Za wspólnie spędzony czas dziękują Krzysztof Wiosna i Radosław Kliszewski.!

18:55

Trwa świetowanie piłkarzy Zawiszy na środku boiska.

99'

Sedzia konczy spotkanie ! W Bydgosczy wynik 3-1 dla gospodarzy. ZAWISZA BYDGOSZCZ liderem rozgrywek 1 ligi.

99'

Korkuć za dyskusje ukarany żółtą kartką.

98'

Indywidualna akcja Jackiewicza i GOOOOOOOOOOOOOOL !

97'

Dolcan próbował wymusić rzut karny.

94'

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy, na boisku pojawia się Jackiewicz, zmienia on Geworgiana.

93'

Witan pewnie łapie strzał jednego z przyjezdnych.

93'

Piłkarze Dolcanu wciąż atakują! Zapowiada się bardzo nerwowa końcówka!

90'

Sędzia dolicza 8 minut.

88'

Groźnie atakują piłkarze gości.

85'

Na boisku pojawia się Rafał Piętka. Zastąpi on Patryka Klofika.

85'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Zamieszanie w polu karnym do piłki doskakuje Tataj i strzela kontaktowa bramkę dla Dolcanu. GOOOL !

85'

Żółtą kartką ukarany został Błażej Jankowski.

84'

Charzewski za Piesio

84'

Z prawej strony piekna akcja Wójcickiego dośrodkowuje, nie porozumienie obroncy z bramkarzem doskakuje do piłki Klofik, wycofują ją do Błąda a ten po raz drugi wpisuje się na liste strzelców w tym spotkaniu.

81'

Na boisku pojawia się nowy nabytek Zawiszy - Tomasz Chałas. Były piłkarz Dolcanu zmienia dobrze dziś grającego - Jakuba Wójcickiego.

84'

GOOOOOOOOOOOOOOL ! Błąd po raz 6 w tym sezonie !

82'

Na boisku leżał Piesio i gra została przerwana.

81'

W pole karne Zawiszy dośrodkowywał Świerblewski, jednak nikt nie zamknął akcji.

80'

Rzut wolny wykonywali goście. Jenak po raz kolejny nie zagrozili bramce Zawiszy.

79'

Ekwueme podawał w pole karne do wbiegającego Gevorgyana, jednak ten nie przyjął piłki

77'

Nudniejszy fragment meczu.

75'

Zmiana w zespole gości, boisko opuszcza Chylaszek w jego miejsce Sierpina.

75'

Grzelak ukarany żółtą kartką za faul na Ekwueme.

73'

Rożny dla Zawiszy.

71'

Prawą stroną w pole karne wszedł Wójcicki który zwlekał z podaniem do Błąda i w efekcie stracił piłkę.

67'

Adrian Błąd strzelał zza pola karnego. Niecelnie.

66'

Zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza Bartosz Osoliński, a w jego miejscu na boisku melduje się Michał Pulkowski.

65'

Na boisku leży Błażej Jankowski.

65'

Spotkanie wznowione, rzut rożny Zawiszan, Ekweume uderza jego strzał zablokowany przez obrońców.

63'

Transparent zdjęty, po interwencji i prośbie kapitana bydgoszczan Łukasza Skrzyńskiego.

62'

Sędzia główny przerwa spotkanie.

60'

Na boisku leżał Martins Ekweueme, goście kontynuowali akcje lecz na spalonym napastnik Dolcana.

59'

Groźny strzał Piesio mija lewy słupek bramki Zawiszan.

59'

Delegat PZPN domaga się zdjęcia jednego z transparentów. Grozi przerwaniem meczu jeśli transparent nie zniknie z płotu do 60. minuty.

58'

Napór Zawiszan wzrasta, Adrian Błąd z głowy uderza w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Humerskiego.

58'

Żółtą kartką ukarany Patryk Klofik.

57'

Jeżeli mecz ten zakończy się takim wynikiem to Zawisza będzie samodzielnym liderem pierwszej ligi!

54'

Akcja z prawej strony Gewrogiana wycofuje piłkę na 11 metr, nabiega BŁĄD i strzela bramkę dla Bydgoszczan !!!!!!!

54'

Błąd popełnił bramkarz Zawiszy - Andrzej Witan, który na raty łapał piłkę po rzucie rożnym.

52'

Kolejny korner dla przyjezdnych.

51'

Rzut rożny mieli goście. Nie zagrozili jednak bramce Andrzeja Witana.

51'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, głową uderza Piesio, Witan jednak na posterunku.

49'

Widać, że gospodarze bardzo chcą wygrać z Dolcanem. Od początku drugiej połowy stworzyli już kilka groźnych sytuacji.

49'

49'

Z prawej strony dośrodkowuje Ilków-Gołąb i po raz kolejny minimalnie obok bramki Wójcicki.

46'

Strzał Klofika z trudem broni Humerski. Rożny dla gospodarzy.

45'

Zaczyna się druga połowa spotkania.

