Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
1 : 0
Arka GdyniaArka Gdynia
93'

Koniec spotkania! Arka przegrywa kolejne spotkanie! Niesamowita radość w Świnoujściu.

90'

Zmiana taktyczna. Za Nnamaniego Misan.

88'

Kolejny drybling Nnamaniego, ale znów się zapętlił i stracił piłkę.

86'

Ukarany także Tomasik za brzydki faul.

83'

Żółta kartka dla Bodzionego.

78'

Wilczyński zmienia Niedzielę.

76'

Flis strzelał z dystansu, ale dobrze broni Wesołowski. Było groźnie.

74'

Chi Fon za Ostalczyka.

72'

Nnamani wdał się w drybling z defensorami Arki, ale stracił piłkę.

70'

... i Arifović za Ivanowskiego. Czy to jednak nie za późno?

70'

Trener Nemec próbuje działać. Flis za Słowińskiego...

67'

Rzut wolny dla Floty. Po rozegraniu uderzył Ostalczyk, ale na posterunku Juszczyk. To Flota jednak w natarciu, nie zamierza bronić wyniku.

65'

Co się dzieje z Arką? Kolejny atak Floty i słupek po strzale Tomasika!

63'

Doskonała wymiana podań Wyspiarzy, którą wykończył Bodziony. Zasłużona bramka gospodarzy.

63'

Bodziony dał dobrą zmianę i wyprowadza Flotę na prowadzenie!

61'

Mazurkiewicz blokuje strzał Bodzionego.

58'

Ostalczyk ładnie uderzył po dograniu Tomasika i piłka minimalnie minęła słupek bramki strzeżonej przez Juszczyka.

57'

Łągiewka dobrze przerywa kolejny atak Floty. Na razie obrońcy spisują się dosyć pewnie. To jednak na formację ofensywną liczą kibice zgromadzeni na stadionie.

55'

Arkowcy złapali na ofsajdzie Nnamaniego, który wychodził na dobrą pozycję.

52'

Żółta kartka dla Sieberta.

51'

Stuprocentowa okazja dla Arki! W zamieszaniu w polu karnym Ivanowski nie trafił w niemal pustą bramkę!

50'

Mogło być groźnie, gdyby Udarević zrozumiał zamiary Nnamaniego. Skończyło się na strachu w polu karnym Arki.

48'

Niecelna główka Sieberta po wrzutce z rzutu wolnego.

47'

A na stadionie około 1600 kibiców, w tym około 400 osobowa grupa Arkowców. Oficjalnych danych jeszcze nie mamy.

47'

Rzut wolny po faulu Krajanowskiego.

47'

W przerwie Bodziony zmienił Brozia. Broź w pierwszej połowie ucierpiał w jednym ze starć, widać że był zmęczony.

46'

Początek drugiej części spotkania.

48'

Koniec pierwszej połowy. Gdyby goli było tyle co kartek, na pewno nie mielibyśmy na co narzekać.

47'

Juszczyk wyprzedził Nnamaniego w pojedynku o piłkę. Mogło być groźnie pod bramką Arki.

45'

Aż trzy minuty doliczone. Było kilka przerw w grze.

44'

Dobra interwencja Kieruzela, który powstrzymał szarżującego Słowińskiego. Bardzo dobra akcja zawodnika Arki.

43'

Płotka zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Z trudem interweniuje Wesołowski.

41'

I kolejne ostre wejście piłkarza Arki. Tym razem na "żółtko" zasłużył Słowiński.

38'

Jasiński ukarany żółtą kartką za faul.

36'

Groźna okazja pod bramką Juszczyka! Tomasik minimalnie obok bramki po dograniu Ostalczyka z prawej strony.

34'

Rzut rożny dla Arki po akcji Ivanowskiego. Po wrzutce pewnie interweniował Wesołowski.

32'

Ponownie w idealnej sytuacji znalazł się Broź! Tym razem ofiarna interwencja Juszczyka zapobiegła utracie bramki!

29'

Broź mógł zostać bohaterem Floty, jednak nie zdecydował się na pojedynek 1 na 1 z bramkarzem i odegrał piłkę do kolegów, co nie przyniosło efektu.

27'

Na boisku leżał Broź, który potrzebował interwencji masażystów.

26'

Mecz robi się ostry. Kolejny faul, tym razem bez kartki. Tomasik wszedł nakładką w Mazurkiewicza.

24'

Tym razem żółta kartka dla Ostalczyka.

23'

I kolejne żółtko, tym razem dla Łągiewki. Faulem muszą pomagać sobie Arkowcy.

22'

Żółta kartka dla Płotki za faul

21'

Wesołowski interweniuje po strzale Ivanowskiego.

20'

Mazurkiewicz powstrzymał Tomasika przed oddaniem groźnego strzału.

18'

Radzewicz zdecydował się na strzał z dystansu, jednak piłka minęła bramkę.

16'

Pierwszy korner dla Floty po dośrodkowaniu Ostalczyka i interwencji Płotki.

15'

Ostalczyk bardzo dobrze radzi sobie na prawej stronie. Spore kłopoty ma z nim Radzewicz.

14'

Krajanowski przechwytuje piłkę zagraną przez Nnamaniego. Czarnoskóry piłkarz Floty bardzo dzisiaj aktywny. Czyżby następca Charlesa Nwaogu?

13'

Próbuje atakować Arka. Niedziela jednak nad poprzeczką.

12'

Urazu doznał Łągiewka, jednak po interwencji lekarzy jest w stanie grać dalej.

10'

Dobrze w obronie Radzewicz przerywa rajd Nnamaniego. Jak zwykle to wyróżniający się piłkarz Arkowców.

7'

Po kolejnym rzucie rożnym Flota wyszła z groźną kontrą. Na szczęście dla Arki obrońcy przecinają podanie Ostalczyka.

6'

Udarević przecina dośrodkowanie aktywnego Radzewicza, tylko rzut rożny.

5'

Juszczyk broni strzał Nnamaniego, tym razem celny.

5'

Rzut wolny dla Arki po faulu Jasińskiego. Bez zagrożenia pod bramką Wesołowskiego.

3'

Bardzo niecelnie uderzenie Nnamaniego na bramkę Arki.

1'

Od środka rozpoczęli goście.

15:51

Znamy już składy obu zespołów. Na rezerwie Arki: Szlaga, Jarun, Wilczyński, Szwoch, Flis, Kasperkiewicz i Arifović. Rezerwowymi gospodarzy są Waśków, Opałacz, Misan, Chi Fon, Mickiewicz, Bodziony i Paczkowski.