1. połowa2 : 1
94'

Dziękujemy za uwagę. Relacje prowadzili Radek Kliszewski oraz Krzysztof Wiosna.

94'

Koniec. 3-2 dla Bydgoszczan. Było w ostatnich minutach bardzo gorąco pod bramką Zawiszan.

93'

Po raz kolejny goscie... Nildo wycofuje do Nikitovica i na szczescie bydgoszczan wysoko nad bramką,

92'

Po rzucie rożnym bramkę na 3:2 zdobywa Nilldo.

89'

Mogło być 4:1 ! Z kontrą wychodzili gospodarze. Gevorgyan zagrywał do Chałasa.Ten uderzył jednak nad bramką!

90'

Sędzia dolicza aż 5 minut do regulaminowego czasu gry.

85'

Zmiana w Zawiszy. Boisko opuszcza Kamil Jackiewicz, a zastąpi go Patryk Klofik.

84'

Seria rzutów rożnych dla Zawiszan.

83'

Piłkarze gości przycisnęli zawodników gospodarzy w końcówce spotkania.

80'

...lecz sędzia po dyskusji z liniowym nie uznaje bramki.

79'

Rzut rożny dla zawodników gości, zamieszanie w polu karnym...... pada bramka....

77'

Na boisku pojawia się Szymon Maziarz. Zastąpi on Martinsa Ekwueme.

76'

Na boisku po straciu z zawodnikiem gości leży Martins Ekwueme.

76'

I po raz kolejny groźna akcja dwójki Geworgian-Błąd. Dośrodkowuje pierwszy, drugi wykańcza akcję głową i piłka mija o centymetry poprzeczkę Prusaka.

73'

Groźny strzał z daleka Witan nie pewnie na rzut rożny. Dośrodkowanie spada na głowę Nildo i minmalnie mija bramkę gospodarzy.

69'

Zmiana w zespole gości. Boisku opuszcza Michał Renusz, a w jego miejscu pojawia się Kamil Oziemczuk.

68'

Piękna akcja Geworgiana, zagrywa na lewo do Błąda a ten na wślizgu pakuje piłkę do bramki gości.

68'

GOOOOL. !

64'

Spiker poprawia się. Na trybunach przy ul.Gdańskiej zasiada 5700 widzów.

63'

Zmiana w zespole Zawiszy Bydgoszcz. Na boisku pojawia się Tomasz Chałas zastępuje on Jakuba Wójcickiego.

62'

Prawą stroną wbiegał w pole karne Ilków-Gołąb. Wycofał do Gevorgyana, którego strzał przyblokowany został przez obrońców gości.

60'

Napastnik gości na spalonym.

58'

W drugiej połowa gra zwolniła tempo. Dużo gry toczy się w środku pola.

58'

57'

... boisko opuszcza Michał Zuber a jego miejscu na boisku pojawia się Jacek Kusiak,

57'

Zmiany w zespole gości.... Falkowski siada na ławce, na boisko wbiega Pesir.

55'

Rzut wolny dla Zawiszy. Paweł Zawistowski uderza po długim rogu.. na posterunku Prusak. W kontrze goście Nildo zatrzymany przez Skrzyńskiego.

52'

Wójcicki do Błąda... w polu karnym jednak powstrzymuje go Wallace.

50'

Wahan Geworgian przerywa kontrę piłkarzy gości i otrzymuje żółty kartonik.

49'

Groźnie atakują piłkarze z Łęcznej.

48'

Akcja z lewej strony piłkarzy gości bez konsekwencji dla Bydgoszczan. Od bramki zaczyna Witan.

46'

Drugą połowę rozpoczęli gospodarze.

19:57

Piłkarze wracają na boisko.

19:49

Na spotkanie przybyło 4630 kibiców.

46'

Sędzia Krasny zakończył pierwszą połowę. Do przerwy Zawisza prowadzi z GKS 2:1

47'

Groźnie na bramkę uderzył Nildo. Na posterunku jednak Andrzej Witan.

47'

45'

Sędzia dolicza 2 minuty do pierwszej cześci spotkania.

