Arka GdyniaArka Gdynia
3 : 1
Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
20:52

Piłkarze Arki świętują razem z kibicami swoje drugie ligowe zwycięstwo! Mają powody do radości, Arka zagrała dobry mecz i w końcu wykorzystała swoje sytuacje. Arka dzisiaj była zespołem po prostu lepszym i 3 punkty zdecydowanie się jej należały!

93'

Sędzia Łukasz Bednarek kończy mecz! Arka pokonuje Dolcan 3:1!

92'

Kibice Arki już świętują! "Que sera sera Areczka 3 punkty ma!"

91'

Żółta kartka dla Arifovicia, za faul taktyczny.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty do podstawowego czasu gry drugiej połowy.

89'

Dobrze o piłkę walczy Arifović.

88'

Zawodnicy Arki bronią się prawie całą jedenastką.

87'

Trzecia zmiana w Arce, boisko opuszcza bohater meczu Kowalski, w jego miejsce Ensar Arifović.

86'

GOOOOOOOOOL! 3:1 dla Arki! Kowalski wykonując rzut rożny znakomicie zauważył Kuklisa przed polem karnym. Skrzydlowy Arki zagrał do pomocnika Arki, a ten uderzył z pierwszej piłki i strzelił bramkę!

84'

Po strzale Kowalskiego i rykoszecie piłka o mało co nie wylądowała za kołnierzem bramkarza.

83'

Znakomita okazja dla Arki! Kowalski zagrał świetną piłkę wzdłuż bramki Humerskiego, jednak Ivanovski nie sięgnął piłki nogą!

82'

Dobry strzał Charzewskiego. Czubkami palców odbija Juszczyk. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale zawodnika Dolcana, piłka przelatuje ponad bramką.

81'

Znakomita okazja Flisa! Młody napastnik otrzymał prezent od obrońcy Dolcana, jednak jego strzał minimalnie obok bramki!

79'

Co raz groźniej robi się pod bramką Arki. Gospodarze wyraźnie się cofnęli.

78'

Słabe dośrodkowanie Kowalskiego z rzutu rożnego.

77'

Druga zmiana w Arce. Boisko opuszcza Niedziela, w jego miejsce Kuklis

76'

GOOOOOOOOOL! 1:2! Gol kontaktowy dla Dolcana. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego fatalny błąd popełnił Łągiewka, który przedłużył głową piłkę do Ciesielskiego. Ciesielski dopełnił formalności strzałem z 2 metrów.

75'

Kibice skandują nazwisko Wojciecha Wilczyńskiego, który został przesunięty do drużyny rezerw. Zdaniem kibiców niesłusznie.

74'

Dośrodkowanie Kowalskiego na krótki słupek, tam niecelnie główkował Flis.

73'

Ostatnia zmiana w drużynie gości, boisko opuszcza Osoliński, w jego miejsce Pulkowski.

73'

Fatalny kiks Juszczyka.

72'

Bardzo złe dośrodkowanie Radzewicza z rzutu wolnego.

72'

Blisko pola karnego faulowany Kowalski.

71'

Zmiana w Arce. Z boiska schodzi młodzieżowiec Słowiński, w jego miejsce, młodzieżowiec Flis.

70'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego pewnie wybija Łągiewka.

70'

Ładna techniczna sztuczka Grzelaka. Dośrodkowanie obrońcy Dolcana wybite przez Łągiewkę na rzut rożny.

68'

Kowalski zauważył wysuniętego bramkarza Humerskiego i spróbował strzału ze znacznej odległości, niecelnie.

68'

Za mocne podanie na lewą stronę do Niedzieli.

67'

Ivanovski wyprzedził obrońców i miał sytuację sam na sam, jednak sędzia orzekł, że Macedończyk był na spalonym.

65'

Ivanovski ukarany żółtą kartką za faul w środku pola. Niepotrzebny faul.

64'

Kibice Arki przy okazji wydarzeń sportowych pamiętają również o tych historycznych. Fani wywiesili transparent w związku ze zbliżającą się rocznicą agresji Związku Radzieckiego na Polskę.

63'

Odegranie Ivanovskiego do Kowalskiego, ten drugi zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, strzał niecelny.

62'

Kowalski wywalczył rzut rożny dla Arki.

61'

W polu karnym pada Piesio! Gwizdek sędziego milczy, wydaje się, że Piesio chciał naciągnąć arbitra na rzut karny.

59'

Bardzo niecelny strzał Grzelaka zza pola karnego.

58'

Boisko opuszcza również kapitan Piotr Kosiorowski, w jego miejsce Michał Zapaśnik.

58'

Podwójna zmiana w drużynie Dolcana. Boisko opuszcza Sierpina, w jego miejsce Charzewski.

