Olimpia ElblągOlimpia Elbląg
1 : 3
Piast GliwicePiast Gliwice
95'

Koniec meczu. Olimpia przegrywa drugi mecz z rzędu w rozgrywkach I ligi. W tym meczu gospodarze byli wyraźnie słabsi od rywala. Dziękuje do zobaczenia.

93'

Światek sam na dwóch obrońców wychodzi w kontrze ale strzela nad poprzeczką.

91'

Z ten faul kartke otrzymał Staniek.

90'

Najlepszy zawodnik meczu Tomasz Podgórski strzela piękną bramkę z wolnego zza pola karnego.

88'

Po akcji Olimpii i zamieszaniu w polu karnym Szmatuły kontra Piasta. Piłkę szybkim atakiem wyprowadził Świątek i podał do Podgórskiego, który z bliska nie trafił!

87'

Za faul żółtą kartką ukarany Matras.

86'

Na boisku prezentuje się Szymon Matuszek.

83'

Mamy przerwę, sędzia wskazał na uszkodzoną siatkę na bramce Olimpii. Rezerwowy gospodarzy w wsparciu Budakovicia naprawia sprzęt.

81'

Świątek pokazał się z dobrej strony. Strzał i broni Budakovic.

79'

Na boisku pojawia się Adrian Światek. Zmienia wyróżniającego się strzelca pierwszego gola dla gości.

76'

Akcja Olimpii, którą rozpoczął Koczon ale niecelne podanie do napastników.

74'

Olimpia troche ruszyła do odważniejszych ataków ale na spalonym napastnik gospodarzy.

73'

Bartosiak otrzymuje znakomite podanie na długi róg bramki ale strzela z pierwszej piłki nad bramką z odległości kilku metrów.

72'

Zamieszanie w polu karnym. Bliski strzelenia gola był Ruben ale sędzia odgwizduje faul.

71'

Na boisku pojawia się jednak Koczon, który był w protokole meczowym.

69'

Dobra, dynamiczna akcja Rubena. Minął za szybkości zwodem obrońce gospodarzy ale Budakovic rehabilituje się złapaniem piłki.

65'

Piast przejął inicjatywę. Kilkukrotnie jest w polu karnym Olimpii, strzela i stwarza zagrożenie. Gospodarze na razie nie mogą wyjśc ze swojej połowy.

62'

Bartosiak za strzelca bramki.

60'

Prosze państwa takiego gola to nie widziałem dawno. Bramkarz Budakovic próbował wybić piłkę ale trafił w Kędziore! Piłka lobem trafiła do bramki!

55'

Trwa napór Piasta! Najpierw duże zamieszanie w polu karnym na chwilę zażegnali obrońcy, potem po dośrodkowaniu głową groźnie strzelał Krzycki.

53'

Jeszcze kwestia strzelca dla Piasta. Najpierw gol miał paść po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego Podgórskiego ale okazało się, że jeszcze piłkę musnął Ruben.

47'

Z dalekiej podróży wrócili piłkarze Olimpii. Z dystansu w okolicach pola karnego strzelał wszędobylski dzis Kędziora.

46'

Rozpoczęcie gry. Od razu strzelał Kędziora.

17:50

Kołodziejski wywalczył rzut wolny. Dośrodkowywał Matwijów ale piłkę wypiąstkował Jakub Szmatuła. Koniec pierwszej połowy.

45'

Sędzia przedłuża połowę o 1 minutę.

42'

Zmian w 40 minucie. Na boisku za Bodzoicha na boisku melduje się Buryan.

41'

Błyskawiczna kontra Piasta! Zamieszanie w polu karnym i zablokowany strzał Rubena. Potem z rzutu wolnego Hiszpan przymierzył idealnie. Remis 1-1.

40'

Gol dla Olimpii! 1-0! Piłkarze gospodarzy chyba zauroczyli się akcjami Barcelony bo taka ładna składną akcje pprzeprowadzili na połowie Piasta. Kilkanaście podań potem dośrodkowanie z prawej strony Zaniewski a piłke do bramki z najbliższej odległości wepchnął Iwan.

37'

Na boisku dzieje się niewiele, oba zespoły nie moga przebić się w pole karne przeciwnika.

34'

Zawodnik Piasta kontuzjowany mamy chwilowa przerwę w grze.

33'

Kaczmarczyk strzelał po ładnej akcji środkiem boiska.

32'

Prostopadłą piłkę do Kołodziejskiego uprzedził Klepczyński.

28'

Szybka wymiana akcji. Najpierw po rzucie wolnym uderzał głowa Kędziora tyle że chwile potem Kołodziejski popędził w kontrataku ale wyjechał z piłka poza boisko.

24'

Krzycki umiejętnie blokował Iwana, który nie zdołał przejąć futbolówki w polu karnym Piasta.

22'

Kędziora chciał zaskoczyc strzałem z dystansu ale to uderzenie było nieprzygotowane i piłka dla Olimpii.

21'

Znowu strzał ze strony Piasta, piłkę wysoko i daleko od bramki posłał Urban.

19'

Na bramkę Budakovicia strzela z dystansu Hiszpan Ruben.

18'

Przed chwilą akcja Olimpii zakończona niecelnym podaniem w pole karne.

19'

Zaskakuje dzisiaj brak w kadrze meczowej Daniela Koczona, natomiast na ławce jest po zesłaniu do rezerw Sierrant.

17'

Po dośrodkowaniu Podgórskiego Olimpia przejeła piłkę i próbowała zkontrować ale akcje przerwał obrońca gości.

12'

Wojciech Kędziora faulowany przed polem karnym. do piłki podchodzi Tomasz Podgórski ale piłka minimalnie mija dalszy słupek.

11'

Piast interesująco rozgrywał piłkę na połowie Olimpii ale nadział się na kontre, w której przewracany był w polu karnym Zaniewski ale sędzia zawodów nie wskazał na jedenastkę.

7'

Na trybunach stadionu niewielu kibiców. Mozna to tłumaczyć dniem tygodnia i cenami biletów, które klub jednak zmniejszał.

3'

Już na poczatku meczu mogła paść bramka. Dośrodkowywał z lewej strony Kołodziejski a z piłką minimalnie minał się Iwan.

1'

Mecz zaczął sie od ataków Olimpii.

17:00

Rozpoczyna się mecz. Zaczyna zespół Olimpii.

16:47

Witam wszystkich serdecznie z Elbląga, Michał Libuda dzień dobry. Tu pierwsza liga mecz Olimpia-Piast. Po ostatniej porażce z Warta Poznań podopieczni trenera Grzegorza Wesołowskiego będą się chcieli zrehabilitować przed elbląska publicznością. Natomiast piłkarze z Gliwic po zwycięstwie z Termalica są na pewno pewni siebie.