

W pierwszych minutach drugiej połowy Zawisza dyktuje warunki na boisku.

46'

Sędzia rozpoczyna drugą część spotkania.

19:58

Na dzisiejszy mecz przybyło ok. 7000 kibiców.

46'

Ekwueme zagrywał do Wójcickiego, ten wycofał do Jackiewicza, którego strzał wybronił Szymański. Chwilę później sędzia zakończył pierwszą połowę meczu. Jak na razie Zawisza remisuje bezbramkowo z KS Polkowice.

45'

Sędzia dzisiejszego spotkania dolicza minutę do regulaminowego czasu gry.

44'

Kibice pozdrawiają Andrzeja Witana !

43'

Podanie do Piątkowskiego od obrońców spokojnie przeciął Skrzyński.

42'

Piękna drużynowa akcja Zawiszy. Piłka kilka razy zmieniała właściciela, po czym strzał Zawistowskiego wybili obrońcy Polkowic.

41'

Wycofanie pilki na 16 metr, Zawistowski chciał minąć obrońcę, jednak ten przeczytał jego zamiary.

41'

Ekwueme źle przerzuca piłkę na drugą stronę. Strata Bydgoszczan.

40'

Swoją okazję mieli także piłkarze gości. W pojedynku Piątkowski - Witan, górą bramkarz Zawiszy.

37'

Zawistowski strzela w światło bramki. Kolejny raz świetnie interweniuje Szymański. Dobitka Jackiewicza została zablokowana przez obrońców.

35'

Transparent zniknął z ogrodzenia.

35'

Z narożnika boiska dośrodkowywać chciał Błąd. Z podania wyszedł strzał i po raz kolejny interweniował bramkarz Polkowic.

33'

Jeżeli w przeciągu 3. minut z ogrodzenia nie zniknie transparent, to mecz w Bydgoszczy zostanie przerwany.

32'

Bardzo ciężko atakuję się dzisiaj liderowi rozgrywek - piłkarzom Zawiszy. Polkowice bardzo dobrze bronią się przed atakami gospodarzy, a nawet sami próbują zagrozić bramce Witana.

30'

Na trybunach tradycyjnie trwa świetny doping i piękna oprawa przygotowana przez miejscowych kibiców.

25'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z piłką mija się Jackiewicz.

24'

Gospodarze poszli za ciosem. Tym razem świetnie uderzył Wójcicki. Na posterunku jednak był Szymański i wybija na rzut rożny.

22'

Skrzyński oddaje strzał sprzed pola karnego. Szymański wyciąga się jak struna i wyrzuca piłkę za bramkę. Była to pierwsza klarowna okazja na zdobycie gola dla Zawiszy.

17'

W pole karne dośrodkowywał Skrzyński, jednakże żaden z piłkarzy Zawiszy nie skierował piłki do bramki.

13'

Delegat z PZPN domaga się zdjęcia jednego z transparentów wywieszonych przez kibiców Zawiszy.

14'

Akcja Błąda i Wójcickiego przerwana przez obrońców Polkowic.

12'

Lewą stroną przebijali się goście. Na wysokości pola karnego akcję przerwał Hrymowicz.

11'

W środku pola faulowany Oleksy.

9'

Po raz kolejny piłkę na skrzydło dostał Majkowski, który wywalczył aut.

9'

Ekwueme uruchamiał z lewej strony Majkowskiego. Ten jednak nie dobiegł do piłki.

8'

Pierwsze minuty pokazują, że Polkowice nie przyjechały do Bydgoszczy tylko po to, aby nie przegrać.

6'

Akcję Polkowic przerwał Skrzyński.

5'

Piłkarze Zawiszy starają się przebić pod pole karne Polkowic, jednakże bardzo dobrze jak na razie spisują się obrońcy.

5'

3'

Pierwszy strzał w dzisiejszym meczu oddali goście. Strzał Polkowic jednak wysoko nad bramką Witana.

2'

Akcja Zawiszy przerwana w środku pola.

1'

Zaczęli gospodarze.

18:58

Bydgoszczanie zagrają w tradycyjnych niebiesko-czarnych koszulkach. Goście z Polkowic zagrają na zielono.

18:56

Piłkarze pojawiają się na murawie. Za chwilę początek spotkania.

18:51

Piłkarze obu drużyn zakończyli już rozgrzewkę.

18:43

Trwa rozgrzewka.

18:42

Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Karkut Marek, a na liniach pomagać mu będą: Wysocki Paweł, Wójcik Jakub. Sędzią technicznym jest Jakubik Krzysztof. Delegatem z PZPN Makowski Witold.

18:40

Stadion Zawiszy powoli zapełnia się kibicami.

18:35

A na ławce Polkowic zasiądą dziś: Osiński, Bancewicz, Miłek, Podstawek, Więzik, Bartków, Bryła.

18:32

Rezerwowymi Zawiszy są: Zapała, Cuper, Maziarz, Klofik, Masłowski, Gevorgyan, Imeh.

18:28

Zachęcamy do przeczytania zapowiedzi: /zawisza-ks-polkowice-live-pojedynek-dawida-z-goliatem,artykul.html?material_id=4e7da0a99a22dd3425000000

18:16

Witam z Bydgoszczy. Już za ok. 45. minut zabrzmi pierwszy gwizdek w meczu Zawisza Bydgoszcz - KS Polkowice.