Koniec spotkania. Bez bramek w Ząbkach. GKS ciągle bez zwycięstwa.

Jeszcze wrzuca piłkę Grzelak, ale wybija Kowalczyk.

93'

Sędzia popędza Beliancina.

92'

GKS nigdzie się nie spieszy. Wyraźnie gra już na czas. Teraz remis to maksimum możliwości ekipy trenra Góraka.

91'

Pawłowski ukarany żółtą kartką za odpychanie Chylaszka.

90'

Piłka trafia w mur. Cztery minuty doliczone.

89'

Do tego rzut wolny z 20 metrów od bramki.

89'

Tomasz Hołota otrzymuje drugą żółtą kartkę za faul i musi opuścić boisko. GKS kończy w "10"!

88'

Z 15 metrów Świerblewski uderzał prosto w bramkarza.

87'

Żółta kartka dla Kaciczaka.

87'

Pawłowski za Rakelska.

85'

Dolcan gra ambitnie, ma większą wolę zwycięstwa niż goście.

84'

Wielądek za Bazlera.

84'

Tym razem Ciesielski taktycznie fauluje i dostał za to żółtą kartkę.

83'

Po wrzutce Świerblewskiego Sabela minął się z piłką, ale nikt nie zamknął akcji.

82'

Grzelak ucierpiał w starciu, opuszcza boisko.

82'

Cholerzyński ukarany żółtą kartką za przerwanie akcji faulem.

81'

Wrzutkę poszkodowanego w ostatnim starciu wyłapuje Humerski.

81'

Żółta kartka dla Piesia za faul na Beliancinie.

78'

Ależ okazja Dolcanu! Świerblewski minął bramkarza odegrał do Sierpiny który miał pustą bramkę ale nie zdobył gola, bo piłkę wybili obrońcy.

76'

Wrzutka Kosiorowskiego z ostrego kąta, ale łapie Sabela.

75'

Hołota ukarany żółtą kartką za faul na Piesiu.

74'

Sierpina za zmęczonego Osolińskiego.

72'

Świerblewski wyszedł sam na sam, ale uderzył niecelnie z 15 metrów.

72'

Za nami już kolejna przerwa na uzupełnienie płynów.

71'

Pitry jednak utyka, może być konieczna zmiana.

71'

Na boisku leżał Pitry, ale szybko się podniósł.

71'

Cholerzyński za Ferugę.

69'

Piesio posłał piłkę między nogami Hołoty i strzelił z 16 metrów centymetry obok bramki.

68'

Ożywili się kibice Dolcanu. "My chcemy gola" - słychać z trybuny.

67'

Piesio miękko do Tataja, jednak za mocno.

66'

Bartosz Sobotka rusza na rozgrzewki.

65'

Żółta kartka dla Pitrego za faul.

63'

Kosiorowski zdołał oddać strzał na bramkę GKS, ale jego uderzenie przeszło obok.

62'

Podanie od Bazlera do Kosiorowskiego zbyt mocne.

61'

A w zespole GKS od początku drugiej połowy rozgrzewają się Zachara, Jarka i Pawłowski. Czy trener Górak wzmocni siłę ofensywną zespołu teraz, kiedy Dolcan przeważa?

61'

Drugą połowę zdecydowanie lepiej zaczął Dolcan i to gospodarze teraz przeważają.

60'

Piesio uderzył minimalnie nad bramką z ostrego kąta po wygranym pojedynku siłowym z Kaciczakiem.

60'

Zmiana w Dolcanie. Piesio za Pulkowskiego.

57'

Było blisko, Świerblewski po dobrym podaniu minął obrońcę, ale jego strzał został zablokowany.

56'

Kosiorowski strzelał po wrzutce Osolińskiego, ale wybijają obrońcy

55'

Strzał Świerblewskiego zablokowany. Rzut rożny.

54'

Ponownie na boisku leżał Kaciczak, ale już jest w stanie kontynuować grę.

53'

Korner dla gospodarzy. Bez efektu.

51'

Rzut wolny dla GKS blisko pola karnego. Wrzutka z wolnego jednak bez efektu.

49'

Dobra akcja Dolcanu. Bazler podawał do Tataja, ten strzela, ale broni Sabela.

49'

Uderzenie Hołoty trafia wprost w Humerskiego, pewnie broni bramkarz gospodarzy.

48'

Techniczny strzał Kosiorowskiego powędrował nad bramką.

47'

Płasko próbował strzelać Kosiorowski, ale wybijają obrońcy.

47'

Kibice Gieksy rozpoczęli teraz doping. Czy ich wsparcie poniesie piłkarzy do zwycięstwa?

