Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
2 : 3
Piast GliwicePiast Gliwice
90'

Dziękuję za uwagę. Termalica okazała się słabsza w pojedynku z Piastem. Porażka była minimalna, jednak 3 punkty wędrują do Gliwic. Okazja do rewanżu za pół roku.

90'

Sędzia główny kończy spotkanie.

90'

Przepiękny gol strzelony głową przez Szczoczarza, po precyzyjnym dośrodkowaniu Jareckiego. Akcja Rezerwowych.

90'

GOOOOLLLLLLLLLL!!!! Co za wejście Szczoczarza. Druga bramka tego zawodnika. Już tylko 3:2 dla Piasta i kilka minut do końca spotkania.

87'

W miejsce Podgórskiego, Matuszek.

84'

Groźny strzał Ceglarza piłka przechodzi jednak obok prawego słupka.

82'

Szczoczarz ograł obrońcę, po czym w sytuacji "sam na sam" zachował zimną krew, pokonując pewnym, płaski strzałem Szmatułę.

80'

GOOOLLLLLLLLLL!!!! Joker Szczoczarz wpisuje się na listę strzelców. Honorowe trafienie dla Termaliki.

75'

Ostatnia zmiana w składzie gospodarzy. Za Trafarskeigo wchodzi Szczoczarz.

72'

Bezskuteczne ataki Termaliki. Wszystkie akcje są rozbijane przed polem karnym Piasta.

67'

Reakcja trenera Piasta natychmiastowa. Za aktywnego Fernandeza wchodzi Bzdęga.

67'

Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Za Pawlusińskiego, Jarecki.

67'

Schodzi Biskup, w jego miejsce Marcin Szałęga.

65'

Pierwsi kibice miejscowych opuszczają stadion. Wiara po stracie 3 gola wyraźnie osłabła.

62'

Doskonale wykonany rzut wolny. Odpowiednia precyzja i siła strzału. Co za gol. Nowak bez szans. 3:0 dla Piasta!!!!

62'

GOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!Koniec marzeń Termaliki o zwycięstwie w tym meczu. 3:0, Podgórski!!!!!!!

59'

Rzut wolny dla Piasta z około 25 metrów.

55'

Pawlusiński próbował z rzutu wolnego, Równie mocny, jak i niecelny strzał.

53'

Wydawało się, że to Niecieczanie zdołają wyrównać, jednak to właśnie Piast po raz drugi pakuje piłkę do siatki. W roli głównej ponownie Fernandez, który obsłużył Urbana, który zakończył akcję sprytnym strzałem przy słupku. 2:0 dla Gliwiczan.

51'

GOOOOOOLLLLLL!!!!!! Rudolf Urban strzelcem bramki dla Piasta, 0:2.

48'

Ładne zagrania od Pawlusińskiego, jednak mikrej postury Rybski nie był w stanie przepchnąć obrońców.

46'

Żółta kartka dla Podgórskiego, za faul na Baranie.

46'

Sędzia rozpoczyna II połowę spotkania.

46'

Po pierwszej połowie Piast prowadzi z Niecieczą 1:0. Bramka do szatni, to poważny cios dla gospodarzy.

46'

Żółtą kartką ukarany Cios.

46'

Sędzia dolicza 1 minutę.

45'

Fernanzdez wywiódł w pole 3 zawodników Niecieczy. Pozostali gracze pozostawili mu zbyt dużo miejsca. Ten skrzętnie skorzystał z okazji oddając strzał z 16 metra. Piłka po drodze otarła się jeszcze o nogi interweniującego obrońcy i zaskoczyła Nowaka.

43'

Goooooooollllllllllll!!!! Strzelcem bramki Fernandez. Termalica-Piast 0:1!!!!

41'

Nie kto inny jak Jakub Biskup wykonał dynamiczny rajd z piłką, zakończony mocnym zagraniem do partnerów. Nadbiegający Rybski uderzał jednak zbyt lekko i przewidywalnie.

37'

W końcówce pierwszej połowy Gliwiczanie naciskają. Po zagraniu Urbana, po raz kolejny dobrze spisuje się czujny Nowak.

33'

Efektowne zagranie Fernandeza przewrotką, piłkę wyłapuje pewny Nowak.

28'

Szarża Trafarskiego, po zagraniu w pole karne, piłkę wybijają obrońcy.

27'

Dobre, prostopadłe zagranie od Ceglarza, jednak niezdecydowania napastników Termaliki, zaważyło na niepowodzeniu akcji.

24'

Druga groźna akcja Cicmana, tym razem sytuacje ratuje Pleva, który przecina groźny strzał zawodnika Piasta.

24'

Piast wyraźnie postawił na grę z kontrataku. Termalica stara się rozgrywać piłkę.

19'

Czujny Cios, zażegnał niebezpieczeństwo pod bramką Termaliki, przerywając wybiciem akcję gości.

17'

Biskup na spalonym po zagraniu Trafarskiego.

17'

Rzut rożny dla Niecieczan.

15'

Mocne zagranie Biskupa wzdłuża linii pola karnego, Pawlusiński jednak fatalnie przestrzelił wysoko nad poprzeczką.

13'

Rzut wolny pośredni dla Termaliki z około 10 metrów!

10'

Rybski w swoim stylu, dobrze zachował się w polu karnym, do momentu oddania strzału, który został zablokowany.