Piłka w siatce Warty, jednak sędzia bramki nie uznał dopatrując się spalonego.

Siedem minut doliczonych.

90'

Okazja dla Warty, jednak Białożyt uderzył niecelnie.

89'

Termalica w końcówce cały czas w ataku. Nie zdziwimy się, jeśli zdoła zdobyć zwycięską bramkę.

87'

Rzut wolny dla Termaliki z lewej strony pola karnego, wrzucił piłkę Pawlusiński ale nikt nie zamknął dośrodkowania.

84'

Warta próbowała się odgryźć. Białożyt niecelnie z rzutu wolnego.

83'

W ataku ciągle goście, którzy wyraźnie "wyczuli krew". Ranna Warta nie bardzo ma pomysł jak teraz zaatakować. Może wejście Ujka coś zmieni.

82'

Zmiana w Warcie. Za Reissa Mariusz Ujek.

81'

Po rzucie rożnym Mateusz Kowalski wyrównuje strzałem głową. Obrońcy Warty zaspali, zostawili Kowalskiego niekrytego i nawet nie musiał skakać do piłki.

78'

Ożywiła się Termalica, która dąży teraz do wyrównania. Dużo do gry wnieśli Drozdowicz i Ceglarz, którzy poderwali kolegów i teraz większość akcji niecieczanie budują prawą stroną.

77'

Ceglarz próbował zaskoczyć Sobańskiego, ale ten na raty obronił jego strzał z 20 metrów.

75'

Białożyt za Bereszyńskiego.

73'

Żółta kartka dla Łukasza Kowalskiego za faul.

71'

Zakotłowało się w polu karnym Warty. Sasin przypadkowo dostał piłką w głowę, Rybski przejął piłkę i podał do Pawlusińskiego a ten z bliska umieścił piłkę w bramce.

71'

Dariusz Pawlusiński zdobywa kontaktową bramkę!

68'

Rzut rożny dla Termaliki. Wrzutka, jednak dobrze obrońcy wyjaśniają sytuację.

67'

Magdziarz za Gajtkowskiego.

66'

Kontra Termaliki, Pawlusiński z 20 metrów próbował zaskoczyć Sobańskiego, ale nie trafił.

66'

Akcja Warty. Gajtkowski wszedł w pole karne, ale jego dośrodkowanie zablokowane.

64'

Drozdowicz za Kubowicza.

64'

Za Martusia wszedł Ceglarz.

63'

Warta po bramce zaczęła żywiej atakować. Z Termaliki uszło natomiast powietrze.

57'

I jest 2:0 dla Warty! Krzysztof Gajtkowski głową po dośrodkowaniu Reissa z rzutu rożnego.

57'

Reiss do Bereszyńskiego, jednak ten stracił piłkę. Tymczasem na boisku leży kolejny z zawodników Termaliki, tym razem Baran.

56'

Leży na boisku Cios, faulowany przez Klatta. Szybko jednak podniósł się obrońca gości.

54'

Jedna z nielicznych akcji Termaliki przerwana przez Sasina.

53'

Bereszyński wychodził z kontrą lewą stroną ale został sfaulowany. Żółta kartka dla Barana.

50'

Nowak wrócił do gry, nie potrzebna była zmiana.

50'

Odpowiadając na prośby - zdjęcia będą po meczu, nie mamy możliwości zrobić go teraz z trybuny prasowej z braku aparatu. A pytanie trenerowi Płatkowi o wizytę w Szczecinie postaramy się zadać.

49'

Bereszyński zderzył się na skraju pola karnego z Nowakiem. Bramkarz Termaliki ciągle leży na boisku.

46'

Warta weszła w pole karne Termaliki, dwa dośrodkowania, jednak obrońcy wybili piłkę.

46'

Początek drugiej połowy.

16:59

Pytaliście o stan murawy na stadionie! Musimy przyznać, że ekipa odnawiającą ją po zawodach Red Bull X-Fighters wykonała kawał dobrej roboty. Wydaje się, że trawa nie była tu jeszcze tak dobra. Jest ukorzeniona, nie powstają znaczące wyrwy, a do następnego meczu Lecha z Wisłą powinna jeszcze lepiej się ukorzenić. Wyraźnie dobra pogoda w ostatnim czasie korzystnie na nią wpłynęła.

46'

Koniec pierwszej połowy. W ostatnich minutach tempo gry wyraźnie siadło. Miejmy nadzieję, że druga połowa będzie lepsza.

45'

Minuta doliczona.

