1 : 3
Ruch RadzionkówRuch Radzionków
1. połowa0 : 2
19:24

Ruch zaprezentował się naprawdę dobrze i w Gdyni pewnie ograł Arkę 3:1. Arkowcy zagrali chyba swój najgorszy mecz w tym sezonie. Za uwagę dziękuje Adam Kamiński. Do następnego meczu!

94'

Sędzia kończy ten mecz! Ruch ograł 3:1 Arkę w Gdyni!

93'

Znakomity rajd Radzewicza lewą stroną! Lewy obrońca Arki dośrodkował w pole karne. Wydawałoby się, że obrońca Ruchu interweniując zagrał piłkę ręką, ale gwizdek sędziego milczy.

92'

Parodia, sędzia boczny czekał aż sędzia główny odgwiżdże około 20 metrowego spalonego.

90'

Arbiter doliczył 4 minuty do czasu gry drugiej połowy.

89'

Piotr Giel powoli wyprowadzał kontratak Ruchu. Zagrał piłkę do Mroza, który przewrócił się licząc, że sędzia da się nabrać i odgwiżdże faul.

87'

Ofiarnie o piłkę walczy Surdykowski.

86'

Zawodnicy Arki chyba stracili już wiarę, że uda się odwrócić losy tego meczu...

85'

Płotka znakomicie dośrodkował w pole karne, główka Jaruna minimalnie niecelna!

84'

Trzecia zmiana w drużynie gości, Mateusz Mak opuszcza boisko, w jego miejsce Mróz.

82'

Po czerwonej kartce dla Niedzieli, boisko opuszcza Budziński, w jego miejsce Płotka.

82'

Arkowcy nie dokończą tego meczu w jedenastu, drugą żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego ukarany Niedziela.

80'

Zablokowany strzał Budzińskiego zza pola karnego.

79'

Rzut rożny dla Arki po akcji Benata.

78'

Ciężko patrzeć na to jak Arka wyprowadza ataki... cóż za nieporadność.

77'

Radzewicz stracił piłkę w pojedynku z Mateuszem Makiem. Pomocnik Ruchu ruszył z kontrą jednak Radzewiczowi udało się naprawić swój błąd i odebrać piłkę Makowi.

76'

Piotr Giel wychodził sam na sam! Sędzie odgwizduje spalonego!

76'

Szczęście piłkarzy Arki, a przede wszystkim Omara Jaruna, który wyskoczył do piłki, która przeleciała mu nad głową i trafiła do Mateusza Maka. Pomocnik Ruchu oddał jednak bardzo niecelny strzał.

75'

Niedokładne dośrodkowanie Radzewicza z rzutu rożnego.

73'

Rocki ukarany drugą żółtą kartką za faul na Radzewiczu!

72'

Puszczają nerwy zawodnikom Arki, Radzewicz protestuje u sędziego technicznego.

72'

Błąd Krajanowskiego w wyprowadzaniu piłki w efekcie aut dla Ruchu.

70'

Boisko opuszcza strzelec bramki Krzywicki, w jego miejsce Piotr Giel.

69'

Piotr Rocki ukarany żółtą kartką za faul na prawej stronie boiska.

69'

Surdykowski, oddał bardzo słaby strzał zza pola karnego. Piłka wprost w ręce Mika.

69'

Pierwsza zmiana w Ruchu, boisko opuszcza Michał Mak, w jego miejsce Mateusz Cieluch.

67'

Co raz więcej szyderczych śmiechów i gwizdów słychać z trybun, kibice powoli nie wytrzymują...

66'

Ładne prostopadłe zagranie Benata do Surdykowskiego. Napastnik Arki był jednak zbyt wolny by skutecznie wykończyć tę akcję.

64'

Nieporozumienie Surdykowskiego z Kowalskim.

63'

Na spalonym Krzywicki, który dostał świetne podanie od Giesa.

61'

Siebert ukarany żółtą kartką za faul na Giesie.

60'

Kopacz ukarany żółtą kartką za faul na lewej stronie boiska.

60'

Żółta kartka dla Budzińskiego za faul taktyczny.

59'

Miękkie dośrodkowanie Rockiego z prawej strony, do piłki wyszedł Szromnik, który ledwie sięgnął piłki! Piłka trafiła do jednego z zawodników Ruchu który oddał strzał na pustą bramkę i trafił w poprzeczkę!

58'

Niedziela ukarany żółtą kartką za faul na Mateuszu Mak. To będzie idealna okazja do dośrodkowania dla Rockiego.

57'

Mak znakomicie wpadł w pole karne, jednak jego podanie zostało zablokowane, rzut rożny.

