Koniec meczu. Kolejarz wygrywa z GKS-em 1:0!

90'

"GieKSa to my" - skandują teraz kibice.

90'

Rzut wolny dla gospodarzy z 40 metrów. Wszyscy piłkarze GKS-u poza bramkarzem na połowie rywala.

90'

Niecielny strzał z dystansu Zawadzkiego.

90'

4 minuty doliczone przez arbitra.

89'

Żółta kartką za faul ukarany Zawadzki.

88'

Basta zmienia Kowalczyka.

87'

Feruga zdecydował się na strzał z 20 metrów - uderzył jednak bardzo niecelnie.

85'

Ciężko przychodzi gospodarzom przedostanie się pod pole karne Kolejarza.

84'

Stefaniak uderzał z dystansu, ale za lekko i pewnie broni Sabela.

80'

W ataku pozycyjnym GKS.

78'

Niane ogląda drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Faulował Ferugę.

77'

Blisko zdobycia gola GKS! Dośrodkowanie Kaciczaka bardzo blisko bramki, ale żaden z piłkarzy nie sięgnął piłki.

76'

Jarka zmienia Farkasa.

75'

Zawiślan zmienia Wolańskiego.

72'

Ale bramki i tak by nie było, odgwizdany spalony.

72'

Zachara uderzał z woleja, świetnie w bramce Lisak!

71'

I znów rzut wolny dla GKS-u z około 40 metrów. Często faulują w tej strefie boiska gracze Kolejarza.

70'

Kibice GKS-u odpalają race.

68'

Potrzebna jest interwencja medyków.

68'

Zderzenie głowami Ferugi z Cichym. Cichy nie podnosi się boiska.

67'

Zawadzki zmienia Cebulę.

66'

Podanie do Ferugi w pole karne. Rzuca mu się pod nogi Lisak i łapie piłkę.

65'

Beliancin zagrywa w pole karne, pewnie chwyta piłkę Lisak.

65'

Rzut wolny z około 40 metrów mają gospodarze.

64'

Schodzi z boiska Pitry, zmienia go Feruga.

63'

Korner dla GieKSy.

61'

Duże zamieszanie teraz na skraju pola karnego Kolejarza. Zbyt wielu piłkarzy GKS-u poszło jednak w stronę piłki i w efekcie nieporozumienia przejmują ją goście.

60'

Znów rzut rożny dla GKS-u.

59'

Wrzutka Beliancina, wybijają piłkę na rzut rożny goście.

58'

Rzut wolny dla GKS-u z 30 metrów.

57'

Nie potrafi teraz GKS wyprowadzić piłki z własnej połowy, z przodu tylko osamotniany Zachara, który przy podaniach kolegów nie ma większych szans w starciach z obroną Kolejarza.

54'

Niezłe dośrodkowanie, ale żaden z piłkarzy GKS-u nie sięgnął piłki - zabrakło milimetrów.

53'

Jeszcze jeden korner.

53'

Rzut rożny dla GKS-u.

50'

Mimo nie najlepszej gry głośny doping kibiców na stadionie.

49'

Dużo niedokładności w grze katowiczan.

49'

Za mocne podanie do Zachary, od bramki Lisiak.

47'

Żółta kartka dla Beliancina za rozegranie rzutu wolnego przed gwizdkiem sędziego.

46'

Od samego początku atakować próbują gospodarze.

45'

Rozpoczynamy drugą połowę. Od środka Kolejarz.

45'

W GKS-ie zmiana. Zachara za Cholerzyńskiego.

45'

Właśnie wbiegają gracze Kolejarza.

45'

Zawodnicy GKS-u już z powrotem na boisku.

18:51

Pierwsze 45 minut za nami. GKS próbował atakować, ale to Kolejarz strzelił bramkę i wydaje się, że w sytuacjach podbramkowych był groźniejszy. Poza nielicznymi błędami, goście dobrze grali również w defensywie. GKS musi zmienić swoją grę, jeśli chce marzyć dzisiaj o korzystnym rezultacie.

45'

Koniec pierwszej połowy. Potworne gwizdy na Bukowej.

45'

1 minuta doliczona przez sędziego.

43'

Świetnie teraz lewą stroną przedzierał się Kaciczak, obiegł obrońcę i dośrodkował, ale nie opanował futbolówki Pitry.

41'

Z dystansu strzelił Cholerzyński, jednak obok bramki strzeżonej przez Lisaka.

39'

Prostopadłe podanie do Cebuli, GKS wybija na aut.

38'

Faul w środku pola Farkasa - żółta kartka.

38'

Lewą stroną szarpnął Kaciczak, dośrodkował, ale piłkę wybijają obrońcy.

36'

Na spalonym Maciej Kowalczyk.

34'

Hołota szarżował w polu karnym Kolejarza, stracił jednak piłkę.

31'

Żółtą kartką za faul ukarany Niane.

30'

Znów Kolejarz w ataku, niecelny strzał Chrapka.

28'

Piłka w bramce GKS-u! Ale sędzia nie uznaje gola i odgwizduje faul Kolejarza w ataku.

27'

Korner dla Kolejarza.

26'

Sporo teraz walki w środkowej strefie boiska. Skutecznie w defensywie grają goście.

24'

Akcja indywidualna Farkasa, który jest faulowany. Rzut wolny nie przynosi jednak zagrożenia pod bramką Kolejarza.

23'

Niecielny strzał Macieja Kowalczyka po zamieszaniu w polu karnym GKS-u.

21'

Rzut wolny z 40 metrów dla Kolejarza.

21'

Główkował Cholerzyński - ponad bramką.

20'

Kolejny korner.

19'

Znów korner dla GieKSy.

18'

Faul gospodarzy w ataku.

17'

Rzut różny dla GKS-u po zablokowanym strzale Pitrego.

16'

Goncerz! Uderzał sprzed pola karnego po ziemi, minimalnie obok słupka!

14'

Bardzo nieudane dośrodkowanie Beliancina.

14'

Faulowany Goncerz. GKS ma rzut wolny z około 40 metrów.

13'

Leży na boisku Stefaniak, przerwa w grze.

11'

Mogło być 0:2! W ostatniej chwili Cebula powstrzymany przez Kowalczyka. Jest korner.

10'

GOL! Na prowadzenie gości wyprowadza Wolański, wykorzystując błąd obrony GKS-u.

8'

Uderzenie Cebuli pewnie obronione przez Sabelę.

6'

Było groźnie. Prawą flanką urwał się Goncerz, zdołał zagrać piłkę w pole karne, ale nikt z kolegów jej nie sięgnął.

5'

Z dystansu w odpowiedzi strzelał Cichy, ale bardzo niecelnie.

4'

Pitry uderzał, ale piłka poszybowała nad bramką.

3'

Faulowany Hołota i będzie rzut wolny dla GKS-u z około 35 metrów.

2'

W ataku pozycyjnym gospodarze.

1'

Rozpoczął GKS.

17:58

Wyjściowe jedenastki już na boisku. GieKSa w swoich tradycyjnych żółto-czarnych strojach, Kolejarz na biało-czerwono.

17:54

Tymczasem kibice zajmują miejsca na stadionie. Spora grupka czeka również jeszcze przed bramami obiektu. W oczy rzucają się jednolite, żółte koszulki kibiców GKS-u, szczególnie tych zgromadzonych na Blaszoku.