Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
94'

Koniec spotkania. Olimpia Grudziądz i Pogoń Szczecin podzieliły się punktami.

90'

Cztery minuty doliczone. Czy któryś z zespołów zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę?

89'

Naciskają Portowcy! Teraz minimalnie niecelnie Ława!

86'

Fantastyczna obrona Wróbla, który zatrzymał jakimś cudem strzał Sotirovicia z najbliższej odległości!

85'

Adam Gajda wchodzi w miejsce Białka.

81'

Piotr Petasz wchodzi w miejsce Frączczaka.

79'

Potężna bomba w wykonaniu Ediego Andradiny przechodzi tuż obok bramki!

77'

W miejsce Cieciury wchodzi Grzegorz Domżalski.

75'

75. minuta mogła być decydująca! Najpierw Sotirović sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał znakomitej okazji, a po chwili w podobnej sytuacji Dziedzic niepotrzebnie dryblował!

73'

Łukasz Tumicz zmienia Ruszkula

72'

Uderzenie z dystansu Ławy z lewej nogi pewnie złapał bramkarz gospodarzy.

71'

Pierwsza zmiana. Daniel Wólkiewiecz zastępuje Lewandowskiego.

65'

Olimpia wyraźnie dominuje. Czy Portowcy, podobnie jak w niedawnym meczu z Termaliką w Niecieczy przeprowadzą zabójczą kontrę i zdobędą ważnego gola na wyjeździe?

63'

Wreszcie oglądaliśmy jakieś uderzenia na bramkę. Najpierw Frańczak, a za moment Ratajczak sprawdzili czujność Janukiewicza.

61'

Po przerwie nie oglądaliśmy żadnej groźnej sytuacji podbramkowej. Kartek za to multum. Ukarany tym razem Błażej Radler.

55'

Okres fauli zawodników z Grudziądza. Goście co kilkanaście sekund wznawiają grę z rzutu wolnego.

53'

Coraz ostrzej grają gospodarze. Maciej Dąbrowski ogląda kolejną żółtą kartkę.

48'

Kartką ukarany Jarosław Ratajczak.

47'

Przycisnęła od początku Olimpia. Spore zamieszanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wyjaśnili z trudem obrońcy przyjezdnych.

46'

Bez zmian w obu zespołach.

46'

Początek drugiej części meczu.

45'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek w Grudziądzu.

45'

Kolejny kartonik, tym razem dla Łuszkiewicza.

44'

Pierwsza żółta kartka w meczu dla Kościukiewicza.

42'

Strzał głową Dziedzica pewnie łapie w rękawice golkiper szczecinian.

40'

Kombinacyjnie próbują grać zawodnicy Marcina Sasala. Akcja w trójkącie Edi - Ława - Frączczak, zakończona zbyt mocnym podaniem kapitana Portowców.

37'

Szybko przeprowadzona kontra Pogoni, Vuk Sotirović wypuszczony sam na sam, jednak w kluczowym momencie nie opanował piłki.

34'

Fantastyczny strzał Huberta Kościukiewicza, jeszcze lepsza parada Janukiewicza!

32'

Ależ było groźnie! Mariusz Kryszak egzekwował rzut wolny z okolicy 30. metra, techniczne uderzenie o centymetry minęło słupek!

29'

W odpowiedzi prawą flanką popędził Adrian Frańczak, dorzucił piłkę w kierunku Janusza Dziedzica, ale były zawodnik GKS-u Katowice nie doszedł to tej piłki.

27'

Wejście Petera Hricko prawą stronę, dośrodkowanie jednak dalekie od ideału. Wróbel wyrzutem rozpoczyna akcję gospodarzy.

26'

Pogoń ma wyraźne problemy z zawiązywaniem akcji ofensywnych. Ponad 2000 tysiące osób wspomaga dopingiem Olimpię, która chce w tym meczu zgarnąć komplet punktów. Jaka będzie reakcja Portowców?

24'

Teraz odpowiedź Olimpii. Dziedzic podał do Ruszkula, który wyszedł sam na sam z bramkarzem gości, ale uderzył obok słupka.

22'

Świetna okazja dla Pogoni. Sytuację uratował bramkarz gospodarzy Michał Wróbel.

20'

Łuszkiewicz próbował strzału z dystansu, lecz piłka nie trafiła w światło bramki.

17'

Edi próbował zagrać do Frączczaka, ale ten nie doszedł do tej piłki.

14'

Po pierwszych minutach nie można wskazać jednego faworyta. Oba zespoły grają chaotycznie i nerwowo.

11'

Gospodarze przejmują inicjatywę po pierwszych minutach naporu gości.

9'

Rzut rożny dla gospodarzy. Wrzucał Kryszak, ale piłkę spokojnie wybił Janukiewicz.

7'

Goście próbują narzucić swoje tępo gry i strzelić bramkę, by móc kontrolować spotkanie.

6'

Gospodarze wyprowadzają kontratak, ale nie udanie.

5'

Od początku meczu zawodnicy ze Szczecina utrzymują się przy piłce.

16:02

Mecz rozpoczęty

16:02

Piłkarze obu zespołów są już na boisku.

16:00

Warto powiedzieć, że szkoleniowcem gospodarzy jest były piłkarz i trener Pogoni Szczecin Marcin Kaczmarek.