Niedziela, 18 września 2011, godz. 16:00
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
1 : 1
Arka GdyniaArka Gdynia
93'

Koniec meczu!! Kolejarz remisuje z Arką!!! Za śledzenie RELACJI LIVE dziękuje Marcin Rogowski

90'

Niebezpiecznie pod bramką Kolejarza, ale na szczęście dla gospodarzy piłka wyleciała za boisko

89'

Sędzia dolicza 3 minuty do meczu

88'

Zółta kartka dla Flisa za faul na Szufrynie

86'

Arka ma miażdżącą przewagę. Kolejarz nie potrafi wyjść z własnej połowy

85'

Szufryn ryzykownie zagrywał głową do bramkarza. Na błąd któregoś z nich czyhał Fils

83'

Strzał Kowalczyka z ostrego katą pewnie broni Juszczyk

82'

GOOOLLLLL!!! Wspaniałe uderzenie Kuklisa z woleja i mamy wyrównanie

80'

Strzał Jarzębowskiego z około 23 metrów, ale daleko obok bramki

79'

Zółta kartka dla Chrapka za faul na Kuklisie

75'

Z rzutu wolnego miękko w pole karne wrzucał Mazurkiewicz, ale nikt nie zakończył akcji strzałem (piłka wyleciała poza boisko)

73'

Arka zamknęła Kolejarza przed jego polem karnym

71'

Obaj zawodnicy mogą kontynuować grę i gramy dalej

70'

Chwila przerwy w grze bo na boisku leżą Szufryn i Kuklis

69'

Mocny strzał Kasperkiewicza zablokowany przez obrońców i mamy rzut rożny dla gości

67'

Za Gryźlaka wszedł Basta

66'

Kowalski dośrodkowywał w pole karne, ale piłką wylądowała w rękach Lisaka

65'

Ivanowski na pożegnanie dostał tą kartkę, bo już chwilę później zmienił go Arifović

65'

Ivanowski został ukarany żółtą kartą za dyskusję z sędzią

61'

Druga zmiana w drużynie trenera Nemeca. Za Niedziele wszedł Kuklis

60'

Jak na razie mecz toczy się głownie w środku i nie ma jakiś akcji podbramkowych

55'

Za mocne podanie Wolańskiego do Kowalczyka i piłkę przejął Juszczyk

52'

Pierwsza zmiana u gospodarzy. Za Cebule wchodzi Zawadzki

51'

Podanie Cichego na wolne pole, ale żaden z kolegów go nie zrozumiał

50'

Dośrodkowanie Kowalczyka z lewej strony, ale nikt nie zamykał akcji na drugiej flance

48'

W odpowiedzi zaatakowała Arka, ale strzał Benata poleciał nad poprzeczka

48'

Strzał Kowalczyka po indywidualnej akcji o centymetry minął słupek Arki

47'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego i strzał Mazurkiewicza przeszedł minimalnie obok bramki

46'

I zaczynamy drugą połowę

17:00

Zmiana w przerwie, w zespole Arki. Za Słowińskiego wszedł Fils

16:58

Zawodnicy są już na murawie

16:52

WAŻNA WIADOMOŚĆ DLA KIBICÓW SIATKÓWKI. W przed chwilą zakończonym meczu Polacy pokonali Rosjan 3:1 i zdobyli brązowy medal Mistrzostw Europy!!!!!!!

16:48

Jak do tej pory mecz jest bardzo wyrównany i tylko dzięki lepszej skuteczności zespół trenera Cecherza prowadzi do przerwy

45'

Koniec pierwszej połowy po której gospodarze prowadzą 1:0 po bramce Stefanika. Na ciąg dalszy RELACJI zapraszam za 15 minut

45'

Znów z dystansu strzelał Stefanik, ale tym razem jego strzał poleciał wysoko nad bramką

45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy

44'

Rzut rożny dla Arki, ale po dośrodkowaniu Kowalskiego, ale Mazurkiewicz niecelnie uderzał z główki

41'

GOOOOL!!!! Piękny strzał Stefanika z dystansu i Juszczyk był bez szans

40'

Kolejny strzał zawodnika Kolejarza zablokowany przez obrońców

38'

Strzał Walęciaka i znów świetnym kunsztem brakarskim wykazał się Juszczyk

37'

Strzał Radzewicza i piłka po interwencji Lisaka wychodzi na rzut rożny

34'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową uderzył Benat i tylko dzięki temu, że obrońca Kolejarza stał na linii bramkowej mamy nadal bezbramkowy wynik

33'

Zółtą kartką upomniany Konrad Cebula

32'

Gryźlak wywalczył piłkę w polu karnym Arki, ale niestety dla miejscowych beznadziejnie dośrodkował

29'

Tylko zółta kartka dla Szufryna, który brutalnie i taktycznie faulował Niedziele. Gdyby nie ten faul zawodnik Arki wyszedłby sam na sam z Lisakiem

16:27

Kibice Arki systematycznie są wpuszczani do "klatki"

25'

Słowiński ukarany żółtą kartką za faul na Chrapku

24'

Indywidualna akcja Kowalczyka, który z linii końcowej dograł piłkę do Wolańskiego. Ten mając przed sobą tylko Juszczyka posłał piłkę obok bramki

23'

Cebula minął Kowalskiego, zagrał płaską piłkę do Kowalczyka, ale ten źle ją przyjął i piłkę wybyli obrońcy Arki

20'

Po podaniu Stefanika na spalonym Cebula

17'

Za niskie dośrodkowanie Gryźlaka i piłkę na aut wybył Łągiewka

16:16

Na stadionie w Stróżach pojawili się Wojciech Trochim i Marek Kozioł (Sandecja Nowy Sącz)

15'

Ivanowski wbiegł w pole karne oddał strzał, ale za lekko by zagrozić bramce gospodarzy

13'

Dośrodkowanie Niedzieli z rzutu wolnego i piłkę wybijają obrońcy Kolejarza

12'

Strzał Markowskiego z rzutu wolnego prosto w mur

10'

Wrzut Cichego z autu, z pierwszej piłki uderzył Kowalczyk i tylko genialna interwencja Juszczyka ratuje Arkę przed stratą bramki

8'

Dośrodkowanie Wolańskiego, ale piłki nie sięga Chrapek

5'

W odpowiedzi strzał Ivanowskiego poleciał wysoko nad bramką Lisaka

5'

Strzał Kowalczyka z narożnika pola karnego przeleciał minimalnie obok prawego słupka bramki