Niedziela, 28 sierpnia 2011, godz. 16:00
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
1 : 2
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
93'

Kolejarz przegrywa po słabym spotkaniu w Stróżach. W pełni zasłużone zwycięstwo gości.

92'

Zmiana.

91'

Za niesportowe zachowanie sędzia ukarał zawodnika gości drugą żółtą.

90'

Faul dla Kolejarza z odległości 17 m na wprost bramki. Piłkę uderzył Kowalczyk i przestrzelił nad bramką.

89'

Sędzia dolicza 3 minuty.

41'

Bogdanka zaczyna grę na czas.

84'

Zmiana w drużynie gości.

82'

Kolejarz próbuje atakować jednakże bez jakiegokolwiek większego zagrożenia dla bramki gości.

79'

Rzut rożny dla Kolejarza. Strzał Cebuli bardzo niecelny.

78'

W sytuacji sam na sam Kowalczyk faulowany. Tylko żółta kartka dla piłkarza gośc

76'

Nakładka Wallec-a bardzo niebezpieczne zagranie piłkarza z Łęcznej na szczęście bez kontuzji piłkarza ze Stróż.

73'

Żółta kartka dla Cichego po faulu wślizgiem na Falkowskim.

73'

Mecz w Stróżach stał się bezbarwny

70'

W sytuacji sam na sam Wolański po podaniu Kowalczyka. Piłkę wybija na rzut rożny obrońca gości.

68'

Mecz zwolnił, dużo fauli i gry w środku pola.

65'

Zmiana w drużynie gości

63'

Zawodnicy gości starają się grać na czas i wymuszają wolne na arbitrze.Jednakże sędzia nie da się nabrać na to.

63'

Zarysowuje się przewaga drużyny z Łęcznej

60'

Zmiana w drużynie Kolejarza.

57'

Po serii strzałów i dobitek piłka o centymetry mija bramkę kolejarza. Rzut rożny dla gości. Piłkę łapie Lisak.

58'

Zmiana w drużynie Kolejarza

53'

Po faulu na zawodniku Kolejarza Łuczak upomniany żółtą kartką

51'

Bramka dla gości po zgraniu piłki przez pomocnika z pierwszej piłki Łuszczak wpakował z 2m piłkę do bramki

48'

Łuczak po starciu z Niane leży na boisku i jest mu udzielana pomoc medyczna. Już wszystko w porządku z zawodnikiem gości.

47'

Strzał Sołeckiego ponad bramką Lisaka.

46'

46'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę spotkania.

45'

Niebezpieczna akcja gości. Kolejny raz z dobrej strony pokazuje się Nildo! Sędzia kończy pierwszą połowę. Wynik 1:1

45'

Sędzia dolicza 1 minutę do czasu gry.

42'

Strzał z pierwszej piłki Jacka Fałkowskiego mija bramkę gospodarzy.

40'

Strzał pewnie obroniony przez bramkarza gości.

39'

Faul dla Kolejarza. Faulowany Kowalczyk. Do piłki podchodzi Markowski. Sędzia ustawia footbalówkę na 18 m.

38'

Rzut rożny dla Kolejarza. Piłkę pewnie łapie bramkarz z Łęcznej.

37'

Strata Niane w środku boiska 3 na 3 piłkę po podaniu piłkarz gości na spalonym.

37'

Markowski po raz kolejny wybija z przed nóg Nildo piłkę. Rzut rożny dla gości. Piłkę wybija Cichy.

35'

Mecz toczony w szybkim tempie. Wiele akcji. W tym momencie przed szansą Łęćzna.

32'

Faul dla Kolejarza w odległości 16m od bramki. Do piłki podchodzi Walęciak. Strzał w środek bramki bez zagrożenia.

32'

Kowalczyk znów przed szansą zdobycia bramki. Sędzia niestety dopatrzył się spalonego i akcja została przerwana.