42'

Kolejny rzut wolny dla gości. Mocno uderza Nikitovic, pewnie broni jednak Witan.

40'

Piękna akcja Bydgoszczan zapoczątkował ją Wahan Geworgian zagrał na lewa stronę do Oleksego, a ten z pierwszej piłki dośrodkowuje na głowę Jakuba Wójcickiego i Zawiszanie obejmują prowadzenie. Wyniki 2-1.

39'

GOOOOOOL 2:1

36'

Wahan Geworgian podaje na 16 metr do Zawistowskiego lecz jego strzał zatrzymuje się na jednym z obrońców Bogdanki.

35'

Kolejny rzut wolny dla Bogdanki. Żółta kartka dla Błażeja Jankowskiego.

31'

Przed polem karnym ręką zagrał Oleksy. Rzut wolny wykonywał Łuczak. Uderzył minimalnie nad bramką Witana.

29'

Groźna akcja piłkarzy z Łęcznej zatrzymana przez Jankowskiego.

28'

Ręką przed polem karnym zagrywał Oleksy. Rzut wolny dla gości.

27'

Rzut wolny dla Bogdanki, wysoko nad bramką Witana.

25'

.... oraz Nikitovic.

24'

Adrian Błąd ukarany zółtą kartką.

24'

Przepychanka zawodników obu drużyn po faulu Adriana Błąda.

22'

W środku pola faulowany Wojciech Łuczak.

21'

Bardzo aktywny od pierwszej minuty w zespole gospodarzy jest Kamil Jackiewicz.

18'

Zawistowski pewnie wykonał jedenastkę i Zawisza wyrównał. 1:1

18'

Rzut karny za zagranie ręka w polu karnym Bogdanki.

17'

Strzelec bramki dla Bogdanki powraca na boisko.

17'

Benevente po strzeleniu bramki wykonywał fikołka. Zrobił to dość niefortunnie i doznał urazu.

16'

A na trybunach jak co tydzień trwa świetny doping miejscowych kibiców.

14'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Łuczak i piłkę do bramki skierował Benevente Perez. 0:1 dla Bogdanki.

12'

Dośrodkowanie Sołdeckiego blokowane przez obrońców Zawiszy.

11'

Piłkarze Zawiszy wyprowadzali kontrę. Piłkę w pole karne zagrywał Jackiewicz. Piłkę na rzut rożny wybili obrońcy Bogdanki.

9'

Kibice Zawiszy wywiesili transparent o treści: "W Łęcznej tylko Górnik!"

7'

Piłkarzy z Bydgoszczy dopinguje około 5000 kibiców.

5'

Bogadanka miała rzut wolny. Piłka trafiła jednak w mur.

5'

Znakomicie sprzed pola karnego strzelał Ekwueme! Piłkę sparował jednak Prusak.

4'

Pierwszy rzut rożny dla zespołu Zawiszy.

1'

Rozpoczęli goście.

18:56

18:56

Obie drużyny zostają wyprowadzone przez arbitrów tego spotkania na boisko.

18:46

Piłkarze obu drużyn zakończyli rozgrzewkę i udają się do szatni.

18:38

Na meczu obecny jest Paweł Wojtala były zawodnik min. Lecha Poznań.

18:33

Na ławce gospodarzy - Cuper Patryk, Zapała Łukasz, Maziarz Szymon, Hrymowicz Krzysztof, Klofik Patryk, Majkowski Kamil, Chałas Tomasz. Na ławce gości - Socha Paweł, Jhonatan De-Oliveira-Urquisa, Oziemczuk Kamil, Kusiak Jacek, Magdoń Paweł, Pesir Tomasz, Żukowski Mateusz.

18:29

Sędzią główny dzisiejszego spotkania jest Krasny Sebastian, na liniach będą mu pomagać Mucha Sebstian oraz Ocieczek Mariusz. Sędzia technicznym Steczko Sławomir, Obserwatorem PZPN - Michał Listkiewicz.

18:23

Witamy ze stadionu przy ulicy Gdańskiej. Zapraszamy na relacje live z meczu pomiedzy miejscowym Zawiszą, a liderem 1 ligi Bogdanki Łęczna.