Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
2 : 0
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
93'

Koniec Meczu. Sandecja zasłużenie wygrywa. Za śledzenie RELACJI LIVE dziękuje Marcin Rogowski

90'

Sędzia doliczył 3 minuty

89'

Dośrodkowanie Aleksandra na głowę Szeligi jednak ten uderza zbyt lekko

88'

Gawęcki podał do Eismanna ten mu odegrał. "Riva" strzelił z około 16 metrów ale daleko od bramki

86'

Aleksander z Woźniakiem rozklepali obronę gości, jednak obrońca Sandecji posyła piłkę obok bramki Nowaka

85'

Piękne uderzenie Szczoczarza z rzutu wolnego i jeszcze piękniejsza interwencja Kozioła

83'

O piłkę walczył Szeliga, odegrał ją do Aleksandra jednak jego nie było tam gdzie być powinien i piłka w posiadaniu Niecieczy

81'

Widać że gospodarze grają już na czas, bo krótko rozegrali ten wolny i łatwo stracili piłkę

81'

Rzut wolny dla Sandecji na wprost bramki

80'

Ostatnia zmiana w drużynie Bruk-Betu. Za Barana wszedł Martuś

79'

Po błędzie obrońców Niecieczy do piłki dopadł Burkhardt. Uderzył z około 20 metrów, ale piłka poleciała wysoko nad bramką

78'

Jarecki w pole karne.......i piłkę mają zawodnicy Sandecji

76'

Aleksander uderzał z 22 metrów, ale to był zupełnie nie udany strzał

75'

Druga zmiana w Sandecji. Za Janica wszedł Eismann

74'

Strzał Kubowicza z ponad 30 metrów lepiej zostawić bez komentarza

72'

Jarecki w pole karne, ale w porę piłkę wybił Midzierski

71'

Goście wymienili między sobą kilka podań (a'la Barcelona) ale wszystko kończy się na Szelidze

70'

Strzał Rybskiego z 20 metrów i kolejna świetna interwencja Kozioła

69'

Sandecja za głęboko się cofnęła mogła być srogo skarcona. Na szczęście strzał Drozdowicza broni Kozioł

67'

Z wolnego dośrodkował Szczoczarz, piłka wpadła prosto na głowę Drozdowicza, który posyła ją minimalnie obok lewego słupka bramki Kozioła

65'

I od razu druga zmiana. Za Biskupa wszedł Drozdowicz

65'

Pierwsza zmiana w drużynie Bruk-Betu. Za Łukasza Kowalskiego wszedł Skołorzyński

63'

Znów po starciu z Baranem na murawie leży zawodnik Sandecji. Tym razem jest do Aleksander, który wraca już do gry

63'

W walce o piłkę zderzyli się Baran i Frohlich. I teraz kapitan gospodarzy musi skorzystać z pomocy medycznej. Jednak wszystko już w porządku i może grać dalej

61'

Dośrodkowanie Biskupa pewnie wybili obrońcy Sandecji

59'

Baran zagrywał do Rybskiego, ale zrobił do za mocno i od bramki rozpocznie Marek Kozioł

58'

Janic podawał do Szeligi, jednak uczynił to za plecy młodego zawodnika. Gdyby podanie było lepsze to Bartek wyszedłby sam na sam z bramkarzem

57'

Pierwsza zmiana w drużynie Sandecji. Za Szczepańskiego wszedł Szeliga

55'

Z tego wolnego uderzał Burkhardt, ale dobrze ustawiony Nowak łapie piłkę, gdyby nie on to było by już 3:0

55'

Wolny dla gospodarzy lekko po lewej stronie pola karnego

53'

Aleksander podał na wolne pole do Gawęckiego, ale ten przegrał pojedynek biegowy z Nowakiem, który wybił piłkę na aut

50'

Błąd Midzierskiego piłkę przejął Biskup, ale gafę kolegi z obrony szybko naprawił kapitan Sandecji

21:04

Na stadion przy Kilińskiego 47 zawitało dzisiaj około 3 tyś kibiców

48'

Rzut rożny dla Sandecji po dośrodkowaniu Burkhardta z rzutu wolnego

47'

Póki co gra toczy się w środku boiska. Lekką przewagę ma Sandecja

46'

Drugą połowę rozpoczęli goście

20:58

Zawodnicy są już na boisku

20:50

Dla uściślenia za faul w polu karnym na Gawęckim żółtą kartkę zobaczył Jarecki

20:48

Jak na razie jesteśmy świadkami wyrównanego meczu, w którym Sandecja prowadzi tylko dzięki lepszej skuteczności. na drugą połowę zapraszam za 15 minut.

47'

Sędzia kończy pierwszą połowę

45'

Sędzia doliczył 2 minuty. Mamy rzut rożny dla Sandecji, ale źle rozegrany

45'

Z dystansu uderzał Jarecki, piłka po plecach obrońcy Sandecji wyszła poza plac gry.....jednak sędzia nakazał wznowić grę od bramki

44'

Aleksander wychodził sam na sam po podaniu Frohlicha......jednak napastnik Sandecji był na spalonym

43'

Po podaniu Aleksandra, Burkhardt uderzał z dystansu, jednak piłkę blokują obrońcy

41'

Szczepański minął Jareckiego i uderzył z ostrego katą, ale piłkę pewnie łapie Nowak

38'

GOOOLLLL!! Aleksander pewnym strzałem w prawy, górny róg bramki pokonuje Nowaka i mamy już 2:0 dla Sandecji!!