55'

Łągiewka praktycznie ratuje Arkę od utraty bramki! Defensor Arki zablokował dośrodkowanie Maka, w polu karnym Arki było aż 2 niepilnowanych graczy gości.

54'

Czy Arkowcy mają jeszcze na tyle motywacji by doprowadzić do wyrównania?

53'

Promyk nadziei dla Arki! 1:3! Fatalny błąd bramkarza Ruchu, a piłkę z najbliższej odległości do bramki pakuje Surdykowski!

52'

Zmiana w drużynie Arki, na boisko wchodzi Kowalski w miejsce Wilczyńskiego.

50'

A Ruch dalej naciera na bramkę Arki!

49'

Brakuje słów żeby wyrazić jak słabo Arka dzisiaj gra. Z drugiej strony wielkie brawa dla Ruchu za ich grę.

48'

Strzał Budzińskiego wprost w Mika.

47'

GOOOOOL 3:0! Bramkę strzela młody Nalepa! Z lewej strony z rzutu wolnego dośrodkowywał jeden z zawodników Ruchu. Do wysoko zagranej piłki wyszedł Szromnik, a Nalepa ubiegł go i wpakował piłkę głową do bramki!

46'

Boisko w przerwie opuścił Piotr Kuklis, w jego miejsce nowy nabytek Arki, Petr Benat.

46'

Drugą połowę rozpoczęli gospodarze.

18:33

Zawodnicy wyszli już na murawę. Oby po przerwie coś się zmieniło w grze Arki... inaczej to widowisko nie zyska na wartości.

18:26

Zawodnicy rezerwowi Arki na rozgrzewce, czy któryś z nich wejdzie po przerwie na boisko i odmieni grę drużyny?

18:21

Po pierwszej połowie Ruch prowadzi z Arką 2:0. Goście grają naprawdę fajną piłkę, aż chce się oglądać ich grę. Arka w pierwszej połowie miała spore problemy z zawodnikami Ruchu oraz z wyprowadzaniem swoich ataków. Trenera Nemeca czeka ciężka rozmowa w przerwie. Jeśli szkoleniowiec Arki nie dokona jakichś zmian, nie zmieni się obraz gry Arki, a ten na razie jest fatalny. Przerwa 15 minutowa, do zobaczenia wkrótce!

46'

Sędzia kończy pierwszą połowę! Arka Gdynia 0:2 Ruch Radzionków!

45'

Sędzia główny dolicza minutę do czasu gry pierwszej połowy.

45'

Ładne dośrodkowanie Radzewicza z prawej strony, jednak główka Jaruna wprost w ręce Mika.

44'

Kibice Arki wciąż wierzą, że ten patowy rezultat uda się jeszcze odwrócić!

43'

Piękne uderzenie Sieberta z 20 metrów minimalnie niecelnee!

42'

Kolejne miękkie dośrodkowanie Kuklisa, tym razem na piąty metr, tylko instynktowna obrona nogami Mika uratowała Ruch przed stratą gola!

41'

Faulowany Niedziela przez Kopacza. Kolejny stały fragment gry dla Arki.

40'

Za krótkie boisko dla Budzińskiego, który nie zdołał dobrze dograć w pole karne.

38'

Surdykowski stracił piłkę. Jego błąd naprawił Kuklis, który rozciągnął grę na lewe skrzydło do Niedzieli. Dośrodkowanie skrzydłowego Arki jednak wprost w ręce bramkarza Ruchu.

37'

Wilczyński niecelnie dogrywa do Surdykowskiego.

36'

Piękna kombinacyjna akcja Ruchu, prostopadłe zagranie w pole karne Piotra Rockiego, zostało jednak wychwycone przez Szromnika.

34'

Jeśli Arkowcy nadal z taką nieudolnością będą wyprowadzać ataki to nie strzelą bramki w tym meczu.

33'

Znakomity wślizg Piotra Rockiego, który zatrzymał wychodzącego z kontrą Krajanowskiego.

32'

Transparent: "Prawdziwa jest nasza miłość do Ciebie UKOCHANA ARKO!"

31'

Daleki wrzut z autu w pole karne, Siebert zgrał piłkę głową do Budzińskiego, a ten spróbował oddać strzał barkiem. Pewnie interweniuje Mika.

30'

Zasłyszane z Trybun: "Nigdy Cię nie zdradzimy, nie opuścimy Cię...".

29'

Dośrodkowanie Krajanowskiego w pole karne Ruchu mija wszystkich trzech zawodników Arki, którzy w tym polu karnym się znajdowali.

29'

Dobrą prostopadłą piłkę od Giela do Krzywickiego przechwytuje Szromnik.

28'

Wilczyński oddał strzał zza pola karnego, słaba próba, piłka daleko obok bramki.

28'

Nieporozumienie Sieberta z Surdykowskim.

