Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
93'

Koniec meczu. Flota odnosi zwycięstwo, choć spotkanie było dosyć wyrównane.

90'

Wejście smoka Misana! Dostał piłkę na 30 metrze, popędził na bramkę, minął dwóch obrońców i uderzył z 14 metrów w lewy róg bramki!

90'

Trzy minuty doliczone.

86'

Sielewski za Zagurskasa.

85'

Misan za Nnamaniego.

84'

Doskonałą okazję zmarnował Joao Paulo, który z kilku metrów trafił w Wesołowskiego.

82'

Dośrodkowanie w pole karne Floty, minął się z piłką Ricardinho i od bramki Wesołowski.

80'

Z dystansu uderzył Joao Paulo, jednak bardzo niecelnie.

78'

Drężewski za Bilińskiego.

75'

Zagurskas uderzył z dystansu, jednak piłka minęła słupek.

74'

Broź za Bodzionego.

71'

Wisła ruszyła do odrabiania strat, ale dośrodkowanie Jaronia nie znalazło nikogo w polu karnym.

70'

Przy bramce wyraźnie zaspała obrona Wisły, nikt nie krył w polu karnym Tomasika, który spokojnie mógł przymierzyć i zdobyć bramkę. Trzeba dodać, że zasłużoną, bo to goście w drugiej połowie dominują.

70'

Tomasik zdobywa bramkę strzałem po ziemi w róg bramki po dośrodkowaniu z prawej strony na 14 metr.

69'

Ostalczyk strzelał z 20 metrów i Kamiński z trudem broni. Poprawka, jednak po nogach obrońcy piłka wyszła na róg.

68'

Dośrodkowywał Ricardinho, jednak wprost w ręce Wesołowskiego.

66'

Biliński uderzał na bramkę 15 metrów, jednak obrońcy zablokowali jego uderzenie.

63'

Joao Paulo wchodzi Sekulski.

61'

Rzut wolny dla Floty z 20 metrów z lewej strony. Wrzuca Ostalczyk na długi słupek, ale nikt nie zamknął akcji.

58'

Ostalczyk dośrodkował do Bodzionego, a ten oddał bardzo niecelny strzał na bramkę.

54'

Bardzo dobra okazja Floty. Bodziony w dobrej sytuacji uderzył nad bramkę Wisły. Niewiele zabrakło.

53'

Rzut wolny dla Wisły w środkowej strefie boiska. Druga połowa podobna do końcówki pierwszej - Wisła ma więcej z gry, ale gra toczy się jednak głównie w środku pola.

50'

Żółta kartka dla Zagurskasa za faul na Jasiński.

49'

Ricardinho wypuszczony na wolne pole pole ale szybszy od niego Wesołowski, który przejął piłkę.

48'

Rzut wolny dla Floty z 25 metrów, strzelał niecelnie Kieruzel.

46'

Początek drugiej połowy spotkania.

46'

Koniec pierwszej połowy.

46'

Rzut wolny dla Wisły 30 metrów od bramki.Zagurskas uderzył w mur.

45'

Minuta doliczona.

45'

Próba konstruowania ataku pozycyjnego przez Wisłę, ale tylko aut. Na razie Wisła ma wyraźną przewagę jednak nie potrafi przekuć jej na bramkę.

43'

Ricardinho dostał piłkę na 16 metrze, wyszedł sam na sam ale w ostatniej chwili został zablokowany. Najlepsza jak do tej pory okazja.

39'

Zagurskas faulowany 35 metrów od bramki Floty. Dośrodkowuje z rzutu wolnego Matar, ale łapie bramkarz gości.

36'

Rzut wolny dla Wisły z około 30 metrów. Matar rozegrał z Ricardinho, ale obrońcy wybili mu piłkę.

34'

Nnamani uderzał po ziemi, ale piłka minęła bramkę o ładnych parę metrów.

33'

Flota próbuje atakować skrzydłami, jednak najczęściej kończy się to na obrońcach Wisły. Goście nie oddali jeszcze celnego strzału na bramkę.

27'

Atak Floty lewą stroną, jednak skończyło się na strachu. Chwilę później kolejna akcja prawą stroną jednak wybijają obrońcy.

25'

Kolejne uderzenie Bilińskiego, również jednak niecelne.

24'

Akcja Wisły, zakończona uderzeniem Bilińskiego, ale bez większego zagrożenia.

19'

Próbowała atakować Wisła, jednak najpierw na spalonym złapany Jakubowski, a później dośrodkowanie Sekulskiego zostało zablokowane.

17'

Bardzo aktywny w zespole gospodarzy jest Kursa, jednak radzą sobie z nim obrońcy Floty.

16'

Z 25 metrów uderzał Zagurskas, ale piłka minimalnie nad bramką Floty.

12'

Ricardinho wrzucił piłkę w pole karne, jednak Jasiński wyjaśnił sytuację i wybił piłkę głową.

11'

Słychać doping z trybuny wschodniej, ale kibiców dzisiaj niewielu, około 1000.

10'

Rzut wolny dla Wisły w środkowej strefie boiska. Cały czas optyczna przewaga Flota.

7'

Zagurskas z rzutu wolnego, ale piłka nie dotarła do bramki.

6'

Rzut rożny dla Wisły, jednak bez efektu.

5'

Kamiński popisał się dobrą interwencją po strzale Nnamaniego.

4'

Optyczna przewaga Floty, gra toczy się głównie w środku boiska.

2'

Flota w czerwonych strojach, Wisła dziś na biało.

1'

Początek meczu, przy piłce Flota.

18:30

Zespoły wychodzą już na murawę, za chwilę początek spotkania.

18:29

Na ławce rezerwowych Wisły: Kwiatkowski, Drężewski, Joao Paulo Daniel, Hiszpański, Kamiński, Pielach i Sielewski. U gości natomiast Waśków, Broź, Chi-Fon, Opałacz, Misan, Mickiewicz i Paczkowski.

18:25

Witamy w relacji ze spotkania Wisły Płock z Flotą Świnoujście. Kibiców na stadionie na razie niewiele. Gości nie ma wcale.