57'

Słowiński zdecydował się na indywidualną akcję zamiast dogrywać prostopadłą piłkę do Ivanovskiego. Ostatecznie młody napastnik podał do Niedzieli, który oddał groźny strzał na bramkę Humerskiego.

56'

Bardzo niecelne dogranie Ivanovskiego w pole karne, piłka w rękach Humerskiego.

56'

Benat sfaulowany przez Bazlera.

55'

Faul Niedzieli na Kosiorowskim, blisko pola karnego. Dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry wybite przez obronę Arki.

54'

Kontra Arki zatrzymana przez Grzelaka.

53'

Kolejny strzał z dystansu, tym razem Kosiorowski, kolejna dobr ainterwencja Juszczyka.

51'

Groźny strzał Bazlera zza pola karnego, z problemami Juszczyk.

50'

Zablokowane dośrodkowanie z lewej strony Bartłomieja Niedzieli. Rzut rożny dla Arki, słabo wykonany.

49'

Żółta kartka dla Korkucia za faul na Niedzieli.

48'

Dobre podanie Osolińskiego w kierunku Sierpiny, piłkę pewnie chwyta jednak Juszczyk.

47'

Rozpędzonego Ivanovskiego powstrzymał Grzelak.

47'

Na trybunach minuta ciszy, w związku z rocznicą śmierci jednego z kibiców.

46'

Spiker poinformował, że drugi gol dla Arki został zakwalifikowany jako bramka samobójcza. Nieszczęśliwym strzelcem Tomasz Wełna.

46'

Drugą połowę rozpoczęli gospodarze.

19:59

Piłkarze wyszli już na murawę, za chwilę początek drugiej połowy.

19:56

W przerwie kibiców czeka tradycyjny konkurs. Wylosowani fani Arki, muszą trafić piłką z połowy boiska do małej bramki ustawionej w normalnej bramce. Do wygrania są cenne nagrody.

19:49

Arka prowadzi po pierwszej połowie z Dolcanem Ząbki 2:0. Trzeba przyznać, że mecz jest dosyć wyrównany, ale minimalnie lepiej gra Arka. No i przede wszystkim Arka wykorzystała swoje sytuacje bramkowe, w przeciwieństwie do Dolcana. Piłkarze schodzą do szatni. 15 minut przerwy dla zawodników i kibiców!

46'

Sędzia Łukasz Bednarek kończy pierwszą połowę spotkania. Arka prowadzi 2:0.

46'

Dobre dośrodkowanie Krajanowskiego i ekwilibrystyczny strzał głową Benata, obok bramki.

45'

Bardzo niecelny strzał Benata.

45'

Sędzia główny dolicza minutę do czasu gry pierwszej połowy.

45'

Tomasz Wełna po raz kolejny ostro fauluje. Rzut wolny dla Arki na lewej stronie boiska.

44'

Łągiewka poślizgnął się na piłce, chwile po nim ten wyczyn powtórzył Świerblewski.

43'

Strzał Sierpiny po rykoszecie wprost w ręce Juszczyka.

41'

Obrońcy Dolcana wybijają dośrodkowanie Radzewicza.

40'

Błąd Łągiewki który przegrywa pojedynek główkowy i do tego fauluje.

39'

Źle wykonany rzut rożny przez Arkę. Szybka kontra Dolcana i znakomite długie podanie do Grzegorza Piesio. W porę wraca Krajanowski i przerywa akcję.

37'

Sporo walki w środku pola i mnóstwo pozycji spalonych po stronie Dolcana.

36'

Dość dziwna decyzja sędziego. Piłkarz Dolcana ewidentnie zagrał piłkę ręką, jednak Łukasz Bednarek pokazuje: gramy dalej.

35'

Piłkarze ustawiają się w polu karnym, rzut wolny dla Arki. Dośrodkowanie Kowalskiego jednak do nikogo.

34'

Kowalski faulowany na prawej stronie boiska.

33'

Mlody Słowiński znakomicie uderzył z około 24 metrów. Piłka odbija się od poprzeczki!

31'

Radzewicz pomagał sobie ręką przy przyjęciu piłki.

30'

Kibice Arki świetnie się bawią i dopingują swoją drużynę!

29'

Kosiorowski mocno wstrzelił piłkę w pole karne z rzutu wolnego. Jednak nie było żadnego z partnerów. Chwilę później Sierpina zagrał piłkę wzdłuż bramki Arki, a nogą nie sięgnął piłki Piesio.

28'

Świerblewski w sytuacji sam na sam! W ostatniej chwili wślizgiem odbiera mu piłkę Mazurkiewicz!

27'

Kolejna pewna interwencja Łągiewki, który przeciął podanie.

26'

Tomasz Wełna ukarany żółtą kartką za faul w środkowej strefie boiska.