27'

Na spalonym Krzywicki.

26'

Chyba nikt nie spodziewał się takiego wyniku po pierwszych 25 minutach...

25'

Za mocne podanie Budzińskiego do Surdykowskiego.

23'

GOOOOOOOL! 2:0 dla Ruchu! Giesa dośrodkował z prawej strony wprost na głowę niepilnowanego Krzywickiego! Napastnik Ruchu tylko dopełnił formalności!

21'

Z rzutu wolnego bardzo niecelną piłkę zagrał Kuklis. W polu karnym do piłki jakimś cudem zdołał dopaść Surdykowski. Napastnik Arki miał na plecach 3 rywali i nie zdołał oddać strzału na bramkę.

20'

Giesa popełnił prosty błąd w przyjmowaniu piłki pod własnym polem karnym, piłkę przechwycił Budziński i zagrał do Surdykowskiego. Napastnik Arki przegrał jednak kolejny pojedynek biegowy.

18'

Łągiewka wścieka się, że nie ma do kogo zagrać piłki. Zero ruchu.

17'

Arkowcy mają problem z wyprowadzaniem piłki, popełniają proste błędy.

17'

Dobra interwencja Jaruna, który powstrzymał Michała Maka na lewym skrzydle.

16'

Ostry atak Krzywickiego na nogi Szromnika! Mocno spóźniony wślizg napastnika Ruchu.

15'

Kuklis miał okazję żeby się zrehabilitować! Pomocnik Arki miał znakomitą szansę, jednak nie był w stanie dobrze wykończyć sytuacji sam na sam!

13'

GOOOOOOL dla Ruchu! 1:0, po rzucie rożnym piłka trafiła przed pole karne do Adama Giesa,przy niewielkiej pomocy Piotra Kuklisa. Giesa oddał mocny strzał a piłka znalazła drogę do bramki!

12'

Dobra Interwencja Łągiewki który zatrzymał Krzywickiego, chwilę później Krzywicki miał dobrą okazję do strzału jednak postanowił wymusić rzut karny. Nie udała mu się ta sztuka.

11'

Surdykowski przegrał pojedynek biegowy z Nalepą, a przy okazji faulował.

9'

Pierwszy rzut rożny wykonywany przez Radzewicza wybity przez obrońców. Drugi wykonywany przez Kuklisa nie przyniósł efektów, jeden z obrońców był faulowany.

8'

Dobry atak Arki, rozegrany z pierwszej piłki. Dośrodkowanie Wilczyńskiego z prawej strony zostało jednak zablokowane i będzie rzut rożny.

7'

Kibice powrócili na trybuny.

6'

Ogromny błąd Michała Szromnika! Młody bramkarz przyjął sobie piłkę nogą przed bramką, poślizgnął się, a piłka o mało co nie przekroczyła linii bramkowej! Szromnik zdążył ją wybić w ostatniej chwili!

5'

Miękkie dośrodkowanie Kuklisa z rzutu wolnego wybite przez obrońców.

5'

Rzut wolny dla Arki po faulu na Surdykowskim.

3'

Na boisku leży Piotr Kuklis. Ale chyba będzie w stanie grać dalej.

3'

Strata Budzińskiego w środku pola, kontra Ruchu. Znakomicie podanie Giela do Maka, przeciął Krajanowski.

2'

Kibice opuszczają trybuny!

1'

Pierwszy rajd Michała Maka lewą stroną, znakomity powrót Budzińskiego.

1'

Pierwsza próba Ruchu, piłkę pewnie wyłapuje Szromnik.

1'

Losowanie wygrał kapitan Arki. Mecz rozpoczynają goście.

17:30

"Rota" rozbrzmiewa z głośników! Zawodnicy wychodzą już na murawę! Za chwilę rozpocznie się mecz!

17:27

Na trybunach transparent: " To jest nasza odpowiedź na wasze nieudacznictwo! Działacze WON!"

17:17

Kibice z "Górki" zamiast zapełniać trybunę... opuszczają ją. Wszystko w związku z protestem przeciwko zarządowi.

17:02

Chwilę później na boisku pojawili się dzisiejsi gospodarze- zespół Arki Gdynia. Arkowcy zostali przywitani gromkimi oklaskami.

17:01

Jako pierwsi na boisko wybiegli zawodnicy Ruchu Radzionków.

16:18

Ze stadionu miejskiego w Gdyni wita Państwa Adam Kamiński. Do meczu pozostała już nieco ponad godzina. Liczę na ciekawe widowisko i mam nadzieję, że zarówno ja, jak i Państwo, się nie rozczarujemy. Zapraszam również do przeczytania artykułów dotyczących 7. kolejki I ligi na naszym portalu!