Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
1 : 2
Wisła PłockWisła Płock
90'

Derby Mazowsza dla Wisły. Po ciekawym spotkaniu goście wygrali 2:1. W tym spotkaniu mieliśmy wszystko. Bramki, sytuacje, kontrowersje i kartki. Za śledzenie relacji dziękuje Szura Bartłomiej

90'

Arbiter dolicza 3 minuty

90'

88'

Goście wychodzą z kontrą ale Ciesielski odbiera piłkę Mendesowi

87'

Za brzydki faul

86'

86'

Tataj uderza głową piłka odbija się od poprzeczki od linii bramkowej.

85'

82'

W zespole Dolcanu po stracie bramki umarł jakby zapał do gry. Drużyna choć stara się nie jest już tak dokładna a i coraz częściej zdarzają się błędy.

81'

Łukasz Nadolski - zawodnik z Płocka, który jak na razie jest nie do przejścia dla drużyny z Ząbek. Raz po raz przerywa akcje miejscowych.

79'

78'

Wisła w natarciu - goście próbują "dobić" Dolcan, który jest w dużych opałach. Piłkarze Libora Pali po strzeleniu gola na 2:1 osiągają znaczną przewagę

75'

Rezerwowy wyprowadza gości na prowadzenie! Cóż za dramat Dolcanu!!

72'

Mecz się zaostrza, arbiter musi coraz częściej sięgać po żółte kartki

71'

Damian Świerblewski w swoim stylu uderza z daleka ale bez konsekwencji

68'

67'

65'

Osoliński wpada z piłką w pole karne ale zamiast strzelać zwleka z uderzeniem i obrońcy radzą sobie z tą akcją

61'

60'

59'

Dramat gospodarzy - strata bramki i strata kapitana z powodu drugiej żółtej kartki

58'

Wydawało się, że to Dolcan a szczególnie Tataj podwyższą wynik na 2:0 i zapewnią gospodarzom pewną wygraną. Dobra jednak akcja Wisły i mamy remis i zaczynamy od nowa.

56'

Mamy w Ząbkach remis. Patryk Kamiński pokonuje Leszczyńskiego

55'

W odpowiedzi Grzelak ale wprost w ręce Kamińskiego

53'

Matar uderza z 30 metrów ale Leszczyński na posterunku. Pierwsza poważniejsza okazja gości w drugiej części na wyrównanie.

51'

Tataj po podaniu Sierpiny marnuje kolejną sytuację strzelając z 11 metrów wysoko nad poprzeczką

47'

I już na początku drugiej części żółta kartka dla zawodnika z Płocka

46'

46'

46'

45'

44'

Doliczone 60 sekund

44'

Okres dobrej gry obu zespołów, jednak goście nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką Leszczyńskiego, który ma wsparcie w obrońcach

43'

Tataj przypadkowo odbija piłkę głową po strzale Balzera i futbolówka przelatuje niewiele nad poprzeczką

38'

Osoliński fatalnie marnuje doskonałe podanie od Świerblewskiego - szkoda to była dobra okazja na podwyższenie wyniku

32'

Pierwszym kartonikiem ukarany został w tym meczu kapitan gospodarzy

31'

Nadolski przecina podanie adresowane do Macieja Tataja

30'

Po pierwszych minutach gdy przewagę osiągnęli gospodarze obecnie spotkanie się wyrównało. Na boisku w Ząbkach oglądamy bardzo ciekawe widowisko

29'

Sielewski popełnia błąd do piłki dochodzi strzelec bramki ale Nadolski dobrze wyprzedził pomocnika z Ząbek

25'

Maciej Tataj stojąc metr przed bramką uderza nad poprzeczką

22'

Eivinas Zagurskas sam na sam z bramkarzem ale źle trafia w piłkę

21'

Daniel i Tataj na pozycjach spalonych

20'

Rzut wolny w odległości około 40 metrów od bramki Kamińskiego po faulu na Bazlerze

18'

Joao Paulo Daniel ładnie uderza piłkę przewrotką ale minimalnie przestrzelił

14'

Piesio świetnie podaje długą piłkę do skrzydłowego z Ząbek i Łukasz Sierpina mimo, że naciskany trafia do siatki. Zawodnik Dolcanu zasłużył na tą bramkę

13'

13'

João Paulo po raz pierwszy groźnie pod bramką Dolcanu ale bramkarz Dolcanu nie musi interweniować. Piłka przelatuje nad poprzeczką

12'

Jak do tej pory najlepszym graczem gości jest Krzysztof Kamiński, który doskonale czyta grę i wyłapuje dośrodkowania aktywnych gospodarzy

8'

Dolcan cały czas w natarciu, widać że zmiana trenera i zamieszanie jakie ma miejsce w Płocku nie służy dobrze zespołowi

6'

W pierwszych minutach aktywniejszą stroną są gospodarze, którzy częściej utrzymują się przy piłce. Pierwszy strzał oddał Łukasz Sierpina ale piłka minęła bramkę Kamińskiego

1'

Zaczynają gospodarze

15:54

Już za moment zaczynamy relację z meczu 8. kolejki pierwszej ligi gdzie w derbach Mazowsza Dolcan podejmuje Wisłę Płock