Po wyrównanym spotkaniu Flota wygrywa derby Pomorza zachodniego!

Misan za Brozia

88'

Strzał Tomasika z dystansu minimalnie ponad bramką Janukiewicza

88'

Wrzutka Ławy w pole karne do Sotirovica. Ten ostatni nożycami próbował pokonać Wesołowskiego, lecz nieczysto uderzył w piłkę i bramkarz nie miał problemów z tym strzałem.

85'

Doskonała kontra Floty. Tomasik ograł obrońcę Pogoni i wystawił piłkę do Brozia. Ten ostatni jednak nie trafił w bramkę Pogoni.

83'

Tomasik sam na sam z Janukiewiczem, lecz jego strzał niecelny.

82'

Wólkiewicz za Lewandowskiego

81'

Chi Fon za Bodzionego

79'

Pogoń naciera, a Flota się broni odpowiadając co jakiś czas kontratakami

77'

Strzał Tomasika z 16 metra wyłapany przez Janukiewicza.

76'

Kontra Pogoni. Vuk z Djousse na jednego obrońcę Floty. Serbski napastnik nie potrafił jedna celnie podać.

75'

Naciera Pogoń. Szybka akcja Nolla lewą stroną. Jego dośrodkowanie przejęte przez Jasińskiego. Chwilę później strzał z dystansu Ławy zablokowany przez obrońców Floty.

73'

Doskonałe podanie Djousse do Lewandowskiego na piąty metr, lecz jego strzał zablokowany przez Jasińskiego

70'

Sam na sam Sotirovic po podaniu Ławy, lecz nie sięgnął piłki.

68'

Nieudany strzał Djousse. Nisko i bardzo lekko.

67'

Dobra akcja Floty lewą stroną lecz dośrodkowanie Tomasika zablokowane przez Hrickę

65'

Żółta kartka dla Petasza

64'

.. Łuszkiewicz za Ediego

64'

Sotirovic za Akahoshiego...

63'

Strzał wbiegającego w pole karne Akahoshiego zablokował Piotr Kireuzel.

59'

Obudziła się Pogoń, która próbuje odrabiać straty. Jednak ich gra jest nadal zbyt niedokładna.

54'

Żółta kartka dla Mateusza Lewandowskiego.

54'

Po jednej szybkiej kontrze dla Pogoni i Floty. Obie zatrzymały się na obronie drużyny przeciwnej.

52'

Nudny początek drugiej połowy. Gra toczy się w środku boiska.

46'

Drugą połowę rozpoczęła Flota

45'

W przerwie Broź za Nnamaniego

47'

Koniec pierwszej połowy. Prowadzenie 1:0 jak najbardziej zasłużone. Flota stworzyła sobie więcej sytuacji z których jedną wykorzystała. Pogoń jak na razie miała zbyt dużo strat by zagrozić bramce Wesołowskiego.

45'

Tomasz Ostalczyk leży na boisku po starciu z Edim

44'

Piotr Kieruzel strzela gola dla Floty!

41'

Piłka po strzale Udarevica uderzyłą w mur i wyszła za boisko

40'

Faul Kucharskiego na Bodzionym tuż przed polem karnym Pogoni.

37'

Kibice Pogoni są dziś bardzo głośni w Świnoujściu.

35'

Dobry strzał Bodzionego z dystansu wybity końcami palców przez Janukiewicza na rzut rożny.

35'

Dośrodkowanie Ostalczyka wybite przez Kucharskiego na rzut rożny.

28'

Akcja Pogoni po której piłkę tuż sprzed bramkarza wybił Djousse. Niestety dla gości nikt nie doszedł do tej piłki.

26'

Na boisku leży Djousse

25'

Doskonała kontra w wykonaniu Floty. Bodziony nie dał się złapać na spalonym, lecz niecelnie podał do Nnamaniego.

24'

Bardzo słaby strzał Chyły z dystansu.

22'

Emil Noll faulował Ostalczyka w okolicach pola karnego Pogoni. Bardzo dobry strzał Tomasika pod poprzeczkę wybił na rzut rożny Janukiewicz.

20'

Flota w natarciu, lecz ich ataki prawą stroną rozbijają się na dobrze dysponowanym Nollu

16'

Dobra akcja Pogoni. Akahoshi dośrodkował z prawej strony do Petasza. Ten nieczysto trafił w piłkę, która przeleciała obok bramki Floty.

13'

Strzał z rzutu wolnego Akahoshiego, lecz piłka minimalnie ponad bramką.

8'

Dużo strat po stronie Pogoni. Flota atakuje wysokim pressingiem.

6'

Ładna akcja Floty. Skrzydłęm atakował Ostalczyk, a jego dośrodkowanie na strzał zamienił Kalinowski. Ten ostatni jednak nieczysto uderzył piłkę i Janukiewicz nie miał problemu z wybronieniem tego strzału.

3'

Groźna akcja floty. Nnamani w idealnej sytuacji by pokonać bramkarza gości lecz Janukiewicz idealnie wybronił ten strzał.

2'

Z 30 metrów uderzał Petasz lecz jego mocny strzał przeleciał nad bramką Wesołowskiego.

1'

Rozpoczęli goście

15:53

W Świnoujściu sporo kibiców ze Szczecina, którzy przybyli w liczbie około 300.

15:48

Mecze derbowe pomiędzy Flotą a Pogonią są meczami przyjaźni. Mimo walki o miano najlepszej drużyny na Pomorzu zachodnim, kibice obu drużyn są przyjaźnie do siebie nastawieni.

15:46

Mimo, że cały dzień w Świnoujściu padało, pogoda się poprawiła i nieco się przejaśniło.

15:43

Pogoń: Janukiewicz Radosław, Radler Błażej, Edi Andradina, Djousse Donald, Hricko Peter, Petasz Piotr, Noll Emil, Ława Bartosz, Takafumi Akahoshi, Lewandowski Mateusz, Kucharski Dawid

15:41

Flota w składzie Alan Wesołowski, Jasiński Radosław, Kieruzel Piotr, Udarevic Ivan, Tomasik Piotr, Niewiada Marek (k), Nnamani Ndubuisi, Chyła Daniel, Kalinowski Rafał, Bodziony Krzysztof, Ostalczyk Tomasz

15:39

Witamy ze Świnoujścia gdzie miejscowa Flota zmierzy się z lokalnym rywalem - Pogonią Szczecin