25'

Słowiński "wsadzony na stołek" przez Tomasza Wełnę, wolny dla Arki.

24'

Dobra akcja Dolcana, w polu karnym Świerblewski chciał dogrywać do Piesio, jednak znakomicie przeczytał to Łągiewka.

23'

GOOOOOOOOOOL! 2:0 dla Arki! Znakomicie z rzutu wolnego dośrodkował Kowalski, a Mirko Ivanovski głową wpakował piłkę do siatki! Ostatecznie trafienie zaliczono jako samobójcze.

22'

Kapitan Dolcana ukarany żółtą kartką za faul na Niedzieli.

21'

Nieuznany gol dla Arki! Sędzia dopatrzył się faulu Mirkoi Ivanovskiego na bramkarzu. Strzelał Radzewicz.

20'

Benat dobrze dośrodkował w pole karne, jednak obrońcy Dolcana na posterunku.

19'

Dośrodkowanie Radzewicza ze stałego fragmentu gry wybite przez obrońców. Arkowcy faulem powstrzymują kontrę gospodarzy.

18'

Ręką blisko pola karnego zagrywał Grzelak, rzut wolny dla Arki.

17'

GOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Arki! Znakomicie zachował się młody Słowiński, który otrzymał dogranie na dobieg od Kowalskiego. Młody napastnik Arki, z głową dograł do Benata, który wpakował piłkę do pustej bramki!

15'

Bardzo niecelny strzał Ivanovskiego po odegraniu od Niedzieli.

15'

Wysokim pressingiem podchodzą Arkowcy pod pole karne rywala.

14'

Fatalny błąd Juszczyka! Bramkarz Arki wyszedł do piłki dośrodkowanej z rzutu rożnego i minął się z nią, strzał zawodnika Dolcana, minimalnie obok bramki!

13'

Znakomita okazja dla gości! Świerblewski w sytuacji sam na sam uderzył ile sił w nogach, jednak pewnie interweniował Juszczyk!

12'

Ivanovski zatrzymany przez obrońcę Dolcana. Aut dla Arki szybko wykonany, dobry rajd Niedzieli lewą stroną, ale podanie w pole karne zablokowane przez obrońcę.

11'

Piękne uderzenia Grzegorza Piesio! Juszczyk sięga piłki końcami palców!

10'

Bardzo pewna interwencja Radzewicza w obronie.

9'

Wybiciem piłki w trybuny musi ratować się Łągiewka.

8'

Niepilnowanych dwóch graczy Dolcana! Sędzia odgwizduje pozycję spaloną!

7'

Dośrodkowanie Sierpiny z rzutu rożnego pewnie wypiąstkował Juszczyk.

7'

Prosty błąd Kasperkiewicza i Piesio wywalczył rzut rożny dla gości.

6'

Znakomicie w polu karnym Mirko Ivanovski, zgubił obrońcę, jednak nie potrafił celnie dograć do kolegi z drużyny.

5'

Zablokowane dośrodkowanie Osolińskiego w polu karnym.

4'

Po dobrej prostopadłej piłce, na minimalnym spalonym zawodnik Dolcana, Świerblewski.

3'

Dośrodkowanie Radzewicza, wybite przez obrońców na rzut rożny. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Mazurkiewicz.

2'

Faulowany Kowalski, blisko pola karnego.

1'

Pierwszy strzał w meczu, bardzo niecelny, uderzał Słowiński.

1'

Bardzo pewna interwencja Mazurkiewicza, który powstrzymał szarżującego lewą stroną zawodnika Dolcana.

1'

Losowanie wygrał kapitan Arki- Sławomir Mazurkiewicz. Mecz rozpoczynają goście.

18:59

Piłkarze wyszli już na boisko. "Rota" rozbrzmiewa z głośników! Za chwilę rozpocznie się mecz!

18:49

Piłkarze zakończyli właśnie rozgrzewkę, do meczu pozostało około 10 minut.

18:38

Na stadion wybrali się chyba tylko najwytrwalsi kibice. :) pogoda nie rozpieszcza gdyńskich fanów piłki nożnej.

18:34

Obydwaj trenerzy dokonali roszad względem poprzednich ligowych jedenastek. Ciekawe z jakim efektem.

18:27

Chwilę później na płycie boiska, pojawili się gospodarze- zespół Arki Gdynia. Arkowcy zostali przywitani gromkimi oklaskami.

18:22

Jako pierwsi na rozgrzewkę wyszli goście- zawodnicy Dolcana Ząbki.

18:00

Ze stadionu miejskiego w Gdyni, wita Państwa Adam Kamiński. Do meczu pozostała godzina. W międzyczasie zapraszam do przeczytania zapowiedzi meczu na naszym portalu!