31'

Po serii zwodów Nildo przed szansą strzelenia bramki. W ostatniej chwili piłkę wybił Walęciak rzut rożny. Kolejny niebezpiecznie wykonany rzut rożny. Goście w tym elemencie gry są bardzo niebezpieczni.

30'

Po dośrodkowaniu Szufryna Kowalczyk na spalonym.

28'

Goście przystąpili do ataku. Kolejny rzut rożny dla Bogdanki do piłki opdchodzi Łuczak. Mogło być 1:2

27'

Rzut rożny dla Łęcznej. Piłkę główką strzela Nildo. 1:1 GOL!

23'

Zawodnik gości, któremu byłą udzielana pomoc medyczna z powrotem na boisku!

23'

Po dośrodkowaniu Cebuli piłka wybita na rożny. Piękna akcja gospodarzy mogło być 2:0

21'

Po starciu dwóch zawodników na murawie leży zawodnik gości. Sędzia wezwał służby medyczne zawodnik Łęcznej nie podnosi się z murawy. Trener gości wyraznie się denerwuje, cały czas krzycząc na swoich zawodników.

19'

Kowalczyk strzela z główki na 1:0 Przewaga drużyny gospodarzy została udokumentowana.

17'

Po prostopadłej piłce Zawiślan znalazł się w sytuacji sam na sam z obrońcą. To stracie wygrał obrońca z Łęcznej.

17'

Piękna akcja Zawadzkiego. Po długim dośrodkowaniu zgrał z pierwszej piłki do Cebuli, ktoremu sprzed 14 m piłkę wybili obrońcy Bogdanki.

15'

Bogdanka zamknięta na swojej połowie od dobrych 4 minut.

14'

Strzał Kowalczyka z 15 m. Boczna siatka!

14'

Faul na 16 m bosika faulowany Nildo Franca-Junior. Kolejarz ustawia mur. Do piłki podchodzi Wojciech Łuczak. Bardzo nepewnie obroncy Kolejarza jednak wybijają piłke z pola karnego.

12'

Mecz toczony w szybkim tempie. Głownie ataki Kolejarza i kontrataki Łęcznej.

10'

Strata Niane w środku Pola Łęczna w ataku. Bardzo niecelny strzał napastnika gości.

9'

Niebezpieczna kontra Kolejarza jednakże Maciej Kowalczyk na spalonym.

9'

Po rzucie z autu uderzenie Konrada Cebuli, które nie stanowiło zagrożenia dla bramki Sergiusza Prusaka.

7'

Faul dla drużyny Kolejarza w środku boiska. Szybko rozpoczęty przez gospodarzy.

3'

Pierwsza akcja po stronie gości, jednak wyjaśniają obrońcy Kolejarza.

2'

Na trybunach zasiadło dziś niecałe 500 osób. Czy będą świadkami dobrego widowiska?

1'

Od środka rozpoczęli goście.

15:35

Poznaliśmy wyjściowe jedenastki jakie wybiegną dzisiaj na boisko.

15:34

Zupełnie inne nastoje panują w obozie GKS-u. Zespół trenera Rzepki nie wygrał żadnego z trzech ostatnich spotkań. W lidze przegrali w Świnoujściu z Flotą 0:1 i zremisowali u siebie z Dolcanem 1:1. W rozgrywkach pucharowych ulegli po dogrywce Piastowi Gliwice 2:5, mimo iż w regulaminowym czasie gry był remis 2:2.

15:32

Kolejarz ostatnie trzy mecze może zaliczyć jako udane. Dwukrotnie wygrywał: w lidze z Dolcanem w Ząbkach (2:1) i KS Polkowice (3:1) oraz przegrał w Pucharze Polski z Ruchem Zdzieszowice (0:2).

15:30

Witamy w relacji na żywo ze spotkania w Stróżach, gdzie miejscowy Kolejarz podejmuje GKS Bogdankę.