43'

Cały czas gra toczy się na połowie Termaliki. Warta kontroluje grę, a niecieczanie próbują wychodzić z nielicznymi akcjami.

40'

Rzut rożny dla Warty. Wrzuca Reiss, przewrotką próbował Jasiński i minimalnie obok bramki!

37'

Coraz więcej czasu piłka jest na połowie Termaliki jednak długie rozgrywanie piłki niewiele daje. Goście coraz rzadziej atakują.

35'

Strzał z 30 metrów na bramkę Sobańskiego, jednak Pawlusiński bardzo niecelnie.

34'

Po kontrze Warty uderzał Marciniak, ale bez problemu obronił Nowak.

33'

Rzut rożny dla Termaliki. Wrzutka, ale wszystko wyjaśnia Sasin.

32'

Było groźnie w polu karnym Termaliki, jednak obrońcy gości poradzili sobie z Klattem i Reissem.

30'

Tempo gry siadło, Termalika spuściła z tonu, natomiast Warta nie bardzo kwapi się by to wykorzystać.

29'

Groźna sytuacja pod bramką Warty. Sobański minął się z piłką, Biskup próbował zamknąć akcję ale minął się z piłką.

27'

Po akcji Marciniaka zmuszony do piąstkowania był Nowak, który zażegnał niebezpieczeństwo.

26'

Kolejna akcja Termaliki, jednak piłka w rękach Sobańskiego. Goście cały czas walczą o wyrównanie.

24'

Próba dośrodkowania Pawlusińskiego, jednak Warta przejęła piłkę i ruszyła z kontrą. Gajtkowski wrzucił piłkę w pole karne i niewiele zabrakło Reissowi, by jej sięgnął.

21'

Z 30 metrów uderzał Kubowicz, jednak bardzo niecelnie.

20'

Rzut rożny dla Termaliki. Po dośrodkowaniu Rybski dostał piłkę na 12 metrze, jednak strzelił zbyt lekko i Sobański.

18'

W zespole gości natomiast Radliński, Białożyt, Scherfchen, Ujek, Magdziarz, Foszmańczyk i Ciarkowski

17'

Na rezerwie w zespole Termaliki dzisiaj Budka, Drozdowicz, Lipecki, Ceglarz, Metz, Skołorzyński i Szczoczarz.

17'

Rzut wolny dla Warty. Faulowany w środku pola Klatt. Reiss z wolnego do Klatta, jednak ten zablokowany.

16'

Rzut wolny dla Warty. Sasin do Reissa, jednak ten stracił piłkę na rzecz Martusia, jednak piłka w rękach Sobańskiego.

15'

Brzydki faul Klatta, ale bez kartki.

14'

Martuś do Rybskiego, jednak jego strzał zablokowany. Teramlika coraz śmielej sobie poczyna. Gra toczy się na połowie Warty.

13'

Kolejna akcja Termaliki, prawą stroną przeszedł Pawlusiński i strzelił na bramkę. Bez problemów Sobański.

11'

Po rzucie rożnym piłkę wybił Sobieraj i goście mają aut.

10'

Martuś sam na sam z Sobańskim, jednak tylko rzut rożny, bo bramkarz Warty dobrze przeniósł piłkę nad poprzeczką!

9'

Goście próbowali wyprowadzić akcję, ale Rybski stracił piłkę na rzecz Reissa, który również stracił piłkę, źle podając do kolegi.

7'

Reiss pewnym wykonawcą karnego. Reksio strzelił w lewy róg, Nowak rzucił się w przeciwną stronę.

6'

Rzut karny dla Warty! Reiss w pole karne do Ngamayamy a ten faulowany. Karny!

3'

Prawą stroną boiska szarżował Reiss, jednak stracił piłkę, która opuściła końcową linię. Od bramki golkiper gości.

1'

Początek spotkania. Miejmy nadzieję na emocjonujące widowisko.

15:59

Zespoły już wychodzą na boisko. Na trybunach niewielu kibiców jak na możliwości tego stadionu. Około 2500. Na razie nie widać kibiców gości.

15:50

Stawką dzisiejszego meczu jest fotel lidera dla Termaliki. Zwycięstwo wysforuje niecieczan na pierwsze miejsce w tabeli. Warta natomiast może dzięki zwycięstwu zbliżyć się na trzy punkty do liderującej obecnie Pogoni Szczecin.

15:44

Witamy w relacji ze spotkania Warty Poznań z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Gospodarze wracają na stadion Miejski w Poznaniu i liczą, że przyniesie im on szczęście.