38'

W polu karnym faulowany Gawęcki i mamy rzut karny

37'

Sandecja spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola, a Niecieczanie za nią biegają

20:34

Sędzia Wajda chyba nie dojrzał do prowadzenia tak ważnych pojedynków, ponieważ co chwilę podejmuje niezrozumiałe przez nikogo decyzje

34'

Rzut rożny dla gości, ale piłkę pewnie w ręce chwyta bramkarz Sandecji

33'

Ofiarna interwencja Midzierskiego ratuje Sandecję przed zagrożeniem ze strony Niecieczy

32'

Woźniak chyba chciał "upolować" trenera Radolsky'ego tym wybiciem piłki

30'

Rzut wolny nieco po prawej stronie pola karnego dla gości. Krótko rozegrany, a późniejsze dośrodkowanie pewnie wyłapał Kozioł

29'

Strzał Kubowicza zablokowany przez obrońców Sandecji.

27'

Zawodnicy znów kopią "gałę"

27'

Przerwa w grze bo na boisku leży zawodnik Sandecji i Bruk-Betu

26'

Zółta kartka dla Fechnera

25'

Sędzia słownie upomina Marcina Kowalskiego, który taktycznie faulował Woźniaka w środku pola czym zatrzymał groźną kontrę Sandecji

21'

Ale nie było żadnego zagrożenia po dośrodkowaniu Burkhardta

21'

Rzut wolny dla Sandecji nieco po lewej stronie boiska z około 25 metrów

20:17

W Nowym Sączu znów zaczął padać deszcz co jeszcze bardziej utrudni grę zawodnikom

16'

Woźniak prostopadle podawał do Gawęckiego. Z bramki wychodził Nowak minął się z piłką, przejął ją pomocnik Sandecji......ale sędzia uznał że piłka wyszła poza boisko. Od autu Termalica

16'

Rzut rożny dla gości, ale Woźniak wybija piłkę

15'

Strzał Szczepańskiego po dośrodkowaniu Janica z rzutu wolnego zablokowany przez obrońców Niecieczy

13'

Aleksander podał do Gawęckiego. "Riva" wyszedł sam na sam z Nowakiem i pewnym, płaskim strzałem go pokonał

20:11

Miejscowi kibice rozpoczęli głośny doping, który ma poprowadzić ich ulubieńców do zwycięstwa

11'

Ceglarz w pole karne, ale dobrze ustawiony Berliński

10'

Gawęcki podawał do Szczepańskiego. Ten ni to strzelał ni to podawał i piłka wylądowała poza boiskiem

8'

Ale już jest wszystko w porządku i obrońca wraca na boisko

8'

Bardzo ostre wejście Ceglarza w nogi Woźniaka i zawodnik Sandecji musi skorzystać z pomocy medycznej

20:06

Na stadionie pojawili się kibice z Niecieczy i głośno dopingują swój zespół

5'

Szczepański zgrywał głową do Aleksandra, lecz uczynił to za lekko

4'

Rzut wolny dla biało-czarnych, ale dośrodkowanie Burkhardta wybili obrońcy

20:03

Jak na razie kibice Sandecji nie prowadzą dopingu

3'

Faul na Aleksandrze w środku boiska

2'

Dośrodkowanie Łukasza Kowalskiego wybite przez obrońców

2'

Długie podanie Frohlicha do Burkhardta, ale niestety dla miejscowych niecelne

1'

Zawahanie obrońców Niecieczy i aut dla Sandecji

1'

Arkadiusz podaje do Gawęckiego i spotkanie rozpoczęte

19:57

Sędziowie wyprowadzają już zawodników na murawę

19:48

Do meczu pozostało już tylko 10 minut i zawodnicy schodzą już do szatni by się przebrać

19:46

Także sądecki "młyn" jest pusty

19:40

W "klatce" nie ma jeszcze kibiców Termalici

19:39

Po raz pierwszy w tym sezonie na stadionie w Nowym Sączu zapalono wszystkie żarówki w jupiterach

19:31

Do meczu pozostało już tylko pół godziny, a trybuny jak były puste tak są nadal (ok. 1,5 tyś kibiców)

19:25

To samo zrobił także Mariusz Kuras i już obie 11 mamy na rozgrzewce

19:24

Trener Radolsky wysłał już swoich podopiecznych na murawę by rozgrzali się przed meczem

19:23

Na trybunach pojawili się Patryk Jędrzejowski i Milan Durić (obaj nie załapali się do 18 meczowej)

19:19

Także Kozioł i Różalski się już rozgrzewają

19:16

Na przedmeczowej rozgrzewce pojawili się już bramkarze Bruk-Betu

19:12

Póki co stadion Sandecji świeci pustkami i nie zapowiada się by miało być lepiej

19:09

Na stadionie przy ulicy Kilińskiego 47 ma pojawić się 19-osobowa grupa kibiców z Niecieczy

19:06

W Nowym Sączu jeszcze niedawno padało więc murawa jest śliska i będzie utrudniać grę zawodnikom.