47'

Koniec pierwszej części spotkania. Jak narazie 0-0, choć okazji dla obu zespołu do strzelenia bramki nie brakowało.

47'

Strata Błąda w środku pola kontra Dolcana, niecelne podanie Świerblewskiego i Witan broni.

46'

Sędzia dolicza 2 minuty do pierwszej części spotkania.

45'

Z rzutu wolnego uderzaja piłkarze z Dolcanu , piłke wypluwa Andrzej Witan dobija Grzegorz Piesio. Piłka wpada do bramki!! Sędzia dopatrzył się jednak pozycji spalonej i nie uznał bramki dla gości.

42'

Ilków-Gołąb z skraju pola karnego decyduje sie na strzał, piłka wędruje bardzo daleko od bramki Humerskiego.

41'

Interweniuje Skrzyński, piłkę wybija na rzut rożny. Dośrodkowanie Chylaszka, głową uderza Bazler minimalnie nie celnie.

39'

Dwukrotnie prawą stroną próbował Geworgyan. Za pierwszym razem oddał lekki strzał z którym poradził sobie Humarski, za drugim - zgubił piłkę.

38'

Rzut rożny mieli goście, jednak po raz kolejny świetnie zachowali się obrońcy Zawiszy przejmując piłkę.

38'

Groźnie dośrodkowywał z prawej strony Świerblewski... z dośrodkowania wyszedł strzał, ale Andrzej Witan nie dał się zaskoczyć.

37'

Paweł Zawistowski zastał ukarany żółtą kartką za faul na piłkarzu Dolcanu.

35'

Martins Ekweume zwiódł z lewej strony dwójke obroncow Dolcana, dośrodkował w pole karne i minimalnie z piłka mijają się z piłka Jankowski a nastepnie Geworgian.

32'

Ilków-Gołąb wywalczył rzut rożny.

32'

Na stadionie przy ulicy Gdańskiej pojawiło się ok. 6500 kibiców. Sektor kibiców gości jest pusty.

29'

Z lewej strony groznie dosrodkowuje Chylaszek i minimalnie nie celnie uderza glowa Grzelak.

28'

Bardzo dobrze rozumieją się na boisku Wójcicki z Geworgyanem. Po raz drugi po akcji tych dwóch zagrzało się pod bramką przyjezdnych!

23'

Ależ teraz mieli okazję gospodarze! Piłkę w pole karne dostał Wójcicki. Ten oddał ją do Geworgyana, który uderzył minimalnie obok bramki!

21'

Wysoko ponad bramką strzelił Zawistowski.

21'

Geworgian z prawej strony wbija pilke w pole karne, zamykajacy akcje Adrian Bład mija sie z piłka.

20'

Damian Świerblewski ukarany żółtą kartką..

19'

Goście wykonywali rzut rożny. Piłka trafiła jednak w mur, a potem ląduje za bramką Witana. Wznowią Zawiszanie.

17'

Kibice Zawiszy prezentują kartoniadę z napisem "KIBOLE" Zdjęcie oprawy zamieścimy w przerwie meczu.

15'

Kontrę wyprowadzali piłkarze Dolcanu. Dobrze jednak od pierwszych minut spisuje się formacja obronna Zawiszy.

14'

W środku pola faulowany Ekwueme.

13'

Strzał Skrzyńskiego broni pewnie Humerski.

12'

Po rzucie rożnym bydgoszcznie nie zagrozili bramce Humerskiego.

11'

Jankowski w pole karne do Wójcickiego, a ten oddał do Klofika po którego strzale Zawisza ma rzut rożny.

10'

Trwa głośny doping kibiców Bydgoskiego Zawiszy.

9'

Błąd obrońców Dolcanu! Wójcicki był bliski przejęcie piłki i sytuacji sam na sam z bramkarzem Dolcanu.

7'

Lewą stroną biegł Tataj. Piłkę na aut wybił mu spod nóg Ekwueme.

6'

Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

5'

Tataj próbował podawać w pole karne do Chylaszka, jednak Witan przejmuje piłkę.

1'

Pierwsza akcja Zawiszy. Pewnie broni bramkarz Dolcanu - Maciej Humerski.

1'

Rozpoczęli gospodarze. Zawisza zagra w tradycyjnych niebiesko-czarnych koszulkach. Dolcan zaś zagra na biało.

16:54

Na ławce rezerwowych Zawiszy: Zapała, Kanik, Maziarz, Piętka, Jackiewicz, Leśniewski, Chałas. Rezerwowymi Dolcanu są: Leszczyński, Charzewski, Głowacki, Korkuć, Pulkowski, Koziera, Sierpina.

16:48

Oba zespoły zeszly do szatni, jak narazie nie za wielu kibiców na trybunach.

16:44

Trwa rozgrzewka obu ekip.

16:41

Witamy z stadionu przy ulicy Gdanskiej w Bydgoszczy. Zapraszamy na relacje na zywo z meczu Zawisza Bydgoszcz - Dolcan Ząbki.