46'

Pitry do Ferugi, ten strzela, ale broni Humerski.

46'

I gramy.

46'

W przerwie nie było zmian. Zacznie od środka Dolcan.

18:01

Zawodnicy Dolcanu już wyszli z szatni.

17:59

Gieksa wywiesza na płocie flagę "Pierunskie hanysy". Kibice Dolcanu wywiesili natomiast transparent "Brak boiska=brak wyników".

17:58

Sektor gości wypełniony niemal całkowicie, około 150-200 kibiców.

47'

Koniec pierwszej połowy.

46'

Kosiorowski wrzucał z rzutu wolnego z 40 metrów, ale wybijają obrońcy.

46'

Dwie minuty doliczone.

45'

Dobrze piłkę w środku boiska przechwytuje Grzelak.

44'

Rakels wychodził na pozycję, ale złapany na saplonym.

43'

Kosiorowski wrzucał piłkę do Świerblewskiego, ale blokują obrońcy.

42'

Kibice GKS cały czas wchodzą na stadion, jest ich już około 100.

40'

Po wrzutce Chwalibogowskiego Pitry uderzył nad bramką.

38'

Rakels dobrze wbiegła w pole karne, ale wybija Ciesielski.

38'

Na stadion wchodzi około 50 osób z Katowic.

37'

Grzelak uderzał obok bramki.

36'

Brzydki faul Pitrego, ale tylko ostrzeżenie.

35'

Groźnie z lewej strony uderzał Świerblewski, minimalnie obok bramki.

34'

Rzut wolny dla GKS z 40 metrów, krótko wykonany, ale bez efektu

33'

Piłke w pole karne wrzuca Osoliński, jednak uderzenie głową broni Sabela.

32'

Dolcan gra bardzo niedokładnie, notuje dużo strat w środku pola.

31'

Na stadionie pojawili się już pierwsi kibice Gieksy.

30'

Beliancin uderza z dystansu, ale ponad bramką.

30'

Pitry strzelał z 20 metrów, ale dobrze broni Humerski. Rzut rożny, wrzuca Beliancin ale ponownie wybija Humerski.

29'

Wrzutka Chwalibogowskiego, ale nikt z kolegów nie zamknął akcji.

28'

Wrzucał Beliancin z kornera, ale wybił piłkę Grzelak.

28'

Rakels wbiegła w pole karne i próbował odgrywać do kolegi, ale został zablokowany. Rzut rożny.

27'

Rzut wolny z 40 metrów wykonywał Kosiorowski, krótko odegrał do Chylaszka, ale zaowocowało to stratą piłki.

26'

Koniec przerwy. Gramy dalej.

25'

Na boisku leży opatrywany Kaciczak.

24'

Upały dają się we znaki piłkarzom. Przerwa na uzupełnienie płynów.

22'

Nieźle gra dzisiaj Chwalibogowski, kolejna próba wrzutki, tym razem zablokowana przez Chylaszka.

20'

Nieporozumienie Wełny z Humerskim i bramkarz Dolcanu zmuszony wybijać piłkę.

19'

Próba dobrego podania Osolińskiego do Tataja przerwana przez zawodników GKS.

18'

Daniel Chylaszek niepotrzebnie stracił piłkę na połowie GKS.

17'

Prostopadłe podanie do Rakelsa, ubiega go jednak Humerski.

16'

Próba wrzutki Ciesielskiego, ale zablokowana.

14'

GKS gra dziś bardzo dobrze skrzydłami. Tamtędy idzie większość akcji Gieksy, wyraźnie zespół Góraka gra dzisiaj pod skrzydła.

13'

Chwalibogowski wrzucał w pole karne, ale źle przyjął piłkę Feruga.

12'

Kibiców na stadionie około 500. Nie dotarli kibice GKS.

11'

Dobre podanie Farkasa w pole karne, głową wybija Ciesielski.

10'

Dobrze gra dziś obrona GKS Katowice, przecina wszystkie podania Dolcanu.

8'

Feruga szarżował prawą stroną, dobrze zawodnik GKS, ale wybija Grzelak.

7'

Kolejny rzut rożny dla GKS. Dolcan wychodzi z kontrą, ale piłkę stracił Osoliński.

7'

Rzut rożny po zablokowanym dośrodkowaniu GKS. Po wrzutce uderzał głową Rzepka, ale broni Humerski.

6'

Faul zawodnika Dolcanu, będzie rzut wolny z ostrego kąta. Uderzał Beliancin, ale wybił Ciesielski.

6'

Od początku meczu GKS gra atak pozycyjny. Wrzutkę Chwalibogowskiego wybijają obrońcy.