Balaz ratuje Polonię broniąc bombę...Świerblewskiego

86'

Ostatnia zmiana

86'

Strzela Piesio dobija Świerblewski ale znajduje się na pozycji spalonej i bramka nie może zostać uznana

82'

Zgromadzeni na stadionie w Ząbkach już chyba marzą o tym aby ten nudny mecz na pewno nie na 1 ligowym poziomie się skończył

80'

76'

Ostatnia zmiana wśród gospodarzy

75'

73'

Świerblewski blisko opanowania piłki po zagraniu Piesia

72'

W natarciu Dolcan ale gospodarze są mega nieskuteczni

69'

Okres zmian w obu zespołach. Czy nowa krew na boisku odmieni choć trochę obraz tego meczu?

65'

64'

64'

62'

Kosiorowski będąc 5 metrów przed bramką Balaza uderza wysoko nad poprzeczką. Czy kibice doczekają się bramek??

60'

Nudny pojedynek oglądamy w Ząbkach. Pomimo, że stadion tętni życiem to piłkarze na boisku nie dostosowują się do sytuacji na trybunach

55'

53'

Najlepsza okazja gości ale po błędzie Leszczyńskiego napastnik z Bytomia nie trafia do pustej bramki!

51'

Oba zespoły drugą połowę rozpoczęły bez zmian a w pierwszych minutach drugiej części gra niewiele się różni od pierwszych 45 minut.

46'

45'

Koniec nudnej pierwszej połowy. Zapraszamy za 15 minut

43'

Charzewski przed szansą ale lepszy i szybszy Balaz

40'

Aktywny Świerblewski dziś dochodzi do sytuacji strzeleckich jednak skuteczność byłego zawodnika Podbeskidzia i Rucha pozostawia wiele do życzenia.

37'

Dariusz Góral próbował indywidualnej akcji ale po minięciu dwóch zawodników uderzył kilka metrów na poprzeczką bramki gospodarzy

32'

Słabo prezentuje się dziś Polonia. Optyczną przewagę posiadają w tym spotkaniu gospodarze ale są nieskuteczni w stwarzanych sytuacjach.

29'

Marcin Grzelak przed szansą po akcji aktywnego Łukasza Sierpiny nie potrafi jednak celnie uderzyć na bramkę Polonii

26'

Świerblewski z woleja obok bramki

24'

Dolcan prowadzi cały czas doping, dojechała też Polonia, niemal cały sektor zapełniony, około 150 Polonistów i ponad 500 kibiców Dolcanu. Stadion w Ząbkach dziś tętni zyciem

23'

Dariusz Góral i Łukasz Sierpina bliscy strzelenia pierwszych bramek w spotkaniu jednak świetnie spisali się obaj bramkarze.

20'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu

19'

Niespełna 20 minut za nami i nie bardzo jest o czym pisać. Oba zespoły nie imponują formą i aktywnością w poszukiwaniu sytuacji bramkowych

16'

Jak do tej pory więcej z gry mają piłkarze trenera Podolińskiego. Tym razem gra przerwana z powodu kolejnej pozycji spalonej gracza z Ząbek

13'

Świerblewski bardzo mocno ale zbyt ostry kąt był od bramki żeby zagrozić bramkarzowi gości

12'

Jeszcze pół roku temu wydawało się, że do tego meczu nie dojdzie bo Polonia walczyła o byt w Ekstraklasie a Dolcan był już praktycznie w drugiej lidze.

9'

W młynie Dolcanu około 100 osób, jednak na razie doping jest przeciętny. W sektorze gości niewielu, około 20 kibiców jak na razie.

8'

Ładna akcja Świerblewskiego ale obrońcy wybijają na rzut rożny

5'

Początek na razie chaotyczny i niedokładny. Obie strony nie potrafią stworzyć dobrej okazji.

2'

Akcja lewą stroną Polonii. Do piłki nie doszedł jednak Alancewicz.

1'

Początek spotkania.

15:57

Piłkarze już skończyli rozgrzewkę i zaraz pojawią się na murawie by rozpocząć spotkanie, które poprowadzi Erwin Paterek z Lublina.

15:57

Pogoda dziś, tak jak w całej Polsce, sprzyja grze w piłkę. Jest ciepło i słonecznie. Nie wpłynęło to pozytywnie na frekwencję. Około 300-400 kibiców na stadionie.

15:52

Witamy w relacji ze spotkania Dolcanu Ząbki z Polonią Bytom. Obie ekipy przegrały swoje ostatnie spotkania i dzisiaj będą chciały wrócić na drogę zwycięstw.